DNA z cudów eucharystycznych przebadane

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:Dziękuję ci, że mi pokazałaś to.
No problem.

wuka pisze:Piątka
Ciekawe swoją drogą czemu się tak nazwał.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Tu jest obiecany link do wypowiedzi ksiedza o kulcie maryjnym. https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3 ... i-MYjlu_KQ

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

No i co w tym artykule jest takiego co byśmy nie wiedzieli? Poza tym, nie wydaje mi się że nie jest konieczny do zbawienia
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Quinque pisze:No i co w tym artykule jest takiego co byśmy nie wiedzieli? Poza tym, nie wydaje mi się że nie jest konieczny do zbawienia
Artykuł nie jest tu najważniejszy. Wypowiedź księdza jest kluczowa. Jednak wątpię, czy rozmowa z tobą ma jakikolwiek sens. Nie fatyguj się. Zarzuciłeś mi kłamstwo, zmyślanie, to ci przedstawiłam, że coś takiego miało miejsce i nie kłamałam. Uczciwy człowiek wiedziałby co w takim przypadku zrobić. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

Zarzuciłem ci kłamstwa i udowdniłem ci że kłamiesz(np. Na temat Eucharystii czy kultu świętych). Więc daruj sobie takie tekściki

Ponadto nie widzę w tym artykule niczego co by było sprzeczne z nauczaniem Kościoła Chrystusa. Ale najpierw, podstawowa rzecz. Należy znać to nauczanie, I należy się pozbyć się nienawiści do Matki Bożej

Oczywiście nikt nie każe katolikowi Modlić się do Św. Maryi. Katolik ma wierzyć w cztery dogmaty Maryjne. Reszta, zależne od uznania
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Quinque pisze: Należy znać to nauczanie

Co ty nie powiesz....?....A kto decyduje o tym, ze cos należy albo nie należy...?

Jeszcze chwila i bedziesz bezrobotny, Quinque.... :-D

Ludzi coraz mniej obchodza katolickie dogmaty, a tobie brakuje charyzmy....totalny nudziarz z ciebie...w ogole nie potrafisz sie sprzedac.... :-D

Wez naucz sie jakiegos zawodu, bo kaznodzieja z ciebie żaden... :-D

I na dodatek nie wiadomo jak cie brac, bo twoja orientacja seksualna wzbudza mnostwo podejrzen.... :-D

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. A widzę że nie masz. To się nie odzywaj
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Quinque pisze:Zarzuciłem ci kłamstwa i udowdniłem ci że kłamiesz(np. Na temat Eucharystii czy kultu świętych). Więc daruj sobie takie tekściki

Ponadto nie widzę w tym artykule niczego co by było sprzeczne z nauczaniem Kościoła Chrystusa. Ale najpierw, podstawowa rzecz. Należy znać to nauczanie, I należy się pozbyć się nienawiści do Matki Bożej

Oczywiście nikt nie każe katolikowi Modlić się do Św. Maryi. Katolik ma wierzyć w cztery dogmaty Maryjne. Reszta, zależne od uznania
Czy wiara w te dogmaty jest konieczna do zbawienia ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dogmaty_maryjne

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Quinque pisze:Zarzuciłem ci kłamstwa i udowdniłem ci że kłamiesz(np. Na temat Eucharystii czy kultu świętych). Więc daruj sobie takie tekściki

Ponadto nie widzę w tym artykule niczego co by było sprzeczne z nauczaniem Kościoła Chrystusa. Ale najpierw, podstawowa rzecz. Należy znać to nauczanie, I należy się pozbyć się nienawiści do Matki Bożej

Oczywiście nikt nie każe katolikowi Modlić się do Św. Maryi. Katolik ma wierzyć w cztery dogmaty Maryjne. Reszta, zależne od uznania
Ile razy mam pisać, że chodzi o WYPOWIEDX księdza, a nie o artykuł.
Nienawiść to masz ty w sobie do wszystkich, którzy w wasze bajdy nie wierzą.
Teraz ty kłamiesz, że nikt nie każe się modlić do Marii. Przy spowiedzi masz prawie zawsze nakaz za karę modlić się jakimis maryjnymi tekstami. Za odmowę takiej modlitwy wyleciałam z konfesjonału. Więc zejdź na ziemię, bo nawet w jednej parafii są dwaj księżą i każdy ma na ten temat skrajnie różne zdanie..
Powtarzam raz jeszcze: eucharystia to wymysł ludzki powstały dwanaście wieków po Chrystusie. Produkcja świętych, wynoszenie na ołtarze nawet zbrodniarzy to...??? i nakaz modlitw do nich to bałwochwalstwo w czystej postaci.
A więc powinieneś odszczekać oszczerstwa jakie mnie zarzucasz, jednak ani przez chwilę na to nie liczyłam. Trzeba miec jaja, żeby umieć przeprosić i odrobinę dystansu do siebie.
A to, że katolik musi wierzyć w dogmaty maryjne (na razie 4, wkrótce dojdzie kolejny), to już jest skandalem. Ma wierzyć, chociaż NIC nie uzasadnia tych dogmatów.
No, może interes sukienkowych, ale nic poza tym.

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

BoaDusiciel pisze:
Quinque pisze:Zarzuciłem ci kłamstwa i udowdniłem ci że kłamiesz(np. Na temat Eucharystii czy kultu świętych). Więc daruj sobie takie tekściki

Ponadto nie widzę w tym artykule niczego co by było sprzeczne z nauczaniem Kościoła Chrystusa. Ale najpierw, podstawowa rzecz. Należy znać to nauczanie, I należy się pozbyć się nienawiści do Matki Bożej

Oczywiście nikt nie każe katolikowi Modlić się do Św. Maryi. Katolik ma wierzyć w cztery dogmaty Maryjne. Reszta, zależne od uznania
Czy wiara w te dogmaty jest konieczna do zbawienia ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dogmaty_maryjne
Tak
wuka pisze: Teraz ty kłamiesz, że nikt nie każe się modlić do Marii. Przy spowiedzi masz prawie zawsze nakaz za karę modlić się jakimis maryjnymi tekstami. Za odmowę takiej modlitwy wyleciałam z konfesjonału
Ale to już nie mój problem. Nie trzeba było słuchać sekciarzy którzy ci wmówili że kult świętych jest zabroniony(a wykazałem ze nie jest. Zgodnie z zaleceniem Pawłowym, zostałaś napomnięta). Gdybym był księdzem zrobiłbym to samo

Tak samo to już nie mój problem że do was protestantów(czy ludzi zarażonych pogładami tych sekciarzy) nie docierają żadne argumenty. Bo przecież latwo się żyje ze świadomością "mogę robić co chce, jestem usprawiedliwiona z wiary". No ale to wy się zdziwicie na sądzie ostatecznym kiedy trzeba będzie odpowiedzieć za głoszenie herezji i odstępstwo od Chrystusa i jego mistycznego ciała(Kościoła)
pisze: Powtarzam raz jeszcze: eucharystia to wymysł ludzki powstały dwanaście wieków po Chrystusie
Powtarzaj dalej. Mimo przedtawionych dowodów że spożywanie Eucharystii pochodzi od Jezusa i apostołów. Oznacza to że łżesz. A wiesz kto jest ojcem kłamstwa?

Jaki jest koń każdy widzi
pisze:. Produkcja świętych, wynoszenie na ołtarze nawet zbrodniarzy to...??? i nakaz modlitw do nich to bałwochwalstwo w czystej postaci
Nawet sama Biblia temu przeczy. No ale trzeba mieć całą Biblię(z księgami które Luter usunął)

Wielkie zbrodniarzem był św. Paweł. Nawet prześladował Jezusa
pisze: A to, że katolik musi wierzyć w dogmaty maryjne (na razie 4, wkrótce dojdzie kolejny), to już jest skandalem. Ma wierzyć, chociaż NIC nie uzasadnia tych dogmatów
No ja wiem że nauka przekazana przez apostołów, Ojców Kościoła i Biblię dla protestantów to nic. No ale my katolicy bardzo cenimy sobie te nauki

No i niestety piąty dogmat Maryjny nie zostanie ogłoszony. A przynajmniej nie za mojego życia :(

Aha, mnie nie obowiązuje prywatne zdanie jakiego księdza. Mnie obowiązuje magisterium. I z niego czerpie naukę
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Quinque pisze: A wiesz kto jest ojcem kłamstwa?
Kazdy swiadomy czlowiek wie, ze jest to magisterium, ktore zrobilo ci wode z mozgu :->

Klepiesz jak katarynka te rzymsko-katolickie prawdy...ciekawa jestem na co liczysz :-D

Myslisz, ze ktos sie zainteresuje tym co piszesz na poziomie kmiotka z Koziej Wólki ?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Quinque pisze:
BoaDusiciel pisze:
Quinque pisze:Zarzuciłem ci kłamstwa i udowdniłem ci że kłamiesz(np. Na temat Eucharystii czy kultu świętych). Więc daruj sobie takie tekściki

Ponadto nie widzę w tym artykule niczego co by było sprzeczne z nauczaniem Kościoła Chrystusa. Ale najpierw, podstawowa rzecz. Należy znać to nauczanie, I należy się pozbyć się nienawiści do Matki Bożej

Oczywiście nikt nie każe katolikowi Modlić się do Św. Maryi. Katolik ma wierzyć w cztery dogmaty Maryjne. Reszta, zależne od uznania
Czy wiara w te dogmaty jest konieczna do zbawienia ?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dogmaty_maryjne
Tak
A zanim te twierdzenia zostały ogłoszone dogmatami, to też trzeba było w nie wierzyć, żeby być zbawionym, czy niekoniecznie ?

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Luba pisze:
Quinque pisze: A wiesz kto jest ojcem kłamstwa?
Kazdy swiadomy czlowiek wie, ze jest to magisterium, ktore zrobilo ci wode z mozgu :->

Klepiesz jak katarynka te rzymsko-katolickie prawdy...ciekawa jestem na co liczysz :-D

Myslisz, ze ktos sie zainteresuje tym co piszesz na poziomie kmiotka z Koziej Wólki ?
Faryzejski zakon nadal trwa. KK czerpie swój wzorzec z nauczania faryzeuszów i praktycznie nie duża jest różnica. Nadal składają ofiarę na ołtarzu i nadal triumfują nauki i ustalenia ludzkie, a Chrystus jest używany dla nich tylko jako podpórka, by swą wymyśloną nauką zniewolić nieświadome swe owieczki.
Wystrój piękny, oprawa piękna - tylko pokarmu brak. Jedynie co można, to tylko się upić.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

O proszę, Wybrana która dostała bana na prawie wszystkich forach religijnych za trollowanie. I nie podawanie źródeł cytatów. Będzie nam opowiadać bzdury o katolickich praktykach
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

Quinque pisze:O proszę, Wybrana która dostała bana na prawie wszystkich forach religijnych za trollowanie. I nie podawanie źródeł cytatów. Będzie nam opowiadać bzdury o katolickich praktykach
Na jakich? bo na katoliku jestem od kilku lat i nie otrzymałam tam nigdy bana - nawet czasowego.
Napisałam na tym forum 627 postów i utworzyłam wiele własnych tematów.
Na innym forum katolickim - wejdź w moje tematy, a zobaczysz po ponad sto tysięcy odwiedzin w jednym temacie, a tych moich tematów utworzonych przez kilka lat tam jest bardzo dużo.
Więc twoje obgadywanie nijak się ma do rzeczywistości.
Jeżeli się nie ma lepszych argumentów, to się atakuje.
Piszę jeszcze na innych forach, ale nie będę podawała nazw, bo administracja tego forum mogła by być niezadowolona za reklamę.
Ja nie mam nic do ukrycia i na każdym forum występuję pod tą samą nazwą użytkownika.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”