FILM ''KLER''

Kościół Katolicki, Prawosławny, Koptyjski, Mariawici, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

radek pisze: możesz mi zaufać

Nie moge, bo wypisujesz bzdury :->

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Luba pisze:
radek pisze: możesz mi zaufać

Nie moge, bo wypisujesz bzdury :->
Można się wynosić ponad Światem i go potępiać, ale Świat się za to nie odwdzięczy. Można też się trochę wysilić i sprawić ludziom wiele radości podnosząc ich z trudności dowodząc przed sobą swojej inteligencji
Obrazek

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Luba pisze:
radek pisze: możesz mi zaufać

Nie moge, bo wypisujesz bzdury :->
:mrgreen:

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

radek pisze:Jeśli Papież chce rozwiązać problem pedofilii powinien pozwolić ofiarom wybrać sądy mające rozwiązywać sprawy, wtedy wychodzenie z problemu miałoby ręce i nogi
Chyba żartujesz.
Takie zbrodnie (tak, zbrodnie, a nie grzeszki) nalezy karać z największą surowością. Żadne tam: pozwolić wybrać sądy, tylko za łeb każdego jednego i do prokuratury najbliższej (albo najdalszej, aby uniknąć kolesiostwa) i krótka piłka: sąd, wyrok i czapa, odsiadka bez możliwości przedterminowego zwolnienia czy wychodzenia za kasę. Ze strony kościoła: wywalić na zbity pysk.
Ale to tylko mrzonki. To jest mafia, a z mafią nikt jeszcze nie wygrał. Widzimy, że ten proceder kwitnie na całym katolickim świecie. Gdzie tylko pojawili sie księża, w najdalszych zakątkach, tam jest problem molestowania dzieci. Uważam, że to niewyobrażalne zło i krzywda dla tych młodych ludzi, która niejednemu złamała życie.
Ci księża, którzy się tego dopuszczają oraz ci, którzy ukrywają te zbrodnie, dają jeszcze jeden "sygnał" (jak dla mnie, bo inni niekoniecznie muszą podzielac moje zdanie): my się żadnego boga/Boga nie boimy, bo (może) wcale go nie ma. Krótko mówiąc - sieją zgorszenie, podważają wiarę wielu ludzi, może i ją niweczą na stałe, a to już jest więcej niż zbrodnia. Bo jeśli faktycznie jest zbawienie, to oni wielu tej nadziei pozbawiają.
Co to da, że papa po łapkach linijką klepnie, wygłosi ładną przemowę, poleci podwładnym czujność, nawet nazwie szataństwem czy jakoś tak.

Dodam i uprzedzę krytyków, którzy zaraz pewnie wyskoczą z miłosierdziem, z "jakim sadem sądzisz takim ciebie osądzą" itp. Mam miłosierdzia całe tony, bo jest mi ono i dla moich win bardzo potrzebne, ale ten proceder z jakim mamy do czynienia w wykonaniu "duchownych" (każdego wyznania) to ZŁO w czystej postaci i należy je zwalczyć definitywnie, wykorzenić bezwzględnie i bez miłosierdzia.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:
radek pisze:Jeśli Papież chce rozwiązać problem pedofilii powinien pozwolić ofiarom wybrać sądy mające rozwiązywać sprawy, wtedy wychodzenie z problemu miałoby ręce i nogi
Chyba żartujesz.
Takie zbrodnie (tak, zbrodnie, a nie grzeszki) nalezy karać z największą surowością. Żadne tam: pozwolić wybrać sądy, tylko za łeb każdego jednego i do prokuratury najbliższej (albo najdalszej, aby uniknąć kolesiostwa) i krótka piłka: sąd, wyrok i czapa, odsiadka bez możliwości przedterminowego zwolnienia czy wychodzenia za kasę. Ze strony kościoła: wywalić na zbity pysk.
Ale to tylko mrzonki. To jest mafia, a z mafią nikt jeszcze nie wygrał. Widzimy, że ten proceder kwitnie na całym katolickim świecie. Gdzie tylko pojawili sie księża, w najdalszych zakątkach, tam jest problem molestowania dzieci. Uważam, że to niewyobrażalne zło i krzywda dla tych młodych ludzi, która niejednemu złamała życie.
Ci księża, którzy się tego dopuszczają oraz ci, którzy ukrywają te zbrodnie, dają jeszcze jeden "sygnał" (jak dla mnie, bo inni niekoniecznie muszą podzielac moje zdanie): my się żadnego boga/Boga nie boimy, bo (może) wcale go nie ma. Krótko mówiąc - sieją zgorszenie, podważają wiarę wielu ludzi, może i ją niweczą na stałe, a to już jest więcej niż zbrodnia. Bo jeśli faktycznie jest zbawienie, to oni wielu tej nadziei pozbawiają.
Co to da, że papa po łapkach linijką klepnie, wygłosi ładną przemowę, poleci podwładnym czujność, nawet nazwie szataństwem czy jakoś tak.

Dodam i uprzedzę krytyków, którzy zaraz pewnie wyskoczą z miłosierdziem, z "jakim sadem sądzisz takim ciebie osądzą" itp. Mam miłosierdzia całe tony, bo jest mi ono i dla moich win bardzo potrzebne, ale ten proceder z jakim mamy do czynienia w wykonaniu "duchownych" (każdego wyznania) to ZŁO w czystej postaci i należy je zwalczyć definitywnie, wykorzenić bezwzględnie i bez miłosierdzia.
Jeśli mielibyśmy pomóc sądom, to aby to się nie powtarzało rozważyć można n.p. przymusowe leczenie psychotropowe, chociaż nie życzyłem nigdy tego najgorszemu wrogowi
Obrazek

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Radek, ale jak chcesz leczyć przymusowo, jak nie wiesz kogo? Masz na myśli zapobiegawczo? A kto się przyzna, że ma taki problem i dobrowolnie podda leczeniu?
Oczywiście, ja też nikomu nie życzę leczenia psychotropami. Na takie leczenie można (chyba) skierować kogoś, kto już był skazany i karę odsiedział, a ma wyjść na wolność. Nie wiem dokładnie, jak to wygląda.
Sprawa jest na pewno trudna, ale i ważna, bo chodzi o dzieci. Jak my, dorośli nie zrobimy z tym porządku, to tych cierpień i krzywd nie będzie końca.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:Radek, ale jak chcesz leczyć przymusowo, jak nie wiesz kogo? Masz na myśli zapobiegawczo? A kto się przyzna, że ma taki problem i dobrowolnie podda leczeniu?
Oczywiście, ja też nikomu nie życzę leczenia psychotropami. Na takie leczenie można (chyba) skierować kogoś, kto już był skazany i karę odsiedział, a ma wyjść na wolność. Nie wiem dokładnie, jak to wygląda.
Sprawa jest na pewno trudna, ale i ważna, bo chodzi o dzieci. Jak my, dorośli nie zrobimy z tym porządku, to tych cierpień i krzywd nie będzie końca.
Trzeba sprawić by ofiary czuły się bezpiecznie i otworzyły się przed uczciwymi ludźmi, wtedy można by to rozsądzić
Obrazek

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

radek pisze:
wuka pisze:Radek, ale jak chcesz leczyć przymusowo, jak nie wiesz kogo? Masz na myśli zapobiegawczo? A kto się przyzna, że ma taki problem i dobrowolnie podda leczeniu?
Oczywiście, ja też nikomu nie życzę leczenia psychotropami. Na takie leczenie można (chyba) skierować kogoś, kto już był skazany i karę odsiedział, a ma wyjść na wolność. Nie wiem dokładnie, jak to wygląda.
Sprawa jest na pewno trudna, ale i ważna, bo chodzi o dzieci. Jak my, dorośli nie zrobimy z tym porządku, to tych cierpień i krzywd nie będzie końca.
Trzeba sprawić by ofiary czuły się bezpiecznie i otworzyły się przed uczciwymi ludźmi, wtedy można by to rozsądzić
Popieram, jak najbardziej. Tylko...jak tego dokonać?

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

wuka pisze:
radek pisze:
wuka pisze:Radek, ale jak chcesz leczyć przymusowo, jak nie wiesz kogo? Masz na myśli zapobiegawczo? A kto się przyzna, że ma taki problem i dobrowolnie podda leczeniu?
Oczywiście, ja też nikomu nie życzę leczenia psychotropami. Na takie leczenie można (chyba) skierować kogoś, kto już był skazany i karę odsiedział, a ma wyjść na wolność. Nie wiem dokładnie, jak to wygląda.
Sprawa jest na pewno trudna, ale i ważna, bo chodzi o dzieci. Jak my, dorośli nie zrobimy z tym porządku, to tych cierpień i krzywd nie będzie końca.
Trzeba sprawić by ofiary czuły się bezpiecznie i otworzyły się przed uczciwymi ludźmi, wtedy można by to rozsądzić
Popieram, jak najbardziej. Tylko...jak tego dokonać?
Trzeba ogłosić jasne i inteligentne procedury zadośćuczynienia ofiarom i zabezpieczyć sprawców przed recydywą
Obrazek

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

To powodzenia.
Z tego, co uczy życie jakoś żadne ogłaszanie czegokolwiek nie zapobiegło przestępczości.
Zadośćuczynienie ofiarom niczego już nie zmieni, a na pewno nie uchroni przyszłe ofiary tych zboczeńców.
Zanim zdecydowanie ktoś się za nich weźmie zdążą skrzywdzić następnych. Albo pochowają się po klasztorach lub innych melinach.
Ale cóż, zawsze warto próbowac i mieć nadzieję. ;-)

Awatar użytkownika
Quinque
Posty: 612
Rejestracja: 29 gru 2017, 21:58

Post autor: Quinque »

radek pisze:
wuka pisze:
radek pisze:
wuka pisze:Radek, ale jak chcesz leczyć przymusowo, jak nie wiesz kogo? Masz na myśli zapobiegawczo? A kto się przyzna, że ma taki problem i dobrowolnie podda leczeniu?
Oczywiście, ja też nikomu nie życzę leczenia psychotropami. Na takie leczenie można (chyba) skierować kogoś, kto już był skazany i karę odsiedział, a ma wyjść na wolność. Nie wiem dokładnie, jak to wygląda.
Sprawa jest na pewno trudna, ale i ważna, bo chodzi o dzieci. Jak my, dorośli nie zrobimy z tym porządku, to tych cierpień i krzywd nie będzie końca.
Trzeba sprawić by ofiary czuły się bezpiecznie i otworzyły się przed uczciwymi ludźmi, wtedy można by to rozsądzić
Popieram, jak najbardziej. Tylko...jak tego dokonać?
Trzeba ogłosić jasne i inteligentne procedury zadośćuczynienia ofiarom i zabezpieczyć sprawców przed recydywą
Nie słyszałem żeby komenda główna policji płaciła odszkodowania, ofiarom policjantów
"Bękart diabła czy dziecko Boże. Stara gwardia czy cyber młodzież
Kto kręci globem? Iluminacja, masońskie loże
Czarna magia, zdefiniuj chorobę. Jaka jest prawda za c$#j się nie dowiesz"

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

Quinque pisze:
Trzeba ogłosić jasne i inteligentne procedury zadośćuczynienia ofiarom i zabezpieczyć sprawców przed recydywą
[/quote]Nie słyszałem żeby komenda główna policji płaciła odszkodowania, ofiarom policjantów[/quote]

Może dlatego, że Policja nie stworzyła procedur ukrywania pedofilów, a KK stworzył.
Nie było przypadków przenoszenia policjantów między posterunkami, w celu ukrycia pedofilów.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Nie rozumiem, jak można jeszcze bronić tych dewiatów. Nie wstyd ci, Quinque?, ani trochę?

rol23

Post autor: rol23 »

Za czyny pedofilskie powinna być obowiązkowa kastracja, to by rozwiązało w dużej mierze problem, ale lewactwo na to nie pozwoli.

BoaDusiciel
Posty: 6937
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:05

Post autor: BoaDusiciel »

A od kiedy tak się przejmujesz poglądami lewactwa ?
Idź i wykastruj paru kolegów.
Tylko uważaj, bo mogą się zrewanżować 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kościoły ortodoksyjne”