Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Parmenides
2012-07-27, 21:37
jak antychryst oszuka świat
Autor Wiadomość
BoaDusiciel 

Wyznanie: Idealizm skrajnie materialistyczny
Wysłany: 2016-08-05, 09:26   

janwisniewski68 napisał/a:
ShadowLady86 napisał/a:
Acha. A skąd Janie wiesz, że Karol Wojtyła był antychrystem? Poza tym jest napisane o antychrystach w liczbie mnogiej w czasie przeszłym. Czyli za życia autora 1 Listu Jana Ci antychryście już przyszli, a ma nadejść jeszcze jeden. Jak tym jednym jest Karol Wojtyła, a ten nie żyje, to jesteśmy wolni od antychrysta.

To znaczy się że zwiedzenie już się dokonało a teraz nastanie władza fałszywego Mesjasza którego powoła organizacja Syjonistyczna i zacznie się 7 letni ucisk !! Prawdopodobnie stanie się to jeszcze w tym roku !!

A wyobraź sobie Janie, że znałem faceta, który całe życie mieszkał we wsi o nazwie Ucisków.
Umarł jak miał prawie 90 lat.
No i co ty na to ?
Czy 90 lat życia w Uciskowie jest lepsze od 7 lat ucisku, czy odwrotnie ? :roll:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ucisk%C3%B3w

nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2016-08-05, 10:59   

BoaDusiciel napisał/a:
2. Oczywiście że miał ( Vandersky, rzymski katolik )

Toż kanibalizm był zakazywany zarówno przez Żydów jak i Rzymian. Nawet legendarny Bóg Jahwe zakazywał pożerania ludzi...

Listek 

Wysłany: 2017-06-20, 20:03   

Antychryst połączy wszystkie istniejące religie.

https://www.youtube.com/watch?v=1JRgQn8465U

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2017-06-20, 22:01   

Listek napisał/a:
Antychryst połączy wszystkie istniejące religie.

https://www.youtube.com/watch?v=1JRgQn8465U

To już było !!

Teraz zostanie ogłoszony fałszywy mesjasz Król żydów i papież świata , w jednej osobie

nesto 

Wyznanie: deizm
Wysłany: 2017-06-21, 14:34   

Cytat:
Teraz zostanie ogłoszony fałszywy mesjasz Król żydów i papież świata , w jednej osobie

Jam ci jest on :-D

karol210

Wysłany: 2017-06-21, 15:25   

Normalnie kazda religia ktora nie wyzna ze Syn jest z Bogiem jest antychrystem.Kto nim bedzie: ten ktory zwiedzie lud i sami beda jak antychrysci.Prawda jest Jedna

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2017-06-21, 21:13   

karol210 napisał/a:
Normalnie kazda religia ktora nie wyzna ze Syn jest z Bogiem jest antychrystem.Kto nim bedzie: ten ktory zwiedzie lud i sami beda jak antychrysci.Prawda jest Jedna

1J 2:23 kow "Każdy, kto zapiera się Syna, nie ma też Ojca, a kto wyznaje Syna, ma także Ojca."
A antychryst i ci co go posłuchali głoszą że kto nie uznaje Jezusa jako Boga nie będzie zbawiony KRK.
Ale my głosimy prawdziwą ewangelię !!!!!!!!!!
1J 5:5 eib "Któż bowiem zwycięża świat, jeśli nie ten, który wierzy, że Jezus jest Synem Boga?"
Mt 16:16 pau "Wtedy Szymon Piotr odpowiedział: ;Ty jesteś Chrystusem, Synem Boga żywego
(15) Jezus zapytał ich: A wy za kogo Mnie uważacie? (16) Odpowiedział Szymon Piotr: Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego. (17) Na to Jezus mu rzekł: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem nie objawiły ci tego ciało i krew, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.

17 Rzekł do niej Jezus: «Nie zatrzymuj Mnie, jeszcze bowiem nie wstąpiłem do Ojca. Natomiast udaj się do moich braci i powiedz im: "Wstępuję do Ojca mego i Ojca waszego oraz do Boga mego i Boga waszego

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2017-06-21, 22:45   

Ez 34:10 eib "Tak mówi Wszechmocny PAN: Oto Ja zwracam się przeciw pasterzom! Pociągnę ich do odpowiedzialności za moje owce! Odsunę ich od pasienia owiec. Nie będą też pasterze paśli samych siebie! Wyrwę moje owce z ich paszczy. Nie będą już one ich żerem."
Już za chwilę już niedługo stanie się to faktem Amen !!!

karol210

Wysłany: 2017-06-22, 13:53   

Bóg szuka przyjaciol w niebie i sami jestesmy podobienstwem na tzw TYLKO obraz a pozniej masz zycie MAKS nie widzisz tylko koloru a mozesz go dotknac poczuc taki jest nawet spirytyzm a co Bóg zgotował to nikt nie wie nawet anioly i demony co Bóg uszykowal sprawiedliwemu czlowiekowi.
Bol znam demoniczny oni mecza tak ze chcesz umrzec ale wpierw daja przyjemnosc i czekaja gdy czlowiek sie odwroci od Boga a wtedy masakra MASAKRA dwa razy napisze

janwisniewski68 
Droga prawdy

Wysłany: 2017-06-22, 13:57   

karol210 napisał/a:
Bóg szuka przyjaciol w niebie i sami jestesmy podobienstwem na tzw TYLKO obraz a pozniej masz zycie MAKS nie widzisz tylko koloru a mozesz go dotknac poczuc taki jest nawet spirytyzm a co Bóg zgotował to nikt nie wie nawet anioly i demony co Bóg uszykowal sprawiedliwemu czlowiekowi.
Bol znam demoniczny oni mecza tak ze chcesz umrzec ale wpierw daja przyjemnosc i czekaja gdy czlowiek sie odwroci od Boga a wtedy masakra MASAKRA dwa razy napisze

Cytat:
Bóg szuka przyjaciol w niebie

Czy ty w ogóle używasz swojego rozumu czy ktoś inny nim kieruje ?

Odpowiedz do tematu