Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE?

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE?

Post autor: tom68 »

Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE?

Dan. 2:,41-45
41. A ze widziales nogi i palce po czesci z gliny, a po czesci z zelaza, znaczy, ze krolestwo bedzie rozdzielone, lecz bedzie mialo cos z trwalosci zelaza, jak widziales zelazo zmieszane z ziemia gliniasta.
42. A to, ze palce u nog byly po czesci z zelaza, a po czesci z gliny, znaczy, ze krolestwo bedzie po czesci mocne, a po czesci kruche.
43. A ze widziales zelazo zmieszane z gliniasta ziemia, znaczy: zmieszaja sie z soba, lecz jeden nie bedzie sie trzymal drugiego, tak jak zelazo nie moze sie zmieszac z glina.
44. Za dni tych krolow Bog niebios stworzy krolestwo, ktore na wieki nie bedzie zniszczone, a krolestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe krolestwa, lecz samo ostoi sie na wieki,
45. Jak to widziales, ze od gory oderwal sie kamien bez udzialu rak, rozbil zelazo i miedz, gline, srebro, zloto. Wielki Bog objawil krolowi, co potem sie stanie. Sen jest prawdziwy, a wyklad jego pewny.
(BW)

Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE? Polska znajdzie sie na peryferiach Unii

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swi ... id=SK2MDHP


Ps : Wyklady pastora W Kosowskiego z proroczej Ksiegi Daniela, polecajcie to swoim znajomym i na swoich kontach portalowych:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... fL-IVEyAFb
tom68

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Re: Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE?

Post autor: RN »

tom68 pisze:Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE?

Dan. 2:,41-45
41. A ze widziales nogi i palce po czesci z gliny, a po czesci z zelaza, znaczy, ze krolestwo bedzie rozdzielone, lecz bedzie mialo cos z trwalosci zelaza, jak widziales zelazo zmieszane z ziemia gliniasta.
42. A to, ze palce u nog byly po czesci z zelaza, a po czesci z gliny, znaczy, ze krolestwo bedzie po czesci mocne, a po czesci kruche.
43. A ze widziales zelazo zmieszane z gliniasta ziemia, znaczy: zmieszaja sie z soba, lecz jeden nie bedzie sie trzymal drugiego, tak jak zelazo nie moze sie zmieszac z glina.
44. Za dni tych krolow Bog niebios stworzy krolestwo, ktore na wieki nie bedzie zniszczone, a krolestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe krolestwa, lecz samo ostoi sie na wieki,
45. Jak to widziales, ze od gory oderwal sie kamien bez udzialu rak, rozbil zelazo i miedz, gline, srebro, zloto. Wielki Bog objawil krolowi, co potem sie stanie. Sen jest prawdziwy, a wyklad jego pewny.
(BW)

Brexit wywola najgorszy kryzys w historii UE? Polska znajdzie sie na peryferiach Unii

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swi ... id=SK2MDHP


Ps : Wyklady pastora W Kosowskiego z proroczej Ksiegi Daniela, polecajcie to swoim znajomym i na swoich kontach portalowych:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... fL-IVEyAFb
To Księga Daniela w drugim rozdziale opisuje wyjście Wielkiej Brytanii z UE :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

RN pisze: To Księga Daniela w drugim rozdziale opisuje wyjście Wielkiej Brytanii z UE :?:
Każda większa zmiana w polityce, czy gospodarce to woda na młyn wszelkiego rodzaju sekt około chrześcijańskich. Ciekaw jestem gdzie na swój "Armagedon" czekać będą śj.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

RN polecam Ci wykłady na temat księgi Daniela tam jest odp na twoje pytania ...
tom68

daglezja77
Posty: 2079
Rejestracja: 13 cze 2008, 23:48

Post autor: daglezja77 »

ZAMOS pisze:
RN pisze: To Księga Daniela w drugim rozdziale opisuje wyjście Wielkiej Brytanii z UE :?:
Każda większa zmiana w polityce, czy gospodarce to woda na młyn wszelkiego rodzaju sekt około chrześcijańskich. Ciekaw jestem gdzie na swój "Armagedon" czekać będą śj.

Gdzie kto lubi, ja w ogródku albo pod lasem.. :mrgreen:

Polska powinna wyjść z UE wraz z Węgrami zaraz za WB.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Eurofolwark zarządzany przez Niemców się rozpada i o to chodzi .

Tak się to kończy jeżeli się prowadzi politykę nakazowo-rozdzielczą
i to w każdej dziedzinie ; w produkcji stali , cukru , mięsa , energii elektrycznej ,
wydobyciu węgla itd. itd. a przy tym poucza się inne Narody jak mają żyć ,
co wolno a czego nie wolno , głosząc przy tym propagandę o wolnym rynku
, wolności , swobodzie i demokracji , takiej obłudnej propagandy nie uprawiali nawet komuniści .

Tak się to kończy gdy się wymyśla przymusowe kwoty na uchodźców
i wysokie kary za odmowę płacenia .
Tak się to kończy gdy się uważa że największym wrogiem UE są państwa narodowe
Tak się to kończy gdy flekuje się rządy które nie chcą się poddać
dyktaturze rozpasanej , dobrze opłacanej i wszechwładnej administracji
która chce zamienić UE w eurokołchoz .

Brexit, czyli czerwona kartka dla Brukseli... W tym meczu brukselscy biurokraci zakiwali się na śmierć!


Merkel przeciera oczy po Brexicie i przyznaje się do porażki UE: "Ludzie mają coraz więcej wątpliwości do integracji europejskiej"


Trump: Brexit? Wspaniała sprawa. „Brytyjczycy odzyskali kontrolę nad swoim krajem”

Farage o Brexicie: "Unia Europejska nie działa, Unia umiera. To zwycięstwo przeciwko wielkim bankom i korporacjom"

Cameron składa rezygnację: "Będę premierem przez najbliższe 3 miesiące. Nowy rząd powinien podjąć rozmowy z Unią o wyjściu kraju ze Wspólnoty"


To nie Cameron powinien złożyć rezygnacje ale Juncker, Tusk, Schulz , Mogherini
i inni zarządzający tym Folwarkiem Zwierzęcym .

A ratunek ?
Nowa formula zarządzania a może nawet nowy traktat bo ten
jak widać się nie sprawdził .

Biblijnie ?
Każda organizacja religijna /i nie tylko/ oparta nie na jedności , równości , braterstwie
a na centralnym sterowaniu , ulegnie destrukcji .
Twoja Tomaszu też , mimo dobrego Twojego samopoczucia .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Niedługo będzie inna nowa Unia ....

Obj. 17:1,12-14
1. I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,
...
12. A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
13. Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
14. Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.
(BW)
tom68

RM
Posty: 3679
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:37

Post autor: RM »

W mojej ocenie wyjście W. Brytanii z Unii, to bardzo dobra perspektywa dla Polski. Przede wszystkim wzrośnie znaczenie Polski ze względu na położenie geopolityczne. Unia zajmie się teraz W. Brytanią, bo zmienia się cały układ sił, a Polska wypadnie z centrum zainteresowania Brukseli.
Polski rząd będzie miał teraz czas potrzebny na uporządkowanie bałaganu po poprzedniej ekipie i co najważniejsze, czas na spokojne "rozegranie" partii z Chinami. Jeśli rząd RP doprowadzi do zbliżenia gospodarczego z Chinami, to może się zdarzyć, że wówczas się okaże iż Polska jest w centrum Europy, nie tylko w sensie geograficznym.
Niezależna W.B. to silny konkurent dla Niemiec, a to oznacza, że Polska może to wykorzystać w sensie politycznym i gospodarczym.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Brexit ma twarz Junckera, Schulza i Tuska. To pokłosie pustych lewackich bredni

Brytyjski europoseł o wyniku referendum: „Źle się stało, ale Brytyjczycy mieli dość buty i arogancji brukselskich elit”.

Ani jednej głębszej refleksji /ze strony polskiej opozycji/ ani jednej próby przyznania, że zbiurokratyzowany kolos zapomniał o potrzebach własnych członków. Totalna opozycja jest tak wytresowana w euroentuzjazmie, że nawet w chwili Brexitu nie potrafi związać skutku z przyczyną. O Europie ojczyzn nie chce nawet słyszeć. Niewolnicza mentalność tego nie ogarnia. Ma być tak jak chcą globalni kreatorzy świata.

Żadnej reformy w Unii nie będzie ,o Europie ojczyzn , o Unii równych , wolnych Narodów można zapomnieć

Niemieccy politycy przedstawili szokujący plan nowej Europy: rząd europejski, przyjmowanie uchodźców i koniec państw narodowych

Nie za szybko ?......a może to była celowa polityka "Junckersów" by coś takiego jak najszybciej wprowadzić ?
Przeszkodą była WB a teraz rasa panów ma wolna rękę i może robić
co chce i jak chce , tym bardziej że folkzdojcze już klaszczą z aprobatą .

„Die Welt”: Niemcy staną się teraz wiodącą potęgą w Europie

Jeżeli nie będzie reformy Unii to możliwe są dwa scenariusze ;
Kolejne Brexity a jeżeli referenda w tej sprawie zostaną zakazane / Tuski , Szulce i Junckersy mogą to wprowadzić / to .... Wiosna Ludów .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Jak wybory prezydenckie we Francji wygra pani Le Pen to Francja wyjdzie z Unii na pewno. Podobnie dzieje się, w Danii i Holandii, a nie zadowoleni są również Włosi. Myślę, że Unii jaka jest nic już nie uratuje.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Obyś miał rację .

Berlin bez "wyczucia i odwagi". Niemiecka prasa komentuje Brexit: "Merkel przesadziła z niemieckim przywództwem w UE"

Brexit doprowadzi do wzrostu znaczenia Francji w UE, która stanie się bardziej "południowa" i mniej "wolnorynkowa" - uważają komentatorzy niemieckich gazet.
Jeżeli wspólnota chce przetrwać, to musi się radykalnie zmienić; Berlin znów chce przewodzić - piszą w sobotę.


"Frankfurter Allgemeine Zeitung" zwraca uwagę, że pierwsze decyzje podejmowane przez niemiecką kanclerz Angelę Merkel po ogłoszeniu wyników referendum
świadczą o tym, że również w tym kryzysie Niemcy chcą objąć przywództwo.
"Merkel nie zaczekała na szczyt w przyszłym tygodniu w Brukseli, lecz zwołała dzień wcześniej w Berlinie własne posiedzenie kryzysowe" - pisze Nikolas Busse.


"Krąg uczestników pokazuje, na kogo Merkel stawia: na Francję i Włochy - dwa pozostałe duże kraje członkowskie, oraz na przewodniczącego UE (Donalda) Tuska"
- wyjaśnia komentator dodając, że przedstawiciele Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego nie zostali zaproszeni. "


Przypominam że to nie kto inny ale niemiecka prasa nazywała Polaków i Węgrów faszystami
a rządy Polski i Węgier pouczała i strofowała niczym dzieci , na czyje polecenie ?

Berlin wypowiada Warszawie cichą wojnę? "SE": W niemieckim MSZ uczą dziennikarzy jak szkalować Polskę!

Czy niemiecki rząd już otwarcie wypowiedział wojnę Polsce?
Do polskiego MSZ trafiła notatka dotycząca zaskakującego spotkania władz RFN z niemieckimi mediami.
Od szczegółów włosy jeżą się na głowie.

Jak czytamy w „SE” niemieccy dziennikarze byli w czasie spotkania instruowani, jak mają pisać o Polsce i rządzie PiSu.
Wśród wytycznych mają się znajdować instrukcje dotyczące tego, jak pisać o tym, co dzieje się w naszym kraju.
Dziennikarze mają używać sformułowań: „Putinowski model władzy” czy „dziki Wschód”
Notatka na temat szczegółów spotkania miała trafić do polskiego MSZ.


http://wpolityce.pl/polityka/287620-ber ... wac-polske

Widzisz co się dzieje w WB ?
Zwolennicy pozostania w Unii montują drugie referendum
a argumentem jest szantaż , bo inaczej nie można tego nazwać ,
że Szkocja i Irlandia odłączą się od WB gdyż glosowali za pozostaniem w Unii .

To samo było u nas gdy tzw. wybory kontraktowe nie wypaliły
Komuniści zmontowali drugie wybory bo musiało być tak jak uzgodniono
Lewactwo Anglii robi to samo , wszystko musi być po ich myśli .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”