Duch Święty jako anioł

Mormoni, Branhamowcy, Unitarianie itd.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
JP2 to też osoba prywatna, a nie tylko publiczna. Szczególnie po śmierci nie powinieneś jako niekatolik go wykorzystywać do swych niecnych celów.
Brzydzę się, gdy niekatolicy uznając papieży za wcielenie zła a później do swych celów ich wykorzystują.
Strasznie agresją od Ciebie gościu bije. Ja darzę JPII ogromnym szacunkiem. Uważam, że był prawdziwym dzieckiem Bożym.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:Skoro jesteś taki odważny, to proszę podaj Twoje pełne dane: Imię i Nazwisko oraz adres.
A cóż to za tajemnica czy odwaga?
Włodzimierz Bednarski Gdańsk.To nazwisko i numer telefonu widniały tu przez długi czas i wielu forumowiczów je zna.
Często ci co się kryją za tajemniczymi nickami nie są prawdomówni a podanie przez innych nazwiska uważają za jakieś bohaterstwo. Ciekawe czemu?

A adres do czego ci potrzebny?
Chcesz mnie odwiedzić, wykorzystać do celów marketingu, na czarnej liście umieścić czy bojówki nasłać?

Tu masz trochę danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odz ... ligijny%29

Udzielam się głównie tu:

http://www.piotrandryszczak.pl/

http://www.apologetyka.info/
Wiedziałem, że takie są Twoje dane. Byłem tylko ciekawy, czy się ujawnisz. Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
Ta osoba nie jest osoba prywatną skoro w imieniu Jednoty Braci Polskich odpisuje na mój list kierowany do tego wyznania.
To rzecznik kościoła skoro odpisuje w jego imieniu. A może ktoś więcej niż rzecznik. Może członek zarządu kościoła.

Rozpętałeś aferę. Gdybyś siedział cicho to by nikt nie wiedział że masz coś wspólnego z B. R. a tak już wszyscy wiedzą. :crazy:

edited by wit
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 21:42 przez Obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze:
Obserwator pisze:
Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
JP2 to też osoba prywatna, a nie tylko publiczna. Szczególnie po śmierci nie powinieneś jako niekatolik go wykorzystywać do swych niecnych celów.
Brzydzę się, gdy niekatolicy uznając papieży za wcielenie zła a później do swych celów ich wykorzystują.
Strasznie agresją od Ciebie gościu bije. Ja darzę JPII ogromnym szacunkiem. Uważam, że był prawdziwym dzieckiem Bożym.
Tak jestem strasznie agresywny. Na przyszłość nie wchodź mi w drogę bo jestem niebezpieczny.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze:
Wiedziałem, że takie są Twoje dane. Byłem tylko ciekawy, czy się ujawnisz. Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ja byłem tu przez kilka lat ujawniony. Zresztą na każdym z forów. Dlaczego miałbym się nie ujawniać skoro pisze książki i artykuły pod swoim nazwiskiem, a nie pseudonimem czy nickiem.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze: Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ano widzisz, wyszło szydło z worka, a pisałeś wcześniej "Takie zachowanie polegające na manipulowaniu danymi ".
Tak więc wszystko jasne.
Może teraz się odcinasz od swych dawnych korzeni i coś nie pasuje ci ten list.
Ale to Twój problem a nie mój.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze: Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ano widzisz, wyszło szydło z worka, a pisałeś wcześniej "Takie zachowanie polegające na manipulowaniu danymi ".
Tak więc wszystko jasne.
Może teraz się odcinasz od swych dawnych korzeni i coś nie pasuje ci ten list.
Ale to Twój problem a nie mój.
Manipulacja danymi polega na tym, że
1. Opieracie się na plotkach (nie Ty konkretnie, ale w ramach tego wątku) co ktoś napisał na innym forum i na podstawie plotek wyciągacie wnioski błędne zresztą
2. Podajecie info o człowieku, którego nie znacie obok pisząc o jakiejś destruktywnej grupie co sprawia, że czytelnik może jednoznacznie uznać osobę wymienioną z nazwiska za postać negatywną
3. Podane dane są od ponad dwudziestu lat nieaktualne, 25 lat. I na tym polega manipulacja. Jeśli podaje się o kimś informacje, to albo pełne albo żadne, ale w obu przypadkach za jego zgodą, a ja na to zgody nie wyraziłem.

I na koniec, nie odcinam się od niczego, a jeśli mowa o korzeniach, to korzenie są zupełnie inne i znacznie starsze, a to o czym Ty napisałeś, to epizod z przeszłości, a nie korzenie. Już sam fakt, że używasz słowa "korzenie" świadczy o manipulacji.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:
Wiedziałem, że takie są Twoje dane. Byłem tylko ciekawy, czy się ujawnisz. Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ja byłem tu przez kilka lat ujawniony. Zresztą na każdym z forów. Dlaczego miałbym się nie ujawniać skoro pisze książki i artykuły pod swoim nazwiskiem, a nie pseudonimem czy nickiem.
Fajnie. Ale władze, policja, rozmaite odpowiedzialne instytucje przestrzegają przed ujawnianiem danych w Internecie. Jeśli tak lekko podajesz swoje dane w necie, to świadczy o lekkomyślności. Niech Dobry Bóg uchroni Cię przed negatywnymi konsekwencjami takiego zachowania.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
Ta osoba nie jest osoba prywatną skoro w imieniu Jednoty Braci Polskich odpisuje na mój list kierowany do tego wyznania.
To rzecznik kościoła skoro odpisuje w jego imieniu. A może ktoś więcej niż rzecznik. Może członek zarządu kościoła.

Rozpętałeś aferę. Gdybyś siedział cicho to by nikt nie wiedział że masz coś wspólnego z B. R. a tak już wszyscy wiedzą. :crazy:
No popatrz jak cały czas dzięki Tobie awansuję. Rzecznik, brzmi nieźle. Ale to kolejna manipulacja bo to nie jest prawda. A co do osoby publicznej. Jeżeli ktoś pracuje w jakiejś firmie i reprezentuje tę firmę a potem zwalnia się z pracy, to jest nadal pracownikiem tej firmy czy osobą prywatną? A czy ujawnianie informacji związanej z historią zatrudnienia danej prywatnej osoby jest właściwe, zgodne z prawem i etyką? śmieszne jest to, że osobę, która wtedy mogła nie być pełnoletnia, uważasz za członka zarządu.

edited by wit
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 21:44 przez Meszorer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze: Manipulacja danymi polega na tym, że
1. Opieracie się na plotkach (nie Ty konkretnie, ale w ramach tego wątku) co ktoś napisał na innym forum i na podstawie plotek wyciągacie wnioski błędne zresztą
2. Podajecie info o człowieku, którego nie znacie obok pisząc o jakiejś destruktywnej grupie co sprawia, że czytelnik może jednoznacznie uznać osobę wymienioną z nazwiska za postać negatywną
3. Podane dane są od ponad dwudziestu lat nieaktualne, 25 lat. I na tym polega manipulacja. Jeśli podaje się o kimś informacje, to albo pełne albo żadne, ale w obu przypadkach za jego zgodą, a ja na to zgody nie wyraziłem.
Jakżeś taki mądry to trzeba było zabrać głos.
25 lat to dla ciebie szmat czasu?
Biblia ma ponad 2000 lat i ci nie przeszkadza?
Twój list, jako reprezentanta Jednoty to tez plotki?
Poza tym o ile wiem Jednota nie wydała żadnego oficjalnego folderu czy ksiązki więc na czym mamy się opierać jak nie na ustnych plotkach?
Mądrkujesz widzę, że hej.

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze:
Obserwator pisze:
Meszorer pisze:
Wiedziałem, że takie są Twoje dane. Byłem tylko ciekawy, czy się ujawnisz. Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ja byłem tu przez kilka lat ujawniony. Zresztą na każdym z forów. Dlaczego miałbym się nie ujawniać skoro pisze książki i artykuły pod swoim nazwiskiem, a nie pseudonimem czy nickiem.
Fajnie. Ale władze, policja, rozmaite odpowiedzialne instytucje przestrzegają przed ujawnianiem danych w Internecie. Jeśli tak lekko podajesz swoje dane w necie, to świadczy o lekkomyślności. Niech Dobry Bóg uchroni Cię przed negatywnymi konsekwencjami takiego zachowania.
Uważaj bo znam twoje dane i mogę je wykorzystać. :crazy:

Awatar użytkownika
Obserwator
Posty: 6548
Rejestracja: 08 maja 2012, 9:25

Post autor: Obserwator »

Meszorer pisze:
Obserwator pisze:
Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
Ta osoba nie jest osoba prywatną skoro w imieniu Jednoty Braci Polskich odpisuje na mój list kierowany do tego wyznania.
To rzecznik kościoła skoro odpisuje w jego imieniu. A może ktoś więcej niż rzecznik. Może członek zarządu kościoła.

Rozpętałeś aferę. Gdybyś siedział cicho to by nikt nie wiedział że masz coś wspólnego z B. R. a tak już wszyscy wiedzą. :crazy:
No popatrz jak cały czas dzięki Tobie awansuję. Rzecznik, brzmi nieźle. Ale to kolejna manipulacja bo to nie jest prawda. A co do osoby publicznej. Jeżeli ktoś pracuje w jakiejś firmie i reprezentuje tę firmę a potem zwalnia się z pracy, to jest nadal pracownikiem tej firmy czy osobą prywatną? A czy ujawnianie informacji związanej z historią zatrudnienia danej prywatnej osoby jest właściwe, zgodne z prawem i etyką? śmieszne jest to, że osobę, która wtedy mogła nie być pełnoletnia, uważasz za członka zarządu.
No to ładny numer. Osoba niepełnoletnia odpisywała na listy kierowane oficjalnie do wyznania. :prosze:

edited by wit
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 21:45 przez Obserwator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze: Manipulacja danymi polega na tym, że
1. Opieracie się na plotkach (nie Ty konkretnie, ale w ramach tego wątku) co ktoś napisał na innym forum i na podstawie plotek wyciągacie wnioski błędne zresztą
2. Podajecie info o człowieku, którego nie znacie obok pisząc o jakiejś destruktywnej grupie co sprawia, że czytelnik może jednoznacznie uznać osobę wymienioną z nazwiska za postać negatywną
3. Podane dane są od ponad dwudziestu lat nieaktualne, 25 lat. I na tym polega manipulacja. Jeśli podaje się o kimś informacje, to albo pełne albo żadne, ale w obu przypadkach za jego zgodą, a ja na to zgody nie wyraziłem.
Jakżeś taki mądry to trzeba było zabrać głos.
25 lat to dla ciebie szmat czasu?
Biblia ma ponad 2000 lat i ci nie przeszkadza?
Twój list, jako reprezentanta Jednoty to tez plotki?
Poza tym o ile wiem Jednota nie wydała żadnego oficjalnego folderu czy ksiązki więc na czym mamy się opierać jak nie na ustnych plotkach?
Mądrkujesz widzę, że hej.
Co masz na myśli, że trzeba było zabrać głos? Kiedy? 25 lat temu czy jak napisałeś to co napisałeś?
25 lat w życiu człowieka to szmat czasu. Dziwne, że porównujesz mój wiek do wieku Biblii. Biblia jest dziełem natchnionym, niezwykłym, nie ma niczego z czym można byłoby Biblię porównać, choć niektórzy próbują. Przesłanie Biblii jest doskonałe, a ja jestem człowiekiem poszukującym, który myli się, bo to ludzka rzecz się mylić.
Czy mój list to plotki? Nie, to nie plotki. List to list. Możesz się na niego powoływać, ale z pominięciem danych osobowych.
Czy Jednota coś wydała czy nie, to nie wiem. Coś tam było wydawane raczej. Na pewno było hasło w jakimś przewodniku po wyznaniach, chyba się na to powoływałeś na tym wątku. Ale Ty widzę lubisz plotki, skoro chcesz się na nich opierać. Ale nie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o naukę Jednoty, ale o plotki na mój temat. O te plotki chodzi. Ktoś coś o mnie napisał na ulicy Prostej, nieprawdę w dodatku. A tu się to powtarza i to akurat nie Ty. Nie chodzi więc o naukę Jednoty.

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:
Obserwator pisze:
Meszorer pisze:
Wiedziałem, że takie są Twoje dane. Byłem tylko ciekawy, czy się ujawnisz. Bo to mój list przechowujesz. Wcześniej tego postu nie widziałem.
Ja byłem tu przez kilka lat ujawniony. Zresztą na każdym z forów. Dlaczego miałbym się nie ujawniać skoro pisze książki i artykuły pod swoim nazwiskiem, a nie pseudonimem czy nickiem.
Fajnie. Ale władze, policja, rozmaite odpowiedzialne instytucje przestrzegają przed ujawnianiem danych w Internecie. Jeśli tak lekko podajesz swoje dane w necie, to świadczy o lekkomyślności. Niech Dobry Bóg uchroni Cię przed negatywnymi konsekwencjami takiego zachowania.
Uważaj bo znam twoje dane i mogę je wykorzystać. :crazy:
Już to zrobiłeś. :)

Awatar użytkownika
Meszorer
Posty: 138
Rejestracja: 06 maja 2012, 18:55

Post autor: Meszorer »

Obserwator pisze:
Meszorer pisze:
Obserwator pisze:
Meszorer pisze:JPII był osobą publiczną. A osoba, której imię i nazwisko podałeś, to osoba prywatna, która sobie nie życzy ujawniania jej danych osobowych. To jest naruszenie prawa cywilnego. W dodatku regulamin tego forum nie pozwala na podawanie, ujawnianie imion i nazwisk forumowiczów.
Ta osoba nie jest osoba prywatną skoro w imieniu Jednoty Braci Polskich odpisuje na mój list kierowany do tego wyznania.
To rzecznik kościoła skoro odpisuje w jego imieniu. A może ktoś więcej niż rzecznik. Może członek zarządu kościoła.

Rozpętałeś aferę. Gdybyś siedział cicho to by nikt nie wiedział że masz coś wspólnego z B. R. a tak już wszyscy wiedzą. :crazy:
No popatrz jak cały czas dzięki Tobie awansuję. Rzecznik, brzmi nieźle. Ale to kolejna manipulacja bo to nie jest prawda. A co do osoby publicznej. Jeżeli ktoś pracuje w jakiejś firmie i reprezentuje tę firmę a potem zwalnia się z pracy, to jest nadal pracownikiem tej firmy czy osobą prywatną? A czy ujawnianie informacji związanej z historią zatrudnienia danej prywatnej osoby jest właściwe, zgodne z prawem i etyką? śmieszne jest to, że osobę, która wtedy mogła nie być pełnoletnia, uważasz za członka zarządu.
No to ładny numer. Osoba niepełnoletnia odpisywała na listy kierowane oficjalnie do wyznania. :prosze:
Pomyliłem się, źle spojrzałem na rok. Sorry. Tak teraz sobie myślę, że mógłbym wpisać te informacje do mojego cv, gdybym szukał pracy oczywiście. Ale jak to brzmi: Rzecznik. :)
Mega. Zastanawia mnie co innego. Dlaczego Ty starasz się być taki niesympatyczny, niemiły? Kto Cię skrzywdził, może w dzieciństwie? Chcesz o tym porozmawiać?

edited by wit
Ostatnio zmieniony 31 gru 2014, 21:48 przez Meszorer, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe wyznania i ruchy chrześcijańskie”