Forum biblijne Strona Główna Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólna dyskusja o ŚJ
Autor Wiadomość
bonhart 
bonhart

Pomógł: 59 razy
Wiek: 55
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1752
Skąd: lodz
Wysłany: 2017-03-31, 20:24   

Manna z nieba
Cytat:
( :-D )


No!

Jednak coś w tym jest, Manno z nieba. ;-)

bonhart
_________________
ss
 
 
bonhart 
bonhart

Pomógł: 59 razy
Wiek: 55
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1752
Skąd: lodz
Wysłany: 2017-04-08, 12:20   

eksplorator
Cytat:
To może oznaczać tylko jedno, że 'Królowie' zza wschodniej granicy, i panująca nad nimi 'Prawosławna' córa 'Wielkiej Nierządnicy' boją się dzieła Jehowy, prowadzonego przez tamtejszych ŚJ ... bardzo się ich boją!


Chyba coś w tym jest: :-/ http://www.newsweek.pl/sw...y,408350,1.html

bonhart
_________________
ss
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-04-09, 12:10   

ŚJ to sekta odlam nieunika watpliwosci
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-10, 01:22   

karol210 napisał/a:
ŚJ to sekta odlam nieunika watpliwosci


Największą religijną sektą w dziejach ludzkości, której "ewangelię" cechuje od samego początku hellenistyczna filozofia, obłuda i krew, jest KK. Przed tym odstępstwem ostrzegali;

Syn Boży, Jezus Chrystus ... „Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą” Mat 24;4,5 BT

Apostołowie Jezusa ... „Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem” 2 Tes 2;3,4 BT

... i 'Antychryści' nie mieli zaistnieć ani w XIX wieku ani w XX. 'Powszechne' ... sekciarskie odstępstwo zaczęło się już za czasów apostolskich, o czym informuje Biblia (1 Jan 2;18,19), a prawdziwi naśladowcy Chrystusa mieli, niczym przykryci "chwastami" (Mat 13;27-30), wzrastać równolegle z odstępcami aż do czasów "żniwa" (Mat 13;37-42); "Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. (19) Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha" 1 Jan 2;18,19 BT

Ci odstępcy, tworzący swój 'Powszechny' ruch religijny, mieli wchłonąć wierzenia 'Babilońskie' (Obj 17;5). Z jednego, jedynego Biblijnego Boga (Iz 44;6-8 Mal 2;10 Jak 2;19), zrobili babilońską 'Trójcę', którym składano nabożną cześć już w starożytnym Babilonie;




Babilońska Triada Sin (księżyc) – Szamasz (słońce) – Isztar (gwiazda)


Nie inaczej jest ze znienawidzonym przez Boga kultem 'Królowej Niebios' (Jer 44;24-28), której do dziś odstępcy oddają cześć większą aniżeli Bogu;






To jest dopiero 'sekciarstwo'
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-04-10, 01:43   

Apropo babilonskiej triady którą napisales przewija sie w hinduizmie lub buddyzmie tez Stworca podtrzymywacz zycia i niszczyciel.
Tą religie znam czysto demoniczna czytajac odwrotnie klamstwo wyjdzie:

Stworca -bedacy wszystkim Duch Św- ZBAWICIEL ( diabel klamstwa nazywa niszczyciel)
Ksiezyc?
Slonce?
Gwiazda?
Nastepne Bozki Babilonskie....

PS:Sorry Explorator nie jestem KK tylko chrzescijanin gardze rydzykami ale franciszka postawa mi sie podoba bo niebo jest bogate biednych ludzi
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-10, 01:55   

karol210 napisał/a:
Apropo babilonskiej triady którą napisales przewija sie w hinduizmie lub buddyzmie tez Stworca podtrzymywacz zycia i niszczyciel.


Triady, różańce, kulty 'Matki Opiekunki', są obecne we wszystkich religiach, ponieważ wszystkie one składają się na 'Babilon Wielki', z którego te wierzenia się wywodzą!
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-10, 02:51   

karol210 napisał/a:

Ksiezyc?
Slonce?
Gwiazda?
Nastepne Bozki Babilonskie....









Przed tym kawałkiem metalu, od stuleci padają na kolana miliony wiernych KK, czcząc solarne bóstwo, w które wpisany jest 'Księżyc' - Melchizedek, na nim 'Słońce' - hostia, a dookoła 'Gwiazda' Isztar. A teraz wróć do poprzedniego zdjęcia, gdzie na staro-babilońskim Kudurru masz te same, identyczne solarne znaki.

Przypatrz się dobrze, a dostrzeżesz tzw. Melchizedeka, czyli półksiężyc, który podtrzymuje hostię, otoczony promieniującą gwiazdą! Tym babilońskim symbolom oddają cześć ludzie, nie wiedząc nawet dlaczego klękają za każdym razem przed ołtarzem!



Melchizedek - księżyc - babiloński symbol boga Sina


A inna z córek wszetecznicy, czy czasem nie używa tych samych symboli?

Księżyc i gwiazda - symbole Islamu

Obie religie wywodzą się z tego samego źródła, wykorzystując te same symbole religijne, gdyż mają tego samego boga ... boga tego świata (2 Kor 4;4)!
 
 
karol210


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 916
Wysłany: 2017-04-12, 11:37   

Ciekawe az sprawdze wkurzyl mnie ksiezyc jesli to nie fotomontaz na Hostii.

Czemu oklutysci mają za upodobanie czarnej mszy i niszczenia biblii i improwizacji hosti?

Zresztą to moze sie sprowadzic do tego jak mozna sie modlic do ksiezyca tak samo do Biblii
Tylko ze czlowiek bardziej modli sie do obrazu zamiast Boga...WKOŃCU Bóg stworzył tez i ksiezyc
_________________
Refleksja:

https://youtu.be/zfusL3xTKn4

http://m.ulub.pl/wojxsP7O...mnie-przyjmiesz
 
 
eksplorator
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-15, 19:49   

karol210 napisał/a:
Tylko ze czlowiek bardziej modli sie do obrazu zamiast Boga


A kto go do tego zmusza? Głupota?
 
 
radek 
mężczyzna


Pomógł: 284 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2998
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2019-07-04, 16:48   

Dziś rozmawiałem ze ŚJ m.in. o Quran'ie i po rozmowie przyszedł mi na myśl ten wers z Biblii

J 7:50-52 eib "(50) Wtedy odezwał się jeden z nich, Nikodem, który wcześniej spotkał się z Jezusem: (51) Czy nasze Prawo sądzi człowieka, zanim go przesłucha i zbada, jak postępuje? (52) Odpowiedzieli mu: Może ty też jesteś z Galilei? Sprawdź, to się przekonasz, że z Galilei nie wywodzi się żaden prorok."
_________________
Lewa szala już nie wzbiera, Prawa decyduje teraz
Mat 3:2 eib "(2) (...) Królestwo Niebios jest blisko."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10