Trzech na jednego

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Trzech na jednego

Post autor: Krystian »

Jak wiemy trzech na jednego, to banda łysego

https://www.youtube.com/watch?v=xK6SsKZxIHQ

Film ukazuje antybiblijny proceder wykluczania osób w zborach świadków.
Jak ktoś zna , chociaż trochę Biblię, to wie, że tak to nie wyglądało w zborach pierwszych Chrystian.
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Re: Trzech na jednego

Post autor: sabekk »

Krystian pisze:Jak wiemy trzech na jednego, to banda łysego

https://www.youtube.com/watch?v=xK6SsKZxIHQ

Film ukazuje antybiblijny proceder wykluczania osób w zborach świadków.
Jak ktoś zna , chociaż trochę Biblię, to wie, że tak to nie wyglądało w zborach pierwszych Chrystian.
A czy takie zachowanie, na jakie sobie pozwalasz to aby nie z bandy łysego? Ciekaw jestem reakcji administracji, czy będzie się różnić od tego, co spotkałem na innych forach i cię trochę utemperują, czy też spotkam się z pobłażaniem, poklepywaniem po pleckach i błogosławieństwem, abyś sobie mógł poużywać do woli personalnymi przytyczkami.

Czy to forum jest kolejnym bagnem syfu, czy też admini jednak coś robią z takimi jak ty? A może po prostu lubią się karmić takimi sytuacjami i pozwolą mi na ripostę w twoim kierunku? A będzie bardzo cięta... Poczekajmy jednak na reakcję administracji i wyjaśnienie o co im chodzi na tym forum. Jak na razie tolerują syf...

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

Saabek Twoje zachowanie jest jakieś histerycznie dziwne...
Jakby dać Ci pistolet to byś strzelał, takie odnoszę wrażenie.
I nie obrażaj tego forum oraz administracji.
Płaczesz jak kobitka i żalisz się :-P

No nie wiem, żeby tak pałać zemstą, która ma być w postaci ostrej riposty :mrgreen:
Chyba to niezbyt chrześcijańskie, aby kogoś krytykować za coś co samemu chce się zrobić.
O drugim policzku to wszyscy tak wierzący tylko w teorii? ;-)
Wypisujecie na forum piękne slogany, a tylko coś Was sprowokuje to już nie ma zasad chrześcijańskich tylko krzyki.

Wystarczy chyba napisać, że coś sprawiło Ci przykrość, dyskomfort i zażądać przeprosin.
A i to z wolnej woli muszą być przeprosiny :-D
To taka luźna uwaga moja o forach i tych prawdziwie wierzących, którzy powinni dawać przykład nam..
Nie bierz do serca :-)

A nasza administracja pracuje i nie może być na forum 24 na dobę. :-)
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze: A nasza administracja pracuje i nie może być na forum 24 na dobę. :-)
Dlatego poczekam, a później ci odpisze. Brak reakcji z jej strony będzie najwyraźniej oznaczał, że eskalacja problemów jest tym, czym się lubi karmić a wiązankę dla ciebie puści mi nie tylko płazem, ale również będzie się nią żywić niczym troll. Poczekajmy zatem ową dobę.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze: a wiązankę dla ciebie puści mi nie tylko płazem,
Przepraszam, a z jakiej racji chcesz mnie obrażać?
Czy ja Ci puszczam jak to nazwałeś wiązanki?
Napisałam, że uważam za niepoważne takie skarżenie na forum.
Nie mogę wyrazić swojego zdania?
To powód do obrażania kobiety?
O co tutaj chodzi?
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Z wymiany postów pomiędzy użytkownikami Sabekk i Krystian, w sposób widoczny regulamin przekroczył ten pierwszy używając czerwonej czcionki.
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze:Saabek Twoje zachowanie jest jakieś histerycznie dziwne...
Jakby dać Ci pistolet to byś strzelał, takie odnoszę wrażenie.
(...)
Płaczesz jak kobitka i żalisz się :-P

No nie wiem, żeby tak pałać zemstą, która ma być w postaci ostrej riposty :mrgreen:
Chyba to niezbyt chrześcijańskie, aby kogoś krytykować za coś co samemu chce się zrobić.
O drugim policzku to wszyscy tak wierzący tylko w teorii? ;-)
Wypisujecie na forum piękne slogany, a tylko coś Was sprowokuje to już nie ma zasad chrześcijańskich tylko krzyki.

Wystarczy chyba napisać, że coś sprawiło Ci przykrość, dyskomfort i zażądać przeprosin.
A i to z wolnej woli muszą być przeprosiny :-D
To taka luźna uwaga moja o forach i tych prawdziwie wierzących, którzy powinni dawać przykład nam..
Nie bierz do serca :-)

No, skoro bronisz takiego wpisu...

Cytat:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 998#418998
Krystian
"trujecie ludziom pupę.
Zajmij się żoną człowieku."

...no to oznacza, że twe słowa..

Cytat:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 008#416008
Manna z nieba
"Na forum nie wolno robić wycieczek osobistych, obrażać, zachowywać się bez kultury"

...to zwykła hipokryzja. To co mówisz jest w regulaminie a to co pisze Krystian, już nie.
Cóż zatem mogę ci powiedzieć... Nie zawracaj swą hipokryzją tyłka, tyko zajmij się mężem. A jak to mało, no to jak już wszyscy widzieli...
Krystian pisze:
Manna z nieba pisze: :xcalus:
Dla Ciebie, też buziaczek :xcalus:
...jesteście już z Krystianem po grze wstępnej.


A teraz czytając to możesz swe odczucia przefiltrować przez wpis, jaki mi zapodałaś powyżej. Mam nadzieję, że nie masz z tym żadnego problemu i wręcz oczekujesz takiego kwitowania twoich postów.


Manna z nieba pisze: I nie obrażaj tego forum oraz administracji.
No cóż ja admince ShadowLady86 mogę powiedzieć... Niech nie zawraca mi pupy, tylko zajmie się swoim mężem. :mrgreen:
No, chyba że coś do niej dotarło i zastosuje regulamin do tekstu Krystiana. Do mojego nie może, wszak ustanowiła precedens.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze:
sabekk pisze: a wiązankę dla ciebie puści mi nie tylko płazem,
Przepraszam, a z jakiej racji chcesz mnie obrażać?
Czy ja Ci puszczam jak to nazwałeś wiązanki?
Napisałam, że uważam za niepoważne takie skarżenie na forum.
Nie mogę wyrazić swojego zdania?
To powód do obrażania kobiety?
O co tutaj chodzi?
Po prostu... skoro bronisz Krystiana więc testuję twoją wrażliwość. Postawa administracji mi na to pozwala i tak też będę do ciebie teraz pisał, jak i do niego. No chyba że dostrzegłaś, iż "dowcip" Krystiana jednak nie licuje z twoim podejściem do sprawy ("Na forum nie wolno robić wycieczek osobistych, obrażać, zachowywać się bez kultury"), i się chcesz z tego poparcia wycofać. Puki co... nie zawracaj swą hipokryzją pupy, tylko zajmij się swoim mężem, tfu... możesz Krystianem. Z pewnością darzy cię głębokim, co ci z pewnością udowodni, uczuciem. Niech chłopak ma z tego jakiś przynajmniej pożytek, bo forum z twojej hipokryzji nie ma żadnego.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

RN pisze:Z wymiany postów pomiędzy użytkownikami Sabekk i Krystian, w sposób widoczny regulamin przekroczył ten pierwszy używając czerwonej czcionki.
Też popierasz chamskie zachowania na forum? No... gratulacje.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze: Puki co... nie zawracaj swą hipokryzją pupy, tylko zajmij się swoim mężem, tfu... możesz Krystianem. Z pewnością darzy cię głębokim, co ci z pewnością udowodni, uczuciem. Niech chłopak ma z tego jakiś przynajmniej pożytek, bo forum z twojej hipokryzji nie ma żadnego.
Ale ja nie mam męża, jestem starą panną :-( :-( :-(
I teraz zrobiłeś mi przykrość.
Krystiana osobiście nie znam, jest tylko użytkownikiem tego forum.
A ten całus to taka emotka, to nie jest prawdziwy całus, naprawdę.
To było podziękowanie za dobre słowo chrześcijanina i tyle.....

Co do hipokryzji to ja nie wiedziałam, że to co napisał Krystian to jest coś na rzeczy, myślałam, że tylko użył takiego zwrotu o pupie i żonie.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 20:55 przez Manna z nieba, łącznie zmieniany 2 razy.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze: Ale ja nie mam męża, jestem starą panną :-( :-( :-(
I teraz zrobiłeś mi przykrość.
Krystiana osobiście nie znam, jest tylko użytkownikiem tego forum.
A ten całus to taka emotka, to nie jest prawdziwy całus, naprawdę.
To było podziękowanie za dobre słowo chrześcijanina i tyle.....
Nie zawracaj swą hipokryzją pupy, tylko zajmij się swoim mężem, tfu... możesz Krystianem. A kogo obchodzi co ty tam tłumaczysz... zajmij się nim, bo chłopak tylko na to czeka.

Tak będę kwitował twoje posty. Nadal popierasz wpis Krystiana? No więc przyjrzyj się w tych swoich słowach jeszcze raz

Cytat:
http://biblia.webd.pl/for...p=416008#416008
Manna z nieba
"Na forum nie wolno robić wycieczek osobistych, obrażać, zachowywać się bez kultury"


Nie zawracaj tyłka, tylko zajmij się Krystianem.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze: Co do hipokryzji to ja nie wiedziałam, że to co napisał Krystian to jest coś na rzeczy, myślałam, że tylko użył takiego zwrotu o pupie i żonie.
Chcesz zatem coś sprostować?

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze:Nie zawracaj swą hipokryzją pupy, tylko zajmij się swoim mężem, tfu... możesz Krystianem. A kogo obchodzi co ty tam tłumaczysz... zajmij się nim, bo chłopak tylko na to czeka.

Tak będę kwitował twoje posty. Nadal popierasz wpis Krystiana? No więc przyjrzyj się w tych swoich słowach jeszcze raz

Cytat:
http://biblia.webd.pl/for...p=416008#416008
Manna z nieba
"Na forum nie wolno robić wycieczek osobistych, obrażać, zachowywać się bez kultury"


Nie zawracaj tyłka, tylko zajmij się Krystianem.
Ale ja nie mam męża, jestem starą panną, już to pisałam :-( :-( :-(
Krystiana osobiście nie znam, jest tylko użytkownikiem tego forum.
A ten całus to taka emotka, to nie jest prawdziwy całus, naprawdę.
To było podziękowanie za dobre słowo chrześcijanina i tyle.....

Co do hipokryzji to ja nie wiedziałam, że to co napisał Krystian to jest coś na rzeczy, myślałam, że tylko użył takiego zwrotu o pupie i żonie.
Skąd ja mogę wiedzieć o prywatnych sprawach.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

sabekk pisze:Chcesz zatem coś sprostować?
Nie powinien pisać o sprawach prywatnych, bo to brak kultury, chamstwo i zły obyczaj.
Tylko buraki tak robią.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

sabekk
Posty: 166
Rejestracja: 07 lip 2012, 1:23

Post autor: sabekk »

Manna z nieba pisze:Skąd ja mogę wiedzieć o prywatnych sprawach.
Tu już nawet nie chodzi o to, czy ktoś coś wie o jakiś czyiś prywatnych sprawach, tylko o sam fakt wykorzystywania takich czy innych rzeczy jako argument. Jak już napisałem...

Cytat:
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.p ... 022#419022
sabekk
"Można mieć uwagi co do czyjegoś "merytorycznego" wkładu w dyskusję, jak to namierzył Bobo, to jednak teksty typu "Zajmij się żoną człowieku" znacznie wykraczają już poza ramy hejtu na WTS."

...a treść regulaminu mnie przed takimi zachowaniami chroni. Niestety tylko treść regulaminu, jednak nie stosowanie go przez administrację. A zatem mamy tu na forum syf dokładnie taki sam, jaki jest na innych forach a robią go sami moderatorzy na niego pozwalając.

A teraz sobie wyobraź, że w ramach swojej argumentacji będę wykorzystywał fakt, że jesteś "starą panną", w różnych konfiguracjach, niemniej chamskich. Czy będziesz oczekiwała jakiejś reakcji moderacji? Przecież nie będziesz się z tym czuć dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”