Polska

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

Tak myślałem, że własny biznes to nie twoja liga knypie

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Takim dużym kołem mógłbyś się solidnie uderzyć w czoło.
Nic by to nie pomogło tobie, ale z całą pewnością by nie zaszkodziło.. :-D racuszku.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

Wiesz co knypie ? Nie przeszkadza mi fakt, ze jesteś upośledzony tylko to, że próbujesz być zabawny. Pewnie pierdzisz przy jedzeniu i zaśmiewasz się do rozpuku.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Zrobimy tak:
Pocałujesz mnie trzykrotnie w pupę. Następnie będziesz modlił się do mnie modlitwą uwielbienia przez tydzień. Wówczas wnidziesz do Królestwa.. :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

Mam lepszy pomysł. Potraktuję twoją pupę nahajem i zapędzę cię nim z powrotem do podradomskiej obory z której wylazłeś na ten piękny świat. Tam liżąc rany na stercie odchodów będziesz mógł przemyśleć jakim byłeś tłukiem i zacząć wszystko od nowa. Pasuje ?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Jaranek reprezentuje chrześcijaństwo anarchistyczno-kapitalistyczne, jak mniemam.
Objawia się to poprzez anarchistyczno-kapitalistyczną miłość bliźniego :lol:

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Jaranek pisze:
wuka pisze: Wiecie co, chciałabym już wykitować, bo dla dzisiejszych młodych pracujących jestem tylko balastem. Swoje 30 lat odpracowałam, dwoje dzieci wychowałam, wykształciłam a teraz mają mi dać jeden raz 500 złotych (wątpię czy do tego dojdzie, prędzej nas zaszlachtują),
Co to ? Czyżby teraz PAŃSTWO było niedobre ? Czujesz się troszeczkę oszukana ? Przecież dostałaś "darmową" edukację, "darmową" służbę zdrowia, "publiczną" telewizję, dwupasmowe "autostrady" i 500+ dla Twoich wnusiów. Mogłaś dopingować "naszych chłopców" z drużyny narodowej, zapewniłaś też godny byt jakiejś urzędniczce oraz zyskałaś obronę przed złowrogimi islamistami - i to wszystko kosztem zaledwie połowy twoich dochodów ! Tylko połowy - pomyśl. Sama pewnie byś tą kasę przehulała ale na szczęście mądry Kapitan Państwo ją przed Tobą uratował i mądrze wydał za Ciebie. W idealnym, świecie przyszłości babilończycy nie będą w ogóle dostawać do reki swojej wypłaty bo nie dorośli do takiej odpowiedzialności. Najwyżej będzie im pokazywana przez szybkę. W zależności od politycznej koniunktury kasa pójdzie na seminaria albo dotacje do skrobanek. Pozdrawiam.


.
Daj spokoj nesto .
Jaranek w ten sposób drwi i kpi z systemu polityczno-gospodarczego w jakim przyszło nam żyć .
A jest to nic innego, jak podrasowany socjalizm i pod względem prawa i pod względem gospodarki
Zresztą cała UE to nic innego jak podrasowany socjalizm ubrany jedynie w retorykę liberalną .
A taki system tylko do tego się nadaje, by z niego kpić i drwić i dziwię się kabareciarzom, że miast drwić i wykpiwać ten system /i europejski i nasz/
kpią i drwią z PiSu i z Kaczyńskiego, który /w przeciwieństwie do innych/ przynajmniej próbuje coś zmienić .

Ps.
Jaranek to AKAP :lol: ( libertarianin) - tak przynajmniej, na początku bytności na tym forum, się określił :-D
Ostatnio zmieniony 29 sie 2017, 10:51 przez efroni, łącznie zmieniany 2 razy.
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Jaranek pisze:
wuka pisze: Wiecie co, chciałabym już wykitować, bo dla dzisiejszych młodych pracujących jestem tylko balastem. Swoje 30 lat odpracowałam, dwoje dzieci wychowałam, wykształciłam a teraz mają mi dać jeden raz 500 złotych (wątpię czy do tego dojdzie, prędzej nas zaszlachtują),
Co to ? Czyżby teraz PAŃSTWO było niedobre ? Czujesz się troszeczkę oszukana ? Przecież dostałaś "darmową" edukację, "darmową" służbę zdrowia, "publiczną" telewizję, dwupasmowe "autostrady" i 500+ dla Twoich wnusiów. Mogłaś dopingować "naszych chłopców" z drużyny narodowej, zapewniłaś też godny byt jakiejś urzędniczce oraz zyskałaś obronę przed złowrogimi islamistami - i to wszystko kosztem zaledwie połowy twoich dochodów ! Tylko połowy - pomyśl. Sama pewnie byś tą kasę przehulała ale na szczęście mądry Kapitan Państwo ją przed Tobą uratował i mądrze wydał za Ciebie. W idealnym, świecie przyszłości babilończycy nie będą w ogóle dostawać do reki swojej wypłaty bo nie dorośli do takiej odpowiedzialności. Najwyżej będzie im pokazywana przez szybkę. W zależności od politycznej koniunktury kasa pójdzie na seminaria albo dotacje do skrobanek. Pozdrawiam.


.
Wiesz, chcę cię uspokoić, że na pewno ani grosik z twojej kasy nie zostanie wydany na 500+ dla moich wnusiów. Nie mam i nie będę miała wnusiów.
Czytając twoje wpisy mam poważne wątpliwości, czy powinieneś pisać o sobie chrześcijanin.
Mam nadzieję, że takich chrześcijan w niebie nie będzie. Chyba, że do wywózki gnoju, który tu na ziemi po sobie pozostawili.

Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

wuka pisze:

Mam nadzieję, że takich chrześcijan w niebie nie będzie. Chyba, że do wywózki gnoju, który tu na ziemi po sobie pozostawili.
Zastanów się co piszesz. Przecież od dobrych stu lat tym kontynentem władają ludzie o Twoich poglądach. Kapitalizm i wolność dawno stąd wyparowały. Więc czemu to mnie oskarżasz o panujący tutaj gnój i swoją opłakaną sytuację ? Oskarżaj samą siebie i swoje pokolenie. Uwierzyłaś Molochowi i jego obietnicom to teraz masz za swoje. Proste.



.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Jaranek pisze:Potraktuję twoją pupę nahajem
Nazywasz swoje usta "nahajkiem"? Użyłeś za małego koła, albo za lekko uderzyłeś się w czoło :-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

Jaranek to AKAP :lol: ( libertarianin) - tak przynajmniej, na początku bytności na tym forum, się określił :-D
Czy AKAP to dobre lekarstwo na ból głowy jaki zafundowali nam sygnatariusze "Okrągłego Stołu" tzn. pzprowcy i zwolennicy socjalizmu z ludzka twarzą / Michnik , Wałęsa, Geremek , Kuroń/ ? :->

Jeżeli dane nam będzie go zażyć to zobaczymy czy będzie skuteczny . :-D
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

He he -otwieram pocztę e-mail i co widzę ? Osiem wczorajszych powiadomień o odpowiedziach użytkownika nesto w tym temacie na forum. Osiem od rana do wieczora ! Tyle pracy, kasowania postów wszystko po to żeby finalnie wrzucić obrazek ? Jednak ważniejsze jest co innego. Otóż Nesto jeśli poświęcasz cały dzień na tak błahą sprawę jak przygotowywanie riposty w jakiejś idiotycznej internetowej pyskówce to faktycznie coś z tobą mocno nie w porządku kolego. Pomyśl: może to właśnie te zaburzenia są źródłem twoich niepowodzeń – a nie religia ?

.

Jaranek
Posty: 96
Rejestracja: 02 wrz 2016, 21:39

Post autor: Jaranek »

efroni pisze:Czy AKAP to dobre lekarstwo na ból głowy jaki zafundowali nam sygnatariusze "Okrągłego Stołu" tzn. pzprowcy i zwolennicy socjalizmu z ludzka twarzą / Michnik , Wałęsa, Geremek , Kuroń/ ?

Jeżeli dane nam będzie go zażyć to zobaczymy czy będzie skuteczny .
Ja już nie mam złudzeń. Myślę, że niemożliwy jest już nawet powrót minarchistycznego państwa-minimum nie mówiąc już o pełnym akapie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Jaranek pisze:
wuka pisze:

Mam nadzieję, że takich chrześcijan w niebie nie będzie. Chyba, że do wywózki gnoju, który tu na ziemi po sobie pozostawili.
Zastanów się co piszesz. Przecież od dobrych stu lat tym kontynentem władają ludzie o Twoich poglądach. Kapitalizm i wolność dawno stąd wyparowały. Więc czemu to mnie oskarżasz o panujący tutaj gnój i swoją opłakaną sytuację ? Oskarżaj samą siebie i swoje pokolenie. Uwierzyłaś Molochowi i jego obietnicom to teraz masz za swoje. Proste.



.
Współczuję ci.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Jaranek,

Jedna odpowiedź i jeden rysunek - adekwatny do tego, co zrobiłeś - pocałowałeś mnie w pupę :-D
Możesz jeszcze pocałować mnie w drugi pośladek, pasikoniku :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”