Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzorcyzm w Kościele Katolickim
Autor Wiadomość
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-09, 22:10   

Hieronim,
Hieronim napisał/a:
Kłamiesz.
jakie to brzydkie słowo ;-) nie lepiej napisać"piszesz nieprawdę"?
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
sewen 
sewen

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 122
Wysłany: 2011-07-09, 22:55   

makabi napisał/a:
wedlug Amortha demony bardziej boja sie JPII niz Ojca Pio. Najlepiej skutkuje NMP.
Opetany ewentualnie moze przyjac swoje opetanie jako cierpienie-ofiare wynagradzajaca za grzech ludzkosci albo chocaz pomoc duszom czysccowym ;-)
(Annelise Michael)

Boże wybacz im ,bo nie wiedzą co czynią :cry:
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-09, 23:01   

sewen, wiedzą. :-)
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
mr x 

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-07-09, 23:04   

"Normalni ludzie" nie wiedzą. "Elita" ("góra" np. w KK) wie. Tylko tak się zastanawiam. Na co oni liczą? Na zwycięstwo nad Barankiem?
 
 
Hieronim 
Świadek Jezusowy


Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 584
Skąd: Cork, Irlandia
Wysłany: 2011-07-10, 01:41   

Obawiam się, że sami nie wiecie, bo gdybyście wiedzieli to nie szargalibyście imienia Kościoła.

Uważacie, że wy widzicie, a szarzy katolicy nie. O podobnych wam mówił Jezus:

Cytat:
Jezus powiedział do nich: Gdybyście byli niewidomi, nie mielibyście grzechu, ale ponieważ mówicie: "Widzimy", grzech wasz trwa nadal.

J 9, 41

O ofiarniczym cierpieniu pisał św. Paweł:

Cytat:
Aby zaś nie wynosił mnie zbytnio ogrom objawień, dany mi został oścień dla ciała, wysłannik szatana, aby mnie policzkował - żebym się nie unosił pychą.

2 Kor 12, 7

oraz

Cytat:
Teraz raduję się w cierpieniach za was i ze swej strony w moim ciele dopełniam braki udręk Chrystusa dla dobra Jego Ciała, którym jest Kościół.

Kol 1, 24
_________________
Jeśli ktoś powołuje się przeciw wierze katolickiej na słowa apostołów i proroków, to szatan przez jego usta mówi.
Św. Wincenty z Lerynu
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-10, 01:51   

Hieronim, ach Hieronim dużo mówisz,i co z tego ?
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
wiesia

Wyznanie: brak denominacji/kiedyś katoliczka
Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1901
Wysłany: 2011-07-10, 09:33   

Hieronim napisał/a:
nie szargalibyście imienia Kościoła.

Kościół sam szarga swoje imię utrzymując taką osobę jak np.Rydzyk. Jemu to przydałoby się "ościenisko" a nie oścień.



Zamieniono fragment naruszający regulamin na neutralny. YZ
Ostatnio zmieniony przez Yarpen Zirgin 2011-07-10, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
makabi 

Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 843
Skąd: polska
Wysłany: 2011-07-10, 12:32   

Cytat:
Boże wybacz im ,bo nie wiedzą co czynią


oni sobie robia seanse spiryystyczne-wywiady z demonami.No i czesto tez demon ksiezom objawia sie pod postacia nagich kobiet a zakonnicom jako przystojny mezczyzna.Oczywiscie jako nagusy

http://prawda-o-okultyzmi...2,ID400262106,n
 
 
mr x 

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-07-10, 12:42   

Nie dałem rady przeczytać tego do końca...
 
 
nike 

Pomogła: 135 razy
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 10689
Wysłany: 2011-07-10, 13:08   

Hieronim napisał/a:
Obawiam się, że sami nie wiecie, bo gdybyście wiedzieli to nie szargalibyście imienia Kościoła.

Jakiego kościoła? Czy masz na uwadze kościół --Borgiów, Rowerów i innych łajdaków?
_________________
http://biblos.feen.pl/index.php
 
 
makabi 

Wiek: 47
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 843
Skąd: polska
Wysłany: 2011-07-10, 16:29   

imie chyba jest opisane w Apokalipsie
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-10, 16:37   

makabi,
Cytat:
z tego wywiadu"Demon – „Skruszyd się? Przenigdy! On, Najwyższy nie powinien się tak uniżyd! Nienawidzę i zawsze będę nienawidził Chrystusa, bo z Jego winy jestem w piekle. Ten Bóg jest niesprawiedliwy. Tylko jeden grzech popełniłem i jestem potępiony w wiecznym ogniu, podczas gdy wy z wieloma grzechami i to bardzo ciężkimi macie tą Kobietę (.., Maryja…). Gdybyśmy mieli ją także my!”.
niezłe ;-) hehe
Cytat:
Egzorcysta – A więc, w rejestrze twoich niewolników są także rozwodnicy i rozwódki?
Demon – „Najwyższy, przed którym wszyscy muszą byd czyści i bez skazy, nie wpuści do swojego Królestwa, tych, którzy żyją, na co dzieo w grzechu nieczystości. To właśnie ja i moi towarzysze przekonaliśmy przywódców waszych krajów, aby zaakceptowali prawo rozwodowe, bez którego promowany przez nas „postęp cywilizacyjny” byłby niemożliwy. Pierwszymi, którzy zapłacą za to prawo, nazwane przez ciebie niegodnym, a które jest skarbem mojego królestwa, będą jego prawodawcy, odpowiedzialni za grzechy nieczyste osób rozwiedzionych. Karę poniosą także ci, którzy zaakceptowali to prawo.
Ja myślałem,że ST już pozwala na rozwód :mrgreen:
Cytat:
Egzorcysta – A dlaczego boisz się aż tak bardzo modlitwy?
Demon – „Bo jest ona pierwszym krokiem w stronę Boga, wysługuje liczne łaski i trudno jest mi przyciągnąd do siebie kogoś, kto dużo i wytrwale modli się. Wszyscy ci, którzy teraz znajdują się w piekle nie modlili się, albo też modlili się mało i niedbale. W sposób szczególny nienawidzę modlitwy kierowanej do tej Kobiety, której imienia my demony nigdy nie wymawiamy. Drugą rzeczą, której nienawidzę jest ucieczka i pogardzanie złymi okazjami. Moi niewolnicy ze względu na nieczystośd nie tylko nie uciekają od pokus i złych okazji, ale sami ich poszukują i z pasją stwarzają, co raz to nowe”.

Czy ten Demon nie zwodzi hehe :mrgreen: no normalnie mówi wszystko tak by się w tym "piekle" znaleźć jestem rozbawiony świetne to jest
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
mr x 

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-07-10, 17:28   

Cytat:
A teraz klecho oznajmię ci to, czego jeszcze nie wiesz. W piekle przebywają obecnie najpiękniejsze kobiety świata, te, które podczas swego ziemskiego życia posługiwały się swoją fizyczną urodą w celu uwodzenia mężczyzn.


Ci ludzie mają poważny problem. To chyba jakiś kompleks (być może wywołany celibatem)...
To jest przerażające. Mam nadzieję, że Katolicy tego nie kupują...
 
 
bartek212701 


Pomógł: 162 razy
Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 9277
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-07-10, 18:13   

mr x, toć w raju będą same brzydkie kobiety nie wiedziałeś heheh :-D żeby nie kusiły
_________________
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.
 
 
Yarpen Zirgin 
Katolik


Wyznanie: Kościół katolicki
Pomógł: 16 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 15743
Wysłany: 2011-07-10, 18:16   

nike napisał/a:
Hieronim napisał/a:
Obawiam się, że sami nie wiecie, bo gdybyście wiedzieli to nie szargalibyście imienia Kościoła.

Jakiego kościoła? Czy masz na uwadze kościół --Borgiów, Rowerów i innych łajdaków?

Ma na uwadze Kościół Chrystusa, nike, co do którego nikt nie powiedział, że będzie składał się wyłącznie z osób bezgrzesznych i doskonałych.
_________________
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11