Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
Owocem ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność. (List do Galatów 5:21-22)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Żebrak żebrzący o miłość
Autor Wiadomość
m164
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 21:47   Żebrak żebrzący o miłość

Pokój wam.

Mnie osobiście ożywia duchowo lektura orędzi "Prawdziwe życie w Bogu". Dzięki nim bardzo zblizyłam się do Boga i do dnia dziesijszego trwam w zażyłości z Nim, praktykuje moją wiarę..Te orędzia tak piękny wpływ odniosły w moim życiu, że postanowiłam stworzyć na ich temat stronę internetową. Poniżej zamieszczam banner do tej strony. Jezlei ktoś chce tam zajrzeć, to bardzo zapraszam.

Pozdrawiam

Ku chwale Chrystusa
m164

ewa161op034
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 21:50   

Ja codziennie w modlitwie żebrzę o miłość Bożą, a także o miłość i zrozumienie wśród ludzi. Czasami odnoszę wrażenie, że nie zasługuję ani na Bożą miłość, ani na miłość drugiego człowieka...- i nie chodzi mi w tym przypadku o aspekt fizyczny owej miłości, ale o ludzkie zrozumienie i przebywanie w towarzystwie życzliwych mi osób. Są przypadki, że jedni żebrzą o pieniądze, inni o kromkę chleba, jeszcze inni o zrozumienie i miłość. Tak wiem- to brak pewności siebie, a może brak dojrzałości duchowej...- ale tak czuję, niestety i trudno mi jest z tym odczuciem walczyć- to taki wyuczony odruch ( nie wiem, jak to inaczej nazwać )...

Esther 

Wysłany: 2007-08-26, 22:45   

ewa161op034 napisał/a:
Ja codziennie w modlitwie żebrzę o miłość Bożą, a także o miłość i zrozumienie wśród ludzi. Czasami odnoszę wrażenie, że nie zasługuję ani na Bożą miłość, ani na miłość drugiego człowieka...- i nie chodzi mi w tym przypadku o aspekt fizyczny owej miłości, ale o ludzkie zrozumienie i przebywanie w towarzystwie życzliwych mi osób. Są przypadki, że jedni żebrzą o pieniądze, inni o kromkę chleba, jeszcze inni o zrozumienie i miłość. Tak wiem- to brak pewności siebie, a może brak dojrzałości duchowej...- ale tak czuję, niestety i trudno mi jest z tym odczuciem walczyć- to taki wyuczony odruch ( nie wiem, jak to inaczej nazwać )...

kurcze, tak bardzo chciałabym Ci pomóc..

agneess 

Wyznanie: Protestantka(KBWCH)
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-08-27, 08:11   

ewa161op034

Nie musisz żebrać o miłość Bożą,przecież Bóg w dość wyrazisty sposób pokazał jak mocno nas kocha.On pragnie abyś o tym wiedziała i w żadnej sytuacji nie zwątpiła.Bóg jest miłością i nigdy nie zmieni swej natury.

Pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu