SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Kościół Katolicki, Prawosławny, Koptyjski, Mariawici, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: tom68 »

SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r
ZWIERZCHNIK KOŚCIOŁA RZYMSKOKATOLICKIEGO PODPISUJE
ZOBOWIĄZANIE POKOJOWE Z GŁÓWNYMI RELIGIAMI ŚWIATA

W dniu 20 października 2020 roku papież Franciszek czyli Jorge Mario Bergoglio SJ spotkał się w Rzymie z głównymi religiami świata i przywódcami politycznymi podczas Międzynarodowego Spotkania Modlitwy o Pokój zatytułowanego „Nikt sam nie jest zbawiony - Pokój i Braterstwo". Wszyscy zgromadzili się w „Duchu Asyżu”, aby wzywać różnych bogów, żeby przynieśli pokój na świecie. Wszyscy podpisali przyrzeczenie pokoju, gdy Franciszek „stanowczo” oświadczył, że „nikt nie może być zbawiony sam: żaden człowiek, żadna osoba!”.
Przemówienie papieża Franciszka podczas modlitwy chrześcijan o pokój 20 października 2020 r https://ekai.pl/dokumenty/przemowienie- ... nika-2020/

ps : Papież Franciszek są dobrzy i źli protestanci ...
https://youtu.be/AMhSlARabL4
tom68

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: DonCicio »

Efazjan 4:5,6 „Jest jeden Pan, jedna wiara, jeden chrzest, jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest ponad wszystkimi i działa przez wszystkich i we wszystkich”

Skoro jest jeden Bóg, Ojciec wszystkich ludzi i jeden Pan, Jego syn Jezus, to o jakiej my mówimy "wspólnocie" modlitewnej w Asyżu? Dla mnie ruch ekumeniczny jest szatańskim wymysłem, mającym odwrócić uwagę od prawdziwego Boga.
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: Krystian »

DonCicio pisze:
18 sty 2021, 12:45
Efazjan 4:5,6 „Jest jeden Pan, jedna wiara, jeden chrzest, jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest ponad wszystkimi i działa przez wszystkich i we wszystkich”

Skoro jest jeden Bóg, Ojciec wszystkich ludzi i jeden Pan, Jego syn Jezus, to o jakiej my mówimy "wspólnocie" modlitewnej w Asyżu? Dla mnie ruch ekumeniczny jest szatańskim wymysłem, mającym odwrócić uwagę od prawdziwego Boga.
Zgadzam się z Tobą
Tylko napisz, czy wierzysz w Trójcę
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: DonCicio »

Krystian pisze:
20 sty 2021, 17:11
DonCicio pisze:
18 sty 2021, 12:45
Efazjan 4:5,6 „Jest jeden Pan, jedna wiara, jeden chrzest, jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest ponad wszystkimi i działa przez wszystkich i we wszystkich”

Skoro jest jeden Bóg, Ojciec wszystkich ludzi i jeden Pan, Jego syn Jezus, to, o jakiej my mówimy "wspólnocie" modlitewnej w Asyżu? Dla mnie ruch ekumeniczny jest szatańskim wymysłem, mającym odwrócić uwagę od prawdziwego Boga.
Zgadzam się z Tobą
Tylko napisz, czy wierzysz w Trójcę

Nie wierzę w Trójcę. Wierzę w Tego, w którego wierzył "jeden" Pan Jezus, w "jedynego" prawdziwego Boga, który się nie zmienia, jak "przesuwające się cienie":

Ef 4:5,6 „Jest jeden Pan, jedna wiara, jeden chrzest, jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest ponad wszystkimi i działa przez wszystkich i we wszystkich”

Jakuba 1:17 „Każdy dobry dar i każdy doskonały podarunek pochodzi z góry, zstępuje od Ojca światła, który się nie zmienia jak przesuwające się cienie”



30 lat po śmierci Jezusa, kiedy był On już w niebie, Jego naśladowca, apostoł Paweł napisał, że jest 'Jeden Bóg', który jest ponad wszystkimi. Nawet Pan Jezus jest mu podporządkowany:

1 Kor 15:27 "Bóg przecież 'wszystko położył pod jego nogi'. Ale gdy powiedziano, że wszystko zostało mu podporządkowane, jest oczywiste, że z wyjątkiem Tego, który mu wszystko podporządkował"

Jeżeli jest jeden Bóg, dla wszystkich, to także dla aniołów i Jezusa.
Będąc już od 60 lat w niebie, sam Jezus potwierdza, że Jego Bogiem jest Jego Ojciec. W jednym tylko wersecie potwierdza to 4 razy:

Objawienia 3:12 "Sprawię, że zwyciężający będzie filarem w świątyni >mojego Boga< i nic już go stamtąd nie usunie. Napiszę na nim imię >mojego Boga< i imię miasta >mojego Boga< — Nowej Jerozolimy, która zstępuje z nieba >od mojego Boga< — oraz moje nowe imię
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: Krystian »

Pan Jezus, ma tego samego Ojca jak my.
Powiedział swoim uczniom, ze idzie do ojca mojego i waszego.
Za kogo uważasz Ojca Pana Jezusa?
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: SPOTKANIE RELIGII W ASYŻU 20 X 2020 r

Post autor: DonCicio »

Krystian pisze:
05 lut 2021, 18:44
Pan Jezus, ma tego samego Ojca jak my.
Powiedział swoim uczniom, ze idzie do ojca mojego i waszego.
Za kogo uważasz Ojca Pana Jezusa?

"Niech będzie wysławiany Bóg i Ojciec naszego Pana, Jezusa Chrystusa (...) 1 Pio 1:3

"A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię twoje (...)" Mat 6:9

"Niech wysławiają imię Jehowy, bo już samo Jego imię jest niezrównanie wzniosłe, Jego majestat przewyższa ziemię i niebo" Ps 148:13


Czy argumentacja Biblijna pozostawia jakieś wątpliwości?

"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kościoły ortodoksyjne”