Chronologia po raz kolejny

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Luba pisze:Henryku, czy moglbys dla mnie zdefiniowac pojecie "czasy Pogan"....? :prosze:
Łk 21:23-24 ubg "Lecz biada brzemiennym i karmiącym w tych dniach! Będzie bowiem wielki ucisk w tej ziemi i gniew nad tym ludem. (24) I polegną od ostrza miecza, i będą uprowadzeni w niewolę między wszystkie narody. A Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż wypełnią się czasy pogan."
Zadowolona? :-D

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Henryk pisze:
Luba pisze:Henryku, czy moglbys dla mnie zdefiniowac pojecie "czasy Pogan"....? :prosze:
Łk 21:23-24 ubg "Lecz biada brzemiennym i karmiącym w tych dniach! Będzie bowiem wielki ucisk w tej ziemi i gniew nad tym ludem. (24) I polegną od ostrza miecza, i będą uprowadzeni w niewolę między wszystkie narody. A Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż wypełnią się czasy pogan."
Zadowolona? :-D

Dziekuje za odpowiedz.

Ale te znam...symboliczną :->

Mnie chodzi o twoja wlasna definicje...co to dla ciebie znaczy i jak przeklada sie na zycie :-> ....ot kilka wlasnych slow, z ktorych bedzie mozna wyciagnac jakies wnioski.... :prosze:

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Luba pisze:Ale te znam...symboliczną :->

Mnie chodzi o twoja wlasna definicje...co to dla ciebie znaczy i jak przeklada sie na zycie :-> .
Rzeczywiście znaczy tylko tyle, że o losie Jerozolimy decyduje już suwerenne państwo Izrael.

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Henryk pisze:
Luba pisze:Ale te znam...symboliczną :->

Mnie chodzi o twoja wlasna definicje...co to dla ciebie znaczy i jak przeklada sie na zycie :-> .
Rzeczywiście znaczy tylko tyle, że o losie Jerozolimy decyduje już suwerenne państwo Izrael.

"Suwerenne panstwo Izrael"....?

Raczysz mnie oswiecic....?

Henryk
Posty: 11683
Rejestracja: 10 lis 2008, 8:26

Post autor: Henryk »

Luba pisze:Raczysz mnie oswiecic....?
Jakżeż mogę Cię oświecić, skora sama jesteś światłością?

Luba
Posty: 1494
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:48

Post autor: Luba »

Henryk pisze:
Luba pisze:Raczysz mnie oswiecic....?
Jakżeż mogę Cię oświecić, skora sama jesteś światłością?


No tak, Henryku...ale ty przeciez uwazasz, ze jestem ciemnoscia...a wiec mnie oswiec.... :-> ....no chyba, ze twoje swiatlo okaze sie falszywe....a poki co, wszystko na to wskazuje... ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”