Jak fałszywa doktryna trynitarna opanowała Adwentystów

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Krystian pisze: jego organizacja ochrzciła go w imię ojca syna i ducha świętego
Może się ochrzcić prawidłowo w imię Jezusa Chrystusa.
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

EMET
Posty: 11244
Rejestracja: 04 wrz 2006, 17:31

Post autor: EMET »

Krystian pisze:
Emet nie zada sobie trudu, aby to sprawdzić, ponieważ jego organizacja ochrzciła go w imię ojca syna i ducha świętego
EMET:
Zejdź pan ze mnie, skoro ja pana nie "wymieniam imiennie".

Kto czytuje moje post/y/ na Forum wie, że - wbrew inwektywnemu pomówieniu - wielokrotnie 'zadawałem i zadaję sobie trud...'. :->

Do pana poziomu się nie zniżę, ani też proszę mnie do dyskursu z panem nie wywoływać. Jest pan u mnie, o czym dobrze pan wie, na 'MLI'.

Ja panu nie imputuję bynajmniej, co pan sprawdził a co nie, w czym sobie pan trud zadał i zadaje [ew. inaczej], gdzie po wyjściu... pan Prawdę znalazł [ew. nie], więc... zejdź pan ze mnie; póki co oznajmiam tak teraz tutaj. :-/

Stephanos, ps. EMET
„Wielu będzie biegać tu i tam [po hebrajsku: < jᵊszōṭᵊṭû >], i nastanie obfitość prawdziwej wiedzy” -- Daniela 12:4b; ‘PNŚ-2018’, Przypis.

Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 5082
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:31

Post autor: Krystian »

EMET pisze:Zejdź pan ze mnie, skoro ja pana nie "wymieniam imiennie".

Kto czytuje moje post/y/ na Forum wie, że - wbrew inwektywnemu pomówieniu - wielokrotnie 'zadawałem i zadaję sobie trud...'.

Do pana poziomu się nie zniżę, ani też proszę mnie do dyskursu z panem nie wywoływać. Jest pan u mnie, o czym dobrze pan wie, na 'MLI'.

Ja panu nie imputuję bynajmniej, co pan sprawdził a co nie, w czym sobie pan trud zadał i zadaje [ew. inaczej], gdzie po wyjściu... pan Prawdę znalazł [ew. nie], więc... zejdź pan ze mnie; póki co oznajmiam tak teraz tutaj.

Stephanos, ps. EMET
aleś Pan merytorycznie odpowiedział
Z resztą czego oczekiwać po osobie, która czyta Biblię przez pryzmat strażnicy
Apostołowie nie posłuchali Pana Jezusa i chrzcili w imię ojca, syna i ducha świętego :xhehe:
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat, w którym zapanuje pokój i bezpieczeństwo" ( Przebudźcie się 8 stycznia 1991 nr 1 )

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

temat dotyczy : Jak fałszywa doktryna trynitarna opanowała Adwentystów !

___________________________________

sio
Posty: 582
Rejestracja: 31 mar 2010, 11:17
Lokalizacja: Podhale
Kontakt:

Post autor: sio »

Wykład Adwentystyczny ANTYTRYNITARNY dla Adwentystów i nie tylko :)
NOWI BOGOWIE

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

Ef 4:6 bg
"Jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest nade wszystko i po wszystkich, i we wszystkich was."
Mk 10:18 bpd
"A Jezus powiedział mu: Dlaczego nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg."
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Listek

w pewnym sensie - ludzie też nazwani są "dobrymi" w Biblii np. Mt. 12 : 35;25 : 21; Łuk. 23 : 50. Ale w sensie absolutnym dobry jest tylko JEHOWAH

_____________________________________

http://Biblia-odchwaszczona.webnode.com

sio
Posty: 582
Rejestracja: 31 mar 2010, 11:17
Lokalizacja: Podhale
Kontakt:

Post autor: sio »

Listek pisze:Ef 4:6 bg
"Jeden Bóg i Ojciec wszystkich, który jest nade wszystko i po wszystkich, i we wszystkich was."
Mk 10:18 bpd
"A Jezus powiedział mu: Dlaczego nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg."
,,JEDEN Bóg i Ojciec....,,
,,...tylko JEDEN Bóg,,

sept Wyj 20.3 ,,Nie będziesz miał INNYCH Bogów poza mną,,

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Jeden to jeden a nie trzy. Nie ma czegoś takiego jak trzech w jednym, bo wtedy jest czterech. Jeden nie równa się 3.
Elementarz arytmetyki, ale jak widać niektórzy nawet i do tego nie dorośli !


_________________________________

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”