Ewangelia Jezusa, a ewangelia Pawła 1 Koryntian 15:1-4&#

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

wuka
wuka pisze:
ratao pisze:Pdf powinno się otwierać takim programem, w którym można powiększać litery.
Otwiera się bez problemu. Na kompie dobrze widać, ale ja czytam na czytniku i tam są maleńkie literki.
Tego Popko nie trawię. Słuchałam kiedyś kawałek, nie dam rady.
Popko też mi się początkowo nie spodobał i przekonałem się do niego po około ponad roku czasu. Muszę uczciwie stwierdzić, że obecnie nie ma w Polsce takiego człowieka jak on, który by przekazywał za darmo tak wiele prawdy. Do tego leczy ludzi, podaje metody samoleczenie,itd. Na mojej poczcie o2.pl mam wiadomość, że mam od Ciebie wiadomość na skrzynce w forum biblijne, ale na niej jej nie mam. Jak była, to powinna być, a jak jej nie ma, to ktoś ją świadomie usunął.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

ratao pisze:Na mojej poczcie o2.pl mam wiadomość, że mam od Ciebie wiadomość na skrzynce w forum biblijne, ale na niej jej nie mam. Jak była, to powinna być, a jak jej nie ma, to ktoś ją świadomie usunął.
To ja ją usunęłam, bo pytanie które ci zadałam w wiadomości priv już się wyjaśniło, więc nie chciałam cię fatygować. Pewnie powinnam zostawić wiadomość i wysłać nową z informacją, że już nieaktualna. Sorki.

Jeszcze tu zapytam: czy możesz mi podać pdf z którego korzystasz? Zauważyłam w tamtym temacie:http://www.biblia.webd.pl...opic.php?t=8122 i w twoich cytatach, że masz takie przejrzyste strony, a w tym który ja ściągnęłam jest spory galimatias. Może inne strony mają lepsze wydanie? Nie wiem jak określić.
Na razie skończyłam cztery rozdziały. Ciekawe i rozjaśniające, że tak powiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”