MISJA JUDASZA

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Efroni,w stopce masz cos takiego-
"Nie wierz w ani jedno moje słowo ale sam(a) badaj , sprawdzaj , doświadczaj czy się rzeczy aby tak mają".
Za kazdym razem kiedy mowie -sprawdzam-w odpowiedzi otrzymuje:nieprawda plus rozne slowa,lacznie tymi ktore napisales powyzej,czyli ze obrazam Ciebie ,Biblie,Jezusa i ze od tego obrazania jestem specjalista.Pouczasz,pouczasz i jeszcze raz pouczasz,a w chwili kiedy brakuje Ci argumentow wyjezdzasz wlasnie z takimi tekstami.Absolutnie nie tolerujesz innego niz Twoje zdania mimo gornolotnego tekstu w Twojej stopce.Maksymalnie wykorzystujesz fakt iz sie nie kryje z tym,ze jestem niewierzacy,przypisujesz mi zlo calego swiata i probujesz jezdzic po mnie jak po lysej kobyle.Ale ja,tak jak i Ty,nie nadstawiam drugiego policzka.Mieczem walczysz?Od miecza giniesz.Siejesz wiatr,zbierasz burze.Ale jesli piszesz merytorycznie i z sensem ja robie dokladnie to samo.
Powiedz,jak moge obrazic Boga,Jezusa czy Biblie?W istnienie pierwszego nie wierze,o drugim nie wiadomo czy zyl,a Biblia to ksiega historyczna z elementami mistycyzmu,opisujaca historie jednego narodu,ktory uwaza sie za wybrany.Do istnienia Boga nie potrafisz mnie przekonac,istnienia Jezusa nie jestes w stanie podeprzec zadnymi faktami,a Biblia...no coz,rownie dobrze moglbym powiedziec,ze obrazasz elementarz,bo robisz bledy ortograficzne.W kazdym z tych trzech przypadkow,kedy czujesz zagrozenie dla mentalnych murow ktore zbudowales wokol siebie,obrazasz sie Ty i tylko Ty.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze: Tymczasem każdy cud podany w PS jest już naukowo do wyjaśnienia. Nawet przechodzenie Jezusa przez ściany.
Badacze, naukowcy odkąd zajęli się wielowymiarowością świata, odkąd fizycy odkryli kwantowość, fale itd.itd. mają naukowe wyjaśnienia na te zjawiska.
To to teraz jestem zszokowana, no nie czytałam nigdzie z punktu widzenie naukowego - zakwestionowanie cudów jakie czynił Jezus. Gdyby Jezus nie czynił cudów, to byłby dla ludzi, którzy Go słuchali - tylko bajarzem, lub osobą niepoczytalną. Świadkami cudów były tłumy. Nawet w dniu ukrzyzowania Apostołowie się rozproszyli, ale Jezus przyszedł do nich i utwierdził ich w wierze, ze nawet każdy z nich był gotów poświęcić swoje życie, by nieść dobrą nowinę. Apostołowie i chrześcijanie byli prześladowani i mordowani, a jednak nikt nie był wstanie zabić w nich ducha. Gdyby nie cuda jakie czynił Jezus, to cała ta historia stała by się tylko mitem.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Ile tutaj głośnego lamentu.
Jacyś żli ludzie weszli na forum i piszą nam o sprawach, o których my chcielibyśmy nie słyszeć. ;-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

RN pisze:Ile tutaj głośnego lamentu.
Jacyś żli ludzie weszli na forum i piszą nam o sprawach, o których my chcielibyśmy nie słyszeć. ;-)
Ja proszę nie o twój lament, ale o dowody twoich racji, bo pewnie z jakiś rabinicznych ksiąg korzystasz, no chyba, że istnieje taka nowa wymyślona przez deistów wiara i to przez każdego z osobna.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

wybrana pisze:
RN pisze:Ile tutaj głośnego lamentu.
Jacyś żli ludzie weszli na forum i piszą nam o sprawach, o których my chcielibyśmy nie słyszeć. ;-)
Ja proszę nie o twój lament, ale o dowody twoich racji, bo pewnie z jakiś rabinicznych ksiąg korzystasz, no chyba, że istnieje taka nowa wymyślona przez deistów wiara i to przez każdego z osobna.
Niemal w każdym moim poście jest dowód.
Jestem na pewno w czołówce tych użytkowników, którzy najwięcej cytują Biblie.
W dodatku robię to tak, aby wszystko było czytelne i przejrzyste - pogrubione druki, podkreślenia, kolory itd.
A Ty piszesz mi daj dowody :-)
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

wybrana pisze:zakwestionowanie cudów jakie czynił Jezus.
To, że nie czytałaś mnie nie dziwi. Zasadniczą sprawą jest to, że ZAKŁADASZ, że ja mówię o ZAKWESTIONOWANIU. Jest wręcz przeciwnie. CUDA JEZUSA ZOSTAŁY NAUKOWO POTWIERDZONE.
Ale ty pluj i kłam dalej. Wymyślaj. U mnie straciłaś wszystko, całą sympatię, kiedy oskarżyłaś mnie o donoszenie na ciebie na jakichś bóg wie jakich forach. NIGDY TEGO NIGDZIE NIE ROBIŁAM.
I nic mnie tak nie boli, jak kłamanie i fałszywe oskarżenia. Już jedna tak zniszczyła mi zdrowie i zabrała wiele miesięcy spokoju ducha za takie podłości.

Awatar użytkownika
Marius Bienius
Posty: 1088
Rejestracja: 09 wrz 2012, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Marius Bienius »

wuka pisze:CUDA JEZUSA ZOSTAŁY NAUKOWO POTWIERDZONE.
Tak?
Kurde, czyli można powtórzyć rozmnożenie chleba i ryb. Dlaczego piekarnie ciągle pracują na trzy zmiany?
Skoro udowodniono, że można chodzić po wodzie i wiemy jak to zrobić, to dlaczego ciągle budujemy mosty?
"Zobaczyć świat w ziarnku piasku, niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, w godzinie nieskończoność czasu"

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16710
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:To, że nie czytałaś mnie nie dziwi. Zasadniczą sprawą jest to, że ZAKŁADASZ, że ja mówię o ZAKWESTIONOWANIU. Jest wręcz przeciwnie. CUDA JEZUSA ZOSTAŁY NAUKOWO POTWIERDZONE.
Ale ty pluj i kłam dalej. Wymyślaj. U mnie straciłaś wszystko, całą sympatię, kiedy oskarżyłaś mnie o donoszenie na ciebie na jakichś bóg wie jakich forach. NIGDY TEGO NIGDZIE NIE ROBIŁAM.
I nic mnie tak nie boli, jak kłamanie i fałszywe oskarżenia. Już jedna tak zniszczyła mi zdrowie i zabrała wiele miesięcy spokoju ducha za takie podłości.
Rozwaliłaś mnie... widzę, że już nie jestem sam w tym Twoim niszczeniu ciebie... jest nas więcej?
Sorry! Ale myślałem, że jestem oryginalny a tu... masz! Więcej osób cię nie lubi.
Kurcze, przykre.
:-> :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
.Cyprian.
Posty: 1481
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19

Post autor: .Cyprian. »

Bobo pisze: Rozwaliłaś mnie... widzę, że już nie jestem sam w tym Twoim niszczeniu ciebie... jest nas więcej?
Sorry! Ale myślałem, że jestem oryginalny a tu... masz! Więcej osób cię nie lubi.
Kurcze, przykre.
:-> :-P
Ja wukę lubię. Z wieloma jej poglądami (zwłaszcza dotyczących spraw biblijnych) się nie zgadzam, ale ją lubię.
A Ty Bobo łazisz za wuką po wszystkich tematach i przekomarzasz się z nią.
Mam nadzieję, że to nie przez nick, który pewnie jest (na pewno) zupełnie przypadkowym.
Jestem na forum. Nie nauczam, bo jeszcze mało wiem.
Nie nauczam, tylko dyskutuję.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Przekomarza sie?Lagodny jestes Cyprianie.On wuke zwyczajnie neka.Obraza ja i trolluje kazdy jej tekst.Teraz moze troche mniej,bo wuka przestala reagowac na jego chamskie i wulgarne zaczepki,ale caly czas probuje.Mi jego zachowanie kojarzy sie z memowym wizerunkiem internetowego hejtera-gruby pryszczaty koles,ktorego nikt nie lubi i ktory nie wychodzi na podworko,bo go wszyscy tluka,wiec wynajduje sobie ofiare w necie i rozladowuje na niej swoje frustracje.To chory,biedny czlowiek.Dziwi mnie tylko,czemu jego wspolwyznawcy nie reaguja,bo kreuje bardzo negatywny obraz ich denominacji.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

.Cyprian. pisze:A Ty Bobo łazisz za wuką po wszystkich tematach
Zrozum Cyprianie, jedną rzecz.
Bobo jest świadkiem.
Więc, podlega pod CK.
CK nakazuje robić sprawozdanie z głoszenia.
Dlatego to czyni przez internet.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Krystian pisze:Bobo jest świadkiem.
Pisalem to juz Krystianie-smiem watpic.Nie znam ani jednego Swiadka,ktory zachowywalby sie podobnie.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Krystian pisze:Dlatego to czyni przez internet.
Obrzucając wyzwiskami starą kobietę za pomoca tak wulgarnych słów, że menel i bandzior by sie nie powstydził? :-/
A ty , skoro mu przytakujesz, nie jeste wiele lepszy :-? Ot, tacy z was naśladowcy Jezusa. tfu

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: wybrana »

wuka pisze:
Krystian pisze:Dlatego to czyni przez internet.
Obrzucając wyzwiskami starą kobietę za pomoca tak wulgarnych słów, że menel i bandzior by sie nie powstydził? :-/
A ty , skoro mu przytakujesz, nie jeste wiele lepszy :-? Ot, tacy z was naśladowcy Jezusa. tfu
A jak ty się zachowujesz stara kobieto. Czepiasz się każdego. Siejesz zamęt i zamieszanie a czasami udajesz głupia, że niby nic nie rozumiesz. A ja myślę, że Ty jesteś cwana baba. Piszesz tu w określonym celu i wcale nie jesteś ani taka stara, ani taka głupia, ani taka niewinna - jak udajesz.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

wybrana pisze:A jak ty się zachowujesz stara kobieto. Czepiasz się każdego. Siejesz zamęt i zamieszanie a czasami udajesz głupia, że niby nic nie rozumiesz. A ja myślę, że Ty jesteś cwana baba. Piszesz tu w określonym celu i wcale nie jesteś ani taka stara, ani taka głupia, ani taka niewinna - jak udajesz.
napisala podazajaca za Jezusem,milujaca blizniego i nie osadzajaca innych,aby jej nie osadzono. :-D
A tak z innej manki-dowiedzialas sie juz gdzie wyczytalem,ze slowo christianos funkcjonowalo przed narodzinami Jezusa?Wujek google pomogl?Douczylas sie i wiesz teraz co znaczy greckie christos i ze nie jest to nazwisko Jezusa??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”