Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anna01
2013-12-05, 00:34
Adwentyści dnia siódmego jak ŚJ?
Autor Wiadomość
Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wyznanie: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php
Wysłany: 2013-10-12, 22:16   

Wnikliwy napisał/a:
Ty z tym katolicyzmem tak się nie chwal, bo jeszcze anatemę na ciebie nałożą. Mogą tego nie zrobić, jak działasz na ich zlecenie.
Dawno nie czytałem takiego Narcyzmu, :-P

Przygadał kocioł garnkowi. :crazy:

Ostatnio anatemy hojniej rozdaje Towarzystwo.
Ty też działasz na zlecenie Towarzystwa. Czy może wbrew jemu? :crazy:

Wnikliwy

Wysłany: 2013-10-12, 22:46   

Trzeba dbać o czystość zboru. Ja nigdy nie utożsamiam się z poleceniami Towarzystwa tylko Jezusa. To nie ono wymyśliło głoszenie. Jezus tego nakazał, a ty działasz przeciw tym którzy chcą się podobać Bogu. Czy ŚJ czy też Adwentyści stoją po drugiej stronie muru zwanego KK
jedyny i prawdziwy Kościół Śwęty i ty chcąc w naszych reakcjach na słowo Boże bronić swojego " koscioła " który stanął w miejscu i tkwi w tym czego w Biblii nie ma. Ja się tam nie boję twojego pisania, a rys historyczny Towarzystwa się przyda.
Na twoje działanie reagują tylko osoby które odeszły same od Organizacji, a ty działasz w próżni. Osoby które odeszły nie odeszły bo ty im w tym pomogłeś, a te które chcą być w organizacji na twoje pisanie nie reagują tak jakbyś tego chciał.
Życzę miłego dalszego zadawania chybionych ciosów. ;-)

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 11:00   

Wnikliwy napisał/a:
Trzeba dbać o czystość zboru. Ja nigdy nie utożsamiam się z poleceniami Towarzystwa tylko Jezusa. -)

Masz rację bo Jezus nie miał nic wspólnego z Towarzystwem, które powstało w XIX wieku. :crazy:

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 11:14   

Wnikliwy napisał/a:

Na twoje działanie reagują tylko osoby które odeszły same od Organizacji, a ty działasz w próżni.

Bardzo się mylisz chłopie. W próżni to ty działasz.
Mnie czyta tysiące katolików. I dla nich piszę, swe książki, artykuły, a nie dla jakichś ŚJ pogubionych. :crazy:
Tylko jedno z wydań książki "W obronie wiary" miało 5000 szt nakładu.
A w przyszłym roku będzie kolejne.

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 11:32   

Wnikliwy napisał/a:
Trzeba dbać o czystość zboru. J

No właśnie. Ten zbór dawno już temu powinien cie usunąć, za zanieczyszczanie zboru przez udział w forum:

„Próby obalania argumentów odstępców lub osób mających krytyczne zdanie o organizacji Jehowy nie przyniosą nam pożytku. Zgłębianie upowszechnianych przez nich informacji - czy to w formie drukowanej, czy elektronicznej - jest złe i stanowi duchowe zagrożenie” (Strażnica 15.05 2012 s. 26)

nike 

Pomogła: 135 razy
Wysłany: 2013-10-13, 12:59   

Obserwator, Wytrwały facio jesteś, jeszcze się tobie Russell nie znudził?
Może czas się zabrać,za rewolucje jaką Papież Franciszek zaczął wprowadzać do twojego kościola co?
Uważaj bo może czasami umrzeć przed czasem za swoje poczynania jak to się przytrafilo Janowi Pawłowi I, nie pomyslałeś o tym?

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 13:02   

nike napisał/a:
Obserwator, Wytrwały facio jesteś, jeszcze się tobie Russell nie znudził?

Właśnie mi się znudził i wziąłem się za E. White. Para dla niego. :crazy:
Pożeniłem ich. :animrumru:
Ostatnio zmieniony przez Obserwator 2013-10-13, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 13:04   

nike napisał/a:
Obserwator,
Może czas się zabrać,za rewolucje jaką Papież Franciszek zaczął wprowadzać do twojego kościola co?

Te rewolucje zostawiam dla Ciebie, byś miała co pisać na tym forum i na tym drugim gdzie moderatorujesz. :crazy:

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 13:05   

nike napisał/a:
ObserwatorUważaj bo może czasami umrzeć przed czasem za swoje poczynania jak to się przytrafilo Janowi Pawłowi I, nie pomyslałeś o tym?

Jak przyjdzie mój czas i mój dzień, to powiem tak jak Szczepan. :!:

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 13:13   

nike napisał/a:

Uważaj bo może czasami umrzeć przed czasem za swoje poczynania jak to się przytrafilo Janowi Pawłowi I, nie pomyslałeś o tym?

Ty powinnaś bardziej się bać, bo zdaje się to ostatka nie należysz, więc dla pozostałych został tylko piach. :-(
A zmartwychwstanie chyba za kilka lat nie nastąpi, co?
Jak nie, to długo w tym piachu leżenie potrwa..

My się trzymamy słów z Ap 6:9-11. Wy zaś macie swoje wizje. :-?

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 13:50   

nike napisał/a:

A skąd wiesz, że JP1 zmarł przed czasem? Miał 66 lat, więc nie był młodziakiem.

Zdaje się, że przed czasem zmarł Johnson, bo miał żyć do roku 1956, a jakoś wcześniej mu się zmarło. Mam gdzieś w starej Teraźniejszej Prawdzie jego proroctwa o swej śmierci.

Nawet badacze ze Stowarzyszenia o jego przedwczesnej śmierci wspomnieli:

„Dalsza ‘prawda’ głoszona przez specjalnego sługę Johnsona [epifanistów] brzmi następująco: W latach 1954-1956 miał nastąpić symboliczny ogień - anarchia, a potem Królestwo Chrystusowe - zobacz artykuł o ‘Ośmiu wielkich cudownych dniach’ i o usprawiedliwieniu od roku 1954 - Ter.[aźniejsza] Pr.[awda] 9/1949 r., str. 42-43. Według wyrozumienia Johnsona - on, niby ostatni kapłan miał dożyć do 31.X.1956 r., a zmarł 22.X.1950 r. ... [31.X to data śmierci Russella]” („Świt Królestwa Bożego i Wtórej Obecności Jezusa Chrystusa” Nr 1, 1977 s. 16).

Wnikliwy

Wysłany: 2013-10-13, 17:29   

Obserwator napisał/a:
Wnikliwy napisał/a:

Na twoje działanie reagują tylko osoby które odeszły same od Organizacji, a ty działasz w próżni.

Mnie czyta tysiące katolików. I dla nich piszę, swe książki, artykuły, a nie dla jakichś ŚJ pogubionych. :crazy:

Wiedziałem że ten twój Narcyzm kiedyś się coraz bardziej będzie ujawniać. Te 5000 tys to dość szybko zasila organizację, a to że twoje książki ktoś czyta to dobrze, bo przynajmniej wiedzą o nas więcej, a że w ironiczny sposób to jeszcze lepiej, bo jak już naocznie zobaczą to mogą zmienić zdanie.

Obserwator 
Forum exŚwiadków

Wysłany: 2013-10-13, 17:34   

Wnikliwy napisał/a:
Obserwator napisał/a:
Wnikliwy napisał/a:

Wiedziałem że ten twój Narcyzm kiedyś się coraz bardziej będzie ujawniać. Te 5000 tys to dość szybko zasila organizację, a to że twoje książki ktoś czyta to dobrze, bo przynajmniej wiedzą o nas więcej, a że w ironiczny sposób to jeszcze lepiej, bo jak już naocznie zobaczą to mogą zmienić zdanie.

No widzisz, to ciesze się, że masz takie same zdanie jak ja Babilończyk. :crazy:

Co do narcyzmu to pisze się to z małej litery.
A "5000 tys" to też przesadziłeś, bo to 5 milionów. :crazy:

Musisz więcej czytać, byś umiał pisać. :!:

Jachu 
cichy,pokorny

Wysłany: 2013-10-13, 19:36   

Obserwator napisał/a:
Nie rób ze mnie durnia.

Sorry,ale ja tego nie czynię,więc nie wiem,dlaczego się tak czujesz???? :-D :-P
(36) Ale powiadam wam, iż z każdego słowa próżnego, które by mówili ludzie, dadzą z niego liczbę w dzień sądny; (37) Albowiem z mów twoich będziesz usprawiedliwiony, i z mów twoich będziesz osądzony. Ew. Mat.12 rozdz.

Wnikliwy

Wysłany: 2013-10-13, 19:51   

Obserwator napisał/a:
Wnikliwy napisał/a:
Obserwator napisał/a:
Wnikliwy napisał/a:

No widzisz, to ciesze się, że masz takie same zdanie jak ja Babilończyk. :crazy:

Co do narcyzmu to pisze się to z małej litery.
A "5000 tys" to też przesadziłeś, bo to 5 milionów. :crazy:

Musisz więcej czytać, byś umiał pisać. :!:

No wiesz napisałem z dużej aby inni albo ty dojrzeli jak bardzo ważna jest ta cecha w twoim postępowaniu.
Nie wiedziałem,że nakład 5 z trzema zerami to 5 000 000, no jak widać człowiek się uczy całe życie.
Czyli 5 mln polaków nie zostanie naszymi braćmi, szkoda ale jest jeszcze cała reszta. :lol:

Odpowiedz do tematu