7 adwentystow rannych w ataku w Nicei

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

7 adwentystow rannych w ataku w Nicei

Post autor: tom68 »

7 adwentystow rannych w ataku w Nicei


http://www.adwent.pl/wydarzenia/newsy/1 ... ku-w-nicei
tom68

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

zamach w święto republiki?

gdyby 200 lat temu znano samoloty celem zamachu z 11.09.2001 była by katedra a nie "świątynia światowego handlu"
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Nic się nie stało Europo , to tylko kolejny zamach ; Bruksela 35 zabitych przez islamistów
a ponad 300 rannych , w samym tylko Paryżu w ubiegłym roku islamiści zabili 125 osób ,
Orlando islamista zabija 49 gejów w ich klubie , Nicea 84 kobiet , mężczyzn i dzieci
zabitych przez islamistę .

Nic się nie stało Europo , w imię poprawności politycznej złożymy kondolencję
i wyrazy współczucia rodzinom ofiar / który to już raz ? /po przez złożenie kwiatów i zapalenie zniczy
w miejscu zbrodni , zorganizujemy pokojową demonstrację solidaryzując się z rodzinami ofiar
i oczywiście w proteście przeciw terroryzmowi i ..... i z czystym sumieniem wrócimy do swoich spraw
ciesząc się że jeszcze żyjemy uzbrojeni w swoje wartości europejskie i poprawność polityczna , tak trzymać !

A w ramach poprawności religijnej Przewodniczący Ogólnoświatowego Kościoła Adwentystów Ted N.C. Wilson
na swoim profilu społecznościowym wyrazi swoje zaniepokojenie ostatnimi wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych i we Francji.
„Śmierć i jej okoliczności wydają się wzrastać w różnych regionach świata. Módlmy się za rodziny bliskich, którzy zmarli po obu stronach Atlantyku“ – powie Wilson
i wezwie do modlitwy o pokój i stabilność na całym świecie i ..... i z czystym sumieniem wróci do swoich spraw , tak trzymać !

Niech żyje i rozkwita POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA I RELIGIJNA I WARTOŚCI EUROPEJSKIE !
Oto nasza wunderwaffe / cudowna broń/ przed islamistami .
Ostatnio zmieniony 15 lip 2016, 22:54 przez efroni, łącznie zmieniany 1 raz.
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

efroni pisze:Niech żyje i rozkwita POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA I RELIGIJNA I WARTOŚCI EUROPEJSKIE !
Oto nasza BROŃ przed islamistami .
No tak. Wstrętnych islamistów dotknie dopiero jadowita złośliwość na forum biblijnym, z pewnością się przejmą i się nawrócą na efronizm.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Więc przyjmijmy ich z z miłością i zrozumieniem a nuż odwrócą się od Allacha
a zwrócą się ku chrześcijańskiemu ? katolickiemu? teizmowi ?

Kolejna poprawność religijna , tym razem "ostrej siostry'' .
Ostatnio zmieniony 15 lip 2016, 23:33 przez efroni, łącznie zmieniany 1 raz.
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
Andżelika_FS
Posty: 549
Rejestracja: 02 lip 2016, 23:20
Lokalizacja: Dornach/Kruszewnia

Post autor: Andżelika_FS »

efroni pisze:Więc przyjmijmy ich z z miłością i zrozumieniem
Nie wciskaj mi w gardło słów, których nie wypowiedziałam. Świat jest bardziej skomplikowany niż dualizm "z miłością i zrozumieniem" albo "z efronim".

To nie poprawność religijna, tylko propozycja, żebyś zażył lekarstwo, które polecasz innym. Gardłowanie na forum jeszcze żadnego zamachu nie powstrzymało, tak samo jak gardłowanie za ślepą tolerancją.

PS. wyedytuj swój post, poprawnie piszemy "a nuż".

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

PS. wyedytuj swój post, poprawnie piszemy "a nuż".
Już się robi i sorry "Ostra Siostro" , że zraniłem Twoją wrażliwość ortograficzną ,
jam tylko prosty robotnik .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

lekiem na ekstremizm islamski będzie zaczepienie muzułmankom liberalno-republikańskich oświeceniowych ideałów czyli RÓWNOŚĆ WOLNOŚĆ BRATERSTWO dla wszystkich no może poza murzynów z San Domingo i katolików z Wandeii
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Łatwiej jest zapobiegać chorobom niż je leczyć ,
leczenie chorób zawsze jest związane z cierpieniem

W Polsce , na szczęście , tej "chorobie" można jeszcze zapowiedz
natomiast we Francji wrzód nabrzmiał i zaczyna się rozlewać
i aby nie przerzucił się na inne części ciała i nie spowodował
jeszcze większego cierpienia należy zastosować "ostre cięcie"
i nie ma innego wyjścia z tej sytuacji , niestety :-( .

Islam to zupełnie inna kultura , inny sposób myślenia ,
inna religia , inna mentalność , inne wartości i o żadnym
połączeniu , jedności i braterstwie nie może być mowy
to kolejny mit i pobożne życzenie z rodziny poprawności .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

efroni pisze:W Polsce , na szczęście , tej "chorobie" można jeszcze zapowiedz
natomiast we Francji wrzód nabrzmiał i zaczyna się rozlewać
i aby nie przerzucił się na inne części ciała i nie spowodował
jeszcze większego cierpienia należy zastosować "ostre cięcie"
i na to liczą ci co stoją za zamachami, że muzełmanie i "ludzie zachodu" skoczą sobie do gardeł
jak Hutu i Tutsi

a co do zapobiegania - to obciąć darmowe zasiłki ;-)
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Zamach w Nicei dlaczego nie bylo ochrony ....
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/wid ... id=SK2MDHP


A jesli taka jest prawda ....


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 723&type=3
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

I już o Nicei nawet się nie mówi. Wystarczył jakiś sfingowany zamach stanu w Turcji i cisza w eterze.
Oj, szykują nam wojenkę.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

wuka pisze:I już o Nicei nawet się nie mówi. Wystarczył jakiś sfingowany zamach stanu w Turcji i cisza w eterze.
Oj, szykują nam wojenkę.
Dokładnie ;

Ekspert: "Francja jest na krawędzi wojny domowej, o czym niedawno mówił nawet szef kontrwywiadu. Kolejne zamachy to tylko kwestia czasu"

Chrześcijańska Europa ma w tej sprawie / nawracanie niewiernych na jedynie słuszna wiarę/
spore doświadczenie i doskonale wie że siłowe nawracanie nic nie da
i teraz to islamiści muszą zrozumieć że nawracanie niewiernych /przy pomocy terroru / na jedynie słuszną wiarę
nie da zamierzonych efektów /a na to się nie zanosi/ więc wojna jest nieunikniona .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Lukian pisze:
efroni pisze:W Polsce , na szczęście , tej "chorobie" można jeszcze zapowiedz
natomiast we Francji wrzód nabrzmiał i zaczyna się rozlewać
i aby nie przerzucił się na inne części ciała i nie spowodował
jeszcze większego cierpienia należy zastosować "ostre cięcie"
i na to liczą ci co stoją za zamachami, że muzełmanie i "ludzie zachodu" skoczą sobie do gardeł
jak Hutu i Tutsi
Najprostsza i najtrafniejsza diagnoza obecnej sytuacji w Europie.
Lukian pisze:a co do zapobiegania - to obciąć darmowe zasiłki ;-)
Przywrócenie normalności, najprostsze i najtrudniejsze zarazem. Europa skacze ze skrajności w skrajność. Od czasów, w których muzułmanie i inni ludzie z krajów kolonialnych byli (lekko powiedziane) obywatelami drugiej kategorii do dzisiejszej sytuacji przyzwalania na anarchię i bezprawie ze strachu przed oskarżeniami o rasizm.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Lukian pisze:
efroni pisze:W Polsce , na szczęście , tej "chorobie" można jeszcze zapowiedz
natomiast we Francji wrzód nabrzmiał i zaczyna się rozlewać
i aby nie przerzucił się na inne części ciała i nie spowodował
jeszcze większego cierpienia należy zastosować "ostre cięcie"
i na to liczą ci co stoją za zamachami, że muzełmanie i "ludzie zachodu" skoczą sobie do gardeł
jak Hutu i Tutsi

a co do zapobiegania - to obciąć darmowe zasiłki ;-)
Żeby być dobrze zrozumianym "ostre ciecie" należy zastosować wobec Państwa Islamskiego
i jego V kolumny w Europie i to Państwu Islamskiemu zależy najbardziej na tym
żeby jak to piszesz "ludzie zachodu" i muzułmanie skoczyli sobie do gardeł
czyli na wywołaniu "świętej wojny" i niestety ale do tego dojdzie jeżeli
państwa potępiające ISIS , ONZ , jak i grupy muzułmańskie nie będące zwolennikami ISIS
będą , w imię poprawności politycznej , tylko potępiać , potępiać i potępiać .
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”