CO MA ZNACZENIE ....

Dwoistość natur, współistotność, imię JHWH, syn Marii...

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: tom68 »

CO MA ZNACZENIE ....
JEDNI LUDZIE MOWIA, ZE NICZEGO W ZYCIU NIE OSIAGNELI, INNI ZNOWU NA ODWROT – MOWIA: OSIAGNALEM SUKCES I TO JEST ICH DOWARTOSCIOWANIEM. ALE OSIAGNIECIE NAJWIEKSZEGO SUKCESU, ZDROWIA ,ZACHOWANIE URODY, MLODOSCI I ZYCIA DO 100 ROKU, CZY NAWET DO 150 ROKU KIEDYS SIE SKONCZY. JAKIKOLWIEK SUKCES OSIAGNIESZ ZOSTANIE PRZERWANY W KONCU PRZEZ SMIERC. I GDY ONA NADEJDZIE NIE BEDZIE MIALO ZNACZENIA TO ILE PIENIEDZY NAGROMADZILES, ILU MASZ PRZYJACIOL, JAKA WLADZE, POZYCJE W SPOLECZENSTWIE, ORAZ MOZE BEDZIESZ MIAL NAJWSPANIALSZY POGRZEB NA KTORYM BEDA SIE MODLIC ZA CIEBIE NAJPOBOZNIEJSI LUDZIE I HIERARCHOWIE KOSCIELNI. MOZE BEDZIESZ NALEZEC DO PRAWDZIWEGO BOZEGO KOSCIOLA – TO W CHWILI SMIERCI BEDZIE SIE LICZYC TYLKO TO, CZY MIALES JEZUSA I CZY ON CIE ZNA 1JAN 5,12; MAT 7,21-23
material z internetu Edward P ....
Miłej Soboty Biblia na telefon prawa jest prosta. Trzeba wejść na www.telebiblia.eu
Pozdrawiam Tomasz G
tom68

Awatar użytkownika
Lukian
Posty: 1704
Rejestracja: 02 lut 2015, 18:34
Kontakt:

Post autor: Lukian »

Ew. Mateusza 25
35 Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".
Ostatnio zmieniony 06 cze 2016, 19:20 przez Lukian, łącznie zmieniany 1 raz.
Gal 4:6 " A ponieważ jesteście synami, Bóg wysłał do naszych serc Ducha swego Syna, który woła: „Abba, Ojcze!"
http://zrodlaobjawienia.blogspot.com/

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

To prawda ale potrzeba jeszcze wiary w Boga bo nie wierzący też mogą pomagać bliznim ...
tom68

Awatar użytkownika
Fanar
Posty: 26
Rejestracja: 06 cze 2016, 23:46

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: Fanar »

tom68 pisze:CO MA ZNACZENIE ....
JEDNI LUDZIE MOWIA, ZE NICZEGO W ZYCIU NIE OSIAGNELI, INNI ZNOWU NA ODWROT – MOWIA: OSIAGNALEM SUKCES I TO JEST ICH DOWARTOSCIOWANIEM. ALE OSIAGNIECIE NAJWIEKSZEGO SUKCESU, ZDROWIA ,ZACHOWANIE URODY, MLODOSCI I ZYCIA DO 100 ROKU, CZY NAWET DO 150 ROKU KIEDYS SIE SKONCZY. JAKIKOLWIEK SUKCES OSIAGNIESZ ZOSTANIE PRZERWANY W KONCU PRZEZ SMIERC. I GDY ONA NADEJDZIE NIE BEDZIE MIALO ZNACZENIA TO ILE PIENIEDZY NAGROMADZILES, ILU MASZ PRZYJACIOL, JAKA WLADZE, POZYCJE W SPOLECZENSTWIE, ORAZ MOZE BEDZIESZ MIAL NAJWSPANIALSZY POGRZEB NA KTORYM BEDA SIE MODLIC ZA CIEBIE NAJPOBOZNIEJSI LUDZIE I HIERARCHOWIE KOSCIELNI. MOZE BEDZIESZ NALEZEC DO PRAWDZIWEGO BOZEGO KOSCIOLA – TO W CHWILI SMIERCI BEDZIE SIE LICZYC TYLKO TO, CZY MIALES JEZUSA I CZY ON CIE ZNA 1JAN 5,12; MAT 7,21-23
material z internetu Edward P ....
Miłej Soboty Biblia na telefon prawa jest prosta. Trzeba wejść na www.telebiblia.eu
Pozdrawiam Tomasz G
Tak, oczywiście masz rację - ale postrzeganie Boga przez pryzmat jednego życia i jednej śmierci UMNIEJSZA BOGU :)
Ponieważ człowiek obecnie potrafi z kolonować człowieka (jedno życie :)
Bóg jest Wielki

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: radek »

Syn Człowieczy cieszy Świętych i jest dla Nich potwierdzeniem Ich autorytatywnej względem Świata postawy

J 8:28 EIB "Wówczas Jezus powiedział im: Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, wtedy poznacie, że to Ja jestem i że nic sam z siebie nie czynię, lecz mówię tak, jak Mnie nauczył Ojciec."

J 15:19 EIB "Gdybyście byli ze świata, świat kochałby was jako swoją własność; ponieważ jednak nie jesteście ze świata, ale Ja was wybrałem ze świata, dlatego was świat nienawidzi."

Koran 3:45
Oto powiedzieli aniołowie: "O Mario! Bóg zwiastuje ci radosną wieść
o Słowie pochodzącym od Niego, którego imię Mesjasz, Jezus, syn Marii.
On będzie wspaniały na tym świecie i w życiu ostatecznym, i będzie
jednym z przybliżonych.
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: BoaDusiciel »

Patrz Radku, Koran mówi praktycznie to samo, co Biblia.
Wnioskuję, że wyznawcy Koranu miłują wyznawców Biblii :mrgreen:
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4100
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: radek »

BoaDusiciel pisze:
24 mar 2021, 19:04
Patrz Radku, Koran mówi praktycznie to samo, co Biblia.
Wnioskuję, że wyznawcy Koranu miłują wyznawców Biblii
Poprawnie
Obrazek

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: wybrana »

Myślę, że każdy Polak powinien to obejrzeć.
Szczególnie ciekawe informacje od minuty 4,15
Czy zagrożona jest nasza suwerennosc?
https://youtu.be/aCRmRD_CtG0
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: wybrana »

JEZUS MOIM ZBAWCĄ

BoaDusiciel
Posty: 6938
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: BoaDusiciel »

Wybrana wszędzie promuje miłość bliźniego.
Ale - jak widać - miłość bliźniego nie obejmuje długów tegoż bliźniego :mrgreen:
@wybrana: napisz czego jeszcze nie obejmuje miłość bliźniego w twoim wydaniu :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

teska
Posty: 129
Rejestracja: 14 maja 2021, 21:49

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: teska »

Ludzie żyjący w czasach Jezusa pytali go co jest najważniejsze.I co im Jezus odpowiedział? Miłość do Boga jest najważniejsza,a jak można Go kochać skoro nie wiadomo kim On jest?
Marka 12:29,30
Innym razem dostojnik zapytał Jezusa co ma czynić aby odziedziczyć życie wieczne i co Jezus odpowiedział?Rozdaj pieniądze biednym a będziesz miał
skarb w niebie.
Łukasza 18:18-23
Z kolei apostoł Jan wyjawił na czym polega miłość do Boga ,że miłość do Boga polega na tym ,że przestrzegamy Jego przykazań,które nie są uciążliwe.
1Jana 5:3

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: CO MA ZNACZENIE ....

Post autor: Krystian »

Innym razem dostojnik zapytał Jezusa co ma czynić aby odziedziczyć życie wieczne i co Jezus odpowiedział?Rozdaj pieniądze biednym a będziesz miał
skarb w niebie.

To dlaczego CK na waszych zgromadzeniach, zachęcają do wpłacania pieniędzy na portalach płatniczych.
Kiedyś oglądałem, wasz filmik jak małżeństwo cieli karty płatnicze
jesteście hipokrytami
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jezus Chrystus”