AWCF

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

9RP
Posty: 1081
Rejestracja: 19 lut 2012, 9:10

Post autor: 9RP »

za kolejny osąd tym razem mojej szczerości
dziękuję
Niech Ci Bóg błogosławi
Pokoju od Niego Ci życzę
myślę ,ze powinniśmy już zakończyć tą wymianę
nie wiem czego ?
ja już się do Twoich postów nie odniosę
sługa w społeczności

9RP
Posty: 1081
Rejestracja: 19 lut 2012, 9:10

Post autor: 9RP »

Przez parę dni przezywałem doświadczenie wiary. Od kilku lat chrzczę w imię Pana Jezusa Chrystusa osoby pragnące chrztu .Nie daję przy tym żadnych warunków ,nie "zapisuję " do żadnej denominacji traktuję to co robię jako rodzaj modlitwy w czynie o dobre sumienie. Bóg kiedyś dał mi szansę zmiany życia i dał nowe życie choć byłem wtedy ateista komunistą rozbitkiem życiowym z problemem alkoholowym i nikotynowym z zwichnięta psychiką z kompleksem odrzucenia po samobójczych próbach .On dał mi szansę -wierzę ,ze innym tez daję i ja pragnę być Jego narzędziem -sługą tych co o dobre sumienie chcą się modlić. Gdy zacząłem to robić w necie miałem szalony zapał i wielka miłość do tych ,którym służyłem .Byłem gotów jechać np do Tarnowa ,czy Stargardu Szczecińskiego by tylko odpowiedzieć na prośbę .Dalej tak jest .wciąż jestem w drodze i raduje mnie to. Ma początku miałem tylko większą skłonność do oferowania współpracy i pomocy tym co ochrzciłem i to był błąd .To było ponad to do czego mnie Bóg powołał - mam tylko zanurzać i do niczego nie namawiać nie dawać żadnych zaświadczeń o współpracy -bo nie mam tworzyć organizacji.Jedno z kilkunastu takich zaświadczeń jakie wydałem ,jest wykorzystywane dla zrobienia mi przykrości niedorzeczną interpretacja - która boli swoja absurdalnością i tłumaczenie ,że nie jest prawdziwa jest podobne do udowadniania ,że nie jestem idiotą . Czy mogę udowodnić ,że nie jestem idiotą komuś kto chce mnie takim widzieć ?
Dziękuję Bogu za to doświadczenie - bo wiedzę ,że to co robię zdenerwowało przeciwnika ,który mniema ,ze mnie ponieważ jestem wrażliwy złamie .Bogu niech będą dzięki za Jezusa Chrystusa ,który mnie wzmacnia - zanim On mnie nie odwoła z tej ziemi będę dalej zanurzał ludzi w Jego imię by otrzymali dar Ducha Sw nowe życie w Nim
sługa w społeczności

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Witaj pzdr Wąwolnice co myślisz..?

Sprawozdanie jak po drugiej stronie.... Fajne bo tłumaczyć się nie będziesz tak jak trudno serce usprawiedliwić tak PO DRUGIEJ stronie serce ma ciężko usprawiedliwić ziemskie grzechy... Ogrom tłumaczenia jak okup

Pzdr Jezus wczoraj dziś zawsze i do Domu Ojca i Chwała po wieki wieków

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

Ojciec Syn
i Duch Święty
to dla mnie są różne wymiary tej samej Boskości
Gdzie to jest w Biblii ???

Awatar użytkownika
karol210
Posty: 904
Rejestracja: 05 lut 2016, 8:53

Post autor: karol210 »

Duch Woda Krew
Duch Św..-Bóg-Chrystus

Nie zastanawiałeś się czemu Bóg jest po środku a Syn po Prawicy a Duch Święty bada głębokości Boże toż tu nie ma pytań..
Na początku była Mądrość (duch) a Mądrość była u Boga(Stworzyciel np wody.) i Chrystus (krew)

To tu nie jest porównanie to dla slepców to tak samo jak nazwać kogoś jesteś biały czy czarny albo żółtek na człowieka który ma ręce nogi włosy wzrok uszy itd... A nie jest tylko białym albo żółtek iem albo czarny... To jakby nazwać kolorem byt człowieka
To jest proste ale po śmierci zrozumienie Trójcy tego nie wytłumaczy nawet umarły zza światow dla materialistycznego człowieka gdzie pieniądze to jego życie np.

Zarabia więcej tracąc zdrowie. A później wydaje pieniędze by odzyskać zdrowie....

Chciałbym byście przeżyli to co ja ale tam częściej nie ma odwrotu do zwykłego życia.
Można być umarłym za życia gdy demon zacznie kierować dlatego wprowadzil Jezus wybaczenie.

Bóg musi być doskonały a demon jest oskarzycielem okropnym napewno go każdy spotka nawet ten co w niego watpi..

Awatar użytkownika
tropiciel
Posty: 4957
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:39

Post autor: tropiciel »

tylko ktoś kto postradał zmysły może twierdzić, że krew i woda to osoby !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”