Odstępstwo wg. Świadków Jehowy

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Luba pisze:coraz bardziej kocham siebie
Tak mówi narcyz.
Luba pisze:Odkad uswiadomilam sobie, ze sam Ojciec-Zycie manifestuje sie w moim istnieniu, moja milosc nie zna granic....
Tak mówi megaloman.
Luba pisze:Kocham Ojca , siebie i blizniego "calym sercem i umyslem"
Tak pisują snoby, tyle, że z akcentem na 'kocham siebie'.
Luba pisze:Kiedy odnajdziesz Królestwo Boze w sobie...czyli tam, gdzie zawsze bylo
Posługujesz się terminami biblijnymi ale wybiórczo. Brzydko. Biblię niby odrzucasz, ale z drugiej strony wyrywasz z niej pojęcia, terminy dla swoich celów. Tak instrumentalnie. To bardzo brzydko.
Luba pisze:A ty , Bobo, cieszysz sie na Armagedon...czytajac swieta ksiazke.... i gloszac ludziom wiesc o nadciagajacej wojnie Jehowy z ludzmi..... czekasz na zycie w pieknym meskim ciele na oczyszczonej z trupow ziemi...w towarzystwie SJ rowniez w top-modelowych, odmlodzonych cialach ...tak jak na slicznych obrazkach w brooklynskich publikacjach....

I nazywasz te wiesc dobra nowina...
MOże Ty wolisz żyć na nieoczyszczonej ziemi w towarzystwie trupów, nie moja rzecz. Jeśli ci się podoba taka perspektywa i lubisz smród, a widzę, że lubisz, to snuj swoje wspaniałe wizje. Tylko, że tacy jak Ty na ogół budzą się z ręką w nocniku...
Luba pisze:Ale to nie jest dobra nowina, Bobo...To ewangelia smierci, ktora glosi wybrany narod Jehowy...ewangelia smierci w roznych wydaniach....w zaleznosci od aktualnego wcielenia Jehowy... :-( ...co w efekcie pograzylo w strachu i beznadziei caly swiat...
Jakoś Świadkow Jehowy to nie pogrążyło. Nie uogólniaj durnowato. Wręcz odwrotnie.
Mnie nie pogrążyło ani w strachu ani w beznadziei. Ty oczywiście chcesz nadzieję zabrać i wtłoczyć nam swoje mrzonki, ale nie ze mną te numery... :-P
Luba pisze:Z mojej perspektywy twoj stan widze jako oplakany....i nie mam pojecia, jak moglabym ci jeszcze pomoc poza tym, co robie :->
Dobrze napisałaś: z mojej perspektywy. Zmień ją, może ci się uda. Z drugiej strony jakoś mnie ta twoja perspektywa ani nie przeraża, ani nie przekonuje, ani nawet nie smuci. Wybrałaś swoją perspektywę więc widzisz co chcesz widzieć. Twoje wybory cię smucą? Wybacz, ale nie mam zamiaru umilać ci życia.
Dobrze nawet że dostrzegasz, swoją niemożność w pomaganiu mi (choć ja takiej pomocy wcale nie potrzebuję, ty tylko sobie to ubzdurałaś). Dlaczego? Bo... może sobie uświadomisz własne ograniczenia.
No bo nie możesz być lekarzem, który najpierw wmawia zdrowemu człowiekowi chorobę, a potem oczekiwałby, że coś się w jego stanie poprawi.
Nie możesz zobaczyć jak mój stan się poprawia, bo... jestem zdrowy.
Nie kituj :-P
...czytajac na dodatek, ze to ja jestem zwiedziona przez zlego ducha
Dobrego jakoś nie widać :->
Luba pisze:Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie
Niczego się nie nauczyłaś.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Luba pisze:Bobo posluzyl mi jako medium
Ciekawe.
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Medium potrzebne jest do kontaktu z demonami :-)
Z kim Luba chciała niejako przeze mnie się skontaktować? :->
Oszołomstwu mówię NIE!

Robertus
Posty: 120
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06

Post autor: Robertus »

Bobo pisze:Z kim Luba chciała niejako przeze mnie się skontaktować?
moze lepiej jej nie prowokować?

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Robertus pisze:moze lepiej jej nie prowokować?
Pewnie. Najlepiej podkulić ogony, uszy po sobie, milczeć i czekać, aż rozpieprzy forum. ;-) :mrgreen:

Robertus
Posty: 120
Rejestracja: 05 paź 2013, 13:06

Post autor: Robertus »

wuka, takie pisanie i reagowanie raczej rozwala temat który zalożyłem :)

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Robertus pisze:wuka, takie pisanie i reagowanie raczej rozwala temat który zalożyłem :)
OK, już siedzę cicho ;-)

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze:
Robertus pisze:moze lepiej jej nie prowokować?
Pewnie. Najlepiej podkulić ogony, uszy po sobie, milczeć i czekać, aż rozpieprzy forum. ;-) :mrgreen:
Strasznie jestes zakompleksiona...i "zapluskwiona", forumowa aktywistko :->

Nie zal ci resztek energii, ktora zostala ci dana, aby zyc na chwale Ojca...?

Pozdrawiam was w Duchu i Prawdzie :->

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze:Medium potrzebne jest do kontaktu z demonami :-)
Z kim Luba chciała niejako przeze mnie się skontaktować? :->

Z "duchowienstwem" z Nadarzyna, oczywiscie...zeby egzorcyzmy nad toba odprawili :-D

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Luba pisze:Strasznie jestes zakompleksiona...i "zapluskwiona", forumowa aktywistko
Nie, to ty masz kompleksy i jesteś strasznie zazdrosna, co wykazujesz w wielu wpisach. Podkreślasz ciągle w koło, że ja jakieś gwiazdorstwo na forum uprawiam. Otóż nigdy nie miałam takich "ambicji" jakie mi tu wciskasz w ubliżający godności sposób.
Jesteś zazdrosna gdyż z tobą już nikt nie rozmawia.
Ja piszę normalnie i jesli ktoś ma ochotę odpisuje, jak nie - to nie odpisuje i szanuję innych użytkowników, bez względu na ich opinie i przynależności.
Ty ledwie wróciłaś na forum zaczęąłś od wpisów atakujących mnie i obrzucających wyzwiskami.
zastanów się nad sobą i zaprzestań tych praktyk, bo krzywdzisz ludzi i powodujesz niepokój.
Gwałcisz wszelkie zasady dobrego wychowania, regulamin forumowy masz za nic, do ludzi odnosisz się bez szacunku i z wielką pogardą, a to wszystko pieczętujesz najbezczelniej w świecie pozdrowieniami w duchu i prawdzie.
Wstydź się. Odrażająca z ciebie osoba.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16709
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

wuka pisze:OK, już siedzę cicho
Czemu nie dotrzymałaś słowa?
Myślisz, że definitywnie sprawę z Lubą zakończysz? NIGDY. ONA ma to we krwi. Jest upierdliwa, złośliwa, przygniata innych i za nic ma to, co ktokolwiek o niej myśli. Nie prowokuj jej. Wrzuć do IGNORA i śpij spokojnie. Forum biblijne nie jest platformą, na której cokolwiek zmienisz. Bez adminów i modów sama wyrządzasz szkodę forum reagując na każdy jej wpis.
Zależy ci na tym forum? Przestrzegaj jego regulaminu.
Oszołomstwu mówię NIE!

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Post autor: wuka »

Bobo pisze:
wuka pisze:OK, już siedzę cicho
Czemu nie dotrzymałaś słowa?
Myślisz, że definitywnie sprawę z Lubą zakończysz? NIGDY. ONA ma to we krwi. Jest upierdliwa, złośliwa, przygniata innych i za nic ma to, co ktokolwiek o niej myśli. Nie prowokuj jej. Wrzuć do IGNORA i śpij spokojnie. Forum biblijne nie jest platformą, na której cokolwiek zmienisz. Bez adminów i modów sama wyrządzasz szkodę forum reagując na każdy jej wpis.
Zależy ci na tym forum? Przestrzegaj jego regulaminu.
Tak, daję ignora i milknę.
Robertus, przepraszam.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

wuka pisze:
Bobo pisze:
wuka pisze:OK, już siedzę cicho
Czemu nie dotrzymałaś słowa?
Myślisz, że definitywnie sprawę z Lubą zakończysz? NIGDY. ONA ma to we krwi. Jest upierdliwa, złośliwa, przygniata innych i za nic ma to, co ktokolwiek o niej myśli. Nie prowokuj jej. Wrzuć do IGNORA i śpij spokojnie. Forum biblijne nie jest platformą, na której cokolwiek zmienisz. Bez adminów i modów sama wyrządzasz szkodę forum reagując na każdy jej wpis.
Zależy ci na tym forum? Przestrzegaj jego regulaminu.
Tak, daję ignora i milknę.
Robertus, przepraszam.

Trzymam cie za slowo, wuka.

Zapewniam cie, ze jesli jeszcze raz pozwolisz sobie na podobne jak dotychczas teksty ad personam i fantazje na temat mojej rodziny, bedziesz miala zaszczyt wytlumaczyc to wszystko mojemu prawnikowi. Mam odpowiednie ubezpieczenie i jest mi obojetne jak dlugo bedzie trwala procedura prawna i ile bedzie kosztowac.

Koniec zabawy w kotka i myszke.

Pozdrawiam w Duchu i Prawdzie :->

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Bobo pisze:
wuka pisze:OK, już siedzę cicho
Czemu nie dotrzymałaś słowa?
Myślisz, że definitywnie sprawę z Lubą zakończysz? NIGDY.(...)
Zależy ci na tym forum? Przestrzegaj jego regulaminu.
A ty co, Bobo ?

Ciebie regulamin nie obowiazuje ?

Chcesz sie naprawde przekonac , jaka wage w prawie cywilnym maja twoje slowa wypowiedziane pod moim adresem...?

Nazbieralo sie tego troche.

Proponuje skontaktowac sie ze swoja sojuszniczka, wuka, i zastanowic sie wspolnie nad skutecznym sposobem rozwiazania powstalego problemu.

Macie czas do "Trzech Kroli" :->

Po tym terminie ja wkraczam do akcji.

Rejestrujac sie na tym forum, zawarlam umowe prawna. Mam prawo wypowiadac tutaj swoje poglady, nawet jesli sa niezgodne z pogladami was wszystkich...Wolnosc slowa i wyznania...kapujesz?

Ja jestem w stanie obronic swoje poglady i prawo do ich wypowiadania na kazdym forum publicznym.

A wiec czekam na publiczna wypowiedz z twojej strony, Bobo, w temacie "Luba i jej wypowiedzi" :->

Czas START :->

Pozdrawiam cie w Duchu i Prawdzie, czekajac- poki co- na odpowiedz z Nadarzyna :->

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Luba pisze: Mam odpowiednie ubezpieczenie i jest mi obojetne jak dlugo bedzie trwala procedura prawna i ile bedzie kosztowac.
Zamilknij już kobieto. :-(
Zbyt boimy się niezrównoważonych...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”