Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Abussos - 7 , 8 król
Autor Wiadomość
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 480
Skąd: Puławy
Wysłany: 2010-11-02, 11:42   Abussos - 7 , 8 król

Abussos (strong 12) - otchłań , czeluść ,

Słowo abussos występuje w Biblii 9 razy :

1) Ewangelia Łukasza 8:31
2) list do Rzymian 10:7
3) Objawienie Jana 9:1
4) Obj Jana 9:2
5) Obj 9:11
6) Obj Jana 11:7
7) Obj Jana 17:8
8 Obj Jana 20:1
9) Obj Jana 20:3


W odpowiednim kontekście slowu abussos rowne jest slowo PHULAKE (strong 5438) taki przypadek wystepuje m.in w 20 rozdziale Objawienia gdzie szatan jest wrzucony do otchlani - Obj 20:3 a wypuszczony zostaje po 1000 lat z wiezienia (phulake) - Obj 20:7
Taki sam przypadek wystepuje w 1 liście Piotra 3:19-20 , slowo phulake rowne jest otchlani\czelusci gdzie wiezione sa niektore upadłe anioły.
Objawienie 20:7 (phulake) = 1 Piotra 3:19-20 (phulake)- kontekst to upadłe anioły ktore grzeszyly w czasach Noego.

" W nim też poszedł i zwiastował duchom będącym w więzieniu, (20) które niegdyś były nieposłuszne, gdy Bóg cierpliwie czekał za dni Noego, kiedy budowano arkę, w której tylko niewielu, to jest osiem dusz, ocalało przez wodę." 1 Piotra 3:19-20

" Bóg bowiem nie oszczędził aniołów, którzy zgrzeszyli, lecz strąciwszy do otchłani, umieścił ich w mrocznych lochach, aby byli zachowani na sąd; również starożytnego świata nie oszczędził, lecz ocalił jedynie ośmioro wraz z Noem, zwiastunem sprawiedliwości, zesławszy potop na świat bezbożnych " 2 Piotra 2:4-5

" aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu " Judy 1:6


1 Piotra 3:19-20 = 2 Piotra 4-5 = Judy 1:6-7

W przypadku 2 listu Piotra 2:4 slowem rownoznacznym otchlani\czelusci jest slowo TARTAROS (strong 5020) , w liscie Judy 1:6 w tłumaczeniu Biblii warszawskiej miejsce nazwane jest slowem ZOPHOS (strong 2217) zostalo przetlumaczone na ciemnice , to samo slowo wystepuje w 2 Piotra 2:5.

Piotr i Juda opisali te same upadłe anioły , to samo miejsce ich uwiezienia.W liscie Judy 1:7 mamy informacje na czym polegalo ich przewinienie :
" tak też Sodoma i Gomora i okoliczne miasta, które w podobny do nich( ANIOŁOW) sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to "

W tłumaczeniu BW z otchłania\czeluścią wiazą sie takie zwroty jak wiezienie , zwiazanie , zamkniecie otchlani , polozenie pieczeci , mroczne lochy lub wieczne pęta nic dziwnego wiec ze upadłe anioły z Łukasza 8:31 prosily Pana Jezusa aby ich tam nie wysylal , technicznie wiec mozliwe jest ze znajduja sie tam obecnie inne anioły oprocz tych z czasów Noego.

Zeby ustalic kim jest zwierze wychodzace z otchłani\czelusci trzeba zrozumiec kto tam sie znajduje a jak widzimy z powyzszych fragmentów miejsce to jest wiezieniem dla upadłych aniołów.
Mamy 9 wersetów gdzie wystepuje slowo abussos plus trzy fragmenty bezposrednio z nim powiazane z listów Piotra i listu Judy.
Wszystkie wersety ze slowem abussos oprócz Rzymian 10:7 powiazane sa z upadłymi aniołami - oprócz Objawienie 9:1 i 20:1 gdzie jest mowa o aniele Bożym ktoremu dano klucz otwierajacy i zamykajacy otchłan.

Rzymian 10:7 opisuje moim zdaniem otchłan jako przeciwienstwo nieba gdzie jak czytamy w 1 Piotra 3:18-19 Pan Jezus wstapil po swoim zmartwychwstaniu , sadze ze ogłosił im Boże zwycięstwo - KOLOSAN 2:15 oraz oglosil im swoja władze nad aniołami , zwierzchnościami i mocami ktora otrzymal po wstapieniu do nieba - 1 PIOTRA 3:22 - w tym rozdziale jak u Rzymian rozdział 10 jest ukazana otchłan i niebo.

Otchłan\czelusc absolutnie nie jest miejscem przebywania ludzi , zaden smiertelnik tam nie przebywał , nie przebywa i nie bedzie przebywał.


Tak jak pisałem w tamacie o zwierzeciu ze król zuchwały - zwierze moze nie byc 100 % człowiekiem , po zbadaniu slowa abussos i gdzie ono prowadzi jestem pewien na 100 % ze to bedzie ktos wiecej niz zwykly smiertelnik.

Zwierzę wychodzące z otchłani - Objawienie 11:7 , Obj 17:8 to opis upadłego anioła\aniołów ktore wypuszczone zostana z otchłani\czelusci i opetaja króla zuchwałego - czytajac jaka moc bedzie posiadał sadzę ze opetany bedzie przez bardzo poteznego anioła sadze ze wiecej niz jednego.
To opetanie własnie moim zdaniem sprawi ze bedzie tak potezny i ono sprawi ze bedzie wiecej niz przecietnym smiertelnikiem :

- Daniela 7:8 ( bedzie posiala oczy jakby oczy ludzkie) - brzmi jak powatpiewanie w jego 100 % człowieczenstwo

- Daniela 8:10 - zwykly smiertelnik wielkoscia nie moze siegnac wojsko niebieskiego tym bardziej nie moze podeptac niektorych aniołów Bożych

- Daniela 8:11 - z tym gościem naprawde nie bedzie zartów , wmowi w siebie potege jaka ma Pan Jezus , odejmie Panu ofiare i zbezczesci miejsce jego swiatyni.Mysle ze chodzi o ofiary takie jak opisuje Paweł w RZYMIAN 12:1 a sprawy zwizane ze swiatynia to sprawy wokol chrzescijan - 2 KORYNTIAN 6:16

- Daniela 8:25 - powstanie przeciwko samemu Panu Jezusowi , o tym samym wydarzeniu mowi Objawienie 19:19 , zginie bez udzialu ludzkiej reki o tym mowi 2 TESALONICZAN 2:8 i IZAJASZA 11:4.

- OBJAWIENIE 16:13 - werset ten otwarcie mowi ze król zuchwały bedzie opetany podobnie jak fałszywy prorok przez demona ktory potrafi czynic cuda


Szukajac dokladniejszych informacji na temat demonicznego ksiecia perskiego i greckiego znalazłem ciekawa interpretacje odnosnie upadłego anioła ktory opeta króla zuchwalego. W interpretacji tej ktora moim zdaniem ma solidne podstawy biblijne owym aniołem bedzie Abaddon\Apollyon z Objawienia Jana 9:11.
Niszczyciel jako król otchłani jest zapewne najpotezniejszym upadłym aniołem ktory przebywa w otchłani , otchłan zostaje otworzona podczas 5 trąby - działalnosc króla-zwierzecia rozpocznie sie gdzies pod koniec 6 trąby wiec czasowo rowniez sie zgadza.
Zwrot syn zatracenia moznaby bylo z tego co sie wiem przetlumaczyc rowniez na syn zniszczenia poniewaz slowo przetlumaczone na zatracenie to APOLEIA (strong 684) ktore znaczy rowniez zniszczenie , zaglada a stad bliska droga do APOLLYONA (strong 623) - Niszczyciela.
Syn zatracenia zniszczy m.in chrześcijan , możnych , wielka nierządnice , obali 3 króli , on wspoldzialajac z szatanem i reszta upadlych aniolow bedzie wspolodpowiedzialnym za wielki ucisk wiec APOLEIA I APOLLYON moim zdaniem moga miec spelnienie w jego osobie." Wtedy rzekł do mnie: Nie bój się, Danielu, gdyż od pierwszego dnia, gdy postanowiłeś zrozumieć i ukorzyć się przed swoim Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane, a ja przyszedłem z powodu twoich słów! Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego " DANIELA 10:12-13

" Wtedy on rzekł: Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie ? Lecz teraz muszę wrócić, aby walczyć z księciem anielskim perskim, a gdy wyruszę do boju, oto zjawi się książę anielski grecki.Doprawdy! Oznajmię ci, co jest napisane w księdze prawdy. I nie ma ani jednego, kto by mężnie stał po mojej stronie przeciwko nim, oprócz Michała, waszego księcia anielskiego." DANIELA 10:20-21

" W pierwszym roku Dariusza Meda powstałem, aby mu dodać siły i ochronić go " DANIELA 11:1

Prawdziwe wojny i bitwy tocza sie na poziomie duchowym.Kiedy Pan Jezus chronil i wspomagal Medów to byli oni potezniejsi od Persów ale kiedys Pan wycofał swoja pomoc i ochrone do glosu doszedl demoniczny władca Persji przez co oni stali sie przewodnia sila panstwa Medo - Perskiego.
Daniel opisal 4 króli i 4 królestwa za kazdym z nich stał moim zdaniem demoniczny książe." siedmiu jest królów; pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. " OBJAWIENIE JANA 17:9-11


siedmiu królów moim zdaniem to :


1) król Egiptu oraz stojacy za nim demoniczny władca Egiptu
2) król Asyrii oraz stojacy za nim demoniczny władca Asyrii
3) król Babilonu oraz stojacy za nim demoniczny władca Babilonu
4) król Medo-Persji oraz oraz stojacy za nim demoniczny władca Persji
5) król Grecji oraz stojacy za nim demoniczny władca Grecji
6) król Cesarstwa Rzymskiego oraz stojacy za nim demoniczny władca Rzymu
7) król zuchwały-człowiek

Ósmy król bedzie to demoniczny władca wywodzacy sie z ktoregos z pierwszych pieciu demonicznych władców , opeta on prawdopodobnie w okloicach wielkiego ucisku 7 króla - króla zuchwałego.
"Połaczenie" króla zuchwałego i ósmego króla ktory wyjdzie z otchlani bedzie pewnego rodzaju symbioza , król zuchwały nabierze wielkiej mocy a ósmy król "zdobedzie" ciało ludzkie przez ktore bedzie dzialal i ukazywal sie swiatu.

Cecha wspólna pierwszych szesciu królów było przesladowanie ludu Bożego , w przypadku 6 króla ludem tym od ofiary Pana Jezusa i jego Zmartwychwstania byli chrzescijanie tak ci z pogan jak i ci pochodzacy od cielesnych ówczesnych Żydów , jako przyklad przeslodowania tego ludu Bożego mozna podac celowe podpalenie Rzymu przez Nerona aby miec powod do zabijania i przesldowania chrzescijan.
Siódmy i ósmy król rowniez beda ywkazywac ta wspolna ceche czyli przesladowanie ludu Bożego - obydwaj beda niszczyc i zabijac chrzescijan - DANIELA 7:25 , OBJAWIENIE 11:7 , OBJAWIENIE 13:7Wspomniec nalezy rowniez o scislej zaleznosci miedzy zwierzeciem z otchlani z Objawienie 17:3 , zwierzeciem wychodzacym z morza z Objawienie 13:1 a smokiem z Objawienie 12:3.
Wszytskie trzy "zwierzeta" maja charakter zrozumiale symboliczy a obrazuja one m.in kto stworzy i kto nadzorowac bedzie przyszlych 10 królow oraz 7 głów - 7 gór czyli moim zdaniem przyszle królestwa , mocarstwa lub unie kontynetalne , moze to liczba oznaczaja pełnie władzy , w swoim czasie bedziemy wszystko dokladnie wiedziec.

Co do 7 gór to moim zdaniem tłumacznie BW w ktorej zamiast gór sa pagorki jest bledne , powinno byc tak jak w Biblii Gdanskiej czyli 7 gór poniewaz uzyto slowa oros (strong 3735) ktore przewaznie z tego co wiem uzywane jest do góry\gór.

" każda góra(oros) i pagórek(bounos) zniesione " Łukasza 3:5 - przy tym wszytskim zaznaczam ze nie jestem zadnym specjalista od jezyka greckiego Smile
Góra lub góry jak wspomnialem wczesniej to wg mnie symbol królestwa\królestw - IZAJASZA 2:2 , JEREMIASZA 51:25 , DANIELA 2:34-35 , DANIELA 2:44-45

Szatan ukazany jako smok majacy 10 rogów , 7 głów i majacy 7 diademów ukazuje wladze duchowa - demoniczna strone 4 królestwa podobnie zwierze wychodzace z otchlani ukazuje struktury duchowe ktore stoja za ziemskimi.
Zwierze wychodzace z morza oznacza ludzka strone tego czwartego królestwa i jego ziemskie struktury , 10 diademow nalezy wiazac z 10 ludzkimi królami ktorzy obejma wladze wraz ze zwierzeciem , morze intepretowac nalezy wg mnie jak wody w Objawieniu 17:15 czyli jako ludy , tłumy , narody i języki.

Zeby zwodzic ludzi szatan wraz z reszta upadłych aniołow musi sie przed nami ukrywac jak mowi powiedzenie - najwieksza sztuczka szatana jest to ze ludzie nie wierza ze istnieje dlatego pod postacia zwierzat ukazana jest wladza ludzka i wladza diabelska ktora zarzadza ta ludzka i ktorej nie mozemu lekcewazyc.
W tym wszytskim zachodzi prosta interakcja : narody --> władcy ziemscy --> władcy demoniczni --> najpotezniejszy upadły aniol - szatan.
Na szczescie napisane jest ze my chrzescijanie nie jestesmy z tego swiata ktorego bogiem jest szatan - 2 KORYNTIAN 4:4 , juz w GENESIS 3:15 m.in zapowiedziany jest rozdzial ludzi na dwie grupy.

Ta cywilizacja - wielki babilon to królestwo szatana - Mateusza 12:26 cale szczescie ma mamy innego Króla ktory nas kocha - Jezusa Mesjasza a nasze królestwo nie jest z tego upadłego swiata.Sadze ze ósmy król - upadły aniol ktory wyjdzie z otchlani jest tym elementem ktorego mi brakowala o ktorym pisalem w temacie o zwierzeciu faktem jest ze w odpowiednim czasie ci ktorzy sa zapisani w ksiedze życia nie beda zdumieni na widok zwierzecia w przeciwienstwie do reszty ktora bedzie nim zdumiona i beda oni oddawac mu poklon - "I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity." OBJAWIENIE 13:8 , "I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie." OBJAWIENIE 17:8" Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi.Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się. " EFEZJAN 6:11-13


Wszystko co napisalem jest tylko albo az interpretacja wiec zachowajcie pewien dystans ale jesli mamy sie zblizyc do prawidlowej interpretacji to mozemy ty zrobic jesli bedziemy sie trzymac wylacznie Słowa ktore mozemy zrozumiec tylko dzieki lasce i pomocy Bożej.Proroctwa powstaly w mocy Bożej dlatego jesli mamy je zrozumiec tez potrzebujemy tej mocy i darów czyli ducha Świętego - "Przede wszystkim to wiedzcie, że wszelkie proroctwo Pisma nie podlega dowolnemu wykładowi.Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży, natchnieni Duchem Świętym." 2 PIOTRA 1:20-21


wiecej na temat tzw "zwierzat" napisalem na innym forum wiec jak ktos jest ciekawy to podaje link http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 480
Skąd: Puławy
Wysłany: 2010-11-10, 19:46   

Potega jaka wmowi w siebie król zuchwały po opetaniu przez anioła z otchłani to moim zdaniem boskosc jaka ma Pan Jezus , ktory objawil sie w ludzkim ciele i sadze ze król - zwierze bedzie probowal to nasladowac - bedzie sie obwolywał bogiem - człowiekiem przy czym nie sadze ze bedzie sie obwolywal ze jest Jezusem Mesjaszem ale ze jest bogiem - czlowiekiem :

" ... człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci ... " 2 TESALONICZAN 2:3-4

" A król zrobi, jak będzie chciał; będzie się wynosił i wywyższał ponad wszelkie bóstwo; i przeciwko Bogu bogów dziwne rzeczy będzie wygadywał ... " DANIELA 11:36

"... mówiłeś: Jestem bogiem, siedzibę bogów zamieszkuję pośród mórz - a wszak jesteś tylko człowiekiem, a nie Bogiem, i za zamysły Boże uważałeś swoje zamysły " EZECHIELA 28:2


Pan Jezus był i jest zalezny od Boga Ojca z ktorym tworzy jednosc , król zuchwały po opetaniu przez "zwierze z otchłani" oraz przez orzymanie od szatana mocy i tronu bedzie zalezny od szatana z ktorym bedzie tworzyl duchowa jednosc i bedzie mu podlegly. Moim zdaniem "bóg warowni" z Daniela 11:38 ktorego bedzie czcil król zuchwaly to szatan , nikt inny moim zdaniem nie wchodzi w gre przeciez szatana nikomu za darmo albo dla zartow nic nie daje , tym bardziej swojej sily i tronu.

szatan "tylko" chce czci , nie sadze ze szatan sie zmienil od czasów kiedy kusil Pana Jezusa , Jemu tez proponowal swoje królestwo "jedynie" za poklon :


" I wyprowadził go na górę, i pokazał mu wszystkie królestwa świata w mgnieniu oka. I rzekł do niego diabeł: Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ ZOSTAŁA MI PRZEKAZANA , I DAJĘ JA KOMU ZECHCĘ .Jeśli więc Ty oddasz mi pokłon, cała ona twoja będzie.A odpowiadając Jezus rzekł mu: Albowiem napisano: Panu Bogu swemu pokłon oddawać i tylko jemu będziesz służył. " ŁUKASZA 4:5-8
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 480
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-01-08, 12:25   

o nadnaturalnej mocy i o opetaniu moim zdaniem jeszcze mowi taki fragment : " a po nich powstanie inny; ten będzie inny niż poprzedni" będzie zamyślał odmienić czasy i zakon " DANIELA 7:25

jesli chodzi o zakon to nie mam watpliwosci ze chodzi o zakon Chrystusowy , wiec król zuchwały-zwierze prawdopodobnie bedzie majstrowal cos przy Biblii albo bedzie chcial ofiare Pana Jezusa zdegradowac do nic nie znaczacego wydarzenia : " Dla tych, którzy są bez zakonu, jakobym był bez zakonu, chociaż nie jestem bez zakonu Bożego, lecz pod zakonem Chrystusowym, aby pozyskać tych, którzy są bez zakonu. " 1 KORYNTIAN 9:21

" Gdyby zaś doskonałość była osiągalna przez kapłaństwo lewickie, a wszak w oparciu o nie otrzymał lud zakon, to jaka jeszcze była potrzeba ustanawiać innego kapłana według porządku Melchisedeka, zamiast pozostać przy porządku Aarona ? Skoro bowiem zmienia się kapłaństwo, musi też nastąpić zmiana zakonu " HEBRAJCZYKÓW 7:11-12


Jesli chodzi zmiane "CZASÓW" to podejrzewam ze król zuchwały bedzie chciał skasowac dzisiejsze ERY KALENDARZOWE a w szczegolnosci liczenie czasu wg ery chrzescijanskiej , która umownie liczy sie od 1 stycznia 1 n.e , ale jesli cały swiat ma byc pod władza króla zuchwałego i ma isc za nim w podziwie - OBJAWIENIE JANA 13:4-8 , 17:8 - to podejrzewam ze król zuchwały bedzie probowal skazowac wszystkie ery kalendarzowe tak wyznawców judaizmu , muzułmanow , buddystów itd
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Chcę wierzyć 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 94
Wysłany: 2011-05-08, 15:22   

MieczDucha napisał/a:
1) król Egiptu oraz stojacy za nim demoniczny władca Egiptu
2) król Asyrii oraz stojacy za nim demoniczny władca Asyrii
3) król Babilonu oraz stojacy za nim demoniczny władca Babilonu
4) król Medo-Persji oraz oraz stojacy za nim demoniczny władca Persji
5) król Grecji oraz stojacy za nim demoniczny władca Grecji
6) król Cesarstwa Rzymskiego oraz stojacy za nim demoniczny władca Rzymu
7) król zuchwały-człowiek


6) Pogańskie Cesarstwo Rzymskie (jeden jest)
7) Chrześcijańskie Cesarstwo Rzymskie do V w (będzie mógł krótko pozostać)
8) Odrodzona władza papieska
_________________
http://chcewierzyc.blogspot.com
 
 
KrystJahn

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-28, 10:43   

Polecam poczytać książkę zamieszczoną w internecie pt "Imperia czasów końca"
http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html

Wg autora 7 król odnosi się do imperium Hitlera - zgodnie z pewnymi podobieństwami z poprzednimi imperiami:
- "Po pierwsze, były to państwa, które w pewnym momencie dziejów doświadczyły nadzwyczajnego dobrobytu ekonomicznego oraz potrząsały całym cywilizowanym światem stając się niepokonanym supermocarstwem."
- "Po drugie, prowadziły one politykę ekspansji terytorialnej obejmując swym panowaniem i granicami olbrzymie połacie lądu wchłaniając wiele innych państw, plemion i narodów."
- "Po trzecie zaś, w ich władaniu znalazł się sam naród Izraela co wykorzystał szatan w formie okrutnych prześladowań mających na celu zniszczenie tak wiary Hebrajczyków jak i samego narodu wybranego."

Szerzej to wszystko jest opisane pod wskazanym linkiem - jest opisane także domniemane 8 ogólnoświatowe imperium - zainteresowanych zapraszam do lektury.
_________________
I know Jah love, it is superior
your devil complex inferior
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11