Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
blog z myślą teologiczną pastora Berta Clendennena
Autor Wiadomość
Andrzej 


Wyznanie: zbór braterski w DG
Wiek: 60
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 36
Skąd: Dabrowa Górnicza
  Wysłany: 2011-11-01, 15:19   blog z myślą teologiczną pastora Berta Clendennena

Witam serdecznie

Na początek, tytułem wstępu, chciałbym zachęcić osoby z tego forum do zaznajomienia się z twórczością Berta Clendennena. Ja nie uważam, że to nauczanie jest nieomylne. Brat Clendennen, tak jak każdy z nas był niedoskonały i miał prawo do pomyłek. Jednak ja cenię sobie jego życie i zaangażowanie w służbie dla Pana Jezusa. Cenię sobie jego pełen troski głos napomnienia i ostrzeżenia jaki kieruje do współczesnego kościoła. Uprzejmie proszę admina o nie usuwanie mojego wpisu, ponieważ mam prośbę do Was o dzielenie się waszymi refleksjami na temat nauczania pastora Berta. Aktualnie na blogu poświęconym prezentacji jego myśli, są umieszczane refleksje na temat kościoła.

W książkach pastora Berta Clendennen istnieje szereg luźnych myśli odnoszących się do takich zagadnień jak ruch wiary, współczesna muzyka w kościele, sprawa ekumenizmu, kwestia ogromu zwiedzeń zalewających dzisiejszy kościół, czy niemoralność w życiu chrześcijan. Postanowiłem, w każdą sobotę będę umieszczał na blogu http://clendennen.blogspot.com te wszystkie interesujące luźne wypowiedzi. Myślę, że w toczącej się obecnie we współczesnym kościele dyskusji, na te wszystkie ważne tematy, ten głos też jest ważny i powinno się go wziąć pod uwagę. Dobiegła końca żmudna praca konwertowania papierowej wersji książki „Upadek cywilizacji” do wersji PDF. http://clendennen.blogspo...wersji-pdf.html Zachęcam czytelników tego Forum do przeczytania tego tekstu. Książka ta jest bardzo interesującym spojrzeniem na czasy ostateczne, na kwestie związane z rządami antychrysta i idei ogólnoświatowego rządu i ogólnoświatowej jednej religii. Więc jest to coś jak najbardziej na czasie.

pozdrawiam Was serdecznie
Andrzej
 
 
Hardi 
Administrator
Classic A2J

Wyznanie: chrześcijanin
Pomógł: 44 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 5892
Skąd: Norwegia
Wysłany: 2011-11-01, 19:56   

Witaj Adnrzeju, fajnie, że tutaj się pojawiłeś i w dodatku z nauczaniem pastora Berta Clendennena, bardzo go ceniłem, szkoda, że już odszedł do wieczności...
_________________
"Badacie Pisma, ponieważ myślicie, że dzięki nim będziecie mieć życie wieczne, a właśnie one świadczą o mnie. A jednak nie chcecie przyjść do mnie, żeby mieć życie." Jana 5.39-40

Blog ¤¤¤ YouTube ¤¤¤ Chomik ¤¤¤ Słowo Nadziei
 
 
 
Andrzej 


Wyznanie: zbór braterski w DG
Wiek: 60
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 36
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: 2012-12-12, 08:19   

Zachęcam do obejrzenia interesującego i ważnego przesłania - BH Clendennen - "Tajemna moc nieprawości" http://vimeo.com/55266204
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12