polscy branhamowcy

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Ależ ja klęczałem nad tym wersetem dniami i nocami i to przed obrazem matki boskiej czarnobylskiej i zrozumiałem iż nie chodzi tam na pewno o Branhama.
Masz dylemat bo jeśli mi powiesz,iż muszę uwierzyć poselstwu Branhama to będzie żle nie możesz też powiedzieć iż nie muszę i cóż zrobisz.
A od czego się otrzymuje zrozumienie,od długotrwałości klęczenia czy od czego innego jeśli wiesz.
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Elihu pisze:Ależ ja klęczałem nad tym wersetem dniami i nocami i to przed obrazem matki boskiej czarnobylskiej i zrozumiałem iż nie chodzi tam na pewno o Branhama.
Masz dylemat bo jeśli mi powiesz,iż muszę uwierzyć poselstwu Branhama to będzie żle nie możesz też powiedzieć iż nie muszę i cóż zrobisz.
A od czego się otrzymuje zrozumienie,od długotrwałości klęczenia czy od czego innego jeśli wiesz.

Nie masz co robić, nie mam żadnego dylematu, już ci odpowiedziałem. Czego wy wszyscy chcecie ? Czy mam wam jeszcze zatańczyć i za śpiewać, czy co ? Wiesz to wy kreujecie te wszystkie plotki, jeden drugiemu to podaje i tak sobie przekazujecie, aż w końcu w to wierzycie. No co ja mogę wam w tym pomóc. Zbawienie jest od Chrystusa, zrozum to wreszcie. A Chrystus to Słowo.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Elihu pisze:Ależ ja klęczałem nad tym wersetem dniami i nocami i to przed obrazem matki boskiej czarnobylskiej i zrozumiałem iż nie chodzi tam na pewno o Branhama.
Masz dylemat bo jeśli mi powiesz,iż muszę uwierzyć poselstwu Branhama to będzie żle nie możesz też powiedzieć iż nie muszę i cóż zrobisz.
A od czego się otrzymuje zrozumienie,od długotrwałości klęczenia czy od czego innego jeśli wiesz.
no toś sobie wybrał .... i ty przyganiasz Branhamowi ?
czym zaręczysz ze ta matka boska nie jest fałszerstwem HARPa....?
Zrozumiałes klęcząc hehe przed duchem fałszu ?
Nie wiesz nawet na czym Poseltwo polega .... co Głosił Jan Zanurzyciel ?
Co wołał - Branham - to ten sam Duch , to SAMO ZWIASTUJĄCY co Jan....
Branham POŁACZYŁ to co rozdwojone po dziś dzień i komu zalezy by nadal był rozdzielone?
jak nic masonom....
Co z tego ze twoje kolana klecza jak twoje serce PYCHA WZNIESIONE....

nike
Posty: 11544
Rejestracja: 05 sie 2006, 23:59

Post autor: nike »

Elihu pisze:Ależ ja klęczałem nad tym wersetem dniami i nocami i to przed obrazem matki boskiej czarnobylskiej
A może gdybyś uklęknął przed Bogiem JHWH, to by może ci prędzej pomógł.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

nike pisze:A może gdybyś uklęknął przed Bogiem JHWH, to by może ci prędzej pomógł.
Z tą matką boską czarnobylską to był żart
kesja pisze:Co z tego ze twoje kolana klecza jak twoje serce PYCHA WZNIESIONE...
..bo nie ufam poselstwu Branhama,tak?
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Elihu pisze:
nike pisze:A może gdybyś uklęknął przed Bogiem JHWH, to by może ci prędzej pomógł.
Z tą matką boską czarnobylską to był żart
kesja pisze:Co z tego ze twoje kolana klecza jak twoje serce PYCHA WZNIESIONE...
..bo nie ufam poselstwu Branhama,tak?
Jak by to było poselstwo od W. Branhama, to bym też nie ufał, więc dobrze robisz. :mrgreen:

To Boże objawienie jest przekazane Jego sługą prorokom. "Zaiste nic nie czyni panujący Pan, chyba żeby objawił tajemnice swoję sługom swoim, prorokom" Amos 2, 7

Awatar użytkownika
gingers7
Posty: 102
Rejestracja: 16 lis 2010, 23:19

Post autor: gingers7 »

Elihu powiedz ale tak szczerze czy uważasz że prorok (nie mówię teraz o W.B) po prostu jakikolwiek prorok nie jest potrzebny?
Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Elihu powiedz ale tak szczerze czy uważasz że prorok (nie mówię teraz o W.B) po prostu jakikolwiek prorok nie jest potrzebny?
Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?
Ma być dwóch świadków z Apokalipsy,kto ma olej w głowie to będzie wiedział kim są ,jak się pojawią.
Dalsza.część odpowiedzi póżniej zaraz wychodzę do pracy.
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Elihu pisze:Z tą matką boską czarnobylską to był żart
Hm... Pomijając kwestię żartów, to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że poprawna pisownia tej nazwy to "Matka Boska Czarnobylska"?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Elihu pisze:
Elihu powiedz ale tak szczerze czy uważasz że prorok (nie mówię teraz o W.B) po prostu jakikolwiek prorok nie jest potrzebny?
Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?
Ma być dwóch świadków z Apokalipsy,kto ma olej w głowie to będzie wiedział kim są ,jak się pojawią.
Dalsza.część odpowiedzi póżniej zaraz wychodzę do pracy.

Tych Dwóch proroków przychodzi w ucisku by wywołać 144 tyś z żydów, i tylko do nich, oblubienicy już nie ma, ona została wezwana przez głos anioła siódmego. A wy będziecie to widzieć, dobrze myślisz że na nich czekasz i nie tylko ty zresztą, wielu, i wielu. Przyroda wyskoczy całkiem ze swego hamulca. wszystko się zawali, oblubienicy już tu nie będzie. Będzie płacz i zgrzytanie zębów. Masz rację olej można mieć w głowie, ale najważniejsze aby był w duszy i płonął, a wiesz że głupie panny nie miały oleju, poszły się przebijać w modlitwie ale już było za późno,
,

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Yarpen Zirgin pisze:Hm... Pomijając kwestię żartów, to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że poprawna pisownia tej nazwy to "Matka Boska Czarnobylska"?
Nie wiedziałem,iż taka wersja Matki Boskiej istnieje,więc przepraszam jeśli uraziłem uczucia,moja żona to wymyśliła ,a to ,,rzeczywistość''.
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?
Jana 14:6
Rzekł mu Jezus: Jamci jest ta droga, i prawda, i żywot; żaden nie przychodzi do Ojca, tylko przez mię.
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

Dymensja
Posty: 1865
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:19

Post autor: Dymensja »

Elihu pisze:
Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?
Jana 14:6
Rzekł mu Jezus: Jamci jest ta droga, i prawda, i żywot; żaden nie przychodzi do Ojca, tylko przez mię.
\


Przychodzisz do Ojca przez Słowo Boże, bo Chrystus to Słowo Boże. To znaczy że nie wielu znajduje tę drogę wąską, a szeroką idzie mnóstwo ludzi. Bóg każdemu się nie objawia bo Biblia mówi że ludzie w tych dniach są ślepi, nadzy a nie wiedzą o tym. A to dotyczy letnich tzw wierzących. Bóg zawsze cokolwiek, czynił to przez usługę proroczą, bo Jezus jest ten sam , wczoraj, dzisiaj i na wieki. Nie każdemu bo '' Dziękuję ci Ojcze że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je niemowlątkom '' tu widać że nie wszystkim jest dane Boże objawienie.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Post autor: kesja »

Elihu pisze:
Gdzie to można znaleźć w biblii że Bóg każdemu się objawia, i prorok nie jest potrzebny?
Jana 14:6
Rzekł mu Jezus: Jamci jest ta droga, i prawda, i żywot; żaden nie przychodzi do Ojca, tylko przez mię.
A co to ma wspólnego z niepotrzebnościa Proroków ?
Ap Paweł mówi - o prorokowaniu - to nieustannie mówi o SŁOWIE przychodzącym do
PROROKA.

Prorok ociosuje ....wydobywa na ŚWIATŁO bród ,grzech ...

Elius
Posty: 2036
Rejestracja: 08 paź 2009, 7:19
Lokalizacja: Miasto święte.Druga brama od południa.

Post autor: Elius »

Dymensja pisze:Tych Dwóch proroków przychodzi w ucisku by wywołać 144 tyś z żydów, i tylko do nich
Obj. 11:10
A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.
Czy tu jest mowa o mieszkańcach ziemi czy Izraela.
Jeżeli chodzi tu o Izraela to reszta świata nie musi się nimi przejmować
Mt.24:28 Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”