Trzech na jednego

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze:
sabekk pisze:Chcesz zatem coś sprostować?
Nie powinien pisać o sprawach prywatnych, bo to brak kultury, chamstwo i zły obyczaj.
Tylko buraki tak robią.
Czy mam zatem prawo wymagać od administracji interwencji? Same przeprosiny to chyba za mało. Nie za takie coś...

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze:A teraz sobie wyobraź, że w ramach swojej argumentacji będę wykorzystywał fakt, że jesteś "starą panną", w różnych konfiguracjach, niemniej chamskich. Czy będziesz oczekiwała jakiejś reakcji moderacji? Przecież nie będziesz się z tym czuć dobrze.
Oczywiście.
Jest tutaj jeden użytkownik, rzekomo Świadek Jehowy, który stara się zamiast merytorycznie odpowiadać atakować personalnie.
Robi osobiste wycieczki. Mówi, że coś o kimś wie nawet jak nie wie lub niewiele wie, żeby tylko odwrócić uwagę od dyskusji, która jest mu nie na rękę.
Wszyscy to widzą i mają o nim niezbyt dobre zdanie.
Dlatego bardzo dobrze Ciebie rozumiem.
Po Krystianie tego bym się nie spodziewała.
Pewnie przemyśli, przeprosi.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 21:34 przez Manna z nieba, łącznie zmieniany 2 razy.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze:Czy mam zatem prawo wymagać od administracji interwencji? Same przeprosiny to chyba za mało. Nie za takie coś...
W mojej sprawie administracja nie reaguje, ale ja się nie skarżę.
Nie lubię skarżenia, skarżypytów i tych którzy kablują.
Dotyczy to wszystkich dziedzin życia nie tylko forum.
Ten człowiek to na forum pisze, że jest Swiadkiem Jehowy, ale jego zachowanie na forum wskazuje, że kłamie.
Przecież Świadkowie nie mogą być takimi dwulicowymi ludźmi.

Myślę, że przyczyny mogą być różne dlaczego administracja nie reaguje i trzeba być wyrozumiałym.
To przecież tylko forum dyskusyjne.
Tak zawsze sobie powtarzam, gdy ten Swiadek jest agresywny w swoich postach.
Przynosi wstyd sam sobie i swojej organizacji.
Ale wymagać masz prawo jak najbardziej.
Dobrze, że sobie wyjaśniliśmy.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze:
sabekk pisze:A teraz sobie wyobraź, że w ramach swojej argumentacji będę wykorzystywał fakt, że jesteś "starą panną", w różnych konfiguracjach, niemniej chamskich. Czy będziesz oczekiwała jakiejś reakcji moderacji? Przecież nie będziesz się z tym czuć dobrze.
Oczywiście.
Jest tutaj jeden użytkownik, rzekomo Świadek Jehowy, który stara się zamiast merytorycznie odpowiadać atakować personalnie.
Robi osobiste wycieczki. Mówi, że coś o kimś wie nawet jak nie wie lub niewiele wie, żeby tylko odwrócić uwagę od dyskusji, która jest mu nie na rękę.
Wszyscy to widzą i mają o nim niezbyt dobre zdanie.
Dlatego bardzo dobrze Ciebie rozumiem.
Po Krystianie tego bym się nie spodziewała.
Pewnie przemyśli, przeprosi.
Manna z nieba pisze:
sabekk pisze:Czy mam zatem prawo wymagać od administracji interwencji? Same przeprosiny to chyba za mało. Nie za takie coś...
W mojej sprawie administracja nie reaguje, ale ja się nie skarżę.
Nie lubię skarżenia, skarżypytów i tych którzy kablują.
Dotyczy to wszystkich dziedzin życia nie tylko forum.
Ten człowiek to na forum pisze, że jest Swiadkiem Jehowy, ale jego zachowanie na forum wskazuje, że kłamie.
Przecież Świadkowie nie mogą być takimi dwulicowymi ludźmi.
Wiesz no... każdy odpowiada za siebie. Ja sam się już pogubiłem czy są to jego akcje, czy reakcje, ale jakiś czas temu na innym forum przeczytałem takie słowa...

"Karmimy się hejtem wobec organizacji, bo tak trzeba"

...co mogę zrozumieć, jeśli ktoś taką potrzebę czuje. Ale w związku z tym padły też inne słowa...

"Traktują WTS jak największe zło (co mnie nie dziwi). A każdego, kto go broni jak osobistego wroga."

...i gdy taka granica zostaje przekroczona, no to... Przy czym nie bronie go tutaj. Tak naprawdę mam pretensje tylko do administarcji, że nic z tym nie robi. Ani w jedną, ani w drugą stronę. Po jakiego zatem grzyba na tym forum regulamin?


Manna z nieba pisze: Myślę, że przyczyny mogą być różne dlaczego administracja nie reaguje i trzeba być wyrozumiałym.
To przecież tylko forum dyskusyjne.

Tak zawsze sobie powtarzam, gdy ten Swiadek jest agresywny w swoich postach.
Przynosi wstyd sam sobie i swojej organizacji.
Ale wymagać masz prawo jak najbardziej.
Albo mamy regulamin, albo nie...


Manna z nieba pisze: Dobrze, że sobie wyjaśniliśmy.
Jeśli poczułaś się czymś urażona, wybacz. Zapewniam cię, że celem było tylko ukazanie problemu, a nie celowe obrażanie ciebie. Muskam zamaszyście klepisko piórem mego kapelusza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”