Patriota to nie tylko katolik ....

Luteranie, Adwentyści, Baptyści, Zielonoświątkowcy itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Różne tematy są na forum prawie każdy z nich atakuje lub krytykuje czyje poglądy i nauki ale nikt nikogo tu nie atakuje osobiście a są tu różne wyznania i wiele osób piszę do mnie prywatnie że uważa że Wuka się rozzuchwaliła do obrażania ludzi na forum bo jej na się tu na to pozwala i jej poglądy nie mają tu nic do rzeczy nie chce misie więcej pisać na ten temat dla mnie i innych chamstwo to chamstwo i tyle w tej sprawie ...
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wuka »

d
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 14:08 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Jak już pisałem to nie jest tylko moja opinia na ten temat ...
tom68

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: Henryk »

wuka pisze:
06 wrz 2021, 20:06
Może już zaprzestań tych bezczelnych i CHAMSKICH ataków na mnie. Tak jak tobie to raczej nikomu się nie pobłaża i to ty się rozzuchwaliłeś, bo masz argument nie do zbicia: jestem niepełnosprawny i wolno mi dosłownie wszystko i wszędzie.
Zgłaszam ten post do moderacji i uważam, że powinna podjąć jakieś kroki.
Wiemy, że wuka jest arogancką, pozbawioną zasad moralnych i bezczelną osobą, ale granica musi istnieć!
"I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie."
Flp 2:3 BW

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: nike »

Nic nie zrobisz Henryk bo bobo za te twoje słowa da tobie warna, a na pewno nie zwróci uwagi wuce, która już przechodzi granice w ubliżaniu. WSTYD

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wybrana »

Henryk pisze:
08 wrz 2021, 8:45
wuka pisze:
06 wrz 2021, 20:06
Może już zaprzestań tych bezczelnych i CHAMSKICH ataków na mnie. Tak jak tobie to raczej nikomu się nie pobłaża i to ty się rozzuchwaliłeś, bo masz argument nie do zbicia: jestem niepełnosprawny i wolno mi dosłownie wszystko i wszędzie.
Zgłaszam ten post do moderacji i uważam, że powinna podjąć jakieś kroki.
Wiemy, że wuka jest arogancką, pozbawioną zasad moralnych i bezczelną osobą, ale granica musi istnieć!
Ale to tom68 pierwszy nazwał, że pisanie wuki to chamstwo.
Przeczytaj dokładnie posty powyżej.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: nike »

wybrana------Jak możesz tak mówić, do nieba się wybierasz a kłamiesz? Doskonale wiesz w jaki sposób wuka traktuje Tomka i jeszcze ją bronisz?? WSTYD

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Ja tylko napisałem to co kilka osób z forum napisało mi już prywatnie a Wuka teraz tylko potwierdza swoje chamstwo pomijając już to że zawsze zaczyna awanturę pisząc posty nie w temacie a ja zwyczajnie nie dam się dalej tak obrażać i jak jeszcze raz coś takiego o mnie napisze to zgłoszę to do sądu ( bo zbieram jej wypowiedzi o mnie od dawna ) a Henryka i Nika podam za świadków i jest też ostrzeżenie dla innych by na forum trzymać poziom ...
ps :
Mam kolegę prawnika i powiedział że nie będzie z tym problemu a kara może być nawet do 5 tys złotych i ostrzegam ostatni raz Wuke itp wara
Wam od mnie i mojej niepełnosprawności ...
tom68

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: nike »

Popieram Tomka i wstydzę się za niby sprawnych i do nieba tak bardzo chętnych, że w taki poniżający sposób niszczą drugiego człowieka.
A szlachetny junior nabiera w tym czasie wody do ust, to jest bardzo smutne, oj bardzo.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Nika i Henryk dzięki za dobre słowo :-)
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wuka »

k
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 14:03 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wuka »

[
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 14:03 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Wuka co miałem Ci napisać już napisałem ja Twoich tematów nie czytam i nie komentuje i tobie radze to samo na przyszłość jeśli masz pisać tak jak teraz a poza tym Jezus mówi w ewangelii ze z każdego słowa zdamy rachunek wiec myśl sobie o mnie co chcesz bo mnie to ani ziębi ani grzeje ale obrażać się dalej nie dam a właśnie zdzwonił mój kolega prawnik że chętnie po prowadzi tą sprawę i nawet nie będę musiał być w sądzie jeśli tylko chce wiec uważaj że swoimi opiniami na mój temat i tyle od mnie w tej czy innej kwestii do Ciebie ...
tom68

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: wuka »

l
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 14:03 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

tom68
Posty: 5321
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:42

Re: Patriota to nie tylko katolik ....

Post autor: tom68 »

Pytanie do administracji forum czy coś zrobią w sprawie obrażania mnie na tym forum czy mam to inaczej załatwiać (ale wtedy będzie w tą wciągnięte forum np. Admin i moderatorzy itd ja chce forum tego zaoszczędzić ) każda decyzja K ADS ma swojego prawnika (który chętnie mi pomoże w tej sprawie ) decyzja teraz należy do Was bo z nikim innym już nie będę pisał o tej sprawie ...
tom68

ODPOWIEDZ

Wróć do „Protestanci”