KTO SPEŁNIŁ PROŚBĘ SZATANA

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

wuka pisze:[ Rozumiem, ze powinnam tylko Badaczy sluchac i ogladac :roll: Jesli nie jestem wybrana do zbawienia to ani internet ani sam bog mnie nie zbawi.
A co mi do tego kogo słuchasz?
Jak na razie to słuchasz wyłącznie niewierzących. :lol:
Oni mają najwięcej "prawd" do przekazania innym.

Kiedy to Bóg "wybiera do zbawienia"? :aaa:
Ależ masz poplątanie w pojęciach... :aaa:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Henryk pisze:Jak na razie to słuchasz wyłącznie niewierzących.
Ja nie dzielę ludzi na wierzących czy niewierzących. Staram się od każdego dobre treści sobie przyswajać. Niestety, od wierzących (tak zwanych) coraz mnie wartościowych treści wychodzi. Jedynie ślepa wiara w denominacyjne przekazy i poczucie wyższości jednej denominacji nad resztą.
I nie masz pojęcia kogo słucham, naprawdę. Najchętniej muzyki instrumentalnej, bez słów, bo tych mam w nadmiarze.

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6155
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

wuka pisze:I nie masz pojęcia kogo słucham, naprawdę. Najchętniej muzyki instrumentalnej, bez słów, bo tych mam w nadmiarze.
W dzisiejszym świecie jest nadmiar słów i nie tylko w muzyce. W telewizji, wszędzie...
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Queza pisze:
wuka pisze:I nie masz pojęcia kogo słucham, naprawdę. Najchętniej muzyki instrumentalnej, bez słów, bo tych mam w nadmiarze.
W dzisiejszym świecie jest nadmiar słów i nie tylko w muzyce. W telewizji, wszędzie...
Nie mam telewizji, to znaczy pudło mam, ale zapakowane, antena zdjęta i świadome odrzucenie treści z tej gadającej skrzyni.
:-)

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

Fil.4.7 A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”