Patriota to nie tylko katolik ....

Luteranie, Adwentyści, Baptyści, Zielonoświątkowcy itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Różne tematy są na forum prawie każdy z nich atakuje lub krytykuje czyje poglądy i nauki ale nikt nikogo tu nie atakuje osobiście a są tu różne wyznania i wiele osób piszę do mnie prywatnie że uważa że Wuka się rozzuchwaliła do obrażania ludzi na forum bo jej na się tu na to pozwala i jej poglądy nie mają tu nic do rzeczy nie chce misie więcej pisać na ten temat dla mnie i innych chamstwo to chamstwo i tyle w tej sprawie ...
tom68

wuka

Post autor: wuka »

tom68 pisze:
06 wrz 2021, 19:52
Różne tematy są na forum prawie każdy z nich atakuje lub krytykuje czyje poglądy i nauki ale nikt nikogo tu nie atakuje osobiście a są tu różne wyznania i wiele osób piszę do mnie prywatnie że uważa że Wuka się rozzuchwaliła do obrażania ludzi na forum bo jej na się tu na to pozwala i jej poglądy nie mają tu nic do rzeczy nie chce misie więcej pisać na ten temat dla mnie i innych chamstwo to chamstwo i tyle w tej sprawie ...
Może już zaprzestań tych bezczelnych i CHAMSKICH ataków na mnie. Tak jak tobie to raczej nikomu się nie pobłaża i to ty się rozzuchwaliłeś, bo masz argument nie do zbicia: jestem niepełnosprawny i wolno mi dosłownie wszystko i wszędzie.
Skoro masz takie mnóstwo dowodów w korespondencji prywatnej, że, jak sądzę prawie wszyscy chcą mnie wywalić z forum to udostępnij ją. A może załóż temat, nie po raz pierwszy zamiast na zagadnieniach forum natychmiast po jakimkolwiek moim wpisie jest atak na moją osobę. Może zaprzestańcie tego, bo tak się nie da. I nie udawaj takiego świętoszka, bo nim nie jesteś i potrafisz dogryźć tak samo, jak ja (czasami). I nie ty będziesz mi wyznaczał gdzie mogę pisać i co moge pisać, bo sam hulasz po wszystkich działach i te same głupawe wklejki wrzucasz.
Są fora, któe ci zdecydowanie odmówiły stosowania tego procederu i na jednym z nich byłam tego świadkiem. To była słuszna decyzja tamtejszego moderatora (cóż, jedna z niewielu słusznych :mrgreen: ).
Teraz poczułeś wiatr w żaglach i już całe mnóstwo postów piszesz jedynie WUKA to i tamto i sramto. Nie jesteś ani odrobinę lepszy, chociaż za takiego się uznajesz. Uważaj żebyś ty nie poczuł na własnej skórze wersetu, który tak ochoczo innym w twarz rzucasz: "Nie każdy, kto mówi do mnie Panie, Panie" itd." :-/
"Można czytać Biblię albo na poważnie, albo dosłownie"
Carl F.vonWeizsacker

tom68

Jak już pisałem to nie jest tylko moja opinia na ten temat ...
tom68

Henryk

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
06 wrz 2021, 20:06
Może już zaprzestań tych bezczelnych i CHAMSKICH ataków na mnie. Tak jak tobie to raczej nikomu się nie pobłaża i to ty się rozzuchwaliłeś, bo masz argument nie do zbicia: jestem niepełnosprawny i wolno mi dosłownie wszystko i wszędzie.
Zgłaszam ten post do moderacji i uważam, że powinna podjąć jakieś kroki.
Wiemy, że wuka jest arogancką, pozbawioną zasad moralnych i bezczelną osobą, ale granica musi istnieć!
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

nike

Post autor: nike »

Nic nie zrobisz Henryk bo bobo za te twoje słowa da tobie warna, a na pewno nie zwróci uwagi wuce, która już przechodzi granice w ubliżaniu. WSTYD

wybrana

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
08 wrz 2021, 8:45
wuka pisze:
06 wrz 2021, 20:06
Zgłaszam ten post do moderacji i uważam, że powinna podjąć jakieś kroki.
Wiemy, że wuka jest arogancką, pozbawioną zasad moralnych i bezczelną osobą, ale granica musi istnieć!
Ale to tom68 pierwszy nazwał, że pisanie wuki to chamstwo.
Przeczytaj dokładnie posty powyżej.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike

wybrana------Jak możesz tak mówić, do nieba się wybierasz a kłamiesz? Doskonale wiesz w jaki sposób wuka traktuje Tomka i jeszcze ją bronisz?? WSTYD

tom68

Ja tylko napisałem to co kilka osób z forum napisało mi już prywatnie a Wuka teraz tylko potwierdza swoje chamstwo pomijając już to że zawsze zaczyna awanturę pisząc posty nie w temacie a ja zwyczajnie nie dam się dalej tak obrażać i jak jeszcze raz coś takiego o mnie napisze to zgłoszę to do sądu ( bo zbieram jej wypowiedzi o mnie od dawna ) a Henryka i Nika podam za świadków i jest też ostrzeżenie dla innych by na forum trzymać poziom ...
ps :
Mam kolegę prawnika i powiedział że nie będzie z tym problemu a kara może być nawet do 5 tys złotych i ostrzegam ostatni raz Wuke itp wara
Wam od mnie i mojej niepełnosprawności ...
tom68

nike

Popieram Tomka i wstydzę się za niby sprawnych i do nieba tak bardzo chętnych, że w taki poniżający sposób niszczą drugiego człowieka.
A szlachetny junior nabiera w tym czasie wody do ust, to jest bardzo smutne, oj bardzo.

tom68

Nika i Henryk dzięki za dobre słowo :-)
tom68

wuka

nike pisze:
08 wrz 2021, 13:12
wybrana------Jak możesz tak mówić, do nieba się wybierasz a kłamiesz? Doskonale wiesz w jaki sposób wuka traktuje Tomka i jeszcze ją bronisz?? WSTYD
Widzisz jaka jesteś zawzięta i nieobiektywna? Czytać nie umiesz ze zrozumieniem?
Ja napisałam tylko prawdę, a znowu mam wysyp g...a na głowę.
To ty traktujesz Tomasza nie w porządku. Ja go traktuję "normalnie", jak człowieka z który można gadać, ale nie moja wina, że jest upierdliwy z tymi plotkami. Jaki jest cel pisania/wklejania wyłącznie pomówień! Bo, niestety, ale wuększość tych wklejek to zwykłe plotki i pomówienia. Kilka z nich dementowałam, ale to i tak nic nie daje, bo jest przyzwolenie, aby tom wklejał te głupoty. Komu jest potrzebna wiedza, że paież to, czy biskup tamto, czy ksiądz to, a kardynał tamto. Nienawidzę plotek!!! A to są plotki i pomówienia.
Ja doskonale rozumiem kłopoty i ciężkie życie. Niekoniecznie do ciężkiego życia potrzeba jakichś braków fizycznych. Może byś tą gębę zamknęła, nike i zleźlibyście ze mnie, gdybyście poznali moje przeżycia. Ale niedoczekanie. Nie będę z swoich dramatów robiła sztandaru i chowała się za nim.
Możecie mi wywalić. Mnie już naprawdę jest to zupełnie obojętne.Tyle niesprawiedliwych opinii się tu nasłuchałam, że nie mam już sił się bronić, a takie kłamliwe wpisy po prostu mnie ranią. Mam dość was. Dopóki tu rządzić będą Henryk, nike i tom68 ja pisac nie będę.
Kolejny raz proszę Bobo o zablokowanie mi dostępu do forum, aby jakiś temat znowu mnie nie skusil i abym nie mogła się wypowiadac. I tak każdy wpis jest powodem osobistych ataków, personalnego deptania godności.
Carl F.vonWeizsacker

wuka

( bo zbieram jej wypowiedzi o mnie od dawna )
Kłaniam się nicko wzorze chrześcijański. Oto twoje prawdziwe oblicze.
Mściwość, knowania, plotki, kłamstwa, obłuda. No przegiąłeś. Spójrz w lustro swojego serca. Pełno tam fałszu i obłudy. Niedobrze mi się robi. :ble:
Carl F.vonWeizsacker

tom68

Wuka co miałem Ci napisać już napisałem ja Twoich tematów nie czytam i nie komentuje i tobie radze to samo na przyszłość jeśli masz pisać tak jak teraz a poza tym Jezus mówi w ewangelii ze z każdego słowa zdamy rachunek wiec myśl sobie o mnie co chcesz bo mnie to ani ziębi ani grzeje ale obrażać się dalej nie dam a właśnie zdzwonił mój kolega prawnik że chętnie po prowadzi tą sprawę i nawet nie będę musiał być w sądzie jeśli tylko chce wiec uważaj że swoimi opiniami na mój temat i tyle od mnie w tej czy innej kwestii do Ciebie ...
tom68

wuka

https://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/ ... zemoca.pdf
JEŚLI KTOŚ CI GROZI
Wypowiedzi zawierające pogróżki mogą stanowić tzw. „groźbę karalną”. Do zaistnienia przestępstwa nie jest
konieczne abyś była pewna, że groźba zostanie spełniona. Wystarczające jest wystąpienie obawy. Ponadto
sprawca nie musi mieć zamiaru spełnienia groźby, wystarczy zamiar wywołania uczucia zagrożenia. Przy
ustalaniu, czy doszło do popełnienia przestępstwa badany jest subiektywny odbiór groźby u pokrzywdzonej, tj.
to, czy faktycznie wzbudziła ona u niej obawę spełnienia, oraz to, czy obawa była obiektywnie „uzasadniona”,
tj. czy inna osoba o podobnych cechach i w analogicznych warunkach mogłaby ją podzielać.

JEŚLI KTOŚ CIĘ NĘKA
Uporczywe nękanie (tzw. stalking), które wzbudza poczucie zagrożenia lub istotnie narusza prywatność jest
przestępstwem. Nękanie może przybierać formę niepokojenia, zakłócania spokoju lub dokuczania.
O uporczywym zachowaniu się sprawcy świadczyć będzie po pierwsze jego szczególne nastawienie psychiczne, wyrażające się w nieustępliwości nękania, tj. trwaniu w swego rodzaju uporze, mimo próśb i upomnień
pochodzących od pokrzywdzzonej lub innych osób; po drugie – dłuższy okres, podczas którego sprawca zachowuje się w ten sposób.
Nie jest wymagane, aby zachowanie stalkera niosło ze sobą element agresji. Nie ma znaczenia, czy sprawca
kierował się miłością, nienawiścią, chęcią dokuczenia pokrzywdzonej, złośliwością czy chęcią zemsty. Decydujące jest odczucie zagrożonej,

JEŚLI KTOŚ CIĘ ZŁOŚLIWIE NIEPOKOI
Złośliwe niepokojenie innej osoby jest wykroczeniem.
Złośliwe będzie takie zachowanie, którego celem jest sprawienie innej osobie przykrości. W przeciwieństwie
do przestępstwa stalkingu motywacja sprawcy ma zatem znaczenia. Kolejna różnica związana jest z „uporczywością” - nawet jeśli złośliwe niepokojenie nie jest uporczywe może stanowić wykroczenie.
Uznaje się, że wykroczenie „złośliwego niepokojenia” ma charakter formalny. Oznacza to, że powinno być bez
znaczenia, czy sprawca faktycznie zaniepokoił pokrzywdzoną.
Złośliwe niepokojenie podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł oraz karze nagany

JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA
Obraźliwe wypowiedzi, które naruszające godność drugiego człowieka mogą stanowić zniewagę jak również
naruszać dobra osobiste. W związku z tym ochrony można szukać w oparciu o przepisy prawa karnego a także
prawa cywilnego.

Czuję się nękana, złośliwie niepokojona oraz obrażana. Do tego grozi mi się. Choruję na depresję, gdzie jest duże prawdopodopieństwo popełnienia samobójstwa.
Jak wy spojrzycie Bogu w twarz to już wasza sprawa. Żegnajcie chrześcijanie.

PS.Ja też mam przyjaciół prawników, więcej - jeden z nich był moim kochankiem przez długie lata i nadal utrzymujemy kontakty, chociaż już nie intymne. Nie, nie był i nie jest żonaty. Więc się zamknij panie Tomaszu.
Carl F.vonWeizsacker

tom68

Pytanie do administracji forum czy coś zrobią w sprawie obrażania mnie na tym forum czy mam to inaczej załatwiać (ale wtedy będzie w tą wciągnięte forum np. Admin i moderatorzy itd ja chce forum tego zaoszczędzić ) każda decyzja K ADS ma swojego prawnika (który chętnie mi pomoże w tej sprawie ) decyzja teraz należy do Was bo z nikim innym już nie będę pisał o tej sprawie ...
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Protestanci”