Czy aby zostać księdzem trzeba być homoseksualistą?

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Czy aby zostać księdzem trzeba być homoseksualistą?

Post autor: nesto »

Wg tego alumna TAK.
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,151082, ... -oczy.html

Został relegowany z seminarium, bo nie był [...].
Biskup chce sprawę badać "ostrożnie" tzn. spytać rektora, czy to prawda.
Rektor odpowie, że nie - sprawa załatwiona.

Lobby gejów zawładnęło seminariami i kierownictwem diecezji katolickich? Jak myślicie?

Nesto, od dłuższego czasu nic tylko trollujesz, obrażasz cudze wierzenia i religię. Tytuł tego tematu już z zasady ma na celu dokopać księżom a pytanie jest tendencyjne. Dostajesz profilaktyczne ostrzeżenie z wpisem do akt. Może tak chwila odpoczynku?
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 12:44 przez nesto, łącznie zmieniany 1 raz.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Queza
Posty: 6162
Rejestracja: 30 mar 2012, 17:52
Lokalizacja: Bieszczady

Post autor: Queza »

I to mają być Namiestnicy Chrystusa? Pożal się Boże.
Słowa Pańskie - to słowa szczere (Psalm 12:7)

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

Takie zachowania, jak tuszowanie występków we własnej owczarni, próby odwracania uwagi od problemu i inne matactwa, aby nie wyszło na jaw, że ''święty kościół'', nie jest wcale taki święty, miało i ma miejsce od dawna.

Polecam Wam książki Romana Kotlińskiego, w których opisuje różne tego typu przypadki.
http://allegro.pl/bylem-ksiedzem-3-tomy ... 26643.html

Roman Kotliński ukończył Seminarium i bodaj około 3 lat pracował jako ksiądz zanim odszedł z KK.
W jednej z książek opisuje, jak to na spotkaniu młodych kleryków z jednym z najbardziej znanych arcybiskupów w Polsce - chyba z Gniezna :-) - mieli być instruowani, jak zachowywać się na wypadek, gdy nastąpi ''wtopa'' :-)
Zalecenia biskupa były takie, aby zawsze iść w zaparte i się nie przyznawać.
A jeśli już, to oczywiście mataczyć i zegnać na jednego , aby czasem nie ucierpiał cały kościół. :-D

UWAGA :!: :!: :!:

Świadkom Jehowy nie wolno czytać tych książek. :->
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Ostrzeżenie za ten akurat temat? Czyżby lobby homoseksualne i tutaj miało swoje macki? :-D

Żartowałem oczywiście - skoro dostałem ostrzeżenie za ten temat, to widocznie mi się należało..

PS.
RN, ale reklamę zrobiłeś tej książce.. Schodzi jak ciepłe bułeczki. Ja kupiłem trzy tomy :)
Będę dawał do poczytania znajomym jak już sam przeczytam.

Z ostatniej chwili:
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/swieto ... lie/xbxgp1
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

nesto pisze:Ostrzeżenie za ten akurat temat? Czyżby lobby homoseksualne i tutaj miało swoje macki? :-D

Żartowałem oczywiście - skoro dostałem ostrzeżenie za ten temat, to widocznie mi się należało..

PS.
RN, ale reklamę zrobiłeś tej książce.. Schodzi jak ciepłe bułeczki. Ja kupiłem trzy tomy :)
Będę dawał do poczytania znajomym jak już sam przeczytam.
Musiałem Kotlińskiemu zrobić reklamę, bo to jest mój ziomek ;-)
Mówiąc serio, książki lepiej się czyta niż słucha niektórych Jego wypowiedzi w TV. :->

Poniżej link do jednego z wywiadów z Kotlińskim

https://www.youtube.com/watch?v=xOf2791mzGU

W 11 min. 50 sek. wywiadu, Kotliński twierdzi, że wielu wierzących nie wierzy, że ksiądz załatwia swoje potrzeby fizjologiczne.

To jak to jest z tym naprawdę :?:
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

RN pisze:Kotliński twierdzi, że wielu wierzących nie wierzy, że ksiądz załatwia swoje potrzeby fizjologiczne.

To jak to jest z tym naprawdę :?:
To nie żart. Tacy ludzie naprawdę są. Mam znajomą babcię, która była w szoku, gdy odwiedzający mnie biskup oznajmił, że musi szybko do łazienki bo w spodnie narobi. Dziesięć razy mnie pytała, czy to naprawdę biskup. Nie mogła uwierzyć, że oni też te sprawy w wc mają.

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

ZAMOS pisze:
RN pisze:Kotliński twierdzi, że wielu wierzących nie wierzy, że ksiądz załatwia swoje potrzeby fizjologiczne.

To jak to jest z tym naprawdę :?:
To nie żart. Tacy ludzie naprawdę są. Mam znajomą babcię, która była w szoku, gdy odwiedzający mnie biskup oznajmił, że musi szybko do łazienki bo w spodnie narobi. Dziesięć razy mnie pytała, czy to naprawdę biskup. Nie mogła uwierzyć, że oni też te sprawy w wc mają.
Nie wiem czy macie po prostu ludzi za idiotów cz bawi was taki kloaczny sposób upokarzania. Obrzydliwe.

Zamosie może spisuj te swoje opowieści, zrobisz większą karierę niż bracia Grimm.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

KobietaZMagdali pisze:Nie wiem czy macie po prostu ludzi za idiotów cz bawi was taki kloaczny sposób upokarzania. Obrzydliwe.
To nie my, ale księża i biskupi katoliccy robią te "obrzydliwości".
Krytykujesz tych, którzy je ujawniają!
Taką krytyka popierasz "obrzydliwości" - nie wiem czy to rozumiesz.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

nesto pisze:
KobietaZMagdali pisze:Nie wiem czy macie po prostu ludzi za idiotów cz bawi was taki kloaczny sposób upokarzania. Obrzydliwe.
To nie my, ale księża i biskupi katoliccy robią te "obrzydliwości".
Krytykujesz tych, którzy je ujawniają!
Taką krytyka popierasz "obrzydliwości" - nie wiem czy to rozumiesz.
Rozszyfrowałeś mnie Nesto, popieram robienie takich "obrzydliwości" o jakich pisze Zamos. Najlepiej kilka razy dziennie. przyznam się wręcz, że wiedziałam, że księża i biskupi katoliccy robią takie obrzydliwości jak chodzenie do toalety zarówno na płynną jak i grubszą sprawę :shock: Zdradze Ci też tajemnicę. Na plebaniach są toalety :aaa:
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

KobietaZMagdali pisze:Na plebaniach są toalety :aaa:
Nie gadaj! To jest kłamstwo!
Księża nie kupciają.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Re: Czy aby zostać księdzem trzeba być homoseksualistą?

Post autor: Pietnas »

nesto pisze:Wg tego alumna TAK.
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,151082, ... -oczy.html

Został relegowany z seminarium, bo nie był [...].
Biskup chce sprawę badać "ostrożnie" tzn. spytać rektora, czy to prawda.
Rektor odpowie, że nie - sprawa załatwiona.

Lobby gejów zawładnęło seminariami i kierownictwem diecezji katolickich? Jak myślicie?

Nesto, od dłuższego czasu nic tylko trollujesz, obrażasz cudze wierzenia i religię. Tytuł tego tematu już z zasady ma na celu dokopać księżom a pytanie jest tendencyjne. Dostajesz profilaktyczne ostrzeżenie z wpisem do akt. Może tak chwila odpoczynku?
nesto - jestem i tu po twojej stronie pomimo ostrzeżenia. KAŻDY taki przypadek i jemu podobne ma być demaskowany, gdzie tylko się da i na wszelkie sposoby. ŻADEN nie pominięty.
Świat, TEN OGRÓD, należy do Boga, Boga Biblii.
Homoseksualiści przemawiają do uczuć żeby zwodzić, my wynosimy na powierzchnię rezultaty takiego stylu życia – stwierdził na zakończenie dr Paul Cameron
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Pietnas pisze: Świat, TEN OGRÓD, należy do Boga, Boga Biblii.
A ja uważam, że do Latającego Potwora Spaghetti.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Pietnas pisze:
nesto pisze:
Pietnas pisze: Świat, TEN OGRÓD, należy do Boga, Boga Biblii.
A ja uważam, że do Latającego Potwora Spaghetti.
I chcesz, żeby tak pozostało? Jeżeli nie, to co proponujesz ludziom, jaki promujesz lek na ten chory świat?
Nie kończyłem medycyny. Przepisywanie lekarstw bez uprawnień jest karalne.
Ale............. chrześcijanom proponuję lewatywę.
A muzułmanom - podwójną.
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

Awatar użytkownika
Pietnas
Posty: 201
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:21

Post autor: Pietnas »

nesto, a do rzeczy? Czy to wszystko na co cię stać?
Biblię napisali lidzie którzy spotkali Boga. Pisali dla swojego pokolenia wprawdzie, ale my współcześni korzystamy z tego Słowa, zwłaszcza chrześcijanie.

Awatar użytkownika
nesto
Posty: 4218
Rejestracja: 02 kwie 2012, 12:06
Lokalizacja: były katolik

Post autor: nesto »

Pietnas pisze:nesto, a do rzeczy? Czy to wszystko na co cię stać?
Lewatywa nie pasuje?
To może wlew dożylny z witaminy C
Podobno działa cuda :-D
Krowy będą się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”