Może mnie ktoś do prawosławia zachęci?

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Może mnie ktoś do prawosławia zachęci?

Post autor: Jasior »

ze stron które sam znajduję jakoś nie bardzo
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 16721
Rejestracja: 03 mar 2007, 17:12

Post autor: Bobo »

A właściwie to... Jasior, czego dokładnie szukasz? Bo może to już znalazłeś tylko nie wiesz... :-D

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Post autor: Jasior »

Bobo pisze:A właściwie to... Jasior, czego dokładnie szukasz?
Szukam religii która podoba się Bogu a nie jakim tam przełożonym czy biskupom.
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

zefciu
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2011, 13:10

Post autor: zefciu »

Jasior pisze:
Bobo pisze:A właściwie to... Jasior, czego dokładnie szukasz?
Szukam religii która podoba się Bogu a nie jakim tam przełożonym czy biskupom.
A czemu ograniczasz jej poszukiwanie do Internetu? Jeśli chcesz poznać prawosławie, to najlepiej pojedź na parę dni do jakiegoś monasteru. Np. w Tolleshunt Knights Essex żyją wpaniali mnisi z doświadczeniem.

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Jasior, A czy przypadkiem nie jesteś Świadkiem Jehowy ? :-) Coś mi się tak zdaje,więc dziwi mnie te Twoje"poszukiwanie"
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

taka prawda

Post autor: taka prawda »

zefciu pisze:Jeśli chcesz poznać prawosławie, to najlepiej pojedź na parę dni do jakiegoś monasteru. Np. w Tolleshunt Knights Essex żyją wpaniali mnisi z doświadczeniem.
Pewnie w końcu śpi na forsie zna biegle obcy język itp... . :-P

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Post autor: Jasior »

bartek212701 pisze:Jasior, A czy przypadkiem nie jesteś Świadkiem Jehowy ? :-) Coś mi się tak zdaje,więc dziwi mnie te Twoje"poszukiwanie"
Bartku przypadkiem to ze mnie zrobiono katolika. Nie umiałem się ani schować ani uciec :)

A jeśli tobie tak się zdaje, to sprawdź czy czy można zostać Świadkiem przypadkiem :)
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Jasior, przypadkiem chyba nie zostałeś :-) no chyba,że się w takiej rodzinie już urodziłeś
Izaj. 33:6-Mądrość i umiejętność będą utwierdzeniem czasów twoich, siłą i obfitem zbawieniem twem, a bojaźń Pańska skarbem twoim.

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Post autor: Jasior »

zefciu pisze: najlepiej pojedź na parę dni do jakiegoś monasteru. Np. w Tolleshunt Knights Essex żyją wpaniali mnisi z doświadczeniem.
Na razie nie mogę bo rower mi się zepsuł
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Post autor: Jasior »

bartek212701 pisze:Jasior, przypadkiem chyba nie zostałeś :-) no chyba,że się w takiej rodzinie już urodziłeś
Urodziłem się jako niewierzący. Bartku przyznajesz się do 19 lat. A tak naprawdę to ile masz?
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

rykiw

Post autor: rykiw »

Jasior pisze: Może mnie ktoś do prawosławia zachęci?
A nie masz chęci Jasior?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jasior
Posty: 735
Rejestracja: 27 lut 2011, 14:14
Lokalizacja: Okolice
Kontakt:

Post autor: Jasior »

rykiw pisze:A nie masz chęci Jasior?

pozdrawiam
Ano jakos nie i nikomu nie zalezy by mnie zachecic
Nie wiem, co się na świecie zrobiło! Zaczynają teraz umierać tacy ludzie, którzy dawniej nigdy nie umierali.
Julian Tuwim

rykiw

Post autor: rykiw »

Jasior pisze:
rykiw pisze:A nie masz chęci Jasior?

pozdrawiam
Ano jakos nie i nikomu nie zalezy by mnie zachecic
Ludzie zwykle zachęcają do tego o czym sami się przekonali że jest atrakcyjne, więc może nie mam ma tu takich co tego doświadczyli albo jak doświadczyli, może nie wydało im się takie atrakcyjne, osobiście podejrzewam że to drugie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
bartek212701
Posty: 9241
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:54
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bartek212701 »

Jasior pisze:
bartek212701 pisze:Jasior, przypadkiem chyba nie zostałeś :-) no chyba,że się w takiej rodzinie już urodziłeś
Urodziłem się jako niewierzący. Bartku przyznajesz się do 19 lat. A tak naprawdę to ile masz?
Tyle ile pisze w profilu.

D. R.

Post autor: D. R. »

Jasior pisze:
Bobo pisze:A właściwie to... Jasior, czego dokładnie szukasz?
Szukam religii która podoba się Bogu a nie jakim tam przełożonym czy biskupom.
Czy raczej samemu sobie się podobać? Ja bym powiedział, że samemu sobie. Nie Bogu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”