Polska

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Dobry i zły glina

[video]https://www.youtube.com/watch?v=aJ5sl9dtw-k[/video]
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Sąsiad nie dalej jak wczoraj zadał mi takie pytanie .

Co tam panie w polityce , wyrzucą Polskę i Węgry z Unii ?

W tym kontekście moje pytanie jest inne .
Co takiego się stało, że lewackie ośrodki propagandy całej Unii /z Polską włącznie/ , zmieniły retorykę ?
Przecież nie tak dawno wszystkie te ośrodki zgodnym chórem obwieszczały wszem i wobec , że to PiS chce wyprowadzić Polskę z UE .
Co się zmieniło ??


Na mój rozum chodzi o to żeby przykładnie ukarać Polskę i Węgry
/za podnoszenie głowy i domagania się równych praw dla wszystkich krajów członkowskich - jeżeli chodzi o tożsamość narodowo-polityczno-prawną/
by "zatkać mordy" takim krajom jak Bułgaria , Chorwacja , Czechy , Estonia , Litwa , Łotwa , Rumunia , Słowacja , czy Słowenia / by nie podnosiły głowy, by siedziały cicho/ .

W przeciwnym wypadku / gdyby te kraje wsparły Polskę i Węgry/ to Niemcy i Francja same wpędziłyby się w przysłowiowy kozi róg .

Edit: Gdyby zliczyć ludność tych w.w. krajów , plus Polski (ok. 38 000 000 - dane z 2004 z tabelki z Wikipedii)
i Węgier ( ok. 9 900 000 ) to wychodzi ok. 100 200 000 potencjalnych klientów - ogromny rynek zbytu dla wielkich firm korporacyjnych głównie z Niemiec i Francji - jest się o co bić ???
Jest .
Gdyby te kraje skrzyknęły się razem, to Niemcy i Francja siedziałyby cicho jak mysz pod miotłą i przystałyby na każde warunki które by te kraje zażądały .
... gdyby :-(
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Eutychus pisze:
:-D
Mój link nie działa czy jak?? 😃
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

Manna z nieba pisze:
Eutychus pisze:
:-D
Mój link nie działa czy jak?? 😃
Jak nie działa, jak działa? :roll:
Przecież się uśmiałem :-D
[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Eutychus pisze:
Manna z nieba pisze:
Eutychus pisze:
:-D
Mój link nie działa czy jak?? 😃
Jak nie działa, jak działa? :roll:
Przecież się uśmiałem :-D
.

Cieszę się, że się podobało 🙂
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Eutychus
Posty: 1924
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:54
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Eutychus »

[you] Kim byś się okazał, Gdyby ON, Który Jest Najwyższym Sędzią, Sądził tak ciebie, jak ty sądzisz? (W.Sz.)
[you] Czy śmiertelnik może być sprawiedliwszy niż Bóg, a człowiek czystszy niż jego Stwórca? (Hi 4:17)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”