Branham

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Branham

Post autor: kesja »

wuka
Inni, a jest ich większość głosi, że z chwilą śmierci ostatniego Apostoła proroctwa ustały (mam inne zdanie, ale co ja tam wiem).
Dlaczego Jan 'zjadł' zwój i miał prorokowac skoro ktos uznał ze proroctwa ustały?
To zalezy od Ducha Mesjasza a nie tajnej organizacji.
Alkoholizm ojca Branhama oczywiście nie dyskwalifikuje ani jego, ani nikogo kto mial takiego ojca, jednak w każdym przypadku sytuacja ta wywiera ogromny wpływ na rozwój psychiczny człowieka i skutki mogą być do końca życia. Obecnie mnóstwo ludzi korzysta z terapii, które noszą nazwę DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Ludzie ci w dorosłym życiu mają cale mnóstwo problemów i często nawet nie zdają sobie sprawy, że problem tkwi w tym, że ojciec/matka/oboje rodziców byli alkoholikami.
Tylko w tym sensie pisałam, że człowiek taki mógł być bardzo wrażliwy, wręcz chory, a nie w takim, że go to dyskredytuje i to w oczach Boga.
Uwazasz ,ze Duch Mesjasza potrzebuje jakiejs terapii ?
Widziasz jak mozna sie dac zaprogramowac system robi to nieustannie ale sytem jest Wężowy.
Jeszcze taka uwaga mi się nasunęła.
Gdyby faktycznie poselstwo tego człowieka było od Boga to chyba On by się zatroszczył, aby było znane szerzej nieco.
Oprócz jakiegoś grona najbliższych nikt nie wie co włąściwie Branham miał do przekazania.
Ktoś wie?
Nie wiem o co chodzi z tym językiem polskim...? kto niby jest geniuszem polskiego?, nie rozumiem tego zdania.
To samo mozna powiedziec o Biblii - gdyby sie zatroszczył o biblie to ,to to była by znana itp
No i co z tym zrobisz wuka bo jedni czytaja znaja na pamiec co gdzie weret ,słowa i co z tego skoro slizaja sie po powierzcni
na tyle na ile pozwoli im organizacja
Drugi ledwo przy brzeu bo zaprogramowany ze sam to on nie moze nie moze bo sie nie zna
Inny zadowolno ze ma biblie ze przeczyta moze i cała ale nie prosi o Objawienie bo po co ma sie angazowac taka pozycja
wystarczy ,znam wiem wiecej nie musze.
Jeszcze a szydercy pilnujacy by w jego otoczeniu nie pojawił sie ktos kto mógłby zmacic jego spokój wiec na wszelki wpadek
zadrwi zaszydzi ukrywajac w ten spoób swoja działalnosc najemnika
Ale wybieram takich co szukaja ida pod prad niszcza system Nachasza nawet jesli trzeba poniesc wysoka cene.
Dlatego spokojnie wuka sa tacy co wiedza o przekazie Poselstwa wiedza o nim w wielu wielu krajach.
a w Polsce tez sa ,tez

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Branham

Post autor: wuka »

Dlaczego Jan 'zjadł' zwój i miał prorokowac skoro ktos uznał ze proroctwa ustały?
To zalezy od Ducha Mesjasza a nie tajnej organizacji.
Nie ktoś, ale Jan pisze w końcówce, żeby nie dodawać nic do proroctwa. Na tej podstawie, choćby główny nurt protestantyzmu, uznaje się, że Biblia jest Księgą skończoną, pełną i proroctwa ustały.
Zrozum, kesja, ja nie wyrażam swojego osobistego zdania, ale piszę tylko to, czego nauczają Zbory.
Uwazasz ,ze Duch Mesjasza potrzebuje jakiejs terapii ?
Skąd taki wniosek :mrgreen: To dzieci alkoholików są poranione wewnętrznie. Duch pewnie terapii nie potrzebuje, ale przecież Branham nie był Duchem świętym :roll:
Widziasz jak mozna sie dac zaprogramowac system robi to nieustannie ale sytem jest Wężowy.
Nie wiem, czy to uwaga do mnie? Czy to ja jestem przez system zaprogramowana? Przez jaki? Z żadna religią od dawna nie jestem związana, a system polityczny mam w nosie. Więc nie bardzo wiem jak to rozumieć, no i co to ma do sprawy Branhama.


No i nadal nie wiem, co on głosi. Jeśli tylko to, że urodził się po to, aby zapowiedzieć powtórne przyjście PJ, jak Jan Chrzciciel, to cienko to widzę. Bez sensu.
Wiemy z PS co ma się wydarzyć przed paruzją, a o żadnym pojedynczym człowieku nic tam nie ma.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Branham

Post autor: kesja »

wuka
Nie ktoś, ale Jan pisze w końcówce, żeby nie dodawać nic do proroctwa.
Na tej podstawie, choćby główny nurt protestantyzmu, uznaje się, że Biblia jest Księgą skończoną, pełną i proroctwa ustały.
Zrozum, kesja, ja nie wyrażam swojego osobistego zdania, ale piszę tylko to, czego nauczają Zbory.
Wiem ,ze nie wyrazasz swojego zdania wiem ,ale czy go masz ?
Wyrazasz programy systemu religijnego i nie ma znaczenia jak oni sie nazwali ,sa to programy,
tak głeboko zniewalajace ze sama widzisz co sie dzieje czy mam napisac ?
Ludzie sa jak bioroboty .
Bardzo dobrze to jełas co tu wiecej wyjasniac powiekszyłam ,pogrubiłam .
wuka Apokalipsa została naznaczona ze Nikt nie moze doniej dodac ani ujac bo ściagnie na siebie przeklenstwo.
To dotyczy tej Ksiegi ,ale zbory nałozyly program jezuicki i to przekazuja dalej a ludzie wzieli łykneli.
Duch pewnie terapii nie potrzebuje, ale przecież Branham nie był Duchem świętym :roll:
Ale sobie w Branamie upodobał i nie przeszkadzało ze ojciec był alkohholikiem bo nie o ojca chodziło. :-D
Widziasz jak mozna sie dac zaprogramowac system robi to nieustannie ale sytem jest Wężowy.

Nie wiem, czy to uwaga do mnie? Czy to ja jestem przez system zaprogramowana?
Przez jaki? Z żadna religią od dawna nie jestem związana, a system polityczny mam w nosie.
Więc nie bardzo wiem jak to rozumieć, no i co to ma do sprawy Branhama.
Wszyscy sa programowani nie ma wyjatków czy to religia cz polityka Nacasz ma wszystko w swojej władzy.
Czy nie powiedział do Jeszua ze wszystko zostało mu dane ?
Jak nie jestes zwiazana z zadna religia skoro napisałas ze PRZEKAZJESZ czego nauczaja zbory.
Przekazujesz bo w to wierzysz czy ze im nie wierzysz , to jest róznica ,mozna przekazac ze program jest fałszywy
To sa tajne organizacje ukryte za kazdym wyznaniem reigijnym ze o polityce nie wspomne bo Waz to połaczył .

wuka
Posty: 8849
Rejestracja: 25 cze 2016, 10:40

Re: Branham

Post autor: wuka »

Apokalipsa została naznaczona ze Nikt nie moze doniej dodac ani ujac bo ściagnie na siebie przeklenstwo.
To dotyczy tej Ksiegi ,ale zbory nałozyly program jezuicki i to przekazuja dalej a ludzie wzieli łykneli.
Nie wiem czy jezuicki, czy jakiś inny, ale tak właśnie nauczają.
Ja wiem, że ten werset/to wezwanie Ap.Jana dotyczy tylko tej Księgi.
Podobnie zrobiono jeszcze z wieloma wersetami i utworzono całe dogmaty, wyklinając ludzi, którzy mają odmienne spojrzenie.
Dlatego między innymi już z żadnym odłamem chrześcijaństwa nie utożsamiam się, ani katolicyzm, ani protestantyzm, ani wszystkie inne mają trochę racji, a sporo jest chorych wymysłów ludzkich. Chorych piszę, bo tylko umysły zdominowane przez władzę i profity wszelakie mogą takie "ustawy" nawymyślać i ludziom do wierzenia podawać. Wyklinanie ma miejsce zarówno w KrK (oficjalnie), jak i w zborach, które niby głoszą całą prawdę, a sa bardziej zakręcone na jakichś konkretnych naukach niż cały katolicyzm razem wzięty.

Awatar użytkownika
kesja
Posty: 4276
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:13

Re: Branham

Post autor: kesja »

Skoro juz to wszstko wiesz to zacznij sama bez odamów bez ,ze ten to to a ten to owo,oczsc wlasne naczynie
i niech Duch Mesjasza napełnia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”