Jezus a ekumenia

Dwoistość natur, współistotność, imię JHWH, syn Marii...

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

A może prawda w oczy kole babo :-D
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tom68 pisze:A może prawda w oczy kole babo :-D
Jaka prawda? Czyja prawda? Adwentystów opierających swoją wiarę częściowo o ST i wypociny chorej psychicznie Ellen W.?
Weź tą swoją prawdę i siedź cicho.
Nie ma w tobie prawdy Ewangelii za grosz, a już na pewno nie ma pokory i miłości o jakiej mówił Jezus.
Każdy, kto uważa, że jest w zbiorowości jednozbawczej - błądzi. Pyszni się, gardząc innymi i uważa, że zna myśli i zamiary Boga. Ty jesteś w takiej zbiorowości.
Bujaj się.
Znam kobietę, które całe lata była u ADS, potem wyszła, bo zrozumiała, jak zgubne i przewrotne nauki głosicie.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Nie wiem czy prof A Krawczuk czytał wypociny Ellen G W ale przyznaje racje ADS i tak prawda Cie boli a o sobocie w NT nie pisze bo o tym jest w innych tematach na forum np Sobota Pałac Czasu ...

Wejściem w życie prawa niedzielnego wydanego w 321 roku przez cesarza Konstantyna w swoim państwie , zmusza przywódców Kościoła Katolickiego do obrony świętowania tego dnia do dziś . - prof A Krawczuk Kościół i Cesarze wyd Iskry
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

tom68 pisze:Nie wiem czy prof A Krawczuk czytał wypociny Ellen G W ale przyznaje racje ADS i tak prawda Cie boli a o sobocie w NT nie pisze bo o tym jest w innych tematach na forum np Sobota Pałac Czasu ...

Wejściem w życie prawa niedzielnego wydanego w 321 roku przez cesarza Konstantyna w swoim państwie , zmusza przywódców Kościoła Katolickiego do obrony świętowania tego dnia do dziś . - prof A Krawczuk Kościół i Cesarze wyd Iskry
Bzdury pleciesz. Dzieje Apostolskie zostały spisane wcześniej niż Konstantyn ustalił co ustalił.
A to w DZIEJACH AP. pisze o PIERWSZYM DNIU TYGODNIA.
Guzik mnie obchodzi co jakiś profesor sądzi o tym czy owym. Równie wielu profesorów ma uzasadnienie inne. Dobrze wiesz, że na każdą konfliktową sytuację z przekazów biblijnych są argumenty zarówno pro, jak i kontra. Na każdą.
Nic, oprócz kręgosłupa mnie nie boli, ale to nie ma nic wspólnego z tematem. A promować kolejne bzdety sobie możesz.
Wiedz, że temat do którego mnie odsyłasz (twoja najnowsza wklejka) został przeze mnie potraktowany, jak inne twoje, jako temat ignorowany.
Ty sobie święć co chcesz, ale przestań innych ludzi wciągać w swoje odstepstwo. A przede wszystkim pilnuj swojego nosa i nie oceniaj innych ludzi swoją miarką i miarką swojego wyznania.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Post autor: tom68 »

Podałem link Niedziela w NT https://youtu.be/WY-xHuqEkeE
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jezus Chrystus”