Luźne rozważania na temat islamu

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Rethel pisze:
Zdzichu pisze:Wyznawcy islamu nawroca sie i bede bardzo gorliwi by wspomniec o tym co Pan Jezus powiedzial Sw. Faustynie.
No nie gadaj!
Muzułmanie tez wierzą w Jezusa więc nawrócenie rychłe,
przy odpowiedniej polityce i globalnych wpływach państw
chrześcijańskich by im bardzo łatwo groziło, jednak gdyby
chrześcijanie nie zaczęli się zwijać od jakiegoś czasu...

Muzulmanie nie wierza w Pana Jezusa jako Boga, co wiecej, stawiaja Go nizej niz czlowieka.Mahomeda stawiaja wyzej niz Chrystusa.POwiadam ci, ze muzulmanie sie nawroca nie na sposob jaki sobie wyimaginowales, ale dojdzie do tego po oczyszczeniu ziemi.W Dzienniczku Sw. Faustyny czytamy, ze przyszla gorliwosc ludzi innych wyznan bardzo Pana Jezusa pocieszyla.
Rethel pisze:
Kolezanko nie porownuj koranu do Biblii.
To jest kolega. :roll:
Powinien wiec przyjac nik majacy rodzaj meski.

tabasz

Post autor: tabasz »

Jezus Maria i wszyscy swieci zwolenik objawien Faustyny..
dzieniczek a Bibliia..sporoa roznica :roll:

Bob
Posty: 1165
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:07

Post autor: Bob »

Zdzichu pisze:W Dzienniczku Sw. Faustyny czytamy, ze przyszla gorliwosc ludzi innych wyznan bardzo Pana Jezusa pocieszyla.
Dobrze, że ta "przyśniona" Faustynie powszechna konwersja talibów na rzymski katolicyzm zneutralizowała smutek Jezusa wynikający z popularności nieczystego jutjuba.

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

Bob pisze:
Zdzichu pisze:W Dzienniczku Sw. Faustyny czytamy, ze przyszla gorliwosc ludzi innych wyznan bardzo Pana Jezusa pocieszyla.
Dobrze, że ta "przyśniona" Faustynie powszechna konwersja talibów na rzymski katolicyzm zneutralizowała smutek Jezusa wynikający z popularności nieczystego jutjuba.
Widac, ze nie jestes katolikiem, nie dziwie sie twoim pogladom.

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
RN
Posty: 6211
Rejestracja: 25 paź 2013, 19:49
Lokalizacja: Ziemia Łódzka

Post autor: RN »

KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików
Z tych, którzy systematycznie piszą, naliczyło mi się 5
WYŁĄCZ TELEWIZOR - WŁĄCZ MYŚLENIE

tabasz

Post autor: tabasz »

KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
protestyzujących :-D
jest was więcej tyle ze mało z was pisuje..
Ciekawe dlaczego :-D
Klimat coraz bardziej biblijny hallelujah !!!! :-D

Zdzichu
Posty: 41
Rejestracja: 15 mar 2014, 22:58

Post autor: Zdzichu »

KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
Mysle, ze nalezaloby troszke nabyc wiedzy biblijnej bo samo bycie katolikiem bez wiedzy to jak byc na polu walki bez miecza.

Awatar użytkownika
elihu
Posty: 73
Rejestracja: 16 mar 2014, 7:39

Post autor: elihu »

Zgodzę się co do pola walki bez miecza, tylko że nie chodzi o wiedzę biblijną, a wiedzę tajemną, duchową.
zbanowany

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

tabasz pisze:
KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
protestyzujących :-D
jest was więcej tyle ze mało z was pisuje..
Ciekawe dlaczego :-D

Klimat coraz bardziej biblijny hallelujah !!!! :-D
ŁO MATKO KOCHANA :!: :!: :!: TABASZ :!: :!: :!: Toż to ja prawie zawału dostała :!: Zerknęłam na avatar, wyznania i już miałam grzecznie się witać z nowym forumowiczem a to TY :shock: :shock: :shock: Myślałam, że prędzej kuka ziemska się o sto osiemdziesiąt stopni obróci niż ty się pod katolicyzmem podpiszesz. Ale już wyczuwam w tym podstęp.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

Zdzichu pisze:
KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
Mysle, ze nalezaloby troszke nabyc wiedzy biblijnej bo samo bycie katolikiem bez wiedzy to jak byc na polu walki bez miecza.
Masz absolutną rację. Byłam kiedyś na rekolekcjach, gdzie prowadzący zadał pytanie kto ma ze sobą Biblię i mało osób podniosło recę.
- A gdzie jest wasza Biblia?
- W domu
- A jak żołnierza powołają, żeby bronił kraju i przyjdzie bez broni do walki to co? Powie, że broń zostawił w domu?
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

tabasz

Post autor: tabasz »

KobietaZMagdali pisze:
tabasz pisze:
KobietaZMagdali pisze:Zdzichu tu jest chyba tylko 4 katolików i to przynajmniej dwójka protestyzujących więc klimat dla nas nie jest ciekawy
protestyzujących :-D
jest was więcej tyle ze mało z was pisuje..
Ciekawe dlaczego :-D

Klimat coraz bardziej biblijny hallelujah !!!! :-D
ŁO MATKO KOCHANA :!: :!: :!: TABASZ :!: :!: :!: Toż to ja prawie zawału dostała :!: Zerknęłam na avatar, wyznania i już miałam grzecznie się witać z nowym forumowiczem a to TY :shock: :shock: :shock: Myślałam, że prędzej kuka ziemska się o sto osiemdziesiąt stopni obróci niż ty się pod katolicyzmem podpiszesz. Ale już wyczuwam w tym podstęp.
I Córko :-D

Migdałku zaraz po tym jak zostałem człowiekiem czyli
dostąpiłem zaszczytu przyjścia na ten świat :-D
Drugi zasczyt jaki mnie spotkał to zostanie katolikiem :-D
chrzest,bierzmowanie itd.. nigdy się nie wypiswałem..
Bładziłem i szukałem celu :-) teraz w koncu go dostrzegłem :-)
Nie tyle że bedę sie podpisywał pod katolicyzmem co reformował
go jak Luter tylko od środka :-D Ale bądź czujna :xhehe:

Awatar użytkownika
KobietaZMagdali
Posty: 2125
Rejestracja: 12 sty 2014, 16:47
Lokalizacja: ze wsi :)

Post autor: KobietaZMagdali »

15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.
„Odpędzanie wilków, zagrażających Bożej owczarni, jest na pewno czymś chwalebnym, ale czyni się to modlitwą, przykładem życia, głoszeniem słowa Bożego i przekonywaniem -- a nie poprzez zadawanie gwałtu. Gwałt zadawany w obronie prawdy nie tylko krzywdzi konkretnych ludzi, ale kompromituje prawdę, ci zaś, którzy się do niego uciekają, choć ich intencją było odpędzenie wilków, sami się w wilków przemieniają.”

http://www.youtube.com/watch?v=l_lp-owKS6E

tabasz

Post autor: tabasz »

Migdałku Ty tak na serio ? :-D
Ja nie udaje owieczki :roll:

16 Poznacie ich po ich owocach.

Kto by unieważnił jedno, choćby najmniejsze przykazanie i tak by nauczał, będzie najmniejszy w Królestwie Niebios. Kto jednak będzie posłuszny Prawu i będzie tak nauczał, zostanie nazwany wielkim w Królestwie Niebios. Mówię wam, jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie doskonalsza niż nauczycieli Prawa i faryzeuszy, nigdy nie wejdziecie do Królestwa Niebios (Mt 5,17-20).

;-)

Awatar użytkownika
Listek
Posty: 7838
Rejestracja: 31 mar 2013, 21:25
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Listek »

KobietaZMagdali pisze:Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.
Trzeba się mocno trzymać PŚ.

Pozdrawiam
Twa sprawiedliwość to wieczna sprawiedliwość, a Tora Twoja jest prawdą Ps.119,142
"I będzie ci jako znak na ręce twojej i jako przypomnienie między oczyma twoimi, aby prawo Boga było zawsze w ustach twoich." Wj 13:9

ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”