Patriota to nie tylko katolik ....

Luteranie, Adwentyści, Baptyści, Zielonoświątkowcy itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: Krystian »

Wuka Ty się uspokój, ponieważ Tom, może wszcząć sprawę.
Tom Ty też, się uspokój, ponieważ prokuratura, może uznać tą sprawę za niską szkodliwość społeczną i umorzy sprawe.
Ja jako prawnik ( bez żadnych aplikacji) wam radzę, dajcie na luz i nie komentujcie swoich postów.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: nike »

Krystian wczuj się w sytuację Tomka, gdzie na około jest mu wytykana jego niesprawność i to w bardzo niemiły sposób, a nawet jeżeli w miły, nie wolno przy byle docinku uwypuklać czyjąś niesprawność, to jest karalne. Nie zachęcam Tomka do rozgrzebywania, ale żądam, aby administracja zrobiła z tym porządek.
Tu jeszcze raz zaznaczam, ze na forum są forumowicze poklasyfikowani szczególnie przez Bobo i z tym musi Ania skończyć.

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
08 wrz 2021, 15:00
Pytanie do administracji forum czy coś zrobią w sprawie obrażania mnie na tym forum czy mam to inaczej załatwiać (ale wtedy będzie w tą wciągnięte forum np. Admin i moderatorzy itd ja chce forum tego zaoszczędzić ) każda decyzja K ADS ma swojego prawnika (który chętnie mi pomoże w tej sprawie ) decyzja teraz należy do Was bo z nikim innym już nie będę pisał o tej sprawie ...
Farmazony piszesz.
Na forum każdy występuje anonimowo. Nikt nie zna twojego nazwiska, adresu, więc jak może ciebie jako.........nękać?
Również gdyby przedstawić w sądzie ile ty napisałeś szkalujących i krytykujących osądów otwierając nimi szereg tematów.
Nie strój świętoszka niewinnego.
Wuka traciła w stosunku do ciebie cierpliwość i wcale jej się nie dziwię, bo w twojej formie uczestniczenia na tym forum jest zawarta chęć krytykanctwa o osądzania.
Nie winduj się na lepszego, bo jesteś wielkim podrzegaczem do osądzania, ale nie widać u ciebie chęci merytorycznej rozmowy.
Ja bym to po prostu uznała za spain.
Nie myśl, że sąd nie weżnie pod uwagę twoich wypowiedzi, jeżeli taka anonimowa paplanina go zainteresuje.
Nie myśl, że jak znasz prawnika, to masz asa w rękawie, bo kij ma dwa końce.
Chcesz zaszantażować administrację forum, ale czy ta administracja zmusiła cię do uczestnictwa na forum?
To jest twoja własna i dobrowolna decyzja.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Jak napisałem już Wuce mogę napisać wszystkim jej sympatykom ja nie czytam waszych tematów i ich nie komentuje i wy możecie robić podobnie ja nic na tym nie strace a obrażać dalej się nie dam a już wysłałem pismo do admina tego forum w tej sprawie i czekam na odp a potem zobaczę co zrobię dalej ...
tom68

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
08 wrz 2021, 18:00
Jak napisałem już Wuce mogę napisać wszystkim jej sympatykom ja nie czytam waszych tematów i ich nie komentuje i wy możecie robić podobnie ja nic na tym nie strace a obrażać dalej się nie dam a już wysłałem pismo do admina tego forum w tej sprawie i czekam na odp a potem zobaczę co zrobię dalej ...
Przecież wiesz, że to prywatne forum.
Załóż wlasne i rządź.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: Krystian »

nike pisze:
08 wrz 2021, 16:49
Krystian wczuj się w sytuację Tomka, gdzie na około jest mu wytykana jego niesprawność i to w bardzo niemiły sposób, a nawet jeżeli w miły, nie wolno przy byle docinku uwypuklać czyjąś niesprawność, to jest karalne. Nie zachęcam Tomka do rozgrzebywania, ale żądam, aby administracja zrobiła z tym porządek.
Tu jeszcze raz zaznaczam, ze na forum są forumowicze poklasyfikowani szczególnie przez Bobo i z tym musi Ania skończyć.
Nike ja napisałem jakby, to odbyło się prawnie.
Już kiedyś pisałem, ze mam kolegę prokuratora.
Oni się takimi bzdetami nie przejmują, co ktoś na kogoś na forum napisze. Jak ktoś zgłosi się z imienia i nazwiska, to przyjmą, a potem umarzą postępowanie. Fakt, że na forum nie jest nikt anonimowy i służby mogą do tego dojść.Tylko pamietaj, że nie w takich sprawach.
Gdyby Wuka napisała, że np. chce dokonać zamachu terrorystycznego lub zabić człowieka, to wtedy tak.
Tutaj tylko administrator może zadziałać, według regulaminu i obowiązującego powszechnie prawa.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Krystian - to nie do końca jest tak jak piszesz według obecnego prawa osoby niepełnosprawne podlegają szczelnej ochronnie państwa jako wyjątkowa słabsza grupa i nie wolno nas dyskryminować i obrażać podobnie jak funkcjonariusza na i po służbie tak zakłada "Karta Niepełnosprawnych" Nie wolno nikomu i nigdzie obrażać lub wytykać nikomu jego niepełnosprawności pod groźba sądu i kary finansowej - Różne Związki Niepełnosprawnych Warszawa 2015 r takie jest prawo UE a wiec obowiązuje też RP - Biuletyn Niepełnosprawnych gor pl ...
tom68

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
08 wrz 2021, 19:06
Krystian - to nie do końca jest tak jak piszesz według obecnego prawa osoby niepełnosprawne podlegają szczelnej ochronnie państwa jako wyjątkowa słabsza grupa i nie wolno nas dyskryminować i obrażać podobnie jak funkcjonariusza na i po służbie tak zakłada "Karta Niepełnosprawnych" Nie wolno nikomu i nigdzie obrażać lub wytykać nikomu jego niepełnosprawności pod groźba kary finansowej - Różne Związki Niepełnosprawny Warszawa 2015 r
Wuka nie napisała, że jesteś gorszą osobą, bo jesteś niepełnosprawny, lecz napisała, że pisząc jako osoba niepełnosprawna czujesz się na pozycji uprzywilejowanej, by być bezkarny i usprawiedliwiony. Niepełnosprawność nie daje szczególnego przywileju, by ciągle żyć krytyką dla innych, a taka krytyka stała się twoją domeną. Myślę, że wuke najbardziej drażniła twoja pycha i zarozumiałość. Ty otwierałeś temat tylko po to, by wyrazić swoją krytykę, a później go nie argumentowales i nie broniłeś swojej racji poglądu.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Powtarzam ja tylko napisałem to co kilka osób z forum napisało mi już prywatnie a Wuka teraz tylko potwierdza swoje chamstwo pomijając już to że zawsze zaczyna awanturę pisząc posty nie w temacie a ja zwyczajnie nie dam się dalej tak obrażać i jak jeszcze raz coś takiego o mnie napisze to zgłoszę to do sądu ( bo zbieram jej wypowiedzi o mnie od dawna ) a Henryka i Nika podam za świadków i jest też ostrzeżenie dla innych by na forum trzymać poziom i jeszcze jedno ani Wuka ani nikt inny nie musi czytać i komentować moich tematów jak musie nie podobają i nie ma problemu ...
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2021, 19:29 przez tom68, łącznie zmieniany 1 raz.
tom68

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

tom68 pisze:
06 wrz 2021, 19:52
Różne tematy są na forum prawie każdy z nich atakuje lub krytykuje czyje poglądy i nauki ale nikt nikogo tu nie atakuje osobiście a są tu różne wyznania i wiele osób piszę do mnie prywatnie że uważa że Wuka się rozzuchwaliła do obrażania ludzi na forum bo jej na się tu na to pozwala i jej poglądy nie mają tu nic do rzeczy nie chce misie więcej pisać na ten temat dla mnie i innych chamstwo to chamstwo i tyle w tej sprawie ...
Tom68, przeczytaj, co ty napisałeś i uderz się w pierś również.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

To nie jest tylko moja opinia o Wuce ...

Wuka - Może już zaprzestań tych bezczelnych i CHAMSKICH ataków na mnie. Tak jak tobie to raczej nikomu się nie pobłaża i to ty się rozzuchwaliłeś, bo masz argument nie do zbicia: jestem niepełnosprawny i wolno mi dosłownie wszystko i wszędzie.

Henryk - Zgłaszam ten post do moderacji i uważam, że powinna podjąć jakieś kroki.
Wiemy, że wuka jest arogancką, pozbawioną zasad moralnych i bezczelną osobą, ale granica musi istnieć!
tom68

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: nike »

wybrana tu nawet nie chodzi o dzisiejsze posta, wuka za każdym razem ubliża wszystkim ale Tomkowi najczęściej. A ty jak ty się Boga nie boisz tak kłamać Przecież do nieba twierdzisz,ze idziesz, WSTYD

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

nike pisze:
08 wrz 2021, 21:42
wybrana tu nawet nie chodzi o dzisiejsze posta, wuka za każdym razem ubliża wszystkim ale Tomkowi najczęściej. A ty jak ty się Boga nie boisz tak kłamać Przecież do nieba twierdzisz,ze idziesz, WSTYD
"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem "
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wuka »

[
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 14:04 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: Krystian »

"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem "

Zalamka
Przecież wszyscy bibliści twierdzą, że jest - to dopisek
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Protestanci”