Koniec Świata a Religie Monoteistyczne ...

Istotne zdarzenia, o których wspomina Biblia: Narodziny Jezusa, Wyjście z Egiptu, Niewola Babilońska

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Koniec Świata a Religie Monoteistyczne ...

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
13 maja 2021, 14:08
Ty chyba na prawdę na głowę upadłaś piszesz od rzeczy ja sam w dorosłym wieku wybrałem swój kościół czyli K ADS w oparciu o Biblie a to że się interesuje różnym tematami świadczy tylko że nie jestem zamknięty na to co się dzieje na świecie choć wszystko widzę przez nauki Biblii a Ty takiej postawy nie zrozumiesz bo sama już nie wiesz co wierzysz i co jest prawdą dla Ciebie i dlatego krytykujesz wszystko i wszystkich za ich poglądy czy wiarę ...
Ostatni raz do ciebie coś napiszę.
Dyskusja polega na rozmowie na jakiś temat. Osobiste poglądy osób dyskutujących nie mają nic do rzeczy. Chyba, że osoba dyskutująca wyraźnie zaznacza: teraz wyrażam mój pogląd na daną sprawę.
Dyskusja to rozmowa wielu osób i każda może coś dopowiedziec, dorzucić, dopytać, podzielić się zdobytymi w temacie wiadomościami z innymi dyskutantami. Tego samego - poszerzenia własnych wiadomości - oczekuje się od innych osób. Każdy wnosi coś do tematu rozmowy.
Na tym forum natomiast temat podany do rozmowy jest najmniej wazny i najrzadziej omawiany. Ktoś coś napisze i natychmiast horda rzuca się i osądza rozmówcę, tyka jego wiarę, poglądy, lata temu zapodany jakiś link, wyciąga informacje z dzieciństwa i domyśla się, że pewnie rodzice to byli Qu-wa i złodziej, bo ...
Rozumiesz w ogóle o czym piszę?
Tu nie ma rozmów, nie ma dyskusji. Jest tylko ocenianie, osądzanie, dokuczanie, obrzucanie błotem.
Żałuję, że w ogóle kiedykolwiek zetknęłam się z jakimkolwiek forum.
Nie nadaję się do ludzi.
Chciałbym, aby moje życie już się skończyło, bo nie mogę dłużej z takim poczuciem wyobcowania trwać.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Koniec Świata a Religie Monoteistyczne ...

Post autor: tom68 »

Co miałem Ci napisać już napisałem poza tym nadal nie odp choćby na pytanie Bobo tylko dalej piszesz nie na temat ...
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia”