Czy Jezus Chrystus musial umrzec?

Dwoistość natur, współistotność, imię JHWH, syn Marii...

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Henryk pisze:
BoaDusiciel pisze:A co mądrość boża sądzi o śmierci Jezusa ? Dobrze że umarł, czy źle ? :roll:
Nawet zwykła ludzka mądrość połączona z jako-takim doświadczeniem sądzi, aby Takiego osobnika jak Ty zignorować i omijać z daleka.
Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie.
Moje pytanie jest takie: Czy to dobrze, że Jezus umarł, czy źle ?
No bo gdyby nie umarł, to by was nie odkupił. Chrześcijaństwo też by nie powstało.
Poproszę o odpowiedź na to pytanie, a nie na jakieś inne, którego w dodatku nie zadałem :->
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

veteran pisze:Zatrważające jest wpuszczanie takich dekli na forum biblijne nawet tylko z nazwy.
Kolega się uspokoi, bo żyłka Koledze pęknie i resztę swego durnego żywota spędzi Kolega na wózku inwalidzkim, śliniąc się bezwiednie.
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

veteran
Posty: 1133
Rejestracja: 04 wrz 2014, 21:07

Post autor: veteran »

Ja nie jestem twoim kolegą ani ty moim.
Łk. 15:19
I nie jestem godzien więcej być nazywany synem twoim, uczyń mię jako jednego z najemników twoich.
(BG)

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

veteran pisze:Ja nie jestem twoim kolegą ani ty moim.
Na forach internetowych używa się formy grzecznościowej Kolega/Koleżanka :-)
Co to jest? - Nie świeci i nie mieści się w d.upie? ..... Ruski przyrząd do świecenia w d.upie :mrgreen:
***** ***
Слава Україні !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jezus Chrystus”