Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

Zaśmiecania ciąg dalszy? :evil:
Kasuję Twoje posty, gdyż nie są w temacie, ponadto wciąż takie same i już chyba zakrawają na spamerstwo!
Opanuj się!
Na forum biedronkowym też możesz namiętnie wpisywać, że jesteś wybrana przez Boga itp. ale... nie pociągniesz tam nawet 5 minut! Rozumiesz? Nie chodzi o kwestię czy to, co piszesz jest prawdą lub nie, tylko czy w temacie lub nie. A ty ciągle i wszędzie jedno i to samo. Wariacji idzie dostać!
Pomijam, że piszesz ZŁO i ZWODZISZ.
Ale kto tu jest wariatem? :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

A ja przywołuję wukę i wybraną do porządku. Rozumiem, że czasem temat może odejść od głównej myśli, ale wybrana ZA KAZDYM RAZEM, GDY SIĘ WŁĄCZY, PISZE WCIĄŻ TO SAMO nawet jak piszemy o biedronkach.
Więcej dyscypliny proszę!
Regulamin jest dostępny dla każdego! :evil:
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: wuka »

b
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 19:51 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

O nie moja droga... mam już chyba dość użerania się z Twoją manierą srutu i tutu. Anna01 już dawno zgodziła się na Twoją prośbę by usunąć twoje konto. Na moją prośbę zostałaś pozostawiona. Skoro teraz powracasz do tej prośby to zrobię to. Mi też nie zależy na jakiś głupich przepychankach w twoim stylu, czy handryczenia, spisków o nie wiadomo co, czepianie się moderacji co do jej kompetencji itd.
Masz czas, jeśli do jutra nie przeprosisz (czuję, że twoja ambicja weźmie górę!) za draki jakie sama prowokujesz, to zablokuję twoje konto.
Żarty się skończyły. Nawet wątpię, czy aż tak ktoś będzie żałował... bo i czego/kogo w kwestii merytorycznej na forum? Fantaści i schizy tylko się obrażą i przestaną pisać, co uważam za zysk dla forum.
Czas do jutra.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8850
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: wuka »

a
Ostatnio zmieniony 09 lut 2022, 19:49 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

Ja się trzymam swojego słowa. Nie 'kasuj' tylko zablokuję.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

Krystian, jak widzę, coś ci zaczyna odbijać... dziękujemy na jakiś czas.
Bobo-modo
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
09 lut 2022, 14:58
Ja się trzymam swojego słowa. Nie 'kasuj' tylko zablokuję.
To w takim razie możesz i mnie zablokować.
Moja cierpliwość też ma granice.
Widzę, że nie ma najmniejszego sensu, by tu pisać.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
09 lut 2022, 14:58
Ja się trzymam swojego słowa. Nie 'kasuj' tylko zablokuję.
To w takim razie możesz i mnie zablokować.
Moja cierpliwość też ma granice.
Widzę, że nie ma najmniejszego sensu, by tu pisać.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

Wybrana, prędzej czy później tak samo skończysz na każdym forum. Nie jestem jakiś ciemny by nie widzieć jakimi regułami się kierują. N chyba, że się gdzieś zarejestrujesz i będziesz cicho siedzieć.
Nie widzę powodu, by cię blokować.
I w KOŃCU!!!!
Możecie to zapamiętać???? Blokada to nie to samo co BAN ani WARN.
Jest to lżejsza konsekwencja o krótszym czasie, aby skruszony miał czas na opamiętanie. (moje doświadczenie pokazuje, że NIKT się nie opamiętuje, ale to dokładnie NIKT). Po minięciu czasu blokady powraca ktoś i zaczyna od nowa a nawet gorzej.
Na co, w ogóle wchodzicie na forum biblijne?
Dla draki? :roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

wybrana
Posty: 4380
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:08
Lokalizacja: Polska

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: wybrana »

Bobo pisze:
09 lut 2022, 15:18
Wybrana, prędzej czy później tak samo skończysz na każdym forum. Nie jestem jakiś ciemny by nie widzieć jakimi regułami się kierują. N chyba, że się gdzieś zarejestrujesz i będziesz cicho siedzieć.
Nie widzę powodu, by cię blokować.
I w KOŃCU!!!!
Możecie to zapamiętać???? Blokada to nie to samo co BAN ani WARN.
Jest to lżejsza konsekwencja o krótszym czasie, aby skruszony miał czas na opamiętanie. (moje doświadczenie pokazuje, że NIKT się nie opamiętuje, ale to dokładnie NIKT). Po minięciu czasu blokady powraca ktoś i zaczyna od nowa a nawet gorzej.
Na co, w ogóle wchodzicie na forum biblijne?
Dla draki? :roll:
Na forum katolik ....jestem od 7 lat i nawet raz nie dostałam bana czasowego.
Na forum Protestanci też jestem od 7 lat i tak samo jak powyżej.
Zachęcano mnie do pisania we wiadomościach do pisania też na innych forach.
Na katolickim forum wiara ....utworzyłam wiele tematów, które mają nawet prawie po 200 tys odsłon i po ponad tysiąc odpowiedzi.
Pisałam tam ok.5 lat i mnie zbanowano przez aktywnego moderatora, który doczekał się również usunięcia z forum.
Nie muszę tu pisać. Jeżeli piszę to tylko dlatego, że mi jest poprostu żal ludzi, którzy tak bardzo potrzebują szerszego myślenia.
Jednak moja cierpliwość też ma granice.
JEZUS MOIM ZBAWCĄ

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

Jeśli piszesz tu na forum z powodu żalu nad nami to... nie pisz. Chyba mało kto lubi, aby się nad nim użalać. A juz szczególnie ci, którzy mają swój własny i świetny styl na zbawienie.
Tym bardziej, ze twoje posty już praktycznie są zwykłą kalką tego co napisałaś wczoraj, przedwczoraj przed przed wczoraj, tydzień temu, miesiąc czy rok temu. Te same slogany bez poparcia Biblią, którą zdyskredytowałaś na własną modłę. Na forum biblijnym jest to ZŁO i TY je upowszechniasz.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4133
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: radek »

Nie udowodniłeś Wybranej błędu matematycznie Bobo, pomimo, że Armagedon wydaje się być Twoim konikiem. Bobo uważaj bo w szpitalu spotkałem wielu ostrożniejszych od Ciebie. Jeden podobno był shaltowany karetką właśnie za błąd w papierach. To tak Bobo dla Twojej rozwagi

Mar 14:6 BT5 "Lecz Jezus rzekł: Zostawcie ją; czemu sprawiacie jej przykrość? Spełniła dobry uczynek względem Mnie."

J 8:7 BT5 "A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem."
‭‭Ewangelia według św. Jana 3:21 BW1975‬‬
[21] Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: Bobo »

:roll:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
DonCicio
Posty: 1289
Rejestracja: 16 sty 2021, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy wszyscy ludzie zginą w Armagedonie?

Post autor: DonCicio »

Krystian pisze:
08 lut 2022, 20:22
Pytanie jak w temacie.

Niech przemówi Biblia:

"Bo z obecnością Syna Człowieczego będzie tak, jak było za dni Noego. W tamtych czasach przed potopem ludzie jedli i pili, mężczyźni się żenili, a kobiety wydawano za mąż — aż do dnia, gdy Noe wszedł do arki. I nie zwrócili na nic uwagi, aż przyszedł potop i zmiótł ich wszystkich. Podobnie będzie z obecnością Syna Człowieczego" (Mat 24:37-39)

"Tak Bóg zgładził z powierzchni ziemi wszystkie żywe istoty: zarówno ludzi, jak i zwierzęta (...) Wszystkie zostały zgładzone z ziemi. Przy życiu pozostał tylko Noe z rodziną i to, co było z nim w arce" (Rodz 7:23)

Kto jedynie ocaleje w Armagedonie?

"Ale Noe zyskał uznanie Jehowy. Oto dzieje Noego. Noe był człowiekiem prawym. Okazał się nienaganny wśród współczesnych. Noe chodził z prawdziwym Bogiem" (Rodz 6:8,9)

"Prawi posiądą ziemię i będą na niej żyć na zawsze" (Ps 37:29)

"I ci zostaną bezpowrotnie zgładzeni, a prawi będą żyć wiecznie" (Mat 25:46)

Przemyśl dokładnie, kto ocaleje w Armagedonie! ... tylko człowiek 'Prawy', to znaczy przestrzegający 'Prawa', Bożego prawa. To właśnie uchroniło Noego od śmierci w tamtym końcu świata.
"Nabywaj mądrości, nabywaj zrozumienia. Nie zapominaj o tym, co mówię, i się od tego nie odwracaj" Przysłów 4:5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”