Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Biblia neguje obrazy?
Autor Wiadomość
Bobo 

Wysłany: 2012-06-10, 21:20   

Nie mówiłem? Bez ŚJ jej życie byłoby nudne i marne... :-D

kodak27 

Wysłany: 2012-06-10, 21:21   

Qeza30 napisał/a:
Dziękuję kodak, aż mnie wylogowało bo tak długo pisałam, nie potrafię szybko pisać na klawiaturze, trochę mi to schodzi jak chcę coś więcej napisać. Tak prawda.
Nie ma za co, też kiedyś na siłę goniono mnie do kościoła, wiesz co najbardziej nie lubiłem w kościołach, zapachu palonego kadzidła, nieraz nie dwa mnie z tego powodu mdliło....., więc wiem o czym mówisz. Prawdę i tak 3maj ! Ludzie którzy odchodzą z Kk, są wyszydzani, szykanowani...., etc. etc. .

magda 

Wyznanie: chrześcijanin
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-06-10, 21:26   

Oni nie sa moimi wrogami gdybym ich tak traktowała to byłoby mi na rękę że coś robią nie tak. Mi zależy żeby właśnie zaczęli myśleć samodzielnie czytając Biblię i żeby nie byli sądzeni za to ,że kogoś źle uczą. Wręcz przeciwnie mi na nich zależy , znałam wielu fajnych ludzi właśnie śJ i wrecz boli mnie że tak ich ta organizacja z Bruklinu omamia.

Queza 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2012-06-10, 21:31   

Bobo napisał/a:
Nie mówiłem? Bez ŚJ jej życie byłoby nudne i marne... :-D

Za bardzo sobie schlebiasz.

magda 

Wysłany: 2012-06-10, 21:38   

Nie znasz mojego życia i nie było ani nudne ani marne ,niejeden by takie chciał mieć ale najwazniejsze , że znalazłam Boga w życiu i mam nadzieję na zbawienie a wtedy życie marne nie jest.

Bobo 

Wysłany: 2012-06-10, 21:44   

magda napisał/a:
niejeden by takie chciał mieć ale najwazniejsze , że znalazłam Boga

Jakoś na forum niewiele o nim piszesz. Naprawdę znalazłaś Boga? Chyba znalazłaś... wroga :-) Przecież, co tu ukrywać, więcej im poświęcasz uwagi niż swojemu Bogu. Nie zapominaj, ze forum jest... biblijne a nie służy do zdyskredytowania jakiejś religii, co pięknie robisz. Ciesz się, że moderacji ten punkt regulaminu umyka :-D

kodak27 

Wysłany: 2012-06-10, 21:58   

magda napisał/a:
Oni nie sa moimi wrogami gdybym ich tak traktowała to byłoby mi na rękę że coś robią nie tak. Mi zależy żeby właśnie zaczęli myśleć samodzielnie czytając Biblię i żeby nie byli sądzeni za to ,że kogoś źle uczą. Wręcz przeciwnie mi na nich zależy , znałam wielu fajnych ludzi właśnie śJ i wrecz boli mnie że tak ich ta organizacja z Bruklinu omamia.
Dlaczego nie piszesz iż Watykan i jego organizacja Kk omamia ludzi ? Faktycznie masz chyba 'śmiertelną alergię' na punkcie Świadków Jehowy !

kodak27 

Wysłany: 2012-06-10, 21:59   

Bobo napisał/a:
magda napisał/a:
niejeden by takie chciał mieć ale najwazniejsze , że znalazłam Boga

Jakoś na forum niewiele o nim piszesz. Naprawdę znalazłaś Boga? Chyba znalazłaś... wroga :-) Przecież, co tu ukrywać, więcej im poświęcasz uwagi niż swojemu Bogu. Nie zapominaj, ze forum jest... biblijne a nie służy do zdyskredytowania jakiejś religii, co pięknie robisz. Ciesz się, że moderacji ten punkt regulaminu umyka :-D
Podzielam twoje zdanie bezdyskusyjnie !

magda 

Wysłany: 2012-06-10, 22:12   

Macie rację we wszystkim więc już nie będę pisać.

nike 

Wysłany: 2012-06-10, 22:24   

magda, Chwileczkę co ty mówisz? Jak to nie będziesz pisać? Ja się z tym nie zgadzam, jesteśmy wszyscy równi i dziećmi jednego Boga, piszemy więc wszyscy :-D

magda 

Wysłany: 2012-06-10, 22:30   

Wiesz jak ktoś mi pisze że nie znalazłam w życiu Boga tylko wroga. Nie chcę Dyskredytować zadnej religii chociaż Pan Jezus to robił po to żeby ludziom otworzyć oczy ale widzę ,że to nie ma sensu. Są inne fora Biblijne przecież. A ja naprawdę dużo cytowałam Biblię to nie było gołosłowne co pisałam .Z reszta juz mnie tu niema . Pa pa

9RP 

Wyznanie: apostolic pentacostal
Wysłany: 2012-06-11, 06:37   

Niech Cię Bóg błogosławi Magdo
zbudowało mnie Twoje świadectwo
zwłaszcza uzdrowienia
Dziękuje Bogu,który przez Ducha Sw dokonał tego
wiec nie rezygnuj pisz dawaj świadectwo ,że Pan Jezus żyje i ma moc
Nikt nie obiecał ,ze będzie łatwo
Zawsze było i jest więcej takich co nie wierzą w cuda niż takich co wierzą
Na tym forum jest jak wszędzie - ale bardzo kosztowną rzeczą jest dawać świadectwo Prawdzie - Jezusowi
To co naprawdę się liczy i ma moc to osobiste świadectwo
pozdrawiam

nike 

Wysłany: 2012-06-11, 11:38   

magda,
Ja myślę tak. Nie zabiegajmy o zbawienie drugich, zabiegajmy o swoje. Bo może tak się zdarzyć,że ten o kogo tak zabiegamy napominamy itp. dojdzie do zbawienia a my matki Teresy odpadniemy.

magda 

Wysłany: 2012-06-11, 11:49   

Każdy chrześcijanin ma prawo napominać i dbać o to żeby ludzie byli zbawieni i znali prawdę. Każdy też dba o własne zbawienie pomagając innym.

nike 

Wysłany: 2012-06-11, 12:08   

magda napisał/a:
Każdy chrześcijanin ma prawo napominać i dbać o to żeby ludzie byli zbawieni i znali prawdę. Każdy też dba o własne zbawienie pomagając innym.

Nie zawsze napominanie nasze jest właściwe, a na pewno nie wtedy kiedy sami mamy coś za kołnierzem.
Często źdźbło w oku brata widzimy, a belki w swoim nie widzimy, bo to nie możliwe przecież jest,że ja grzeszę prawda? Ja tylko stoję na straży prawdy i jej bronię, nie ważne czy to bronienie druga osobę boli, czy nie ważne,że ja mam takie prawo.
Bo ja mam tę cała prawdę i ją znam. nie zastanawiamy się często,ze może się mylimy z ta nasza prawdą, podobnie Święta Inkwizycja postępowała, broniła tylko prawdy i zmuszali ludzi, do jej przyjmowania. Nie liczyli się,że ktoś może ma inną prawdę i też dobrą. Prawda jest w Jezusie Chrystusie.

Odpowiedz do tematu