MISJA JUDASZA

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Az sie chce powiedziec-a nie mowilem?...
efroni pisze:I tu się mylisz (...)
efroni pisze:Nie, Dla Ciebie nie ma znaczenia(...)
efroni pisze:Dlatego, że ,dla Ciebie [ i nie tylko dla Ciebie] moje pisanie o Biblii , o Bogu , o Jezusie [ i nie tylko moje] to objaw schizofrenii
[ stan charakteryzujący się zmienionym chorobowo ( pod wpływem opium , jakim jest religia), nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości]
Takie wlasnie teksty,jak ten powyzej,nazywam pisaniem niemerytorycznym.Stwierdzasz jednoznacznie,ze uznaje Cie za schizofrenika,podajesz powody z ktorych tak czynie,mimo iz nigdy nic takiego nie pisalem.
efroni pisze:(...) niedowiarek nie przyjmie argumentów wierzącego
Argumenty przyjmie.(Argument – fakt lub okoliczność przytaczana w komunikacie celem potwierdzenia lub obalenia tezy.)Zapytam tylko jeszcze-Co jest powodem,ze uczen nie rozumie,jego (ucznia)glupota,czy nieudolnosc nauczyciela?
efroni pisze:Co do miecza . Ja się mieczem bronię przed atakami takich jak Ty.
Trudno mi jakos Twoj post nazwac obrona.
efroni pisze:A co do groźby . Nie czytałeś, że ten miecz jest obusieczny?
Nie wydaje mi sie,bym czymkolwiek Ci grozil.Co do miecza-tak,wiem i moge tylko dodac-na cale szczescie.

efroni
Posty: 2552
Rejestracja: 11 kwie 2013, 8:15

Post autor: efroni »

booris pisze:Az sie chce powiedziec-a nie mowilem?...
efroni pisze:I tu się mylisz (...)
efroni pisze:Nie, Dla Ciebie nie ma znaczenia(...)
efroni pisze:Dlatego, że ,dla Ciebie [ i nie tylko dla Ciebie] moje pisanie o Biblii , o Bogu , o Jezusie [ i nie tylko moje] to objaw schizofrenii
[ stan charakteryzujący się zmienionym chorobowo ( pod wpływem opium , jakim jest religia), nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości]
Takie wlasnie teksty,jak ten powyzej,nazywam pisaniem niemerytorycznym.Stwierdzasz jednoznacznie,ze uznaje Cie za schizofrenika,podajesz powody z ktorych tak czynie,mimo iz nigdy nic takiego nie pisalem.
efroni pisze:(...) niedowiarek nie przyjmie argumentów wierzącego
Argumenty przyjmie.(Argument – fakt lub okoliczność przytaczana w komunikacie celem potwierdzenia lub obalenia tezy.)Zapytam tylko jeszcze-Co jest powodem,ze uczen nie rozumie,jego (ucznia)glupota,czy nieudolnosc nauczyciela?
efroni pisze:Co do miecza . Ja się mieczem bronię przed atakami takich jak Ty.
Trudno mi jakos Twoj post nazwac obrona.
efroni pisze:A co do groźby . Nie czytałeś, że ten miecz jest obusieczny?
Nie wydaje mi sie,bym czymkolwiek Ci grozil.Co do miecza-tak,wiem i moge tylko dodac-na cale szczescie.
Ten post jest doskonałym przykładem manipulacji [urywki tekstu wycięte z całości] tak by pasował do z góry założonej tezy .
Żadne Twoje słowa nie zmienią faktu że jesteś uprzedzony , negatywnie nastawiony do takich jak ja [Twoje posty , to co piszesz i w jakim stylu to piszesz , są tego dowodem] .
Nie raz czytałem, nie tylko o sobie , takie słowa jak ; "z głupim nie dyskutuję" , " z jakiego szpitala cię wypuścili " i wiele innych tekstów w podobnym tonie .
Nie Ty je pisałeś, ale stoisz po stronie tych co tak piszą [Twoje wysublimowane posty to potwierdzają].
Ten tekst potwierdza też i to, że cokolwiek bym nie napisał i jakkolwiek bym nie napisał , Twoja odpowiedź będzie zawsze taka sama .
I tu Pismo ma racją , pouczając, że wobec takich ludzi najlepsza postawa to milczenie .

To nie ja [pierwszy] z ironią , z sarkazmem , z uszczypliwością piszę do adwersarza a jeżeli zdarza mi się tak pisać, to jest to odpowiedź na jego sarkazm , jego ironię, jego uszczypliwość .
Jest to obrona a nie atak .
Ten post [i nie tylko ten, ale wiele innych Twoich postów ] obwieszcza tryumf [niewierzącego, czym się chlubisz] mentora od spraw wszelakich, nad wierzącym .... [ wiadomo kim ]
...ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim...

Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy
aby tak mają

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Masz racje-ten post jest doskonalym przykladem manipulacji.Cos,czego nie napisalem,swiadczy o tym,ze stoje po stronie tych ktorzy to napisali.Jestem pelen uznania.I tak,masz racje,chlubie sie z bycia niewierzacym tak samo,jak Ty sie chlubisz z tego ze nim jestes.
W jednym sie z Toba i Twoim Pismem zgadzam calkowicie-najlepsza postawa to milczenie.
Milego dnia Ci zycze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”