Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
imitacja antychrysta zasiądzie w trzeciej świątyni ?!
Autor Wiadomość
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
  Wysłany: 2013-03-01, 09:31   imitacja antychrysta zasiądzie w trzeciej świątyni ?!

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=8336

Mimo, że na dziś dzień uważam, że biochip czy powiązane rzeczy będą imitacją proroctwa a nie jego spełnieniem, to tak czy inaczej modlę się i będę się modlił abym miał siłę odrzucić tak ewentualną imitację jak i prawdziwe znamię. Jeśli chip czy powiązane rzeczy będę imitacją proroctwa to żeby je uwiarygodnić to spełnią się zapowiedzi m.in z mass mediów i np biochip RFID będzie mocno wprowadzany w życie lub przez pewien czas obrót pieniężny/handel systemowy będą oparte tylko na nim - ale to wszystko nie sprawi, że to będzie znamię bestii - żeby roztrzygnąć co będzie znamieniem potrzebne będzie głębsze zagłębienie się w teksty biblijne, bo biblia podaje pewne wydarzenia i osoby, które będą poprzedzać znamię biblijne oraz podaje w jaki sposób ono będzie przyjęte przez ludzi np [Objawienie Jana 19:20] więc po tych rzeczach będzie można odróżnić między znamieniem a ewentualną jego imitacją. Z BOŻĄ POMOCĄ NIGDY NIE PRZYJMĘ BIOCHIPU CZY POWIĄZANYCH RZECZY, NAWET JEŚLI NIE BĘDĄ ZNAMIENIEM BESTII i NIE WAŻNE ŻE NIE BĘDZIE MOŻNA NIC KUPIĆ BEZ NICH - ODMÓWIĘ Z BOŻĄ POMOCĄ PRZYJĘCIA EWENTUALNEJ IMITACJI, ALE BĘDĘ RÓWNIEŻ OSTRZEGAŁ PRZED PRAWDZIWYM ZNAMIENIEM KTÓRE NADEJDZIE PÓZNIEJ. Nawet jeśli przyszły światowy system finansowy i handel zostaną oparte na np mikrochipie RFID to jest to za mało dla chrześcijan aby uznali to za znamię.
Wielu ludzi dziś pod wpływem emocji ślepo wierzy, że np biochip to znamię, jedynym ich argumentem są zapowiedzi wprowadzania tego w życie i może nie wzbudzałoby to podejrzeń, gdyby nie to że ten sam pogląd przedstawiany jest w demonicznych przekazach i antychrześcijańskim islamie, w mass mediach czy różnych innych przekazach dla całego świata. Mądry człowiek powie, że coś tu nie gra.
Celowo nie używam teraz argumentów biblijnych ale na razie tylko oparłem się na przekazach kierowanych do miliardów ludzi, kto gardzi przekazami do miliardów ludzi nie jest rozsądnym chrześcijaninem i człowiekiem. Mi moja logika, ewentualna namiastka ostrożności,czy szczątki roztropności :) nie pozwalają przejść wobec tych przekazów do miliardów obojętnie. Ostatnie zdanie ma biblia - Słowo Boże, ale przecież badanie Pism, nie wyklucza ale wymaga logiki, rozsądku i patrzenia na świat, tym bardziej, że przekazy do świata zawierają pewne mniejsze lub większe zarysy planów szatana i plan zwiedzenie względem tak bezbożnego świata ale i chrześcijan. Więc kto jest mądry i myśli logicznie niech rozważy sumiennie i uczciwie poniższe informacje.

Światu głoszony jest m.in antychryst i często również fałszywy prorok, jedynym dla mnie rozsądnym wyjaśnieniem tego, jest urabianie świata na imitację antychrysta/antychrystów i fałszywych proroków.
Jeśli światu w tym muzułmanom, rzymskim katolikom i setkom milionów innych ludzi mówi się, że biochip to znamię bestii a w ewentualnej tzw 3 świątyni w Jerozolimie zasiądzie antychryst, to rozsądek, roztropność, logika mówią mi, że jest to prawdopodobnie pułapka, bo niemożliwe aby szatan - władca tego upadłego świata, głosił na cały świat prawdę. W rozgłaszaniu antychrysta w 3 świątyni i biochipu jako znamienia bestii biorą nawet mass media. Również tym wszystkim ludziom ujawniany jest tzw nowy porządek świata - a więc na dziś dzień wg mojej oceny, wszystkie większe proroctwa biblijne będą miały fałszywe odpowiedniki w celowo wykreowanych wydarzeniach i osobach. Wg mnie 3 świątynia jest imitacją świątyni Bożej z 2 listu do Tesaloniczan 2:4 [proroctwo mówi o świątyni Bożej a nie o świątyni, jak budynek tym bardziej wybudowany z inicjatywy szatana i ludzie mu przynajmniej nieświadomie podległych, może być świątynią Bożą ? ] i zasiądzie w niej (przynajmniej na początku) imitacja antychrysta a nie biblijny antychryst. Również tzw NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ŚWIATA jest i będzie celowo wykreowanym problemem, który będzie obalony prawdopodobnie przez imitacje antychrysta (możliwe, że osób imitujących antychrysta będzie kilka), którego z kolei pózniej zniszczy prawdziwy antychryst, aby chrześcijanie zobaczyli w nim np PANA JEZUSA lub JEHOWE (w przypadku ludzi podległych organizacji świadków Jehowy a fałszywym proroku np Pana Jezusa) itd. Nowy porządek świata jest potępiany przez islam , demoniczne przekazy prokatolickie, jest potępiany przez new age, i jest ujawniany celowo przez pozornie świeckie filmy dokumentalne i mass media - to nie znaczy, że NWO jest kłamstwem ale mieszanką prawdy i kłamstwa oraz jest kozłem ofiarnym, odwracaczem uwagi tak jak illuminaci, Bilderbergowie , sataniści i reszta marionetek szatana, których zadaniem może nieświadomym (może wiele z tych osób jest nieświadomych tego co się dzieje z nimi i ze światem) - zdaniem ich jest odwracanie uwagi od upadłych bytów/demonów : " Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi. (12) Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich. (13) Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się" - list do Efezjan 6:11-13

np demoniczne przekazy dla rzymskich katolików : http://dzieckonmp.wordpre...orzadek-swiata/

, http://ostrzezenie.wordpr...em-jego-dzieci/

, http://ostrzezenie.wordpr...aszej-zywnosci/
______________________________________________________________________


ISLAM

islam jak inne wielkie religie w tym rzymski katolicyzm i wielkie kościoły protestanckie oraz organizację świadków Jehowy wg mnie kontroluje szatan i zarządza nimi, ale nic nie mam do samych muzułmanów - tak samo jak inni w tym np wyznawcy talmudyzmu potrzebują nawrócenia i ewangelii, a my chrześcijanie mamy miłować nawet tych, którzy nas nienawidzą i prześladują.


muzułmańska seria filmów "THE LIGHT RELOADED" - polski muzułmanin zamieścił je z polskim lektorem - nie wiem jak długo one czy inne rzeczy będą na internecie, więc zacytuję wg mnie najważniejsze fragmenty. 11 odcinek pod tytułem "NOWY PORZĄDEK ŚWIATA" http://www.youtube.com/watch?v=pwdxgKJc-iQ - od 8 minuty 15 sekundy cytuję : "Wielu chrześcijańskich teologów i profesorów nauki religii wierzą, że biblia przeszła wiele zmian. I, że nie jest taka sama jak najwcześniejsza grecka wersja, ale kilka części przetrwało. W tych zachowanych zapiskach znajduje się rozdział opisujący końcowe etapy przed nadejściem dnia sądu, ale Bóg wie najlepiej...ponieważ przepowiednie te są szokujące. Bestia doprowadzi wszystkich: małych i wielkich bogatych i biednych, wolnych i zniewolonych, do otrzymania znaku bestii na ich prawej ręce lub na ich czole... - Objawienie Jana 13:16-18. 8 minuta 57 sekunda - "znak bestii już tu jest !". Oto Dr Carl Sanders (wypowiedz Dr Sandersa). 9 minuta 35 sekunda - cytuję "najwybitniejsi inżynierowie z wielu firm w latach 60, 70 wykonali ZNAK BESTII na rozkaz rządu. 10 minuta 21 sekunda - cytowane jest Objawienie Jana 16:2 (jako powiązanie między litem w chipach a wrzodami które wystąpią na tych, którzy przyjmą znamię).


[size=150]3 ŚWIĄTYNIA a ISLAM[/size] - http://www.youtube.com/watch?v=t0cWEQFA21k "The light Reloaded Naród Dajjala" - od 3 minuta 8 sekunda - cytuję : "dzisiejsi przywódcy pracują z jinnami, diabłami w celu ustanowienia królestwa dajjala. od 4 minuty 37 sekundy : "wykopali tunel pod meczetem Al- Aqsa, trzeci najważniejszy meczet w islamie, tunel ten jest po to, aby meczet Al-aqsa się zawalił, a w jego miejscu chcą postawić KRÓLESTWO SALOMONA, aby przyjąć tam dajjala (czyli antychrysta - mój dopisek), ich króla. Tak jak wy czekacie na nadejście Jezusa (islamskiego Jezusa, innego od naszego PANA - mój dopisek) oni czekają na nadejście Dajjala. 4 minuta 58 sekunda : "ale Jezus (islamski Jezus) zabije Dajjala".The light reloaded 48 Masjid (meczet) Al Aqsa - http://www.youtube.com/watch?v=2tr7b4f51CI , 37 sekunda filmu - cytuję : "koncept świątyni Salomona jest czymś co jest centralne i bardzo wpływowe, jako ideologia freemasons (wolnej masonerii/ wolnomularstwa). 1 minuta 8 sekunda "... dzięki temu skarbowi nauczyli się potajemnych działań na czym zostali wybudowani illuminati...".
1 minuta 51 sekunda - cytuję : "więc dlaczego mieliby w planie zburzenie meczetu Al-Aqsa ? wiele sekt chrześcijańskich i żydowskich a także freemasons wołają o zniszczenie meczetu Al-Aqsa i "dome of the rock" (kopuła na skale - mój dopisek) w Jeruzalem i zamienienie ich na nowoczesną replikę obydwu? budynków ....żydzi wierzą, że Mesjasz dopiero nadejdzie. I z tą błędna wiarą jest wielu spośród nich, którzy nawołują do rekonstrukcji "świątyni" w staraniach powitania Mesjasza". 2 minuta 14 sekunda cytuję : "ALE NIE WIEDZĄ, ŻE NIM BĘDZIE DAJJAL (ANTYCHRYST)."

wypowiedz jakiegoś muzułmańskiego duchownego do 2:17 : "moi drodzy wierzący, meczet Al Agsa jest przedmiotem, błędnej kampanii, nasi ludzie nigdy, nie zrzekną się meczetu Al Aqsa ani Palestyny..."
2 minuta 55 sekunda : "Al Agsa jest w centrum tej walki pomiędzy dobrem a złem"Wracając do 3 świątyni i antychrysta to muzułmanie mają takie same zdanie jak wielu chrześcijan !!! :), albo szatan jednym i drugim głosi prawdę, albo jedna i druga grupa jest zwiedziona - wg mnie biblia i logika pokazują że jedna i druga grupa jest zwiedziona. Ja pod wpływem przekazów muzułmańskich, katolickich i świeckich wziąłem pod uwagę, że mogłem się mylić co do obalenia iluminatów przez antychrysta i co do samego statusu tzw NWO, ciekawe czy ludzie głoszący antychrysta biblijnego w 3 świątyni mają dość pokory by wziąść pod uwagę przynajmniej to, że mogą się mylić - po latach propagandy i wierzenia w taki scenariusz może nie jest łatwo, ale trzymanie się w uporze prowadzi do jednakowych z islamem poglądów.ISLAM a NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dajjal i powiązane tematy

The light reloaded 15 - "Nadejście wzlot Dajjala Antychrysta" - http://www.youtube.com/watch?v=tBMRWKfj7rs , 5 minuta 5:27 - "prorok pzn (Mahomet - mój dopisek) powiedział : Dajjal nadejdzie i będzie się wspinał na szczyt aż zobaczy Madine. Wtedy powie do swoich podążających, widzicie ten biały pałac ? to jest meczet Ahmad ..."

,5:53 - podczas życia proroka Masjid Nabawi (meczet Ahmad) nie był biały, ale był bardzo skromny i był utworzony jedynie z gliny i cegieł. 5:57 - "tylko w czasach nowoczesnych masjid Nabawi został rozbudowany jako wielka przepiękna struktura, która dziś jest białym ogromnym pałacem..."

Rozbudowa tego meczetu i jego jasna elewacja to żywe przykłady celowego kreowania wydarzeń, aby wyglądały na spełniające się proroctwo ale na tej samej zasadzie jak wszystko wskazuje będzie z 3 świątynią, no chyba, że jakiś chrześcijanin wierzy, że islamskie nauki i proroctwa są prawdziwe :).
Od 6 minuty 28 muzułmański egzorcyzm. 6:45 : "... o kim mówisz ? o Dajjalu, więc illuminati przygotowują Dajjala ? tak tak tak." 6:56 : "Te przepowiednie zostały już wypełnione i illuminati przygotowywali się na nadejście dajjala." 7:12 - "Jesus coming soon" (Jezus [islamski] wkrótce powróci - mój dopisek).
7 minuta 21 sekunda : "syn Marii, Jezus (islamski Jezus - mój dopisek) zabije Dajjala w bramie Ludd (w mieście 13 mil na wschód od Tel Aviv)."


The light reloaded 47 "nowoczesny babilon" - http://www.youtube.com/watch?v=a-VCPBmIrfM ,- ta część mówi m.in o illuminatach, masonach, o statule wolności, o mediach i korporacjach.

The light reloaded 42 - "faraonowie wieków" - http://www.youtube.com/watch?v=-HcdqIZ0ic4 ,- 3 minuta 7 sekunda - cytuję : "Faraonem naszych czasów są elity, które kontrolują świat, Mojżeszem tego wieku, który kwestionuje władze elit jest islam, koran i sunna proroka (gdyby nie smutne konsekwencje byłby to dobry żart - mój dopisek;). 5 minuta 43 sekunda : "świat efektywnie kontrolowany przez ONZ jest gdzie jeden światowy rząd, będzie miał swój początek poprzez założenie międzynarodowych instytucji"

The light reloaded 40 - "satanistyczni władcy rządzą światem" ,- 8 sekunda filmu - cytuję : "ludzie myślą, że prezydenci i królowie są najbardziej wpływowymi ludzmi na świecie... , 0:11 - "ale w rzeczywistości, ludzie, którzy są na najwyższych szczeblach tajemnych stowarzyszeń są na szczycie piramidy władzy. 0:27 : "ludzie na najwyższym szczycie piramidy są odwołani do illuminati".
53 sekunda : "czternastu amerykańskich prezydentów łącznie z G. Washingtonem są znani jako freemasons 33 kategorii. 2:23 - czaszka i piszczele, 2:59 - Bohemian Grove , 6:59 - symbolika dolara, 7:05 - plan miasta Waszyngton. 7:51 - "wiecie, że tylko garstka tych ludzi rządzi i to jest prawdą, to jest zatwierdzone i to nie jest konspiracja i bardzo mała elita rządzi tymi korporacjami, łącznie z mediami. 8:13 - rezerwa federalna, 8:57 - przemowa prezydenta Kennedy'ego

The light reloaded 34 -"911 rytuał satanistyczny" http://www.youtube.com/watch?v=TISDS9Cexbw "911 rytuał satanistyczny" - 12:54 - karty illuminati

The light reloaded 17 - "SIEĆ ILLUMINATI" - http://www.youtube.com/watch?v=L2A1hASI0Vg ,9 sekunda : "Ci ludzie tworzą ten korzeń, grupę która nazywa się illuminati, potajemna organizacja, która powiązana jest z urzędem spraw zagranicznych CFR, komisją trójstronną itd." , 1:56-3:41 : mass media o grupie Bilderberg.
6:09 : "wszystkie z tych organizacji posiadają jeden cel: aby kontynuować plan nowego porządku świata." 6:13 : "oni chcą aby cały świat posiadał tylko jeden rząd i te osoby są elitą, która dąży do władzy nad całym światem dla ich własnych samolubnych, prywatnych zysków. 6:40 - "w centrum tych wszystkich organizacji znajduje się osoba, która należy do jednej z 13 linii krwi illuminati.

The light reloaded 14 "znaki i symbole" - http://www.youtube.com/watch?v=UARDyS4YLYw , 8 sekunda : "w tym odcinku odkryjemy znaki i symbole używane przez illuminatów, wolnomularzy, satanistów..."


The light reloaded 13 "ERA DAJJALA ANTYCHRYSTA" - 7 minuta 55 sekunda : "islam jest WROGIEM nowego porządku świata", 8:06 : "NOWY PORZĄDEK ŚWIATA jest przeciwny islamowi", 8:34 : "umysł o globalizacji jest czymś nie do zaakceptowania." 9:08 : cytuję : "islam jest ostatnim wrogiem materializmu, wierzę że islam jest definitywną grożbą dla nowego porządku świata".

The light reloaded 15 "NADEJŚCIE DAJJALA" - http://www.youtube.com/watch?v=tY--SCqzca4 , 0:23 -"(antychryst) najbardziej zły charakter w ludzkiej historii, który sprawi, że Hitler i Stalin będą koło niego bladzi. 5:15 cytowany jest Objawienia Jana 13:2

The light reloaded 18 "nadchodzący stan kalifatu kontra nowego porządku świata" - http://www.youtube.com/watch?v=avpyDNQ_ccY , od 12 sekundy filmu : "dziś istnieją dwa główne projekty konkurujące ze sobą o dominację na świecie : NOWY PORZĄDEK ŚWIAT - STAN SATANISTYCZNY kontra STAN ISLAMU. 0:48 - "to będzie wewnętrznie kontrolująca elita osób naprzeciw wszystkim innym, czyli naprzeciw wam wszystkim." 1:35 - "jedyna władzą, która jest w stanie obalić system antychrysta jest Stan Islamu."
2:04 : "elita wie, że nigdy nie wniosą projektu nowego porządku świata bez zniszczenia Stanu Islamu."
3:10 : "zwolennicy systemu antychrysta utworzyli ten plan zniszczenia islamu, ich największa obawą jest jedność muzułmańska..."


_____________________________________________________________________________________________

[size=150]strony prokatolickie - 3 świątynia[/size] :

http://avepatria.nowyekra...ron-antychrysta , cytuję : "III świątynia jerozolimska to nie tylko wypełnienie proroctwa biblijnego , to odczytywana przez wielu zapowiedź władzy antychrysta, to początek wydarzeń mających przynieść ucisk tak wielki, że przyćmi wszystko z czym świat do tej pory miał do czynienia, być może i masakry, która z woli Boga zostanie skrócona gdyż nie ocalałby ani jeden człowiek na ziemi."

http://konservat.pl/artykuly/artyk013_1.htm - "prorok Daniel dodaje postać, antymesjasza, który bezprawnie w niej zasiądzie i ogłosi się bogiem. Wszystko zatem sprowadza się do tego świętego miejsca, na którym dziś stoją dwa muzułmańskie meczety i w którym z powodów, o których jeszcze wspomnę, noga pobożnego Żyda postać nie może."

, http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/576 - cytuję : "Tradycyjna islamska wizja końca dziejów utrzymuje, że wstępem do apokalipsy będzie odebranie tych miejsc wiernym proroka przez Żydów, co spowoduje powtórne przyjście „proroka Jezusa” i ostateczne rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy Dobrem a Złem. Wszelkie działania ortodoksów związane z odbudową świątyni powodują nerwowe reakcje muzułmanów."

https://dzieckonmp.wordpress.com/2013/02/16/przepowiednie-w-oredziach-marii-od-bozego-milosierdzia-2/ ,cytuję : "Antychryst proklamuje siebie jako boga i ta ohyda spustoszenia zajmie miejsce w świątyni w Jerozolimie"


BIOCHIP :

te przekazy mają międzynarodowy zasięg : https://dzieckonmp.wordpress.com/2012/11/20/znamie-bestii-microchip/

, http://dzieckonmp.wordpre...em-jego-dzieci/ ,cytuję : "Nigdy nie przyjmujcie chipu, znaku Bestii"

, http://dzieckonmp.wordpre...-calym-swiecie/ ,cytuję : "Wprowadzenie Znaku Bestii, chipa, do którego wszczepienia do ciała będą zmuszani każdy mężczyzna i każda kobieta w zamian za dostęp do jedzenia, planują od piętnastu lat"

, http://konservat.pl/artykuly/artyk011_1.htm - cytuję : "Wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę poświęconą teoriom spiskowym, by szybko się przekonać, że najpopularniejszym z tematów jest "biochip".


"katolik - głos katolickiej tradycji" - http://glostradycji.blogs...nak-bestii.html

, http://www.opoka.org.pl/b...biochipowa.html


inne ruchy :

Kościół Zielonoświątkowy Zbnór Betel w Aleksandrowie Kujawskim : http://zborbetel.jimdo.co.../znamie-bestii/ ,cytuję : "W kontekście biowładzy chciałabym poruszyć temat związany z biochipem RFID."

,Zbór Betel w Ustroniu : http://www.betel.kz.pl/?m....10.2012%29,537

___________________________________________________________________________________________


PRZESŁANIE DLA ŚWIATA :


Plan illuminatów trzecia świątynia w Jerozolimie : http://www.davidicke.com/...le-in-jerusalem - przesłanie Davida Icke, który ma wpływ na miliony ludzi i głosi antychrześcijańskie nauki, ale głosi tym ludziom trzecią świątynie w kontekście zła :)

"illuminati NWO third temple Jerusalem" - wystarczy wpisać przykładowo takie hasło i pokazuje się 190 tysięcy wyników.

po wpisaniu w wyszukiwarkę : "CHIP MARK OD THE BEAST" pokazuje się milion 460 tysięcy wyników.

http://en.wikipedia.org/w...ant_%28human%29 - cytuję : "IDENTYFIKATOR RFID ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ WYZNAWCÓW RELIGII ABRAHAMOWYCH." ,"wszczepianie chipów może być znamieniem bestii"

, http://www.eutimes.net/20...-age-for-world/

, http://wiadomosci.wp.pl/k...10241&_ticrsn=3 - cytuję : "Amerykański sędzia federalny orzekł na niekorzyść 15-letniej Andrei Hernandez, która odmówiła noszenia szkolnego identyfikatora z czipem radiowym informującym, gdzie uczniowie przebywają. Dziewczyna argumentowała, że nie pozwalają jej na to względy religijne - twierdziła, że czip to "znamię Bestii"

, http://fakty.interia.pl/s...e-sad,1866865,4

Mass media się nawróciły i głoszą orędzie ostrzegające dla świata :)

, http://www.tvn24.pl/wiado...kla,183674.html - cytuję : "Elektroniczne karty identyfikacyjne to znak diabła. Elektroniczne paszporty to przepustka do piekła" - z takimi transparentami protestowali przed budynkiem Rady Najwyższej Ukrainy prawosławni, sprzeciwiający się planom wprowadzenia paszportów biometrycznych i elektronicznych dowodów osobistych."

, http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

, "Prawosławni nie chcą paszportów biometrycznych. "To znak diabła" - http://wiadomosci.gazeta....znych___To.html

, "Przechodnie na ulicach, kierowcy w samochodach, kibice na stadionach i dzieci w przedszkolach - wszyscy z zaimplementowanymi chipami, które w krótkim czasie pozwalają określić tożsamość albo położenie osobnika. Nie, to nie fikcja. Tak wkrótce może wyglądać nasz świat." - http://niewiarygodne.pl/k...,wiadomosc.html - 345 komentarzy, a więc przez dłuższy czas artykuł musiał być na głównej stronie wp

, http://niewiarygodne.pl/k...,wiadomosc.html

, jedna z najbardziej poczytnych stron z naukami new age : http://krystal28.wordpres...10-lipiec-2011/ - cytuję : "Fanatycy religijni będą trzymać się ich kurczowo by zwiększyć swoją kontrolę nad ludzkim życiem. Zastosują każdy rodzaj kontroli umysłu by utrzymać was w ciemności. Chipy już zostały wczepione u wielu osób w celu kontrolowania mas"

, http://pl.wikipedia.org/w...9Awi%C4%85tynne - "Księga Objawienia wspomina o 3. świątyni żydowskiej, w związku z panowaniem Antychrysta." - gdyby nie smutne konsekwencje to i ta propagandowa wiadomość byłaby dobrym żartem, ale wierzący, że ta wiadomość jest prawdziwa pewnie się cieszą, że wikipedia tutaj głosi prawdę.

, http://poznajprawde.net/1...bestii-666.html

, https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/new-world-order-juz-jest-i-dziala/zydzi-nadchodzacy-antychryst-i-meczenstwo-chrzescijan/ - cytuję : „A Antychryst, którego wy chrześcijanie boicie się będzie naszym NOWYM MESJASZEM, który poprowadzi nas żydów do światowego zwycięstwa i który pozbędzie się was, chrześcijan, którzy stoicie nam na drodze…”

, "Revolution, flashmobs, and brain chips. A grim vision of the future" - http://www.guardian.co.uk...ntpagenews.news

, http://innemedium.pl/wiad...wania-ludzkosci

, http://wolnemedia.net/wie...eciej-swiatyni/ - cytuję : "Według prawosławnej tradycji, w odbudowanej Trzeciej Świątyni zasiądzie Antychryst"

, http://wolnemedia.net/opowiadania/znamie-bestii/

, http://zmianynaziemi.pl/w...tym-teraz-banki - cytuję : "Zapewne wiele osób słyszało o istnieniu planu wyposażenia ludzkości w chipy identyfikujące. Koncept przypomina trochę unijne kolczykowanie bydła i miał przebiegać poprzez implantację chipa RF-ID w okolice nadgarstka, albo w czole. Wszystko to doprawione szczypta NWO i masońskich praktyk sprawiało wrażenie dalece paranoicznej teorii spiskowej. Byłoby tak gdyby nie coraz więcej faktów wskazujących na wyposażanie ludzkości w identyfikujące ich chipy."

, http://zmianynaziemi.pl/w...dla-chipem-rfid

Nawet Hollywood, przeciwstawiło się bogowi tego świata i ostrzega przed znamieniem : http://www.filmweb.pl/fil...%87-2004-100014 - cytuję fragment opisu : "Zbliża się dzień Armagedonu. Ziemią rządzi brutalny dyktator. Za pomocą skomplikowanych chipów wszczepianych ludziom, policja polityczna kontroluje każdy ruch obywatela." - i niech ktoś powie, że nie będzie co najmniej jednej osoby imitującej biblijnego antychrysta :). Nie wiem czy to ten film leciał kiedyś na TVP1 ale właśnie kiedyś puścili film o zachipowanej ludzkości - widocznie i TVP1 zbuntowała się przeciwko szatanowi :), a może ktoś pomyśli logicznie i weżmie pod uwagę imitację proroctwa.

, "Illuminati Dreams of Building Solomon's Temple" - http://www.illuminati-news.com/2006/1215a.htm

, "Oni są wszędzie! Masoni, Iluminaci, NWO. Jak ich rozpoznać?" - http://niewiarygodne.pl/g...riazdjecie.html - po ilości komentarzy, znowu można sądzić, że informacja była dłuższy czas na głównej stronie wirtualnej polski

"Wolna Palestyna" - http://palestyna.wordpres...ecia-swiatynia/

, Alex Jones znajomy Davida Icke : http://www.infowars.com/m...attoo-database/

, http://www.infowars.com/s...ing-rfid-badge/

, "Alex Jones Tv:Is The VeriChip "Mark of The Beast?" - http://www.youtube.com/watch?v=UV6-nsLS8qwświatowa propagandówka : "WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA" - http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M - 1:37
:36 - "czy jest w tym wszystkim jakiś ostateczny cel ? ostateczny cel to wszczepić wszystkim na tym świecie CHIP RFID, wszystkie pieniądze byłyby na tym chipie...". 1:38:30 - wypowiedz Davida Icke : "światowa waluta, która nie byłaby banknotami i monetami, tylko zapisem elektronicznym, byłoby to jedyne elektroniczne, bezgotówkowe społeczeństwo, co by miało ogromne konsekwencje dla idei wolności."
1:38:55 - "...populacji zachipowanej i podłączonej do globalnego komputera...". 1:39:51 : "ostatecznym krokiem jest implantacja chipa do ciała ludzkiego" - aż do ok 1:44:00 dalsza mowa o biochipie.

"Ameryka od wolności do faszyzmu" - http://www.youtube.com/watch?v=TjecYS0hdOQ ,od 5 minuty 33 sekundy : "Nadszedł czas by się obudzić Ameryko. Te karty ID nie mają związku ze zwalczaniem terroryzmu, ale mają związek z kontrolowaniem obywateli Ameryki." 6:26 : "najnowszą technologią do identyfikacji ludzi - identyfikowania ich kiedy dokonują zakupów - jest implantowany chip". 8:43 : "kiedy już wszystko co robisz będzie przypisane do konkretnego numeru i nie będzie istniał obrót gotówkowy, wówczas aby pozbawić cię obywatelstwa wystarczy po prostu wyłączyć ten chip." 9:41 - cytowany jest fragment Objawienia Jana czyli tradycyjnie Objawienie 13:16-18.

"Ameryka od wolności do faszyzmu część 9 - http://www.youtube.com/watch?v=E_Oq4vTYp3U , 3:20 - "Czy uważasz, że oni poświęcili swoje życia po to, aby Amerykanów można było zachipować jak psy ? żebyśmy wszyscy mieli w sobie urządzenia radiolokacyjne ?". 3:29 - "ta karta ID jest ostatnim krokiem zanim nas zachipują". 9:31 - "bankierzy centralni świata współpracują ze sobą celem utworzenia jednego rządu światowego - globalnego państwa policyjnego bardziej złowrogiego, niż George Orwell był to w stanie opisać." 9:41 - "gdzie każda osoba na planecie Ziemia będzie miała wszczepiony chip RFID".

Wywiad z Aaronem Russo : http://www.youtube.com/watch?v=q8XzQ1Pwd18 ,28 minuta 35 sekunda : "co jest ostatecznym celem ? Odpowiedział : ostatecznym celem jest zachipowanie wszystkich. kontrola całego społeczeństwa."

Film z udziałem z udziałem Alexa Jonesa i Davida Icke - "Iluminaci Konspiracja antychrysta" - http://www.youtube.com/watch?v=7adDCRDfRb8 , 24:11 - "i każdy będzie miał cyfrę bestii, nic co kupione lub sprzedane nie przejdzie nie znając cyfry bestii 666"


, EFEKT NOSTRADAMUSA - KOD APOKALIPSY cześć 1/5 - http://www.youtube.com/watch?v=0dfMt4l61RI , od 2 sekundy cytuję : "świątynia o geometrycznej dokładności i symetrii, zbudowana w świętym miejscu, dla wielu ta rekonstrukcja starożytnej budowli jest spełnieniem przepowiedni. 0:19 - "wizjoner, który to przepowiedział, jeden z największych uczonych w dziejach ostrzegał, że ukończenie tej świątyni będzie zwiastować przybycie antychrysta"

EFEKT NOSTRADAMUS cz 2/5 - http://www.youtube.com/watch?v=draOrPwDxPc , od 1:48 - "...wg biblijnego proroctwa nastąpią one w ziemi świętej w rezultacie antychryst powróci do historycznej świątyni rozpoczynając ostatnie dni"

, "trzeci antychryst" - http://chomikuj.pl/g833/F....avi%28video%29 - od 9 sekundy : "charyzmatyczny przywódca, który wyrósł ponad wszystkich innych, przemawia do mas. Czekali na niego, wierzyli w niego, liczą, że naprawi zło świata, niektórzy widzą w nim Mesjasza, ale ten człowiek nie jest zbawcą, lecz królem zgrozy"


, http://dzieckonmp.wordpre...cow-figurantow/ - cytuję : "Będzie on postrzegany jako utalentowany rozjemca, jak wam powiedziałem. Jego nienaturalne sposoby zachowania wytworzą mistyczny obraz, który będzie wydawał się być pochodzenia boskiego.Jego postawny, dobry wygląd i kusząca osobowość będzie przyciągać masy.Ma się on wkrótce objawić światu, a jego pojawienie będzie nagłe.
Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako wybawiciela, człowieka, który przyniesie kres wojnie na Bliskim Wschodzie, są szanowani w wielu częściach świata. Dlatego ten fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo przyjęty.Po pewnym czasie jego siła oddziaływania rozprzestrzeni się. Media będą chwalić jego umiejętności dyplomatyczne, a liczba jego zwolenników będzie duża.Ten człowiek powie, że jest mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł ponownie, aby ogłosić swoje powtórne przyjście.On jest antychrystem." - ewidentnie dla mnie kreowanie jednej imitacji antychrysta, tak jak niżej :

, http://dzieckonmp.wordpre...-znamie-bestii/ - cytuję : "Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Czuwajcie. Będzie on widziany jako wysłannik miłości, pokoju i harmonii na świecie. Ludzie padną na kolana i będą go adorować. Okaże on wam swoją moc i wielu pomyśli, że pochodzi ona z Boskiego źródła. Jednak tak nie jest. Będzie was prowadził w sposób, który będzie się niekiedy wydawał dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie pochodzi on ze światła. Jego dumna i pompatyczna postawa będzie skrywana za czystym złem. Będzie kroczył dumnie i okazywał to co będzie się wydawać prawdziwym współczuciem i miłością dla wszystkich. Pod tą fasadą jednak, jest on pełen nienawiści do was, Moje dzieci. Śmieje się on za zamkniętymi drzwiami.
Moje dzieci, oszuka was on straszliwie. Będzie wyglądał na potężnego, pewnego siebie, dowcipnego, opiekuńczego, kochającego i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego przystojna twarz spodoba się wszystkim, jednak wkrótce się on zmieni." - te międzynarodowe demoniczne przekazy nie pokazują prawdy

, "Uważajcie teraz, jak człowiek pokoju przedstawi się światu.Będzie widziany, jak kreuje pokój na Środkowym Wschodzie.To będzie fałszywy pokój i maska dla kłamstwa, które on przedstawia, aby ukryć prawdziwą przyczynę popełnianej nieprawdy" - http://ostrzezenie.wordpr...awi-sie-swiatu/ - żeby rozrzedzić ostrzeżenie przed fałszywym pokojem i bezpieczeństwem - 1 Tesaloniczan 5:3, pewnie będzie kilka różnych ogłoszeń pokoju tak aby chrześcijanie mogli się na nich wyłożyć jako spełnienie 1 Tesaloniczan 5:3 a prawdziwy fałszywy pokój z 1 Tesaloniczan 5:3, żeby odebrali jako 1000 letnie królestwo.

"David Icke - NWO & chip RFID (napisy PL)" - http://www.youtube.com/watch?v=iviBVWrgles


NATIONAL GEOGRAPHIC - "tajemnice biblii- apokalipsa" - http://www.dailymotion.co...le#.US5twlfUvX9 ,- 24 minuta 12 sekunda : "w czasach ostatecznych Zapanuje chaos, aby przetrwać każdy człowiek będzie musiał znak bestii". 25:11 - "od czasów Jana techniki identyfikacji znacznie się rozwinęły, być może aby zmusić do przyjęcia tego znaku posłuży się biometrią lub skanerami, wszczepianymi czipami."
28 minuta 37 sekunda : "[size=150]odbudowa 3 świątyni jest bardzo ważna, ponieważ jak czytamy w 2 liście do Tesaloniczan, antychryst wejdzie do tej odbudowanej żydowskiej świątyni, ogłosi że jest bogiem aby go czczono"[/size]

:) wiemy, wiemy, nawet muzułmanie to wiedzą, szatan zadbał nawet o nich aby to wiedzieli i żeby to wiedział cały świat m.in przez wielokrotnie puszczany w telewizji film "tajemnicy biblii apokalipsa", którym ludzie raczeni są już od kilku lat :)


następna propagandówka zbudowana w dużej mierze na wyrwanych z kontekstu wersetach - "odliczanie do wieczności" - http://www.youtube.com/watch?v=BktYAPpSWy8 , 22:05 - cytat Objawienie Jana 13:16-17.
22:06 : "dowiadujemy się, że ostateczna formą płatniczą nie będą pieniądze, ale znamię, które będzie umieszczone na prawej ręce lub na czole osoby. Z naszą nowoczesną technologią nie tylko jest to możliwe, ale ma miejsce już dzisiaj." 22:58 : "niedawno zabrałem swojego kota do weterynarza na zabieg. Weterynarz zapytał czy byłbym zainteresowany oznakowaniem kota przez wszczepienie mu pod skórę silikonowego chipa. Technologie takie jak ta pasują do przyszłych wydarzeń opisanych w biblii ... Czy jest możliwe, że taki wszczepiany pod skórę chip identyfikacyjny zostanie w tym celu wykorzystany ?" , 23:47 : "...jeden z nich opisany jest w księdze Objawienia w rozdziale 13 gdzie jest mowa o człowieku, który będzie kontrolował świat - dziedzinami pod jego kontrolą będą bankowość i handel. W przeszłości byłoby to niemożliwe".
55:16 - "świątynia rzeczywiście zostanie odbudowana i antychryst będzie osobą, która na to wszystko pozwoli".

, http://dzieckonmp.wordpre...la-hold-bestii/ cytuję : "Wszystkiemu będzie przewodniczył fałszywy prorok, który będzie rościł sobie prawo do tego, aby być najwyższym kapłanem nad wszystkimi religiami połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia będzie oddawała hołd bestii.Wszyscy ci, którzy ślepo za nim podążą, zostaną pochłonięci przez bestię i na zawsze będą dla Mnie straceni."

, http://ostrzezenie.wordpr...ele-katolickim/ : "Antychryst będzie szerzył ateizm pod pozorem Nowej Światowej Religii, która będzie kierowana przez fałszywego proroka" - możliwe ze ta ewentualna światowa religia to wielka nierządnica z Objawienia Jana a więc błędem w tych przekazach byłoby utożsamianie antychrysta i fałszywego proroka z nią - biblia inaczej ukazuje losy wielkiej nierządnicy, ale błędne przypisanie sprawiłoby np, że antychrysta uznano by za BOGA [jakiegoś pewnie uniwersalnego ?]a fałszywego proroka za np PANA JEZUSA.

, "Szach i mat dla ludzkości" - http://www.youtube.com/watch?v=K3qG6Ep5y3o - 48 sekunda : "3. Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny chip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją." , 5:35 : "...te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela : chip równa się pieniądze. chip równa się leki. Brak chipa - oznacza śmierć."

, "Niewidzialne imperium - New world order defined" : http://www.youtube.com/watch?v=ouO0pioYO7s , między 1:53:13 a 1:56:18 jest mowa o zagrożeniu biochipami.

, "Endgame" - http://www.youtube.com/watch?v=J7FRJ-3wfw8 - 1:14:46 0 chipach RFID, również o chipach : 2:08:09- 2:08:16

, kolejna propagandówka światowa z przekazem podchodzącym pod new age - film "Wzrost" - http://www.youtube.com/watch?v=Tlb7b3-xzbw ,od 1:11:30 : "chcą odebrać swobody obywatelskie, szpiegować zwykłych mieszkańców i śledzić każdy aspekt naszego życia (przez chip RFID). 1:32:30-1:32:56 - dalsza mowa o wszczepianych chipach.


ZEITGEIST

Ten film to jawna antychrześcijańska produkcja, zbudowana na jawnych manipulacjach, na wyrywaniu z z kontekstu biblijnego różnych historii i bezzasadne oczernianie PANA JEZUSA i BOGA OJCA, ale tradycyjnie m.in o biochipach jest.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist,_the_Movie - cytuję : "The Greatest Story Ever Told – poświęcona podstawom religii chrześcijańskiej, którą porównuje z kultami solarnymi, Horusem, wierzeniami nordyckimi, astrologią."

cytuję dalej wikipedię : "Don't Mind the Men Behind the Curtain – przedstawia tezę głoszącą, iż świat w znaczącym stopniu kontrolowany jest przez oligarchię finansową, które dążą do powstania rządu światowego i absolutnej kontroli jednostki. Cel ma zostać osiągnięty za pomocą najnowszych zdobyczy techniki i medialnej kampanii strachu. Ostatecznie ma to doprowadzić do wszczepienia ludziom chipów RFID."

wikipedia : "Poprawiona wersja została zaprezentowana na światowej premierze 10 listopada 2007 roku na festiwalu Artivist. Zdobyła tam najwyższą nagrodę "Best Feature Artivist's Spirit".

, wikipedia : "Zeitgeist: the Movie" był najczęściej oglądanym filmem na Video Google w 2008 roku"

Zeitgeist the movie 2007 : http://www.youtube.com/watch?v=Fxvzkv2g83M - klasyczny fragment - 1:47:34 : "zapytałem - jaki jest ostateczny cel ? odpowiedział: ostateczny cel to wszczepienie wszystkim na świecie chipa RFID i aby pieniądze i inne rzeczy były zapisane na tym chipie i jeśli ktokolwiek będzie przeciwko nam podskakiwał, po prostu wyłączymy mu chip". Dalej również są zawarte inne informacja o chipach - NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANY FILM NA VIDEO GOOGLE W 2008 ROKU :) - logika, roztropność, rozsądek.
___________________________________________________________________

"pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. (3) I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas." - Objawienie Jana 20:2-3

, "I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat" - Objawienie Jana 12:9


Tylko PAN JEZUS może nam ukazać prawdę, więc dobrze jest się modlić o mądrość, rozum i wszelką roztropność i poznanie również ewentualnych imitacji proroctw tak aby móc odróżnić pomiędzy prawdziwym spełnieniem biblijnego proroctwa a jakimś celowo wykreowanym wydarzeniem czy osobą, które będą ku zwiedzeniu i jeśli nawet wybrani będą zagrożeni, którzy będą znać proroctwa to jest coś na rzeczy : "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych" - ewangelia Mateusza 24:24 - fałszywe cuda i znaki w stosunku do wybranych Bożych, muszą mieć jakieś oparcie na biblii, więc mogą np w przypadku znaków być to pewne zainicjowane wydarzenia, które będą się wydawały wielu chrześcijanom, że to proroctwo biblijne

, "Ja zasadziłem, Apollos podlał, a wzrost dał Bóg. (7) A zatem ani ten, co sadzi, jest czymś, ani ten, co podlewa, lecz Bóg, który daje wzrost" - 1 list do Koryntian 3:6-7
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Raf 


Wyznanie: zielonoświątkowe nieTrójcowe
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 333
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-02, 14:11   

Wow!
Dużo tego zapodałeś. Ale chciałbym się odnieść do Twojej głównej teorii o imitacji antychrysta. Od ok. 100 roku po Chrystusie, t.j. czasu, gdy powstały pisma Jana wiemy, że "wielu antychrystów wyszło na świat". Ci antychryści działali i działają z dopustu Bożego głównie w sferze religijnej zwodząc ludzi. Pomimo to Biblia jest powszechnie znana i w większości świata dostępna. W tych częściach świata, gdzie mówi się szeroko o NWO, chipach, antychryście (tym głównym) również i Ewangelia jest dostępna i znana, nawet w świecie muzułmańskim, czy Korei Pn. (PyongYang był przed wojną koreańską głównym centrum chrześcijaństwa na Półwyspie Koreańskim, Japonia pomimo, że chrześcijanie stanowią tam 1 -2% populacji miała 7 chrześcijańskich prezydentów!) Wszystko to pomimo działań różnej maści antychrystów. Te dwie siły będą walczyć na ziemi dopóki nie wejdzie do Kościoła ostatni z liczby tych, którzy mają się nawrócić. Reszta ludzi odrzuci Ewangelię i wybierze drogę antychrysta. Dlatego Ewangelia musi być głoszona po całej ziemi przed przyjściem Jezusa, co już się dokonuje.
Po pochwyceniu Oblubienicy kto zostanie za ziemi? Ci ludzie sprzyjający antychrystowi, '5 głupich panien' oraz przygotowani do opieczętowania z 12 plemion Izraela. Dla tych pierwszych (ogromnej większości) antychryst nie musi się kamuflować, by przyjęli go jako władcę. Oni pójdą za nim "w podziwie" -zapewni im pokój i grzeszne życie w pożądliwościach. To jest to, czego pragną grzesznicy- to będzie ich człowiek! Zapewni rozwiązanie konfliktów, w tym izraelsko - arabskiego i pozwoli na wybudowanie Świątyni Salomona. Dlatgo Żydzi też pójdą za nim. Wtedy dopiero zacznie się Wielki Ucisk, kiedy "ten, który powstrzymuje zejdzie z pola" i kiedy sam Bóg zacznie walczyć z człowiekiem będącym pod panowaniem diabła.
To, że są dostępne informacje o chipie, NWO i illuminati to jest łaska Boża i ostrzeżenie dla tych, którzy chcą słuchać. To jest dokładnie tak samo jak z Biblią - Biblia jest dostępna, ale większość ludzi i tak jej nie wierzy! Natomiast dla ludzi niewierzących nie jest ważne kto nimi rządzi, byle żyło im sie dobrze.
Jest w sieci film o ceremonii otwarcia Olimpiady w Londynie 2012 i o tym jak okultystyczne symbole pojawiały się tam, ale czy ludzi to dotyka? Niewierzący są zaślepieni i jest im to obojętne. Wielu też widzi to jako dziedzictwo swej kultury, którego należy bronić.
http://vimeo.com/53142263
Co do chipu... nie można dziś nikogo w normalnych okolicznościach zmusić do jego przyjęcia. To by było łamanie praw człowieka, ograniczenie swobód i kaleczenie ciała. Póki co prawo jest jeszcze w cywilizowanym świecie respektowane. Ale robi się mu propagandę, wmawia, że to nic złego i że jest to pożyteczne. Musi więc nastąpić jakieś wielkie wydarzenie /atak "obcych"? pochwycenie?/ aby przyjęcie chipu stało się obowiązkowe. Wtedy może on już oznaczać znamię bestii.
Szczerze mówiąc nie rozumiem tych zielonoświątkowców, którzy odchodzą od dawnej idei microchipu jako znamienia bestii znanej w tych kręgach grubo ponad 20 lat. (kto pamięta książki Włodka Surkowa z Australii?) Przecież świat dąży do obrotu bezgotówkowego i jest to związane z kartami i chipami, a o tym mówi Apokalipsa w wersetach dotyczących znamienia bestii.
Tak więc nie bardzo widzę potrzebę imitacji antychrysta w ostatnich dniach.
Pozdr.
Ostatnio zmieniony przez Raf 2013-03-02, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2013-03-02, 14:17   

monitoring na ulicach też miał przeciwników
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
Raf 


Wyznanie: zielonoświątkowe nieTrójcowe
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 333
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-02, 14:48   

To prawda Anowi, fotoradary na ulicach cały czas mają przeciwników, ale czy słusznie? Monitoring przynajmniej nie dotyka jeszcze ciała człowieka, choć może stanowić ograniczenie wolności.
Chiny od dawna postulują, by wprowadzić jedną ogólnoświatową walutę. Myślę, że kiedy wejdzie microchip służący do handlu jako znamię bestii to złoto i srebro oraz drogie kamienie zostaną człowiekowi odebrane, albo nie będzie można ich używać legalnie w handlu przez co stana się mało wartościowe. I o to tu chodzi - uzależnić ludzi od tej ogólnoświatowej waluty i maksymalnie ograniczyć handel wymienny. Nawet dziś nie da się już raczej legalnie handlować poprzez wymianę towarów! A to było przecież jeszcze jak najbardziej logiczne i uczciwe 100 lat temu!
Nawet jeśli ktoś będzie miał miedź, czy pallad, czy wartościowe metale ziem rzadkich potrzebne do rozwoju przemysłu to co z nimi zrobi, jeśli legalnie nie będzie mógł ich sprzedać?
A więc te rzeczy w rękach outsiderów stracą wartość, bo nawet korupcja z władzami NWO nie będzie możliwa ze względu na kontrolę.
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2013-03-02, 15:01   

technika tak idzie do przodu, że sami stanowimy źródło naszej obecności gdybyśmy chcieli ją ukryć. W dzisiejszych czasach gdy ludzie są porywani - czip byłby dla porwanych "zbawieniem" bo szukający wiedziałby gdzie. Nie mam nic przeciwko jednej walucie na świecie - tylko niech chleb kosztuje wszędzie tyle samo a godzina pracy ma jedną wartość.

wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy takie same potrzeby
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-03-02, 15:10   

witaj Raf, widzę, że albo nie zrozuumiałeś przesłania lub masz inne zdanie na pewne tematy i dlatego się rozmineliśmy.

Cel imitacji antychrysta, to zwiedzenie świata w tym jak największej liczby chrześcijan, prosty zabieg a zwiedzie wielu, sam mimo ostrzeżenie nie widzisz tego, więc co powiedzieć o innych ludziach ?? ,to tylko spekulacja bo do tego jak wierze kilka lat, a poznanie chrześcijan będzie wzrastac i ci którzy trwaja cały czas przy PANU JEZUSIE i tylko Jemu ufają będą jak wierze ostrzezeni, otrzymaja mądrość, ale mimo wszystko nauki które opisałem sa głoszone całemu światu - wg mnie upały, bezbozny system jest zarzadzany przez szatana - jesli szatan głosi coś swiatu np zasiadanie antychrysta w 3 światyni to jest to dla mnie oszustwem i biblia to potwierdza moim zdaniem.


Piszesz o antychryście o pochwyceniu - nie wiem dokłądnie jakie masz zapatrywania w tych tematach ale moze masz takie podejscie jak wielu chrześcijan zielonoświatkowych czyli mozesz wierzysz, że tzw pochwycenie nastapi przed pojawieniem sie antychrysta a więc i przed znamieniem.


Dla tych ludzi znakiem, że dali się zwieść będzie m.in to, że ujrzą imitacje antychrysta w 3 światyni i będą musieli sie zmierzyc z imitacja znamienia czyli bp chipem rfid - A PRZECIEŻ WG ICH ESCHATOLOGII NIE POWINNI BYĆ ZABRANI PRZED ANTYCHRYSTEM i ZNAMIENIEM (te rzeczy będą imitacjami wg mnie ale Ci ludzi będą w szoku i nie wiem jak to odbiorą) - wiec jak pisałem, gdy ujrzą zasiadajacego w tzw 3 swiatyni i np chip RFID to będą miec znak, że mylili sie - nie tylko w temacie pochwycenia (które wg mnei nastapi krótko po objawieniu sie prawdziwego antychrysta) ale włąsnei ze mylili się co do samego antychrysta, którego poprzedzac bęzie prawdopodobnie imitacja, która zasiądzie w 3 światyni


, Biblia podaje też, że całą ziemia (oprócz zapisanych w księdze życia) ma isc za bestia czyli wg mnie antychrystem, wielbic i podziwiac go - jeśli muzułmanie wierza ze w 3 światyni zasiądzie antychryst to rozpoznaja Go i będą zbawieni, beda zapisani w ksiedze zycia - PRAWDOPODOBNE TO CI SIĘ WYDAJE ?? ze ten który zasiadzie w tym ewentualnym budynku to antychryst ?? czy moze imitacja w celu zwiedzenia tak muzułmanów jak i chrześcijan i innych ludzi - DLA MNIE OCZYWISTE JEST, ŻE KU ZWIEDZENIU TAK MUZUŁMANÓW JAK I CHRZEŚCIJAN I INNYCH - dialektyka heglowska , lub diabelska strategia : "dziel i rzadz" , pozdrawiam


, jesli znasz dobrze biblię to wiesz, żę ŚWIĄTYNIA BOŻA to nie budynek - światynie zbudowane z zarządzenia Bożęgo były cieniami prawdziwej, niebieskiej i to było w starym przymierzu, tym bardziej nie ma miejsca na nie po doskonałej ofirze PANA JEZUSA i nowym przymierzu, wg mnie 2 Tesaloniczan 2:4 nie mówi o budynku - GDYBY PISAŁO : "ZASIĄDZIE W ŚWIATYNI" - to dopuszczałbym budynek ale pisze : "ŚWIATYNI BOŻEJ" - wg mnie nie ma mowy o budynku


, "Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim, Ten, będąc Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach ręką zbudowanych" - dzieje apostolskie 17:24


, "Główną zaś rzeczą w tym, co mówimy, jest to, że mamy takiego arcykapłana, który usiadł po prawicy tronu Majestatu w niebie, (2) jako sługa świątyni i prawdziwego przybytku, który zbudował Pan, a nie człowiek ..........Otóż, gdyby był na ziemi, nie byłby kapłanem, skoro są tu tacy, którzy składają dary według przepisów zakonu; (5) służą oni w świątyni, która jest tylko obrazem i cieniem niebieskiej, jak to zostało objawione Mojżeszowi, gdy miał budować przybytek: Bacz, powiedziano mu, abyś uczynił wszystko według wzoru, który ci został ukazany na górze" - List do Hebrajczyków 8:1-2. 4-5


, POZA TYM JAK BUDYNEK ZBUDOWANY Z INSPIRACJI SZATANA I LUDZI MU PODLEGŁYCH (MOŻE NIEŚWIADOMIE) MOŻE BYĆ NAZYWANY ŚWIĄTYNIĄ BOŻĄ ?????, pozdrawiam
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Anowi 


Pomogła: 121 razy
Dołączyła: 02 Wrz 2007
Posty: 10070
Skąd: Bóg wie
Wysłany: 2013-03-02, 15:18   

MieczDucha napisał/a:
Cel imitacji antychrysta

fałszywka fałszywki - nie rozumiem

oddanie pokłonu już jest znamieniem - bo ręce brudne
_________________
nie jest bogaty ten, kto posiada wiele,
tylko ten, kto niewiele potrzebuje.
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-03-02, 15:33   

Anowi napisał/a:
MieczDucha napisał/a:
Cel imitacji antychrysta

fałszywka fałszywki - nie rozumiem

oddanie pokłonu już jest znamieniem - bo ręce brudneczy oddawanie przez rzymskich katolików pokłonu posagom , obrazom sprawia ze są spaleni na zawsze i nie mogą się nawrócic ?? wierze ze ewentualny kult i zachwyt nad imitacja bedzie wynikiem wielkiej propagandy, wierze ze Ci ludzie nie beda do konca wiedziec co robią, poza tym nie znamy szczegółów, natomiast w pózniejszym czasie w czasie rzadów prawdziwego antychrysta wierze ze ludzkosc bedzie wiedziała dobrze kim jest ten człowiek ale wybiora go swiadomie lub okaza sie zbyt słabi aby przeciwstawic sie i wybrac np smierc męczeńska itd.

, przejrzyj wszystkie linki i zastanów się, to trudny temat, ale warto sie nad nim zastanowić, bo stawka jest najwyższa, tylko wiadomo trzeba trzymac zdrowy dystans, bo jak pisałem nie znamy szczegółów ale na nie wierze ze jest czas, bo wg mnie jeszcze nie nadszedł prawdopodobnie kiluletni poczatek bolesci (kiedy miarka psznicy bedzie za denara) i dopiero po nim zacznie sie ostatni tydzien z Daniela 9:27 w połowie którego nadejdzie prawdziwy antychryst, a wiec mozliwe ze od momentu wybuchu przyszłych wielkich wojen do pojawienia sie antychrysta minie około 7-10 lat ale to tez tylko luzne przypuszczenie
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Raf 


Wyznanie: zielonoświątkowe nieTrójcowe
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 333
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-02, 16:13   

Idea ogólnoświatowej waluty nie jest zła sama w sobie. Chodzi o to, by kontrola nad jej wartością /dewaluacją/ nie była tylko w rękach jednej grupy interesów. Ale żeby to uzyskać musi powstać światowy rząd, czy specjalny fundusz walutowy, by tego pilnować.
Właściwie gdyby tak usztywnić kursy jednych walut wobec drugich to już mielibyśmy namiastkę ogólnoświatowej waluty.
Sam chip też nie jest czymś złym sam w sobie, ale kiedy nastąpi obowiązek jego przyjęcia to myślę, że będzie to związane w jakiś sposób z religią antychrysta i będzie możliwe do rozpoznania..
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-09-18, 20:02   

" przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni [ NAOS - strong 3485 ] Bożej, podając się za Boga" - 2 list do Tesaloniczan 2:4, biblia warszawska

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Paweł używa słowa "NAOS" w takich przypadkach :

, "Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim, Ten, będąc Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach [ NAOS ] ręką zbudowanych" - Dzieje Apostolskie 17:24, BW

, " Czy nie wiecie, że świątynią [ NAOS ] Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was?" - 1 Koryntian 3:16, BW

,"Jeśli ktoś niszczy świątynię [ NAOS ] Bożą, tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia [ NAOS ] Boża jest święta, a wy nią jesteście" - 1 Koryntian 3:17, BW

, " Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią [ NAOS ] Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? " - 1 Koryntian 6:19, BW

, "Jakiż układ między świątynią [ NAOS ] Bożą a bałwanami? Myśmy bowiem świątynią [ NAOS ] Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, I będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim" - 2 Koryntian 6:16, BW

,"na którym cała budowa mocno spojona rośnie w przybytek [ NAOS ] święty w Panu, (22) na którym i wy się wespół budujecie na mieszkanie Boże w Duchu. " - Efezjan 2:21-22 , BW ________"Na którym wszystko budowanie wespół spojone rośnie w kościół święty w Panu" - Efezjan 2:21, biblia gdańskaPaweł raz zaprzecza że Bóg mieszka w budynkach, w pozostałych przypadkach odnosi NAOS do chrześcijan a że Bóg nie jest autorem zamieszania - 1 Koryntian 14:33 to pokazuje wg mnie że nie chodzi tu o budynek
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7857
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-09-18, 21:12   

MieczDucha napisał/a:
Czy nie wiecie, że świątynią [ NAOS ] Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was?" - 1 Koryntian 3:16, BW

Jak myślisz, czy świątynią Bożą są wierzący razem, czy każdy z osobna ?
_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
Henryk 

Pomógł: 453 razy
Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 10319
Wysłany: 2013-09-19, 07:29   

Listek napisał/a:
Jak myślisz, czy świątynią Bożą są wierzący razem, czy każdy z osobna ?

Obietnice dane cielesnemu Izraelowi, już Chrześcijanie „zabrali” i stosują wyłącznie do siebie.
Tak samo jest z obietnicami danymi Kościołowi. :-(
Każdy już jest zbawiony, każdy jest już Królem i Kapłanem na wzór Melchizedeka. Podobno! ;-)
Wystarczy że wierzy i raz w tygodniu odwiedzi kościół, czy zbór.

Wierzącym jest też i szatan i Jego zastępy.
On boga nawet widział i rozmawiał z Nim.

Duchową świątynię stanowi jedynie „malutkie stadko”, małżonka barankowa, Oblubienica...
Powołani, wybrani i wierni do śmierci.
1P 2:5 bp "sami również jak żywe kamienie budujcie swój dom duchowy, święte kapłaństwo, aby przez Jezusa Chrystusa składać ofiary duchowe, miłe Bogu!"
Ap 21:2 bpd "I zobaczyłem święte Miasto, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane niby panna młoda przyozdobiona dla swojego męża."
Wielu mówi "Panie, panie"...
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7857
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-09-19, 08:36   

Henryk napisał/a:
Duchową świątynię stanowi jedynie „malutkie stadko”, małżonka barankowa, Oblubienica...


Henryku, podzielam Twój pogląd.

Choć biorąc poniższy cytat , można zrozumieć, że każde ciało z osobna jest świątynią.

MieczDucha napisał/a:
" Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią [ NAOS ] Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? " - 1 Koryntian 6:19, BW


Na pewno zaś trzeba być częścią ciała Chrystusa.

Pozdrawiam
_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
Listek 


Pomógł: 551 razy
Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 7857
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-09-19, 08:58   

MieczDucha napisał/a:
Mimo, że na dziś dzień uważam, że biochip czy powiązane rzeczy będą imitacją proroctwa a nie jego spełnieniem, to tak czy inaczej modlę się i będę się modlił abym miał siłę odrzucić tak ewentualną imitację jak i prawdziwe znamię.


Odpowiedź jak uchronić się przed zwiedzeniami jest w samej Biblii
.Jeżeli dobrze będziemy ją znać , to ona nas ustrzeże .

Paweł ap . podkreślił,że sposoby działania przeciwnika są nam dobrze znane.

2Kor 2:11 bt "ażeby nie uwiódł nas szatan, którego knowania dobrze są nam znane."Gdy będziemy dobrze rozróżniać co jest Boże - święte słowo Boże, uchronimy się przed zwiedzeniem.
Trzeba tak pilnie rozważać PŚ, by odróżniać prawdziwe żiarno ( słowo Boże) od słomy( ludzkich zapewnień o bezpieczeństwie i dobrobycie, pomyślności na sposób nieboży)

Znamię na czole i prawej ręce kojarzy mi się nie z chipem ,a raczej z umysłem (znamię na głowie) i czynami rąk ( znamię na prawej ręce)..
Proroctwa biblijne mówią ,że Jezus Chrystus nie zniechęci się ,aż wprowadzi Prawo Boże na ziemi.
Iz 42:4 bt "Nie zniechęci się ani nie załamie, aż utrwali Prawo na ziemi, a jego pouczenia wyczekują wyspy."

Z pomocą Bożą przebrniemy przez wszystkie trudy, bo Bóg zapowiedział zwycięstwo nad złem.A my mamy się uczyć z Biblii jak podporządkować się do Prawa Bożego. Z pomocą Ducha Bożego jest to nawet nieciężkie .

Ezechiel 36,(27) [b]Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali. [/b]

I Jan 2,5) Kto zaś zachowuje Jego naukę, w tym naprawdę miłość Boża jest doskonała.

I Jan 5, (2) Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże, gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego przykazania, (3) albowiem miłość względem Boga polega na spełnianiu Jego przykazań, a przykazania Jego nie są ciężkie.

Bóg pragnie byśmy byli Mu posłuszni i żyli tak jak On powiedział, a wtedy żadne zwiedzenie nie będzie możliwe dla nas , którzy idziemy śladem Mesjasza.Dał nam Swego Ducha by proces nawrócenia, powrotu na Jego drogę udoskonalić w Chrystusie Jezusie.

Chrystus jest Drogą, Prawdą i Życiem.

J 14:6 bt "Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie."


2P 3:17 bt "Wy zatem, umiłowani, wiedząc o tym wcześniej, strzeżcie się, abyście dając się uwieść błędom tych, którzy nie szanują praw Bożych, własnej stałości nie doprowadzili do upadku."
_________________
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9
 
 
MieczDucha 
Binitarianizm


Wyznanie: Binitarianizm kondycjonalizm anihilacjonizm
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 483
Skąd: Puławy
Wysłany: 2013-10-22, 17:56   

jak wszystko na obecny czas wskazuje Nicolas Cage wystąpi w "Left Behind" - seria ta promuje m.in 3 świątynie, pochwycenie przed antychrystem, antychrysta w 3 światyni i wiele innych wg mnie błędnych rzeczy : http://www.filmweb.pl/fil...nd-2014-670711# .Hollywood jako jedno z głównych narzędzi szatana na pewno nie służy do propagowania prawdy, jeszcze dopisze coś na temat antychrysta : "Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina" - 1 list Jana 2:18, BWmowa o pojedyńczym antychryście dotyczy tytułowego antychrysta np z księgi Daniela i innych ksiąg, ale drugi tekst który jest w czasie terażniejszym a mówi o wielu antychrystach mówi o "zwykłych: ludziach którzy są bezbożni/ gardzą przykazaniami Pana Jezusa i ogólnie Jego naukami i Jego osobą.

a więc wielu antychrystów - odstępców/bezbożnych ma poprzedzać tego z księgi Daniela czy Objawienia Jana który będzie ich królem/bogiem i o tym schemacie mówi też apostoł Paweł, który najpierw zapowiada odstępstwo (czyli wielu antychrystów) a następnie zapowiada człowieka grzechu/syna zatracenia ( czyli antychrysta o którym Jan mówił że nadejdzie w przyszłości) :, "Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia" - 2 Tesaloniczan 2:3, BWlist Pawła i list Jana mówią o tym samym
_________________
o moim wypadku : - http://mieczducha888.blog...-uratowany.html

antychryst : http://mieczducha888.blog...hrzescijan.html

, BINITARIANIZM : http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=9634
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 11