Jezus zmartwychwstał własną mocą. Dowód Boskości.

Dwoistość natur, współistotność, imię JHWH, syn Marii...

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Po kilku dniach zauważyłem, że mój ostatni wpis zamknął dyskusję.
Nie krępujcie się.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
amiko
Posty: 3608
Rejestracja: 09 wrz 2006, 12:40

Post autor: amiko »

[center]Jest bowiem zmartwychwstanie (duszy) z ciała i zmartwychwstanie (duszy w ciało)[/center]
Prawdziwe znaczenie zmartwychwstania wyjaśnił Chrystus w swoim przekazie z 1989 r:To jest Moje Słowo.Alfa i Omega.Ewangelia Jezusa.Objawienie Chrystusowe,jakie znają już prawdziwi chrześcijanie na całym świecie.
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=8122
94.3.Jest bowiem zmartwychwstanie {duszy}z ciała i zmartwychwstanie {duszy w ciało}.Jest wystąpienie duszy z życia w ciele i zstąpienie duszy do życia w ciele...

30.8-10 ...Żadna dusza nie zmartwychwstanie w swoim ziemskim ciele gdyż ciało to odłożyła. A kiedy dusza znowu będzie podążała do wcielenia, zostanie dla niej spłodzone i urodzone nowe ciało, w które ona wniknie i które znowu opuści, gdyż fizyczne ciało nie może wejść w światy o subtelnej substancji. Istnieje tylko przybieranie i odkładanie fizycznego ciała.
Zmartwychwstanie dotyczy naszego ducha/duszy,a nie ciała fizycznego,które jest jedynie jednorazowym,ziemskim namiotem na czas naszego ziemskiego życia,w kolejnych inkarnacjach na Ziemi (2 Kor.5.1-10).
Słowami "Istnieje tylko przybieranie i odkładanie fizycznego ciała",Chrystus potwierdza istnienie reinkarnacji.
1 Piotra 3.17 Gdyż i Chrystus raz za grzechy cierpiał ,sprawiedliwy za niesprawiedliwych,aby was przywieść do Boga:w ciele wprawdzie poniósł śmierć,lecz w duchu został przywrócony życiu.
Umarł i nie zmartwychwstał Jezus-ciało fizyczne.Zmartwychwstał ,opuścił fizyczne ciało Chrystus-duch.Dla wykonania misji Nowego Przymierza,przybył z Nieba preegzystujący tam Chrystus-duch i zamieszkał w fizycznym ciele,ziemskim namiocie.(2 Kor.5.1-10).
Bo ja nie wstydzę się ewangelii chrystusowej o obecnym w nas wszystkich Chrystusie,Słowie Bożym (Kol.1.24-28).Jest On bowiem mocą i Mądrością Bożą (1 Kor.1.24) ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

ratao, gratuluję. Wszyscy teraz są pewni, że Jezus zmartwychwstał własną mocą, co jest dowodem boskości. :-D :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jezus Chrystus”