Chrześcijanin ściął muzumanina?

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

KobietaZMagdali pisze:o tym, że odburknięcie do ŚJ przy drzwiach to prześladowanie
To nie jest prześladowanie, to jest brak kultury domownika :-)


KobietaZMagdali pisze:Może w Polsce odstrzelmy każdego ŚJ, który bierze jakikolwiek udział w życiu swojej społeczności i chodzi do pracy? Co ty na to?
No nie zdziwiłbym się gdyby za chodzenie do pracy strzelali ... choćby z procy :lol:
(1 Piotra 4:4)
(Jana 16:2, 3)

To właśnie tu jest pies pogrzebany, prawdziwych uczniów Jezusa będzie się prześladowało za to że ściśle trzymają się Bożego słowa, czyli m.in. jak już wyżej napisałem, nie są marionetkami tego świata a co za tym idzie Szatana. Co mówi biblia?

„Ludzie będą was wydawać na ucisk i będą was zabijać, i ze względu na moje imię będziecie przedmiotem nienawiści wszystkich narodów...” (Mateusza 24:9, 11).

W nienawiści u wszystkich. również u "chrześcijan". I TO NIESŁUSZNIE! :shock:

Oto są prawdziwe prześladowania ŚJ, czyni się to już od dziesięcioleci, a chyba najdziwniejsze jest to że czynią to również "chrześcijanie":

Przykłady prześladowań, polecam również: kraj: Polska
http://zwiastowanie.blogspot.com/2014/1 ... ow-na.html
Bobo pisze:Pewnie niedługo tak będą chcieli niektórzy.
Kto wie co będzie za niedługo, skoro za brak patriotyzmu i odmowę służby w wojsku trafia się do więzień to nie wiadomo co jeszcze będą z nami robili.

Nie ten świat, nie patriotyzm, nie polityka i wojny, nie uprzedzenia i chęć zemsty i odpłacania, najważniejszy jest Bóg i wierność względem Jego i Jego mądrym zasadom.

:-)

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zwiastun pisze:„Ludzie będą was wydawać na ucisk i będą was zabijać, i ze względu na moje imię będziecie przedmiotem nienawiści wszystkich narodów...” (Mateusza 24:9, 11).

W nienawiści u wszystkich. również u "chrześcijan". I TO NIESŁUSZNIE! :shock:
Napisałeś bardzo mądre słowa. Dały mi one zrozumienie, obecnej sytuacji. Odnoszą się one chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Ludzie są zabijani ze względu na imię Jezusa Chrystusa ( to Jezus wypowiada te słowa) i mimo to są w nienawiści również u chrześcijan - ŚJ( zagubionych, ale jednak chrześcijan).
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zwiastun pisze:Oto są prawdziwe prześladowania ŚJ, czyni się to już od dziesięcioleci, a chyba najdziwniejsze jest to że czynią to również "chrześcijanie":

Przykłady prześladowań, polecam również: kraj: Polska
http://zwiastowanie.blogs...napadow-na.html
Cytat z twojego linku: Bili do utraty przytomności, aby wymusić przyrzeczenie, że odrzuci Biblię i powróci do praktykowania religii katolickiej.

Ewidentne kłamstwo. Dla katolika Biblia jest Słowem Bożym, to Księga Święta, każdy kto Biblię odrzuci nie jest katolikiem.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

KobietaZMagdali pisze:W Polsce żyjecie jak pączki w maśle mając do obrony świeckie prawo, sądy i konstytucję, z których często korzystacie (jednocześnie potępiając je jako światowe)
No co ty? :aaa: Potępiamy sądy, władze państwowe? pogłoski, uprzedzenia, ehhh :roll:
Czy to źle brać przykład z apostoła Pawła?
http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1102009073
KobietaZMagdali pisze:Ludzie są zabijani ze względu na imię Jezusa Chrystusa
Ludzie na całym świecie giną, z różnych powodów a nawet swoich poglądów, nie tylko religijnych ale i politycznych czy światopoglądowych. Taki mamy świat. :-?



KobietaZMagdali pisze:Ewidentne kłamstwo
No co ty :aaa:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?p=366017


KobietaZMagdali pisze: (Mateusza 24:9, 11) ... są w nienawiści również u ŚJ
No co ty? :aaa:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nienawiść
Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego.
http://www.filmweb.pl/film/Dzień-świra- ... 3A,1356725

Jeśli w innych religiach ktoś kogoś nienawidzi, to jest to jego prywatna sprawa (olewka ze strony kościołów), jeśli u ŚJ ktoś kogoś nienawidzi, dostaje warny a nawet i bana dopóki się nie opamięta.


„Jeśli możliwe, o ile to od was zależy, zachowujcie pokój ze wszystkimi ludźmi”
(RZYM. 12:18).

„Nikomu nie oddawajcie złem za złe. Starajcie się o to, co szlachetne w oczach wszystkich ludzi”
(RZYMIAN 12:17).


„Jeśli ten, kto cię nienawidzi, jest głodny, daj mu do jedzenia chleb, a jeśli jest spragniony, daj mu do picia wodę. Bo nagarniasz na jego głowę rozżarzone węgle, a Jehowa cię nagrodzi”.
(Przysłów 25:21, 22)

http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2009762
http://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2007484

Po wspaniałych i mądrych radach Boga i po groźbie że Bóg może odrzucić ludzi, którzy Go nie słuchają, nie słyszałem aby prawdziwy chrześcijanin kogoś zamordował z zemsty, wyrządzał krzywdy, dokuczał komuś np. w miejscu pracy w szkole itp. itd...

:-)




I jeszcze jedna ciekawostka:
Irak: Chrześcijanie tworzą własne oddziały i ruszają do walki z ISIS

Iraccy chrześcijanie nie czekają na „pomoc” Zachodu i nie zamierzają biernie przyglądać się poczynaniom barbarzyńców z Państwa Islamskiego. Jak informuje brytyjski „Catholic Herald”, w okolicach Równiny Niniwy na północy Iraku tworzą własne oddziały, które łącznie liczą już ponad 4000 żołnierzy. W ich szeregach dominują Asyryjczycy, stanowiący większość w populacji irackich chrześcijan. Finansowanie zapewniają członkowie asyryjskiej diaspory ze Szwecji, Australii czy Stanów Zjednoczonych. Jak powiedział jeden z ochotników: „To nasza ostatnia linia oporu, jeśli ona upadnie, będzie to oznaczało koniec chrześcijaństwa w Iraku„.
Od czasu zajęcia przez oddziały dżihadystów terenów na północy Iraku uciekło stamtąd ponad 100 000 chrześcijan. To kolejny etap zmniejszania populacji wyznawców Chrystusa w regionie, w którym żyli od setek lat. Koszmar rozpoczął się po 2003 roku, czyli obalenia rządów prezydenta Saddama Husajna i partii Baas przez Amerykanów oraz ich sojuszników.

źródło


:-/
Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 23:16 przez Zwiastun, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

KobietaZMagdali pisze:
Bobo pisze:
KobietaZMagdali pisze:Może w Polsce odstrzelmy każdego ŚJ, który bierze jakikolwiek udział w życiu swojej społeczności i chodzi do pracy? Co ty na to?
Pewnie niedługo tak będą chcieli niektórzy. Tylko, że zapewne to będą twoi 'bracia'...
I tym postem potwierdziłeś moje słowa i obawy Bobo. W Polsce żyjecie jak pączki w maśle mając do obrony świeckie prawo, sądy i konstytucję, z których często korzystacie (jednocześnie potępiając je jako światowe) a mimo to krzyczycie, że jesteście prześladowani a pomiatacie ludźmi, którzy śmierć ponieśli, bo nie wyrzekli się Jezusa.
Wybacz KobietoZMagdali, ale w dyskusje wkradło się chyba jakieś nieporozumienie.
Osobiście (osobiście !) tak uważam.

Rozważmy sytuację, która wydarzyła się kilka miesięcy temu, a mianowicie zamach na redakcję "Charlie Hebdo".
Jak wiemy redakcja przede wszystkim zajmowała się karykaturalnym przedstawianiem różnych religii, sekt itp.
Nie znaczy, że wszyscy pracownicy byli ateistami. Wśród pracowników były i osoby mieniące się chrześcijanami.
Zadaniem redakcji było ŚWIADOME "wkurzanie" np. muzułmanów.
I ja się teraz KobietoZMagdalii pytam ..... PO CO ?????!!!!!!

Po co wkurzać, ośmieszać innych, wiedząc do czego są zdolni ??? !!!
Po co narażać dla jakiegoś głupiego rysunku niewinnych ludzi, którzy zginęli przypadkiem ???!!! Czy karykatura Mahometa jest warta życia niewinnych ludzi ?! Czy świat przestał by istnieć bez karykatury Mahometa ?!
Dla nas jest rzeczą niepojętą, aby zabijać za obrazę tzw. uczuć religijnych, a nawet w imię Boga, ale wszyscy na świecie doskonale wiedzą, że muzułmanin za Allaha popełni nawet samobójstwo !
Czy Ty jako PRAWDZIWA chrześcijanka będziesz prowokować ? Ośmieszać ?
Myślę, że nie i chyba o to chodziło i TYLKO o to, naszym forumowym ŚJ.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Anno jakbyś obejrzałam kilka okładek z "Charlie Hebdo" to wiedziałabyś jak mało mieli oni wspólnego z chrześcijaństwem. Jak mało może wyjaśni Ci ten obrazek:

Obrazek


Obrazek

Po drugie nie wiem co ma wspólnego "Charlie Hebdo" z faktem, że ludzie tworzący ISIS wchodząc na dany teren dają chrześcijanom wybór: przejdziesz na islam lub zginiesz. I jak odmówisz to jesteś na miejscu maczetą ścinany na oczach kolejnych ludzi mających ten sam wybór.

Słyszałam informacje, że w Egipcie koptowie bojąc się, ze w razie zagrożenia wyprą się wiary tatuują sobie krzyżyk na nadgarstku, bo tego znaku wiary nie da się wyprzeć. Czy to może ta prowokacja, której mówisz?

Co ciekawe 21 koptów, którzy zostali porwali i zamrdowani na plaży przez ISIS też miało zgodnie z waszymi słowami prześladować muzułmanki w Egipcie. Pewnie mieli rację, bo przecież w Egipcie, gdzie koptowie są traktowani jako obywatele drugiej kategorii, zapewne prześladowali kogoś. Więc taka śmierć im się należała:
Obrazek


A tak na marginesie. Ofiary z "Charlie Hebdo" uczczono (i słusznie) marszami i wieloma znakami pamięci. Jednak kilka dni wcześniej w Pakistanie w ataku talibów na szkołę (wojskową zresztą) zginęła 100 dzieci. I nie widziałam by był jakiś marsz ku ich pamięci. Pewnie słusznie, bo przecież była to szkoła wojskowa więc sami sprowokowali ten atak.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Anna01 pisze:Myślę, że nie i chyba o to chodziło i TYLKO o to, naszym forumowym ŚJ.
Chyba wiec nie czytałaś postów Zwiastuna.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

KobietaZMagdali pisze:Chyba wiec nie czytałaś postów Zwiastuna.
Tak tak KobietaZMagdali, Anna01 ma rację, ja tylko rozwinąłem temat o wiele szerzej.

Wszystko się skumulowało i działania polityczne zachodu (walki polityczno-religijne o wpływy, zasoby, terytoria) i prowokacje dziennikarzy i wojenki religijne (nasza religia, pozostałych spalić).

O wielu sprawach pewnie jeszcze nie wiemy być może wyjdą na jaw za jakiś czas (artykuły prasowe, filmy dokumentalne), ale już w tej chwili mamy pewne niepokojące informacje - drugą stronę medalu, niezbyt wygodną prawdę.

Tutaj kolejne przykłady:

http://swiat.newsweek.pl/chrzescijanski ... 851,1.html
http://www.euroislam.pl/index.php/2011/ ... terroryzm/
http://www.pino.pl/article-view/id,3524 ... -w-indiach
Prawdę taką że wina leży po każdej ze stron.

Wina sporej części nieodpowiedzialnych ludzi (religijnych oszołomów) spada na całą populację ziemi (wybrali wolną wolę, posłuchali Szatana że mogą sobie tutaj rządzić planetą jak tylko chcą zamiast słuchać Bożych wskazówek), przez przypadek rykoszetem dostają także niewinni ludzie, ci faktycznie giną za nic lub uciekają. :-/

Wkrótce ma nastąpić upadek wszelkich religii fałszywych, być może to jest początek końca, uświadomienie sobie ile zła wyrządziły wszystkie religie (wierzenia) fałszywe na całym świecie oraz politycy rządni władzy, dopiero jak się to wszystko rozsypie w armagedonie wtedy dopiero pozostanie na planecie jedynie prawdziwe wielbienie Boga. :-)



Pewne sprawy trzeba dostrzec głębiej (nie bać się prawdy) żeby zrozumieć dlaczego jest tak a nie inaczej na przykład na świecie, to samo z biblią (jej dogłębnym badaniem i sensem tekstów), trzeba mieć pewne cechy, są nimi: rozeznanie i wnikliwość.


:-)

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zwiastun pisze:Wina sporej części nieodpowiedzialnych ludzi (religijnych oszołomów) spada na całą populację ziemi (wybrali wolną wolę, posłuchali Szatana że mogą sobie tutaj rządzić planetą jak tylko chcą zamiast słuchać Bożych wskazówek), przez przypadek rykoszetem dostają także niewinni ludzie, ci faktycznie giną za nic lub uciekają. :-/
To nie są bezsilne ofiary, które dostają rykoszetem. To są świadomi ludzie z wolna wolą, którzy doskonale wiedzą, że gdyby przeszli na islam i dostosowali się do poglądów większości ich życie nie było by zagrożone a pozycja społeczna uległa by znaczącej poprawie. A mimo to wybierają wiarę w Jezusa Chrystusa, która jest da nich cenniejsza niż własne życie. I nie umierają za nic. Umierają za wiarę w Jezusa Chrystusa. Jezus to nie jest nic!
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zwiastun pisze:Wkrótce ma nastąpić upadek wszelkich religii fałszywych, być może to jest początek końca, uświadomienie sobie ile zła wyrządziły wszystkie religie (wierzenia) fałszywe na całym świecie oraz politycy rządni władzy, dopiero jak się to wszystko rozsypie w armagedonie wtedy dopiero pozostanie na planecie jedynie prawdziwe wielbienie Boga. :-)
Nie wiem czy wkrótce, ale wiem, że grono męczenników wciąż się rozrasta:
4 I ujrzałem trony -
a na nich zasiedli [sędziowie],
i dano im władzę sądzenia -
i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego,
i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi
i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.
Ożyli oni
i tysiąc lat królowali z Chrystusem.


Ciekawe, że Jan użył akurat stwierdzenia ściętych... Właśnie o tych ludziach mówisz, że wina leży po ich stronie. I w sumie może masz rację. Jakby wypowiedzieli Szahadę to nic złego by ich nie spotkało, ale jak głupi upierali się przy Jezusie to ich wina (ironia oczywiście)
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

Zwiastun pisze:Wkrótce ma nastąpić upadek wszelkich religii fałszywych
No i co wówczas zrobisz?, dokąd pójdziesz?

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Zwiastun pisze:Według mnie zasada oko za oko, naród przeciwko narodowi, przynosi jedynie opłakane skutki dla całego świata
Co proponujesz?

Zwiastun
Posty: 315
Rejestracja: 25 sty 2015, 22:54

Post autor: Zwiastun »

KobietaZMagdali pisze:... Właśnie o tych ludziach mówisz, że wina leży po ich stronie. I w sumie może masz rację. Jakby wypowiedzieli Szahadę to nic złego by ich nie spotkało, ale jak głupi upierali się przy Jezusie to ich wina (ironia oczywiście)

Nic takiego nie powiedziałem. :mysli:

Nie powiedziałem nic o ludziach, którzy faktycznie niesłusznie zostali zabici, którzy nic nie mają wspólnego z wojenkami religijnymi, na których nienawiść spadła np. z powodu uprzedzeń. Mam natomiast wiele do powiedzenia na temat prowokatorów czyli terrorystów zarówno ze strony islamu jak i chrześcijaństwa (na przełomie wieków pokazali swoje oblicze), wielu ludzi po prostu nie umie przyznać się do błędu, "winny jest oczywiście ten drugi [islam, hinduizm, itd.] w nas winy nie wolno się doszukiwać [u chrześcijan], my są święci" - to jest właśnie powód przez który świat się sypie, ludzie myśląc że walcząc z kimś, na siłę nawracając np. "na wiarę w Jezusa Boga", sądzą że dobrze robią. :aaa:

Jak życie pokazało ŚJ też chciano nawracać w taki sam sposób, na siłę (nie tylko katolicy, także inne chrześcijańskie sekty) - o tym właśnie mówię o wojowniczych chrześcijanach, którzy z Jezusem nie mają nic wspólnego, a których Jezus sam się wyrzeknie "idźcie precz".

Przez tych religijnych oszołomów nawet poganie bluźnią Bogu, widząc jakie zło wyrządzają "w imię Jezusa".

Rzymian 2:24

Gdyż „imieniu Bożemu bluźnią z waszego powodu między narodami”.

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

KobietaZMagdali pisze:Po drugie nie wiem co ma wspólnego "Charlie Hebdo" z faktem, że ludzie tworzący ISIS wchodząc na dany teren dają chrześcijanom wybór: przejdziesz na islam lub zginiesz. I jak odmówisz to jesteś na miejscu maczetą ścinany na oczach kolejnych ludzi mających ten sam wybór.

Słyszałam informacje, że w Egipcie koptowie bojąc się, ze w razie zagrożenia wyprą się wiary tatuują sobie krzyżyk na nadgarstku, bo tego znaku wiary nie da się wyprzeć. Czy to może ta prowokacja, której mówisz?

Co ciekawe 21 koptów, którzy zostali porwali i zamrdowani na plaży przez ISIS też miało zgodnie z waszymi słowami prześladować muzułmanki w Egipcie. Pewnie mieli rację, bo przecież w Egipcie, gdzie koptowie są traktowani jako obywatele drugiej kategorii, zapewne prześladowali kogoś. Więc taka śmierć im się należała:
KobietoZMagdali, ja też jestem oburzona i niejednokrotnie płakałam gdy widziałam co wyprawiają islamiści ! Nie usprawiedliwiam i nigdy nie będę usprawiedliwiać terroryzmu ! W pierwszym poście napisałam, że chętnie widziałabym każdego islamskiego terrorystę (samobójcę przede wszystkim !) dla przykładu i dla jego hańby ....zawiniętego w świńską skórę i podrzuconego braci islamskiej - może baliby się napadać na niewinnych.
Ale jest takie powiedzenie "Nie drażnij lwa" ! I w niektórych przypadkach ....nie można drażnić osób ze zwichrowaną na tle religijnym psychiką, bo są groźni ! Szczególnie dla niewinnych !
TYLKO O TO MI CHODZIŁO !
Cały Świat tzw. zachodni powinien się zjednoczyć w walce (ale nie zabijaniu) z islamistami.
Sposób jest dosyć prosty choć logistycznie wymagałby wysiłku.
Niestety ..... musieli by ucierpieć na tym również niewinni muzułmanie, ale nic to w porównaniu tysiącami morderstw, zamachów.
A mianowicie (wychodzę z konkretami ! A nie pustymi słowami) zagrozić wyrzuceniem z krajów niemuzułmańskich, wszystkich muzułmanów do 3 pokolenia ! Cofnąć ich do kraju skąd pochodzili ich przodkowie ! Nie ważne czy byłby to lekarz muzułmanin czy robotnik czyszczący kanały.
Postawić ultimatum ! Jakiś bezpodstawny atak terrorystyczny, jakiś mord na niewinnych ludziach i miliony muzułmanów pakują manatki !!! Lądują w krajach przodków ! Lądują w namiotach na pustyniach !
Gwarantuje ! ISIS po miesiącu przestało by istnieć !


Dla ŚJ jesteś trochę niesprawiedliwa, bo oni dobrze wiedzą co to "cierpieć za wiarę" .
Masowo ginęli w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej .........z rąk ludzi mieniących się chrześcijanami . Siedzieli w więzieniach, bo - w myśl nauk Jezusa - nie chcieli podnosić ręki na drugiego człowieka, gdy chrześcijanie z innych wyznań nie mieli/mają z tym problemu.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16735
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Anna01 pisze:Dla ŚJ jesteś trochę niesprawiedliwa, bo oni dobrze wiedzą co to "cierpieć za wiarę" .
Masowo ginęli w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej .........z rąk ludzi mieniących się chrześcijanami . Siedzieli w więzieniach, bo - w myśl nauk Jezusa - nie chcieli podnosić ręki na drugiego człowieka, gdy chrześcijanie z innych wyznań nie mieli/mają z tym problemu.
A lovju :-D
Oszołomstwu mówię NIE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”