Uwiedzenie panny czy gwałt?

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »


Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Chodzilo o gwalt.
rol23 pisze: booris napisał/a:
rol23 napisał/a:

Zanim kobieta wychodziła za mąż to były zaręczyny jeszcze. W tym czasie kobieta była już chroniona przed gwałtami, po których musiałaby się żenić.

I jak jakis psychol chcial ja zgwalcic,to pokazywala mu pierscionek zareczynowy,a on odpuszczal,tak?
A jak ja zgwalcil mimo wszystko,to nie musial sie z nia zenic,bo byla zareczona.Natomiat przyszly maz powinien ja ukamienowac,bo juz nie byla dziewica.Ale brniesz.


Czy bzyknąłbyś laskę jakbyś wiedział, że za to odrąbią ci głowę? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

ShadowLady86 pisze:
Tutaj bardziej mi chodzi o obrzydliwe wyrażenia, jakimi posługuje się użytkownik rol23. Nie wiem, może jego ojciec określał w ten sposób seksualne relacje z jego matką, że się tak nauczył. Ja natomiast na forum takiego języka tolerować nie będę. Zwłaszcza, że temat jest poważny.
Takie wyrażenia są efektem pogardy dla większości kobiet.
Być może nawet nie jest to pogarda uświadamiana, bo jak się wyrosło w takim otoczeniu, to stan pogardy uznaje się za normalny.
Jedynym typem kobiet, którym nie pogardzają są te, które są im bezwzględnie posłuszne, czyli sprowadzone do roli gospodyń i pomywaczek podłóg w kościele.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:
ShadowLady86 pisze:
Tutaj bardziej mi chodzi o obrzydliwe wyrażenia, jakimi posługuje się użytkownik rol23. Nie wiem, może jego ojciec określał w ten sposób seksualne relacje z jego matką, że się tak nauczył. Ja natomiast na forum takiego języka tolerować nie będę. Zwłaszcza, że temat jest poważny.
Takie wyrażenia są efektem pogardy dla większości kobiet.
Być może nawet nie jest to pogarda uświadamiana, bo jak się wyrosło w takim otoczeniu, to stan pogardy uznaje się za normalny.
Jedynym typem kobiet, którym nie pogardzają są te, które są im bezwzględnie posłuszne, czyli sprowadzone do roli gospodyń i pomywaczek podłóg w kościele.
Osobą, która najbardziej pogardza innymi ludźmi na tym forum jesteś właśnie ty. Próbujesz robić z nich psychicznie chorych, bo myślą inaczej niż ty, bo mają inne poglądy. Jak ktos jeszcze żyje, to jest w stanie się obronić, ale twoje gardzące teksty dotyczą również zmarłych osób, co woła o pomstę do nieba.

rol23

Post autor: rol23 »

booris pisze:Chodzilo o gwalt.
rol23 pisze: booris napisał/a:
rol23 napisał/a:

Zanim kobieta wychodziła za mąż to były zaręczyny jeszcze. W tym czasie kobieta była już chroniona przed gwałtami, po których musiałaby się żenić.

I jak jakis psychol chcial ja zgwalcic,to pokazywala mu pierscionek zareczynowy,a on odpuszczal,tak?
A jak ja zgwalcil mimo wszystko,to nie musial sie z nia zenic,bo byla zareczona.Natomiat przyszly maz powinien ja ukamienowac,bo juz nie byla dziewica.Ale brniesz.


Czy bzyknąłbyś laskę jakbyś wiedział, że za to odrąbią ci głowę? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.
"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?

Awatar użytkownika
Anna01
Posty: 4971
Rejestracja: 20 maja 2006, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Anna01 »

rol23 pisze:"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Nie obrazisz się chyba rol23 jak będę się do ciebie zwracać per "fajfus" ?
Tylko rozprawiczone fajfusy uważają określenia "bzykać laskę.
Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.
Rzym. 13:10

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Anna01 pisze:
rol23 pisze:"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Nie obrazisz się chyba rol23 jak będę się do ciebie zwracać per "fajfus" ?
Tylko rozprawiczone fajfusy uważają określenia "bzykać laskę.
:mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
BoaDusiciel pisze:
ShadowLady86 pisze:
Tutaj bardziej mi chodzi o obrzydliwe wyrażenia, jakimi posługuje się użytkownik rol23. Nie wiem, może jego ojciec określał w ten sposób seksualne relacje z jego matką, że się tak nauczył. Ja natomiast na forum takiego języka tolerować nie będę. Zwłaszcza, że temat jest poważny.
Takie wyrażenia są efektem pogardy dla większości kobiet.
Być może nawet nie jest to pogarda uświadamiana, bo jak się wyrosło w takim otoczeniu, to stan pogardy uznaje się za normalny.
Jedynym typem kobiet, którym nie pogardzają są te, które są im bezwzględnie posłuszne, czyli sprowadzone do roli gospodyń i pomywaczek podłóg w kościele.
Osobą, która najbardziej pogardza innymi ludźmi na tym forum jesteś właśnie ty. Próbujesz robić z nich psychicznie chorych, bo myślą inaczej niż ty, bo mają inne poglądy. Jak ktos jeszcze żyje, to jest w stanie się obronić, ale twoje gardzące teksty dotyczą również zmarłych osób, co woła o pomstę do nieba.
Ale ja ci nie zabraniam czcić tych, których uważam za wariatów :-)
Ty sobie czcij, a ja będę ich oceniał.
W czym widzisz problem ? :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Post autor: rol23 »

Anna01 pisze:
rol23 pisze:"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Nie obrazisz się chyba rol23 jak będę się do ciebie zwracać per "fajfus" ?
Tylko rozprawiczone fajfusy uważają określenia "bzykać laskę.
Czy mogłabyś napisać to zdanie poprawnie po polsku, bo nie wiem jak je ugryźć?

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

To naturalne, że nie wiesz, bo przywykłeś do relacji z kobietami, których dopuszczacie jedynie do mycia podłogi w kościele oraz usługiwania spaślakom :-P
Jeśli relacja wykracza poza ten zakres, to już nie ogarniasz.
Po prostu jesteś zaprogramowany jedynie do przyjęcia danych przesyłanych przez kobiety pełniące rolę służącej.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

BoaDusiciel pisze:To naturalne, że nie wiesz, bo przywykłeś do relacji z kobietami, których dopuszczacie jedynie do mycia podłogi w kościele oraz usługiwania spaślakom :-P
Jeśli relacja wykracza poza ten zakres, to już nie ogarniasz.
Po prostu jesteś zaprogramowany jedynie do przyjęcia danych przesyłanych przez kobiety pełniące rolę służącej.
Umarłem wężu.
Ty to masz poczucie humoru :-D
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

rol23

Post autor: rol23 »

BoaDusiciel pisze:To naturalne, że nie wiesz, bo przywykłeś do relacji z kobietami, których dopuszczacie jedynie do mycia podłogi w kościele oraz usługiwania spaślakom :-P
Ten tekst uwłacza kobietom katoliczkom. Dlaczego wielkie obrończynie kobiet na forum teraz siedzą cicho i nie protestują? Gdybym napisał coś podobnego o feministkach już bym pewnie dostał kolejne ostrzeżenie.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

rol23 pisze:"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Rozwalasz mnie koles. :-D Za chwile okaze sie,ze ty tego tekstu wcale nie napisales.Czyli ze jak?Za "bzykniecie laski" odrabuja glowe,a za gwalt juz nie? :-D
rol23 pisze:Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Ja jestem lewakiem,prawiczkiem jestes ty. :-D

BoaDusiciel
Posty: 6935
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

rol23 pisze:
BoaDusiciel pisze:To naturalne, że nie wiesz, bo przywykłeś do relacji z kobietami, których dopuszczacie jedynie do mycia podłogi w kościele oraz usługiwania spaślakom :-P
Ten tekst uwłacza kobietom katoliczkom. Dlaczego wielkie obrończynie kobiet na forum teraz siedzą cicho i nie protestują? Gdybym napisał coś podobnego o feministkach już bym pewnie dostał kolejne ostrzeżenie.
Wręcz odwrotnie.
Kobietom uwłacza sprowadzenie do roli służących i pomywaczek kościelnych podłóg, a nie mówienie że zostały sprowadzone do takiej roli.
Podobnie jak w przypadku abp Wesołowskiego uwłaczające było jego postępowanie, a nie ujawnianie jego czynów.
Nie bój się prawdy, bo prawda cię wyzwoli ( choć nie sądzę, żeby był to szybki proces ) :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

rol23

Post autor: rol23 »

booris pisze:
rol23 pisze:"Bzyknięcie laski" nigdy nie oznaczało gwałtu. Czy ty jesteś jeszcze prawiczkiem, że takie śmieszne teksty wypisujesz?
Rozwalasz mnie koles. :-D Za chwile okaze sie,ze ty tego tekstu wcale nie napisales.Czyli ze jak?Za "bzykniecie laski" odrabuja glowe,a za gwalt juz nie? :-D
Moja propozycja dla ciebie jest taka, że jeżeli nie znasz jakiś wyrażeń, lub nie jesteś pewny, to sprawdzaj je w słowniku języka polskiego:
http://sjp.pwn.pl/sjp/bzyknac;2447043.html
bzykać posp. «o mężczyźnie: odbywać stosunek seksualny»
I przestać już bronić tych niedorzeczności, które wypisujesz, bo to robi się śmieszne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”