Mat.25:6-13

Omawianie konkretnych wersetów znajdujących się w Biblii

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Lucyfer

Post autor: Lucyfer »

Świeczniki, lampy to osoby, ich oczy i zbory. Jezus ma na ziemi cały czas 7 lamp, siedem świeczników, 7 zborów, te lampy to jego oczy.
Zach. 4:10
Te siedem lamp - to oczy Pana; one to przepatrują całą ziemię.


Skoro 7 lamp to oczy Pana to również oczy tych panien to też lampy.
Wszystkie panny śpią i nie zapaliły swoich lamp. Jest ciemność na świecie bo jest północ i wszyscy śpią.
Zanim wszystkie panny zasnęły to te 5 mądrych kupiły sobie olej do swoich lamp i po kupieniu oleju do lamp poszły spać bo pora była późna.
Jezus ma 7 lamp, siedmioro oczu a mądre panny mają pięć, czyli trzeba poszukać te dwie lampy które świecą i trzeba poszukać te 2 panny które nie śpią tylko czuwają i czekają na przyjście Pana.
Jezus przychodząc do dwóch panien, do dwóch świadków którzy są dwoma drzewami oliwnymi przed wielkim uciskiem da im moc i oni obudzą te 10 śpiących panien., Głupie panny będą zdziwione tym co się dzieje bo nie będą rozumieć że to Pan w nocy przyszedł i dał moc dwom pannom. Te 5 mądrych panien mając olej z tych dwóch drzew oliwnych będzie rozumiało co się dzieje i będą gotowe by wejść na wesele,. Wtedy głupie panny pójdą po rozum do głowy, po olej do głowy i też będą chciały nabyć wiedzy od dwóch drzew oliwnych i zaczną tej wiedzy poszukiwać ale drzwi na wesele zostaną zamknięte.
Głupie panny też będą zbawione ale nie wejdą w skład królów i kapłanów Królestwa Bożego bo brakło im oleju w głowie gdy wybieranie mądrych panien trwało.
Wtedy Jezus powie im, nie znam was, nie jesteście mądrymi tylko głupimi, idźcie i uczcie się od mądrych.

Login
Posty: 96
Rejestracja: 13 gru 2010, 13:12

Post autor: Login »

Jak czytam te twoje posty tu i w innych tematach lucifer, to zaczynam się zastanawiać czy robisz to sam z siebie, czy ktoś ci płaci za tą dezinformacje.

Awatar użytkownika
gingers7
Posty: 102
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:19

Post autor: gingers7 »

Login pisze:Jak czytam te twoje posty tu i w innych tematach lucifer, to zaczynam się zastanawiać czy robisz to sam z siebie, czy ktoś ci płaci za tą dezinformacje.
2 lata prawie minęły a ta odp. ciągle mnie śmieszy duży +Login,

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

gingers7 pisze:Login napisał/a:
Jak czytam te twoje posty tu i w innych tematach lucifer, to zaczynam się zastanawiać czy robisz to sam z siebie, czy ktoś ci płaci za tą dezinformacje.


2 lata prawie minęły a ta odp. ciągle mnie śmieszy duży +Login,
Mnie natomiast śmieszy Twój awatar czyli aureola,która ukazała się nad Branhamem.

Awatar użytkownika
gingers7
Posty: 102
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:19

Post autor: gingers7 »

Elius pisze: Mnie natomiast śmieszy Twój awatar czyli aureola,która ukazała się nad Branhamem.
ty wiesz co to Avatar :-D

znajdź znaczenie tego słowa a potem pisz to po pierwsze a po
drugie to nie ukazało się na bratem Brabhamem - jesteś źle poinformowany

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

gingers7 pisze:ty wiesz co to Avatar :-D
nie nie wiem
http://www.google.com/url?q=http://pl.w ... QFoolS1gCA
gingers7 pisze:drugie to nie ukazało się na bratem Brabhamem - jesteś źle poinformowany
w takim razie musiało się to ukazac nad Tobą

Awatar użytkownika
gingers7
Posty: 102
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:19

Post autor: gingers7 »

nie było takiej potrzeby :-D żeby Ten obłok pokazał się nade mną

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Ale zdaje się,że ten obłok jest dla Ciebie ważny,dziwne to jest.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

gingers7 pisze:nie było takiej potrzeby :-D żeby Ten obłok pokazał się nade mną
A nad bratem Branhamem była taka potrzeba,by się ukazał,chyba,że jestem żle poinformowany to mnie doinformuj,poza tym nie widzę z tym zjawiskiem zadnego związku z Biblią.Nara.
tzn.widzę związek z masonerią i wysypem fałszywych proroków przed ,którymi Jezus przestrzegał

Awatar użytkownika
gingers7
Posty: 102
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:19

Post autor: gingers7 »

Elius pisze:
gingers7 pisze:nie było takiej potrzeby :-D żeby Ten obłok pokazał się nade mną
A nad bratem Branhamem była taka potrzeba,by się ukazał,chyba,że jestem żle poinformowany to mnie doinformuj,poza tym nie widzę z tym zjawiskiem zadnego związku z Biblią.Nara.
tzn.widzę związek z masonerią i wysypem fałszywych proroków przed ,którymi Jezus przestrzegał
mówi się trudno i żyje się dalej :)

a z masonami nie ma to nic wspólnego

to że Ten obłok się pokazał to akurat fakt - a dlaczego się pokazał ??

na to pytanie najlepszą odpowiedź zna Bóg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wersety”