10 Doktrynalnych bledow ....

Kościół Katolicki, Prawosławny, Koptyjski, Mariawici, itp.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Dlaczego katolicy nie mogą uwolnić się od grzechu ? Bo nie spożywają ciała Jezusa !!
Nie przyjmują jego prawdziwej nauki !! A słuchają nauki demonów KRK !!!


Janie, Jan stonuje wypowiedzi, bo znowu opuści nas na 3 miesiące
Kościół katolicki jest prowadzony przez ducha antychrysta !!!
Rozumie że nie przyjmujecie prawdy do wiadomości !!
niedługo przekonacie się na własne oczy że mówię prawdę
Ale oni dalej będą twierdzić że to nie prawda i że nie pochodzi od Boga
Macie ostatnią szansę aby przyjąć prawdziwą Ewangelię później wiecie co spotka tych co odrzucą !Amen !!!

Ja mogę to forum opuścić na zawsze ale wy zmierzacie w kierunku piekła !!! Amen !!

Myślę, że Ty szybciej opuścisz forum niż my trafimy do piekła. Amen.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2016, 19:04 przez janwisniewski68, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Gdybyś głosił Ewangelię o Chrystusie, to nie nauczałbyś, że "ciałem Jezusa jest słowo Jezusa", bo czegoś takiego Apostołowie nam nie przekazali. To Twój pomysł. :-)
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Yarpen Zirgin pisze:Gdybyś głosił Ewangelię o Chrystusie, to nie nauczałbyś, że "ciałem Jezusa jest słowo Jezusa", bo czegoś takiego Apostołowie nam nie przekazali. To Twój pomysł. :-)
Wy nie rozumiecie ewangelii Jana dlatego błędnie ją interpretujecie !!Mówię wam to ja Jan uczeń Jezusa !!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Zamiast krzyczeć po prostu zacytuj fragment Biblii, w którym zapisano, że "ciałem Jezusa jest słowo Jezusa". Bo wybacz, ale Twoje słowo i interpretacja to dla mnie za mało.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Yarpen Zirgin pisze:Zamiast krzyczeć po prostu zacytuj fragment Biblii, w którym zapisano, że "ciałem Jezusa jest słowo Jezusa". Bo wybacz, ale Twoje słowo i interpretacja to dla mnie za mało.
Wierzę w Ciebie, Boże żywy,
W Trójcy jedyny, prawdziwy
Wierzę w coś Objawił Boże,
Twe słowo mylić nie może
Jak ty pokażesz mi gdzie w biblii jest napisane :
[glow=blue]"W Trójcy jedyny,"[/glow]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Nie zmieniaj tematu.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Yarpen Zirgin pisze:Nie zmieniaj tematu.
Kto miał zrozumieć co pisałem to zrozumiał i naprawi swój błąd w pojmowaniu ewangelii w rozumieniu jej prawdziwego przekazu !!widocznie tobie nie jest to dane Amen !!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Wybacz, ale krzyki zdecydowanie mnie nie przekonują. Zwłaszcza, kiedy opierają się na przekonaniu, że jak ktoś nie rozumie, to nie jest mu to dane.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
janwisniewski68
Posty: 2044
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:54
Lokalizacja: w - wa
Kontakt:

Post autor: janwisniewski68 »

Yarpen Zirgin pisze:Wybacz, ale krzyki zdecydowanie mnie nie przekonują. Zwłaszcza, kiedy opierają się na przekonaniu, że jak ktoś nie rozumie, to nie jest mu to dane.
Dz 5:32 nbg-pl "A my jesteśmy świadkami tych spraw oraz Duch Święty, którego Bóg dał tym, którzy Mu są posłuszni."
Nie rozumiesz bo nie należysz do ciała Jezusa Rozumienie daje duch skoro nie rozumiesz to znaczy się że go nie posiadłeś !! Amen Nawróć się i przestań słuchać fałszu katolickich faryzeuszy !!
Mk 4:11 bg "A on im odpowiedział: Wam dano wiedzieć tajemnicę królestwa Bożego; ale tym, którzy są obcymi, wszystko się podaje w podobieństwach;"
Dlatego dla was Jezus użył jako symbolu chleba !!!
(23) Odpowiedział Jezus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy, i u niego zamieszkamy. (24) Kto mnie nie miłuje, ten słów moich nie przestrzega, a przecież słowo, które słyszycie, nie jest moim słowem, lecz Ojca, który mnie posłał. (25) To wam powiedziałem z wami przebywając. (26) Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imieniu moim, nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem. (27) Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze i niech się nie lęka.
Ja otrzymałem ten pokój i rozumienie nauki Jezusa !!
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kościoły ortodoksyjne”