Ach! Ci "wspaniali i pokojowi" muzułmanie!

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Al Mudrasim
Posty: 1176
Rejestracja: 15 paź 2007, 23:10

Ach! Ci "wspaniali i pokojowi" muzułmanie!

Post autor: Al Mudrasim »

Uwaga! Drastyczne! Oglądasz na swoją odpowiedzialność! Nalezy zadać pytanie - czy tego chcemy u siebie. Nie łudźmy się, kiedy nastanie pora, a oni okrzepną w siłę wtedy nam to urządzą, bo tak nakazuje im ich faszystowska i bestialska religia.
https://forumemjot.wordpress.com/2014/0 ... ia-milcza/
Bóg, który stworzył Wszechświat, nie stworzył człowieka. Bóg, który stworzył człowieka, nie stworzył Wszechświata.

Awatar użytkownika
ShadowLady86
Posty: 4435
Rejestracja: 14 sty 2012, 10:11

Post autor: ShadowLady86 »

Pytanie raczej retoryczne. Żaden normalny obywatel nie chce takich ludzi w swoim kraju. Chcą tego tylko przedstawiciele niektórych rządów, których cechuje jakaś zupełnie nielogiczna poprawność polityczna.

Jak się ogląda niektóre filmy to najbardziej szokuje to, że "uchodźcy" napadają na obywateli kraju, w którym się znaleźli. A co robi policja/ wojsko? Odciąga (w najlepszym wypadku) i to tak, żeby przypadkiem nie zranić bandyty. Takie mają polecenie z góry. Dla mnie państwo, którego policja nie może bronić swojego obywatela przed bandytyzmem, to żadne państwo. Ci uchodźcy np. w Grecji zachowują się jak agresorzy, a z agresorem się walczy. Tyle. Nie dla uchodźców w Polsce.

Dla tych, którzy mają Facebooka KLIK. Muzułmanin wrzuca swoją żonę i dziecko na tory, żeby zainicjować sytuację w ten sposób, że to policja to zrobiła.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Ja też jestem przeciwny sprowadzaniu do Polski muzułmańskich uchodźców. To ludzie, którzy nie maja jak my żadnych skrupułów gody chodzi o ich wiarę, Mahometa i Allaha. Będą z pełną premedytacją kłamać w żywe oczy jacy są biedni i dobrzy, ale jak tylko urosną w siłę to będą atakować na pewno. Teraz już w Polsce ich główny Imman chce, a nawet żąda wprowadzenia prawa szariatu.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/23347 ... m-choudary

Co będzie się działo jak muzułmanów będzie więcej? Ci co są obecnie są trochę liberalni, bo przyjechali tutaj w celach zarobkowych i tak naprawdę islamistami są słabymi, ale to co chcą nam tutaj przysłać to inna sprawa. Niebezpieczna sprawa, ponieważ nasze służby i społeczeństwo nie jest przygotowane do walki i życia z nimi.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

"That until the philosophy which holds one race superior and another inferior is finally and permanently discredited and abandoned: That until there are no longer first-class and second class citizens of any nation; That until the color of a man’s skin is of no more significance than the color of his eyes; That until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race; That until that day, the dream of lasting peace and world citizenship and the rule of international morality will remain but a fleeting illusion, to be pursued but never attained."
(Póki filozofia, która wywyższa jedną rasę, a inną poniża, nie zostanie ostatecznie i permanentnie skompromitowana i porzucona, póki nie będzie już obywateli pierwszej czy drugiej kategorii jakiejkolwiek narodowości, kiedy kolor skóry człowieka nie będzie miał większego znaczenia niźli kolor jego oczu i kiedy podstawowe prawa człowieka będą jednakowo gwarantowane dla wszystkich bez względu na rasę; dopóki ten dzień nie nastąpi, marzenie o światowym pokoju i światowym poczuciu obywatelstwa oraz o rządach światowej moralności nie pozostanie niczym więcej jak krótkotrwałą ułudą, tropioną, ale nigdy nie osiągniętą)
Haile Selassie I

https://www.youtube.com/watch?v=loFDn94oZJ0

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

booris pisze:(Póki filozofia, która wywyższa jedną rasę, a inną poniża, nie zostanie ostatecznie i permanentnie skompromitowana i porzucona, póki nie będzie już obywateli pierwszej czy drugiej kategorii jakiejkolwiek narodowości, kiedy kolor skóry człowieka nie będzie miał większego znaczenia niźli kolor jego oczu i kiedy podstawowe prawa człowieka będą jednakowo gwarantowane dla wszystkich bez względu na rasę; dopóki ten dzień nie nastąpi, marzenie o światowym pokoju i światowym poczuciu obywatelstwa oraz o rządach światowej moralności nie pozostanie niczym więcej jak krótkotrwałą ułudą, tropioną, ale nigdy nie osiągniętą)
Z muzułmanami (obojętnie jakiej rasy i koloru) żyć się po prostu nie da, a dlaczego to możesz zobaczyć w filmie , który zalinkowałem.
Ostrzegam jednak jest to film najbardziej drastyczny jaki w życiu wiedziałem.
http://shoebat.com/2014/12/02/just-came ... dle-blood/
Powinien to obejrzeć każdy polityk, który islamistów do Polski ściąga i Polak jak taka polityka może nam zagrozić.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ZAMOSIE nie popadaj w skrajnosc.Czy wszyscy muzulmanie sa tacy?Poza tym,o czym wspominalem w innym swoim poscie,islam jest mlodszy od chrzescijanstwa o 600 lat.Czym sie rozni dzisiejszy islam od tamtego chrzescijanstwa?Tylko nie pisz mi ze to byly inne czasy,inna mentalnosc czy moralnosc.To ze dzisiaj europejska cywilizacja wyglada tak jak wyglada to nie zasluga kosciola,a tych ktorzy mu sie sprzeciwiali.Gdyby nie oni,do dzis wierzylbys ze ziemia jest plaska a slonce kreci sie wokol niej.Islam musi przejsc dokladnie takie same etapy rozwoju.
Nie jestem oredownikiem islamu i nie podoba mi sie to co tam wyczyniaja.Tyle tylko ze to nie sa zachowania calego islamu,a radykalnych fundamentalistow i ekstremistow.Islam nie wyksztalcil instytucji mordujacej w majestacie prawa,jaka byla Inkwizycja.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

ZAMOSIE nie popadaj w skrajnosc.Czy wszyscy muzulmanie sa tacy?
Operujesz tanim medialnym sloganem zadając pytanie, „czy wszyscy muzułmanie to terroryści”. Prawdą jest, że nie, ale każdy muzułmanin jest obowiązany terrorystom pomagać i zrobi to zawsze, jak go o taką pomoc „poproszą”, a robią to nagminnie i działają jak mafia sycylijska w wypadku jak takiej pomocy nie udzieli. Zatem jak będzie ich w Europie za dużo, a liczba ta jest już w wielu krajach właśnie taka, że ten niebezpieczny próg już został przekroczony. Oni nie zachowują się jak Europejczycy i nigdy się nie zasymilują dopóki nie powstanie świat umma, w którym wszyscy będą wyznawcami Allaha i Mahometa. To chora religia i chore z nienawiści i zazdrości społeczeństwo, które nic w rozwój świata nie wniosło i prowadzi do jego upadku w każdej dziedzinie intelektualnej, gospodarczej i moralnej.
Tym tekstem mnie naprawdę przeraziłeś
booris pisze:To ze dzisiaj europejska cywilizacja wyglada tak jak wyglada to nie zasluga kosciola,a tych ktorzy mu sie sprzeciwiali.Gdyby nie oni,do dzis wierzylbys ze ziemia jest plaska a slonce kreci sie wokol niej.
.Ni jak nie mogę się z tym zgodzić. Piszesz coraz więcej zabawnych tekstów.
booris pisze:Islam musi przejsc dokladnie takie same etapy rozwoju.
Nie jestem oredownikiem islamu i nie podoba mi sie to co tam wyczyniaja.
Nie prawda. Islam od początku powstania ma za zadanie islamizacji całego świata by powstał świat umma
booris pisze:Islam nie wyksztalcil instytucji mordujacej w majestacie prawa,jaka byla Inkwizycja.
Każdy kraj muzułmański ma właśnie takie prawo. Tam apostata jest skazywany na śmierć i wyroki są wykonywane nagminnie. Teraz np. w Arabii Saudyjskiej czeka na wykonanie kary śmierci coś ponad 60 osób!!! Wyroki te są już wydanie i nic tych ludzi przed śmiercią nie uratuje. Prawo szariatu nakłada obowiązek zabicia każdego apostaty każdemu muzułmaninowi i taka jest prawda.
Cytuję za: http://natemat.pl/63967,islamski-imam-c ... -nie-grozi

Fundamentaliści islamscy są wspaniali. (…) Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami – powiedział ostatnio w wywiadzie imam z warszawskiej gminy muzułmańskiej Nezar Chafir. I dodał, że chciałby wprowadzenia prawa szariatu w Polsce.
Jak już każdy wie o tym, że religia muzułmańska jest główną przyczyną ataków terrorystycznych to dlaczego jeszcze w żadnym kraju nie zakazano jej wyznawania i propagowania? Powinno się natychmiast zakazać tej zbrodniczej religii w całości. Zlikwidować wszystkie meczety i zakazać każdej manifestacji islamu. To jak rak, który wyniszcza organizm, więc koniecznym jest jego jak najszybsze usunięcie.
Pozdrawiam ZAMOS

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ZANOSIE.Postaram sie odpowiedziec Ci pelniej,kiedy bede mial troche wiecej czasu.Teraz akurat jestem dosc zajety.
Ty rowniez,pokazujac film z egsekucji poslugujesz sie tanim chwytem.Okrutnym,zgadza sie,ale wygodnym,bo przedstawiajacym najciemniejsza strone islamu.Piszesz rowniez,ze kazdy muzulmanin ma obowiazek pomagac terrorystom-nieprawda.To o czym mowisz wyjasnil mi kiedys moj kurdyjski przyjaciel.Konkretnie chodzi o Pasztunow i ich kodeks honorowy i prawo wendety.Otoz Pasztun ma obowiazek udzielic schronienia swojemu wrogowi gdy ten go o to poprosi.Ma tez obowiazek bronic go,nawet za cene wlasnego zycia.Ale trwa to okreslony czas,po uplywie ktorego wrog nadal jest wrogiem .
ZAMOS pisze: booris napisał/a:
To ze dzisiaj europejska cywilizacja wyglada tak jak wyglada to nie zasluga kosciola,a tych ktorzy mu sie sprzeciwiali.Gdyby nie oni,do dzis wierzylbys ze ziemia jest plaska a slonce kreci sie wokol niej.
.Ni jak nie mogę się z tym zgodzić. Piszesz coraz więcej zabawnych tekstów.
Podam Ci tylko jeden znamienny przyklad.Zapewne wiesz kim byl Galileo Galilei i co twierdzil.Ale pewnie nie wiesz,ze zostal zrehabilitowalny przez kosciol dopiero w 1992 roku.359 lat po smierci.Pewnie nie wiesz,ze "o obrocie sfer niebieskich"Kopernika,w 1616 roku zostalo dolaczone do indeksu ksiag zakazanych.Spoleczenstwo islamskie nic w rozwoj swiata nie wnioslo,dlatego cyfry mamy chinskie,a slowo algebra oznaczajace krolowa nauk-matematyke-pochodzi z jezyka suahili.
Masz racje,to jest zabawne.

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

booris pisze:To o czym mowisz wyjasnil mi kiedys moj kurdyjski przyjaciel.Konkretnie chodzi o Pasztunow i ich kodeks honorowy i prawo wendety.
Muszę ci napisać, że znam osobiście wielu Kurdów. Bywam u nich w ich okupowanych krajach i znam ich nauczanie, tradycję i to jak i dlaczego żyją jak żyją. Cenię ten gnębiony przez wieki lud i to co napisałeś o Kurdach już mnie poirytowało, ale jeszcze dzisiaj ci daruję.
booris pisze:Spoleczenstwo islamskie nic w rozwoj swiata nie wnioslo,dlatego cyfry mamy chinskie,a slowo algebra oznaczajace krolowa nauk-matematyke-pochodzi z jezyka suahili.
Masz racje,to jest zabawne.
Nie wiem Booris skąd ty czerpiesz swe wiadomości? No nie jest tak jak piszesz. Cyfry i algebra to terminy wedyjskie, a co za tym idzie to Indyjskie. Dopiero potem przyjęte przez Arabów i to, że mówi się, iż są arabskie to tak naprawdę wedyjskie i teraz trza by jeszcze napisać skąd Wedy w Indiach? Ja napiszę, że wszystko wskazuje na to, że Wedy do Indii przyszły od Słowian, ale to inny i znacznie dłuższy (na lata) temat. By nie być gołosłownym cytuję:
W językach arabskich cyfry w przeciwieństwie do pisma (czytane od prawej do lewej) zapisuje się od lewej do prawej (identycznie jak w liczbach rzymskich i arabskich). To oznacza, iż liczba 1234 nie będzie wyglądać tak:
٤٣٢١
lecz:
١٢٣٤
Widzisz tu jakieś podobieństwo z tym czego i jak używa Europa i cywilizowany świat?

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ZAMOS pisze:
booris pisze:To o czym mowisz wyjasnil mi kiedys moj kurdyjski przyjaciel.Konkretnie chodzi o Pasztunow i ich kodeks honorowy i prawo wendety.
Muszę ci napisać, że znam osobiście wielu Kurdów. Bywam u nich w ich okupowanych krajach i znam ich nauczanie, tradycję i to jak i dlaczego żyją jak żyją. Cenię ten gnębiony przez wieki lud i to co napisałeś o Kurdach już mnie poirytowało, ale jeszcze dzisiaj ci daruję.
booris pisze:Spoleczenstwo islamskie nic w rozwoj swiata nie wnioslo,dlatego cyfry mamy chinskie,a slowo algebra oznaczajace krolowa nauk-matematyke-pochodzi z jezyka suahili.
Masz racje,to jest zabawne.
Nie wiem Booris skąd ty czerpiesz swe wiadomości? No nie jest tak jak piszesz. Cyfry i algebra to terminy wedyjskie, a co za tym idzie to Indyjskie. Dopiero potem przyjęte przez Arabów i to, że mówi się, iż są arabskie to tak naprawdę wedyjskie i teraz trza by jeszcze napisać skąd Wedy w Indiach? Ja napiszę, że wszystko wskazuje na to, że Wedy do Indii przyszły od Słowian, ale to inny i znacznie dłuższy (na lata) temat. By nie być gołosłownym cytuję:
ZAMOS pisze:W językach arabskich cyfry w przeciwieństwie do pisma (czytane od prawej do lewej) zapisuje się od lewej do prawej (identycznie jak w liczbach rzymskich i arabskich).
W językach arabskich cyfry w przeciwieństwie do pisma (czytane od prawej do lewej) zapisuje się od lewej do prawej (identycznie jak w liczbach rzymskich i arabskich). To oznacza, iż liczba 1234 nie będzie wyglądać tak:
٤٣٢١
lecz:
١٢٣٤
Widzisz tu jakieś podobieństwo z tym czego i jak używa Europa i cywilizowany świat?
Moze tym razem to ja Tobie daruje.Pisze o PASZTUNACH,o zwyczajach ktorych dowiedzialem sie od Kurda,a nie o Kurdach.A Ty tupiesz nozka,zamiast dokladnie przeczytac o czym pisze.
Temat nastepny-algebra.Pytasz skad czerpie takie wiadomosci?A stad chociazby:
"Słowo algebra (al-jabr, الجبر oznacza dosłownie "przywrócenie") pochodzi z tytułu dzieła Hisab al-dżabr wa'l-mukabala (O odtwarzaniu i przeciwstawianiu), którego autorem jest Musa al-Chuwarizmi (VIII/IX wiek)."I jeszcze troche o autorze :"Abu Abdullah Muhammad ibn Musa al-Chuwarizmi (arab. أبو عبد الله محمد بن موسى الخوارزمي) – perski matematyk, astronom, geograf i kartograf pochodzenia chorezmijskiego żyjący w IX wieku (prawdopodobnie ok. 780 - ok. 850).

Urodzony w Chiwie, w latach 813-833 żył w Bagdadzie. Wszystkie jego dzieła zostały napisane po arabsku. Nosił przydomek „pana tablic”.

Dzięki jego pracom na Bliskim Wschodzie zaczęto stosować pochodzące z Indii dziesiętny system liczenia i pozycyjny system zapisu liczb, które wkrótce dotarły do Europy. Cyfry arabskie wyparły cyfry rzymskie w Europie. Jego prace pozwoliły też wprowadzić i wyjaśnić pojęcia zera, ułamków oraz funkcje trygonometryczne sinus i tangens.

Jako pierwszy ułożył tablice funkcji sinus i tangens, wprowadził elementy algebry. Termin algebra pochodzi od tytułu jego dzieła Kitāb al-jabr wa'l-muqābala ("Zasady redukcji i przenoszenia")[1], zaś algorytm od łacińskiej wersji jego nazwiska."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Algebra
https://pl.wikipedia.org/wiki/Muhammad_ ... Chuwarizmi

Zapomnialbym...nie widze jakosc Twojego odniesienia sie do Galileusza i Kopernika.Czyzbym mial racje?

ZAMOS
Posty: 2161
Rejestracja: 19 paź 2012, 10:26
Lokalizacja: Wieś pod Warszawą

Post autor: ZAMOS »

Nadal śmiem twierdzić, że żaden Arab nic do kultury i wiedzy świata nie wniósł. To leniwy i tępy naród, który w zasadzie tylko niszczył i niszczy do dzisiaj, to co stworzyli inni, mądrzejsi i pracowitsi od nich. Dodam jeszcze, że historia jest jedyną „nauką”, którą piszą zwycięzcy. To dlatego między innymi zaniknęła wiedza starożytna i nie mały w tym udział miały religie, które siłą narzucały swe wierzenia i bogów.
Muhammad ibn Musa al-Chuwarizmi jako jeden z niewielu Perskich Arabów był niewątpliwie wykształconym człowiekiem, ale to, że jemu się przypisuje to, że wymyślił tablice matematyczne nie znaczy, że wymyślił. Nauki musiał pobierać w Indiach, a ci swą wiedzę czerpali od Słowian co może cię zszokować, ponieważ oficjalna historia została całkowicie zafałszowana i wykreślono z niej nasze słowiańskie dokonania. Doskonałym przykładem może tu być osoba Leonardo Da Vinci, który był niezwykle utalentowanym człowiekiem. To nie jego talent malarski był jego największym dokonaniem, a wiedza jaką posiadł i z powodzeniem wiele razy wykorzystał. Zatem nie jest tak trudnym załapać, że Chuwarizmi żadnym „ojcem” matematyki nie był, a tylko utalentowanym uczniem jakiegoś Indyjskiego uczonego, czy szkoły w jakiej swe nauki pobierał i potem wprowadzał w Persji. To jak i dlaczego ukształtował się nasz język wcale nie oznacza nic więcej niż to, że się tak przyjęło.
Pytasz mnie o Kopernika i Galileo Galilei. Otóż nie odnosiłem się do tych nazwisk dlatego, że Arabami nie byli na pewno, więc po co miałbym o nich w tym wątku się rozpisywać. Nie jestem też głosicielem żadnej religii, które uważam za wielką przyczynę niesprawiedliwości na ziemi. Każda religia cofa ludzi w morki średniowiecza i upadłości moralnej i wiedzy. Jest przyczyną zniewolenia i upodlenia każdego kto nie zgadza się z tym co dana religia głosi, a w dzisiejszych czasach najgorszą z religii jest islam i jego „nauki”. Islam jest chyba jednym z najbardziej prymitywizujących wyznań. Religia groźna i mordercza, jak ich prorok i bóg. Należy zatem stawić tym groźnym ludziom jak największy opór by nie dopuścić przypadkiem do rozplenienia się tej zarazy w Polsce.

Awatar użytkownika
booris
Posty: 3655
Rejestracja: 17 kwie 2015, 15:07
Lokalizacja: Amsterdam,Londyn,Barcelona

Post autor: booris »

ZAMOS pisze: Nie jestem też głosicielem żadnej religii, które uważam za wielką przyczynę niesprawiedliwości na ziemi. Każda religia cofa ludzi w morki średniowiecza i upadłości moralnej i wiedzy.
Tu sie z Toba akurat zgadzam,choc nie jestem az tak radykalny.Chociaz moze nie tyle o sama religie chodzi co o kaste tzw.pasterzy.Bo dajace sie strzyc owieczki zawsze sie znajda.
Co do reszty Twojej wypowiedzi...no coz.Zawsze mozesz twierdzic,co chcesz.Nie znaczy to jednak,ze musze sie z Toba zgadzac i oczywiscie w wielu punktach nie zgadzam sie.Chrzescijanstwo niestety az tak mocno od islamu sie nie rozni,co zreszta widac po wypowiedziach niektorych uczestnikow tego forum.O historii nie wspominam,bo wiekszej makabry od tej ktora ludziom ta religia zgotowala nie znam.A islam?No coz,"odwdziecza"sie zachodowi z nawiazka za to co kiedys dostal w prezencie.Zachcialo sie zachodowi demokratyzowac wschod(min.z udzialem Polakow) obalajac tyranow i satrapow w postaci Hussajna i Kadafiego,ktorzy przynajmniej ich krotko trzymali,to teraz mamy reperkusje w postaci panstwa islamskiego.Zachcialo sie amerykanom szczac na trupy poleglych muzulmanow,to teraz w odwecie sa skracani o glowe.Jako przyklad obrazujacy to co sie dzieje podam Ci historyjke z innego kontynentu,niemniej obrazujaca dosc celnie wspolczesne wydarzenia na Bliskim Wschodzie.Otoz Indian oskarzano o niebywale okrucienstwo,poniewaz skalpowali bialych.Tylko oskarzyciele zapomnieli o tym,ze zwyczaju tego Indianie nauczyli sie od kolonizatorow ktorzy zaczeli to robic jako pierwsi,bo dostawali kase za skalp Indianina.

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Odnośnie czarnych sztandarów zapowiadanych przez tradycję Islamu, to Quran mówi o zapadających gwiazdach, podobnie Biblia o gwiazdach spadających na ziemię, co może się wiązać z utratą ich jasności. Tu można znaleźć sens czarnych sztandarów

Quran 53:1-2
Na gwiazde, kiedy ona zapada!
Nie zeszedl z drogi wasz towarzysz ani tez nie bladzi.


Mat 24:29 eib "A zaraz po ucisku tych dni słońce ulegnie zaćmieniu i księżyc straci swój blask, gwiazdy będą spadać z nieba i moce nieba nawiedzi wstrząs."

Rev 12:3-4 eib "(3) Na niebie pojawił się też inny znak. Był to wielki, ognisty smok. Miał siedem głów, dziesięć rogów i siedem diademów na głowach. (4) Jego ogon zmiótł z nieba trzecią część gwiazd i zrzucił je na ziemię. Smok stanął przed kobietą, u której rozpoczął się poród. Chciał pożreć jej dziecko, gdy tylko się urodzi."
Obrazek

Awatar użytkownika
radek
Posty: 4099
Rejestracja: 03 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: radek »

Drogą Boga jest Słowo, więc służba w Jego Zastępie Niebios polega najpierw na mądrym operowaniu Słowem

Quran 61:4
Zaprawdę, Bóg miłuje tych, którzy walczą na Jego drodze w zwartych szeregach, jak gdyby byli budowlą solidną.

Mat 7:24 eib "Każdy więc, kto słucha moich słów i robi z nich użytek, jest jak człowiek mądry, który swój dom postawił na skale."

Mat 12:37 eib "Gdyż na podstawie własnych słów zostaniesz usprawiedliwiony i na podstawie własnych słów zostaniesz potępiony."

Dlatego Słowo Boże jest albo mieczem albo lemieszem, zależnie od tego czy słuchają dumni, czy też wierzący i doceniający Boże starania

Quran 47:1-6
Ci, którzy nie wierzą i którzy odsunęli się od drogi Pana - On udaremni ich uczynki. A ci, którzy wierzą i którzy pełnili dobre dzieła, i którzy wierzą w to, co zostało objawione Muhammadowi - a to jest prawda od ich Pana - to On zgładzi ich złe działania i udoskonali ich ducha. Tak jest dlatego, że ci, którzy nie wierzą, postępują za kłamstwem; natomiast ci, którzy wierzą, postępują za prawdą od ich Pana. W ten sposób Bóg przytacza ludziom przykłady. Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu, aż wojna złoży swoje ciężary. Tak jest! Lecz jeśliby zechciał Bóg, to Sam zemściłby się na nich, lecz On chciał doświadczyć jednych przez drugich. A co do tych, którzy zostaną zabici na drodze Boga, to On nie uczyni ich uczynków daremnymi. On poprowadzi ich drogą prostą i udoskonali ich ducha, I wprowadzi ich do Ogrodu, który im dał poznać.
Obrazek

Albertus
Posty: 3073
Rejestracja: 22 wrz 2007, 13:37

Post autor: Albertus »

Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta
Ten kto propaguje koran niech się zastanowi czy nie staje się współodpowiedzialny za zbrodnie ale też czy jego własna szyja jest bezpieczna ze strony ludzi którzy wierzą że te słowa pochodzą od Boga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”