Ogólna dyskusja o ŚJ

Badacze Pisma Świętego, Świadkowie Jehowy, Świecki Ruch Epifania i inne grupy wyznaniowe zapoczątkowane przez naukę Ch.T.Russella

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:Ty nurkowales-moge i ja.
Niestety, moje było na półce. Za Twoje nie gwarantuje. Nie zapomnij zapytać o promocję, może lekko po terminie dostaniesz za darmo? :myśli:
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
Manna z nieba
Posty: 3453
Rejestracja: 28 mar 2013, 21:43

Post autor: Manna z nieba »

I to jest normalne pisać takie posty na forum???
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

Manna z nieba pisze:I to jest normalne pisać takie posty na forum???
Tak. Przynajmniej bardziej normalne niż twoje maniakalne wpisy na temat ŚJ.
To była próbka: czy można pisać w dziale o ŚJ bez manii. Jak widać można. No chyba, że teraz to zepsujesz... :-(
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo pisze:Niestety, moje było na półce. Za Twoje nie gwarantuje.
Bobo pisze:Jednak na półce wciąż widziałem nie zakupione pudełko z napisem: DLA BOORISA BEŁKOTA FORUMOWEGO I KPIARZA NAD KPIARZAMI.
To w koncu jak?Cos tu krecisz,Bobo.Nieladnie.A moze to juz demencja? :mysli:

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:To w koncu jak?Cos tu krecisz,Bobo.Nieladnie.A moze to juz demencja? :mysli:
No come on...! :-D
Gdy widziałem stało na półce, ale gdy dobiegniesz (a przyznałeś, ze trochę daleko masz!) to nie gwarantuję, ze wciąż będzie na półce. Coś taki niekumaty? :roll:
Myślisz, że 'samokrytycyzm' czeka spokojnie aż się zlitujesz i wyciągniesz po niego rękę? Możliwe, że przegapisz okazję i NIC z tego nie dostaniesz. Wtedy wciąż będę musiał cię traktować tak, jak traktuję, czyli... niepoważnie, co zresztą widać chyba nie?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Bobo pisze:Wtedy wciąż będę musiał cię traktować tak, jak traktuję, czyli... niepoważnie, co zresztą widać chyba nie?
Nie Bobo,raczej nie widac. :-D Inaczej reagowalbys na moje posty. :-D A poniewaz tematem jest ogolna dyskusja o Swiadkach Jehowy,pozwolisz ze zakoncze ta przemila i pouczajaca konwersacje.Ja Swiadkiem nie jestem,a co o tobie mysle ogolnie juz wiesz.SSD. :-D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, 20:25 przez booris, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:Nie Bobo,raczej nie widac.
Holender! Naprawdę myślisz, że poważnie z Tobą dyskutuję? :aaa:
Więc muszę zmienić styl pisania, który bardziej będzie zrozumiały :-(
Czy, gdybym napisał: jesteś KPIARZEM, będzie dla Ciebie zrozumiałe?
Mam wyjaśniać co to: KPIARZ?
Czy to zbyt trudne słowo i potrzeba słowników?
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

Edytowalem akurat,wiec odsylam powyzej. :-D

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

booris pisze:Edytowalem akurat,wiec odsylam powyzej. :-D
OK! Niewiele to wniosło ale dziękuję!
Na tym forum nie istnieję po to, aby wiedzieć co KTOŚ (w tym TY), o mnie myśli.
Ani mnie to grzeje ani ziębi.
Natomiast są tu na forum (ODSTĘPCY!), którzy raczej mają zbyt dużą wrażliwość na swoim punkcie. Będą wrzeszczeć, krzyczeć, piszczeć i ujadać, bo coś ich uwiera, a co było u ŚJ.
Tacy osobnicy raczej NIGDZIE nie czują się dobrze, tylko w kręgu swoich, starannie wyselekcjonowanych znajomych. Fora to tylko dla nich PRÓBA czy spotkają się ich POGLĄDY z jakąś akceptacją. NIC więcej. Internet to miejsce DLA KAŻDEGO! Nawet największego oszołoma/schizofrenika/wariata/maniaka/natręta/głuptaka :-P
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

:-D

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bobo pisze:Internet to miejsce DLA KAŻDEGO! Nawet największego oszołoma/schizofrenika/wariata/maniaka/natręta/głuptaka :-P
Kim więc jesteś? Wszystkimi? :aaa:
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

nesto pisze:Kim więc jesteś? Wszystkimi?
Jestem tym, kto ujawnia CZYM jesteś. Beznadziejnym wpisem na Forach, które dla wielu niewiele znaczą.
Oszołomstwu mówię NIE!

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Bobo, a mi się wydaje, że jesteś sfrustrowanym świadkiem Jehowy.
Sekty, która pierze mózgi swoim wyznawcom :-D
Proponuję słowiańską alternatywę ;-)
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Manna z nieba pisze:I to jest normalne pisać takie posty na forum???
Śj już tacy są. Każdy kto nie należy do ich sekty jest potępiany, opluwany i jak mają odwagę, lub myślą, że się im upiecze to oplują, zwymyślają i na końcu postraszą Jehową.
Nachodzą ludzi w niedzielne poranki by ich potem też zagnać do ogłupiania coraz to nowych członków z których wysysają przysłowiowy ostatni wdowi grosz. Przy czym nie zalecają kształcenia i pracy. Zależy im tylko na 'głoszeniu', a właściwie werbunku coraz to większej ilości niewolników sekty ck i Jehowy. Więcej członków to więcej kasy do ck, a więc ganiają tych ludzi jak tylko potrafią.
nesto pisze:Sekty, która pierze mózgi swoim wyznawcom :-D

Ja nie potrafię
nesto pisze:Proponuję słowiańską alternatywę ;-)
zrozumieć, że w dobie tak łatwej informacji udaje im się jeszcze kogoś do sekty zwerbować.
Tu powiało chyba zbyt wielkim twoim optymizmem. Wpierw trzeba by im przywrócić zdolność myślenia, a może wtedy udałoby się im zrozumieć w jak kiepski obiekt ulokowali swe uczucia wiary. Dziwi mnie jak mogą wierzyć, że strach przed Jehową jest miłością w imię której starotestamentowy bóg zabija prawie dwa i pół miliona ludzi.

ZAMOS, za cały pierwszy akapit należy Ci się warn. Jeszcze raz coś takiego napiszesz, to niestety będę zmuszona Ci go dać
Ostatnio zmieniony 16 mar 2017, 16:23 przez ZAMOS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wnikliwy
Posty: 3204
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:51

Post autor: Wnikliwy »

Zamos jak widać już twój sposób bycia bardziej kulturalny się znudzil i znowu zaczynasz bluzgać głupotami na lewo i prawo.
Mam nadzięję, że kiedyś zaczniesz być bardziej kulturalny i skończysz taki sposób wysławiania się o innych wyznaniach. Mam ci przypomnieć regulamin, gdzie zakazuje się tak pisać o innych religiach.

Zapamiętaj to. Trochę kultury, wszak w stolicy mieszkasz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyznania i ruchy postrussellowskie”