Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lucyfer
Autor Wiadomość
rupert__
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 07:15   Lucyfer

Temat wydzielony z tematu Krzyż czy pal - dop. Kermit

Lucyfer,na twoim miejscu skorzystałbym z usług jakiegoś psychiatry...bez urazy
Ostatnio zmieniony przez 2006-09-15, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  

Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 08:21   

rupert__ napisał/a:
Tak właśnie myślą ludzie i to dowodzi że jesteśmy kierowani tym Duchem którym kierowany był Jezus. Takie same reakcje ludzi:Mar. 3:21-22
21. A krewni, gdy o tym usłyszeli, przyszli, aby go pochwycić, mówili bowiem, że odszedł od zmysłów.
22. A uczeni w Piśmie, którzy przybyli z Jerozolimy, mówili, że ma Belzebuba i że mocą księcia demonów wypędza demony.
(BW)
Historia lubi się powtarzać.
A powracając do krzyża to należy powiedzieć że jest to pogańsaki symbol i pseodochrześcijanie lubują się w takim bałwochwalstwie.

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2006-09-15, 08:49   

rupert__ napisał/a:

Albo świadoma prowokacja w tym - co pisze - ze strony 'Lucyfera' albo sugestia jak Twoja, rupert.

EMET:
Wiadomo bowiem, że "Lucufer" - 'Księciem Michałem' to... nie jest na pewno.
A inne manewry pisarskie 'Lucyfera' - w stylu niewiele odbiegającym.
Jego projekcja zaczęła bowiem oscylować nawet do określeń typowych dla samego JHVH.

Rada, moim zdaniem, jest taka: ignorować Jego [Lucyfera] post/y/.
Wówczas zorientuje się, że pisze... sam do siebie.
Uważam jednak, że na Nim i tak to nie zrobi wrażenia.

Jednak repliki do Jego post/ów/ sprawiają, że znowu stosuje swoje urojone pomysły; bo przecież nie inne...

W Biblii czytamy --
"Nie posłałem ich, nie dawałem poleceń ani nie przemówiłem do nich. Kłamliwe widzenia, zmyślone przepowiednie, urojenia swych serc - oto co wam przepowiadają." - Jeremiasza
14:14, BT.
"Oto się zwrócę przeciw prorokom - wyrocznia Jahwe - którzy używają swego własnego języka, by wypowiadać wyrocznie.
Oto się zwrócę przeciw tym, którzy prorokują sny kłamliwe - wyrocznia Jahwe - opowiadają je i zwodzą mój lud kłamstwami i chełpliwością. Nie posłałem ich ani nie dawałem polecenia; w niczym też nie są użyteczni dla tego narodu - wyrocznia Jahwe." -- Jeremiasza 24:31, 32; BT, II wyd.

"Mówię wam, że z każdej nieużytecznej wypowiedzi, którą ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w Dniu Sądu;" -- wg Mateusza 12:36, NŚ.

Stephanos, ps. EMET

Wojtek37 

Wysłany: 2006-09-15, 09:31   

Lucyfer - czyli Anioł Światłości, jednak sprzeciwił się Bogu, I jako żywo Ty nadając sobie nomen omen, taki nick dokladnie to samo czynisz kolego.

Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 11:21   

Wojtek37 napisał/a:
Lucyfer - czyli Anioł Światłości, jednak sprzeciwił się Bogu, I jako żywo Ty nadając sobie nomen omen, taki nick dokladnie to samo czynisz kolego.
Niestety to wy sprzeciwiacie się Bogu i Biblii. Ja nic nowego nie piszę oprócz tego że wypełniam wolę Bożą która jest opisana w Biblii. To że Biblia o mnie pisze wy macie mi za złe. Ale Bóg wszystko widzi i tych Faryzeuszy którzy zarzucali Jezusowi szatańskie prorokowanie i czyny też widział. Nie inaczej będzie teraz ze sługami Bożymi.
Mat. 10:25
25. Wystarczy uczniowi, aby był jak jego mistrz, a sługa jak jego pan; jeśli gospodarza Belzebubem nazwali, tymbardziej jego domowników!
(BW)

Jezus miał rację a wy spełniacie jego przewidywania.

EMET napisał/a:
rupert__ napisał/a:

Albo świadoma prowokacja w tym - co pisze - ze strony 'Lucyfera' albo sugestia jak Twoja, rupert.

EMET:
Wiadomo bowiem, że "Lucufer" - 'Księciem Michałem' to... nie jest na pewno.

W Biblii czytamy --
"Nie posłałem ich, nie dawałem poleceń ani nie przemówiłem do nich. Kłamliwe widzenia, zmyślone przepowiednie, urojenia swych serc - oto co wam przepowiadają." - Jeremiasza
14:14, BT.
"Oto się zwrócę przeciw prorokom - wyrocznia Jahwe - którzy używają swego własnego języka, by wypowiadać wyrocznie.
Oto się zwrócę przeciw tym, którzy prorokują sny kłamliwe - wyrocznia Jahwe - opowiadają je i zwodzą mój lud kłamstwami i chełpliwością. Nie posłałem ich ani nie dawałem polecenia; w niczym też nie są użyteczni dla tego narodu - wyrocznia Jahwe." -- Jeremiasza 24:31, 32; BT, II wyd.

"Mówię wam, że z każdej nieużytecznej wypowiedzi, którą ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w Dniu Sądu;" -- wg Mateusza 12:36, NŚ.

Stephanos, ps. EMET

Jeżeli cytujesz Jeremiasza o fałszywych prorokach to czytaj uważnie:
Jer. 14:9-14
9. Czemu jesteś jak mąż strwożony, jak wojownik, który nie może ocalić? Przecie Ty, Panie, jesteś pośród nas, a twoim imieniem jesteśmy nazwani,kto nazwał się od imienia Bożego, jaka religia udaje proroków Bożych? nie opuszczaj nas!
10. Tak mówi Pan o tym ludzie: Tak lubią się wałęsać,jacy ludzie lubią się wałęsać po domach i prorokują swoje wymysły? Czy ty tego nie widzisz. Przecież wiesz że Bóg ich nie posłał, ani raz się do nich nie odezwał przez 100 lat. To znaczy że się na nich gniewa. swoich nóg nie oszczędzają, ale Pan nie ma w nich upodobania, wspomina teraz ich winę i nawiedza ich grzechy.
11. Potem rzekł Pan do mnie: Nie módl się o powodzenie dla tego ludu.o jakim ludzie jest mowa? Jaki lud nazywa się od imienia Bożego i wałęsa się ze swoimi wymysłami? Czy tu Bóg mówi o pojedynczym człowieku czy o ludzie?
12. Gdy będą pościć, nie wysłucham ich błagania, a gdy będą składać całopalenia i ofiary z pokarmów, nie będę miał w nich upodobania, lecz mieczem, głodem i zarazą wygubię ich.
13. I rzekłem: Ach! Wszechmocny Panie, oto prorocy mówią im: Nie ujrzycie miecza, a głód was nie dotknie, lecz dam wam trwały pokój na tym miejscu.Kto zapewnia że ten lud ocaleje i nie przyjdzie na niego nic złego? Czy ty tego nie widzisz?
14. A Pan rzekł do mnie: Fałszywie prorokują prorocy w moim imieniu; nie posłałem ich ani nie dałem im poleceń, ani nie mówiłem do nich. Kłamliwe widzenia, marne wieszczby i wymysły swojego serca wam prorokują.
(BW)

Jak będziesz cytował wersety na drugi raz to dobrze najpierw przeczytaj o kim mowa, czy o jednym człowieku czy o ludzie który przybrał sobie imię Boże i głosi ludzkie nauki w Jego imieniu. Czy ujdzie ten lud kary? Jako żyje Bóg, napewno nie, a ja tego dopilnuję.

EMET 

Wyznanie: Świadkowie Jehowy w Polsce
Wysłany: 2006-09-15, 13:41   

Wojtek37 napisał/a:

EMET:
"Lucyfer" to nie żaden... 'anioł światłości'.
To łacińska Vulgata taką formą rozpopularniła wariant hebrajski z Izjasza 14:12 --
"quomodo cecidisti de caelo lucifer qui mane oriebaris corruisti in terram qui vulnerabas gentes"
Ten termin w takiej formie w Vulgacie występuje też w: Hioba 11:17 oraz w 2 Piotra 1:19.

W hebr. mamy < helel ben-szachar > = "jaśniejący, synu jutrzenki".
Badając kontekst, dojdziemy do wniosku, że głównie chodziło o satyrę na dynastię babilońską.
Owszem, cechy wyłuszczone we fragmencie - jako żywo - kojarzą się z byłym 'aniołem światłości', który upadł; niekoniecznie jednak podają jego miano czy imię.
Bywa ów hebr. < helel > oddawany jako "gwiazda poranna >; jednak ma związek z terminem 'jaśnieć'.
Termin <szachar > to "świt, jutrzenka" [hebr. <ben> = "syn"].

Owszem, w Biblii są miana upadłego ducha: Beelzebub [ew. z hebr. Beelzewuw],
Szatan, Diabeł, Belial.

Grupowicz wybrał nick "Lucyfer" jakby przewrotnie, gdyż uważa - On tak uważa - że
'oznajmia Prawdę'; też wywodząc z etymologii łacińskiej, gdzie mamy: "niosący światłość".

Czytając Jego posty - możemy dostrzec, jakież to 'niesienie światłości' mamy w Jego wydaniu...

Ja osobiście wobe Jego post/ów/ stosuję metodę... ignorancji.

Ale: każdy niech robi, co uważa; to wolny kraj i wolna grupa dyskusyjna.
Jak mówi Pismo:
"Albowiem każdy własny ciężar poniesie." -- do Galacjan 6:5.
"Tak więc każdy z nas sam za siebie zda sprawę Bogu." -- do Rzymian 14:12.

Ponadto istnieje takie zdroworozsądkowe podejście:
'On sam, który ma swoje lata: niech mówi sam za siebie' - wg Jana 9:21b.

Przecież, istotnie, mówi sam za siebie; a że w swoim własnym mniemaniu czyni się kimś tam?
To już... Jego problem, nie nasz.
'Nie jesteśmy panami Jego wiary' - por. 2 do Koryntian 1:24.

Osobiście, jak pisałem: serio Go nie traktuję.

Stephanos, ps. EMET

Osito
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 14:21   

Zresztą sam sobie zaprzeczył.

Lucyfer, Przytoczyłeś :
Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.
(BW)

Widzisz imona już są wpisane, a Duch który powiedział Ci że będziesz miał taką moc i autorytet (którą zresztą posiada tylko Jezus Chrystus. Obj 3:5
5. Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami.)

nie jest Duchem Chrystusowym, tylko raczej Duch który jest opisywany: 2 Kor. 11:13-15
Cytat:
13. Tacy bowiem są fałszywymi apostołami, pracownikami zdradliwymi, którzy tylko przybierają postać apostołów Chrystusowych.
14. I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.
15. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.
(BW)
Gal. 1:6-9
6. Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej, do innej ewangelii,
7. Chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową.
8. Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!
9. Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, która przyjęliście, niech będzie przeklęty!
(BW)

Możesz się podawać za anioła światłości i za kogo jeszcze tam chcesz. Jednak ja oczy od Słowa Bożego nie odwróce i nie zaczne patrzeć na twoje słowa. Nie nauczyciele podali mi w co mam wierzyć, tylko Słowo Boże o tym mówi. A moja religia nie padnie ponieważ ja nie mam religii, tylko moje życie to życie z wiary. A nie przyjmuje tego co mówisz ponieważ mówisz przeciw Słowu Bożemu a Pismo jest ostrzejsze niż miecz obosieczny i zdolne jest osądzić myśli i zamiary serca. Nie ja cię osądzam, lecz osądza Cię Słowo Boga które ma do tego prawo (2 Tym. 3:16),:
Jan. 12:44-48
Cytat:
44. A Jezus zawołał donośnym głosem: Kto wierzy we mnie, nie we mnie wierzy, ale w tego, który mnie posłał.
45. Kto mnie widzi, widzi tego, który mnie posłał.
46. Ja jako światłość przyszedłem na świat, aby nie pozostał w ciemności nikt, kto wierzy we mnie.
47. A jeśliby kto słuchał słów moich, a nie przestrzegał ich, Ja go nie sądzę; nie przyszedłem bowiem sądzić świata, ale świat zbawić.
48. Kto mną gardzi i nie przyjmuje słów moich, ma swego sędziego: Słowo, które głosiłem, sądzić go będzie w dniu ostatecznym;
(BW)

które jest przeciwne twoim wypowiedziom i twojemu świadectwu. A to że Biblią się posługujesz i próbujesz się uwierzytelnić nie wiele się różni od sytuacji Dz.16:16-18 gdzie dziewczynka z duchem wieszczym starała się uzyskać wiarygodność u apostołów poprzez swoje wyznanie i tego jak Zły kusił Jezusa na pustyni posługując się Słowem Bożym (Mat4:6).

Dam Ci jedną rade.. Padnij na kolana przed Bogiem i zacznij pokutować, a nie miej w zamyśle serca nikczemności. Przeproś za to co o sobie powiedziałeś. Ja zaś się odcinam od twoich słów i przekleństw w imieniu Jezusa Chrystusa.

Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 15:33   

Osito napisał/a:
Zresztą sam sobie zaprzeczył.

Lucyfer, Przytoczyłeś :
Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.
(BW)

Widzisz imona już są wpisane, a Duch który powiedział Ci że będziesz miał taką moc i autorytet (którą zresztą posiada tylko Jezus Chrystus. Obj 3:5
5. Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami.)

nie jest Duchem Chrystusowym, tylko raczej Duch który jest opisywany: 2 Kor. 11:13-15
Cytat:
13. Tacy bowiem są fałszywymi apostołami, pracownikami zdradliwymi, którzy tylko przybierają postać apostołów Chrystusowych.
14. I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.
15. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.
(BW)
Gal. 1:6-9
6. Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej, do innej ewangelii,
7. Chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową.
8. Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!
9. Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, która przyjęliście, niech będzie przeklęty!
(BW)

Możesz się podawać za anioła światłości i za kogo jeszcze tam chcesz. Jednak ja oczy od Słowa Bożego nie odwróce i nie zaczne patrzeć na twoje słowa. Nie nauczyciele podali mi w co mam wierzyć, tylko Słowo Boże o tym mówi. A moja religia nie padnie ponieważ ja nie mam religii, tylko moje życie to życie z wiary. A nie przyjmuje tego co mówisz ponieważ mówisz przeciw Słowu Bożemu a Pismo jest ostrzejsze niż miecz obosieczny i zdolne jest osądzić myśli i zamiary serca. Nie ja cię osądzam, lecz osądza Cię Słowo Boga które ma do tego prawo (2 Tym. 3:16),:
Jan. 12:44-48
Cytat:
44. A Jezus zawołał donośnym głosem: Kto wierzy we mnie, nie we mnie wierzy, ale w tego, który mnie posłał.
45. Kto mnie widzi, widzi tego, który mnie posłał.
46. Ja jako światłość przyszedłem na świat, aby nie pozostał w ciemności nikt, kto wierzy we mnie.
47. A jeśliby kto słuchał słów moich, a nie przestrzegał ich, Ja go nie sądzę; nie przyszedłem bowiem sądzić świata, ale świat zbawić.
48. Kto mną gardzi i nie przyjmuje słów moich, ma swego sędziego: Słowo, które głosiłem, sądzić go będzie w dniu ostatecznym;
(BW)

które jest przeciwne twoim wypowiedziom i twojemu świadectwu. A to że Biblią się posługujesz i próbujesz się uwierzytelnić nie wiele się różni od sytuacji Dz.16:16-18 gdzie dziewczynka z duchem wieszczym starała się uzyskać wiarygodność u apostołów poprzez swoje wyznanie i tego jak Zły kusił Jezusa na pustyni posługując się Słowem Bożym (Mat4:6).

Dam Ci jedną rade.. Padnij na kolana przed Bogiem i zacznij pokutować, a nie miej w zamyśle serca nikczemności. Przeproś za to co o sobie powiedziałeś. Ja zaś się odcinam od twoich słów i przekleństw w imieniu Jezusa Chrystusa.
Piszesz na oślep i bez sensu, dokładnie tak jaki masz podpis. Ja i Biblia jedno jesteśmy, tak samo ja i Jezus jedno jesteśmy, ja i Bóg jedno jesteśmy. Kto z Boga słów Bożych słucha, wy z Boga nie jesteście dlatego nie możecie słów tych słuchać. Wasze religie nie są wasze tylko są one diabelskie i jego słuchacie bo jest waszym bogiem. Sam Bóg roztrzygnie za chwilę gdy religie będą zniszczone a ja będę wywyższony. Wiem że Słowo Boże was obraża, ale trudno, tak musi być.1 Kor. 2:7-10
7. Ale głosimy mądrość Bożą tajemną, zakrytą, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej,
8. Której żaden z władców tego świata nie poznał, bo gdyby poznali, nie byliby Pana chwały ukrzyżowali.
9. Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują.
10. Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.
(BW)
1 Kor. 4:20
20. Albowiem Królestwo Boże zasadza się nie na słowie, lecz na mocy.
(BW)Obj. 11:3-4
3. I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
4. Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi,

(BW)

Cytat:
Lucyfer (łac. lux: światło oraz ferre: nieść - niosący światło) - w dawnym Rzymie nazwa Jutrzenki-Wenus, gwiazdy zarannej.

W nomenklaturze chrześcijańskiej imię to pojawiło się najprawdopodobniej po raz pierwszy w łacińskim przekładzie Biblii dokonanym pod koniec IV w. n.e. przez św. Hieronima ze Strydonu, zwanym Wulgatą. Znajduje się ono w Księdze Izajasza 14,12. W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako heilel ben-shachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Heilel oznacza planetę Wenus, zaś ben-shachar to świetlisty syn poranka, a pierwotnie odnosiło się do Nabuchodonozora II, władcy Babilonu. Potwierdzeniem tej teorii jest choćby fakt, iż słowo "Lucyfer" pochodzi z łaciny ("Lucem ferre" - "nieść światło") a więc pierwotnie nie mogło znajdować miejsca w Starym Testamencie. Hebrajska inetrpretacja słowa świetlisty syn poranka oraz wiązanie tej nazwy z historycznym władcą Nabuchodonozorem II wydaje się prawidłowa.

Według późniejszej tradycji chrześcijańskiej "Lucyfer" to imię zbuntowanego przeciw Bogu anioła. Interpretacja ta jest wytworem okresu średniowiecza.

Interpretacja słowa Lucyfer jest wytworem okresu średniowiecza co nie usprawiedliwia braku postępu w rozumowaniu dzisiejszych ludzi.
Jeżeli na początku anioł który zajmował stanowisko Lucyfera niósł światło a potem zaczął ściemniać to utracił to stanowisko i już nie jest Lucyferem niosącym światło. Jego miejsce musi zająć ktoś inny by to stanowisko nie było wakatem.

adam

Wysłany: 2006-09-20, 21:43   

Cytat:
Jego miejsce musi zająć ktoś inny by to stanowisko nie było wakatem.

I to właśnie jesteś ty?Żałosne. :lol: :lol: :lol:

StrażnikPrawdy
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-21, 14:29   

Nie, to jestem ja! :crazy: :lol: A tak serio Lucyfer powiedz, czy wierzysz że Jezus Chrystus jest twoim zbawicielem? Że zmarł za twoje grzechy? Czy wierzysz że Jezus Chrystus jest Bogiem?

Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-21, 15:25   

StrażnikPrawdy napisał/a:
Nie, to jestem ja! :crazy: :lol: A tak serio Lucyfer powiedz, czy wierzysz że Jezus Chrystus jest twoim zbawicielem? Że zmarł za twoje grzechy? Czy wierzysz że Jezus Chrystus jest Bogiem?
Wierzę że Jezus jest Bogiem i moim zbawicielem, oraz moim bratem, kolegą, kumplem itd. My razem z Jezusem i jego Bogiem tworzymy jedno.

Wojtek37 

Wysłany: 2006-09-21, 16:12   

Lucyfer napisał/a:
Wierzę że Jezus jest Bogiem i moim zbawicielem, oraz moim bratem, kolegą, kumplem itd. My razem z Jezusem i jego Bogiem tworzymy jedno.[/quote]

Jezus "kumplem"?. No trzeba nie lada odwagi by tak mówić o Bogu.

Lucyfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-21, 16:20   

Wojtek37 napisał/a:
Lucyfer napisał/a:
Wierzę że Jezus jest Bogiem i moim zbawicielem, oraz moim bratem, kolegą, kumplem itd. My razem z Jezusem i jego Bogiem tworzymy jedno.

Jezus "kumplem"?. No trzeba nie lada odwagi by tak mówić o Bogu.[/quote]A co w tym dziwnego? Jesteśmy bardzo blisko zaprzyaźnieni, mamy swoje tajemnice i swoje sprawy.

adam

Wysłany: 2006-09-22, 20:58   

Cytat:
A co w tym dziwnego? Jesteśmy bardzo blisko zaprzyaźnieni, mamy swoje tajemnice i swoje sprawy.

Wiesz co,Lucek,postanowiłem cię ignorować(i radzę to innym),bo widzę,że nie masz nic do zaoferowania poza swoją pychą.Lubisz skupiać uwagę na sobie.Jeśli nie potrafisz tu nikomu zaimponować swoją wiedzą,społecznością z Panem,świętym życiem,to przynajmniej nickiem skupiasz na sobie uwagę.
Cóż......, każdy posługuje się tym,na co go stać.Ciebie stać tylko na głupawy i gorszący nick.
Nawróć się,bo giniesz. :-(

kesja 

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2006-09-23, 12:35   

Lucyfer napisał/a:
Wojtek37 napisał/a:
Lucyfer napisał/a:

Jezus "kumplem"?. No trzeba nie lada odwagi by tak mówić o Bogu.
A co w tym dziwnego? Jesteśmy bardzo blisko zaprzyaźnieni, mamy swoje tajemnice i swoje sprawy.[/quote]

Czy jesus z którym sie lumplujesz to ten z New Age?

chyba tak, bo jesli ty nie masz Bojaźni przed Prawdziwym to juz tylko falsyfikat ci pozostaje.

Co to jest Światło?

w ciemnym miejscu swiat?o zaswieci.jpg
Plik ściągnięto 9665 raz(y) 1,44 KB

Odpowiedz do tematu