Muzułmanom we Francji przeszkadza wszystko dowód.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

to jest właśnie analogia do twojej wypowiedzi sam sobie w ten sposób odpowiedziałeś a nie wiem co chcesz udowodnić mi czy Formowiczom? że szariat karze kara śmierci za odejście od Islamu ? napisałem ci ze to nie tak od razu i nie tak szybko czy nie tak ? napisałem ci ze nie każe ? ..... chcesz mi udowodnić wyższość chrześcijańskiego miłosierdzia ? w czym wyższość w liczbie ofiar i prześladowań ? a ty i twoja religia od kiedy się taki humanitarny i ludzki zrobiliście? bo o ile mi wiadomo we Włoszech w średniowieczu pierwsze nakazano żydom aby sie inaczej ubierali żeby można było odróżnić ich od chrześcijan, z czego później wziął przykład Hitler ? ilu żydów wymordowaliście w hiszpanii ? ilu muzułmanów Hiszpanów musiało uciekać z kraju ilu zamordowaliście a może jesteś protestantem ilu żydów zamordowali luteranie,,,,,, za to że nie przeszli na chrześcijaństwo? ilu Indian wymordowaliście i ograbiliście aborygenów nie nawracaliście na chrześcijaństwo nie zabieraliście dzieci rodzinom? a Inkowie kolumb ile zbrodni w koloniach popełniliście niewolnictwo na taką skale że starożytny świat o tym nie słyszał ograbiliście większość świata wyzyskiwaliście i do dzisiaj wyzyskujecie biedne kraje
i ty chcesz mówić o prawie o szariacie i krytykować ? wiesz że żydzi w Izraelu nie urzywaja znaku + na klawiaturze? bo to dla nich gorzej się kojarzy niż swastyka ? ty teraz stajesz jako reprezentant kościoła Chrystusa i krytykujesz szariat ? i mówisz o islamie to czego nie wiesz mówicie ze tylko myślą o zabijaniu niewiernych ? zaręczam ci że jak by tak było jak myślicie to ci muzułmanie którzy są w Polsce wystarczyli by żeby kraj ociekał krwią

ale nic się nie dzieje dlaczego? dlaczego? ....... co to oznacza ? ze kłamiesz
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Hudhud, nie rozmawiamy o przeszłości. Rozmawiamy o tym, co się dzieje teraz. O tym, co jest, a nie o tym co było. O tym, że dzisiaj w niektórych krajach islamskich można stracić życie za porzucenie islamu.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Musashi
Posty: 822
Rejestracja: 15 sie 2008, 18:45

Post autor: Musashi »

hudhud70 pisze:to jest właśnie analogia do twojej wypowiedzi sam sobie w ten sposób odpowiedziałeś a nie wiem co chcesz udowodnić mi czy Formowiczom? że szariat karze kara śmierci za odejście od Islamu ? napisałem ci ze to nie tak od razu i nie tak szybko czy nie tak ? napisałem ci ze nie każe ? ..... chcesz mi udowodnić wyższość chrześcijańskiego miłosierdzia ? w czym wyższość w liczbie ofiar i prześladowań ? a ty i twoja religia od kiedy się taki humanitarny i ludzki zrobiliście? bo o ile mi wiadomo we Włoszech w średniowieczu pierwsze nakazano żydom aby sie inaczej ubierali żeby można było odróżnić ich od chrześcijan, z czego później wziął przykład Hitler ? ilu żydów wymordowaliście w hiszpanii ? ilu muzułmanów Hiszpanów musiało uciekać z kraju ilu zamordowaliście a może jesteś protestantem ilu żydów zamordowali luteranie,,,,,, za to że nie przeszli na chrześcijaństwo? ilu Indian wymordowaliście i ograbiliście aborygenów nie nawracaliście na chrześcijaństwo nie zabieraliście dzieci rodzinom? a Inkowie kolumb ile zbrodni w koloniach popełniliście niewolnictwo na taką skale że starożytny świat o tym nie słyszał ograbiliście większość świata wyzyskiwaliście i do dzisiaj wyzyskujecie biedne kraje
i ty chcesz mówić o prawie o szariacie i krytykować ? wiesz że żydzi w Izraelu nie urzywaja znaku + na klawiaturze? bo to dla nich gorzej się kojarzy niż swastyka ? ty teraz stajesz jako reprezentant kościoła Chrystusa i krytykujesz szariat ? i mówisz o islamie to czego nie wiesz mówicie ze tylko myślą o zabijaniu niewiernych ? zaręczam ci że jak by tak było jak myślicie to ci muzułmanie którzy są w Polsce wystarczyli by żeby kraj ociekał krwią

ale nic się nie dzieje dlaczego? dlaczego? ....... co to oznacza ? ze kłamiesz

Tyle bzdur w jednym poscie dawno nie czytalem ;-)

Pozdrawiam Serdecznie

Awatar użytkownika
Badacz Biblii
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2009, 22:10
Lokalizacja: Żuławy
Kontakt:

Post autor: Badacz Biblii »

Ufff. Polskie moherki nie dadzą nas zislamizować. :) Prędzej mi kaktus wyrośnie gdziekolwiek. :] Tak więc... do Biblii Bracia Sarmaci! :)

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

gdzie te bzdury nic oprócz historii,,, a ty Yarpen zirgin chyba ani jednego mojego postu nie przeczytałeś
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

więc chciałbym musaszi żebyś punk po punkcie obalił te bzdury jak twierdzisz .... a ja wierdze że wystarczy wpisać odpowiednie hasła w wikipedi i wszystko się potwierdzi pierwsze słowo proponuje inkwizycja w Hiszpanii w przeciwnym razie twoje stwierdzenie uznaje za kłamstywo

że to stek bzdur to każdy potrafi napisać
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Hudhud, Inkwizycja to przeszłość, a my rozmawiamy o teraźniejszości. O tym, co dzisiaj grozi w krajach muzułmańskich za głoszenie chrześcijaństwa lub przejście z islamu na chrześcijaństwo.
Linki z doniesieniami na temat tego, co się obecnie dzieje na świecie, podałem parę postów temu.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

po pierwsze to nie było do ciebie czytaj ze zrozumieniem !!! czekam na odpowiedz od musaszi aby obalił te bzdury punkt po punkcie albo napisał że to nie sa bzdury
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Po drugie, nadal czekam na odpowiedź, dlaczego muzułmanie mają nie stanowić zagrożenia dla chrześcijan, skoro świadectwa z krajów muzułmańskich pokazują, że stanowią takie zagrożenie.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Natomiast po trzecie: Pozostają nieugięte, choć grozi im śmierć za wiarę w Chrystusa

- Ty nie decydujesz, czy jesteśmy godne tego, by Bóg z nami rozmawiał, ale on sam – mówią dwie chrześcijanki prokuratorowi w Iranie. Obu grozi kara śmierci za odejście od islamu.

To jak, hudhud70, można stracić życie za przejście z islamu na chrześcijaństwo w państwach muzułmańskich?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

yaper ale to chyba dla was szczęście spotkać sie z Jezusem to czego się obawiasz czyżbyś stracił wiarę ? powinieneś sam jechać głosić Chrystusa proponuje do Afganistanu może będziesz miał to szczęście i zostaniesz męczennikiem pamiętaj wiara bez uczynków jest martwa
a twoja nadzieja ma być w tamtym życiu a nie a tym świecie no chyba że jakoś twoja wiara osłabła bo wszak Jezus powiedział nie bójcie sie tych którzy zabijają ciało.... widzę że nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem bo prawdziwy chrześcijanin nie boi się śmierci bo Jezus przecież śmierć zwyciężył,,, ale jakoś wszyscy chrześcijanie umierają :) jakie to wszystko dziwne i zarazem tajemnicze

coś ci powiem dla mnie najgłupszy talib jest więcej wart niż najmądrzejszy chrześcijanin bo ten talib nigdy nie zwróci się w potrzebie do jakiegoś truchła zmarłego tylko zawsze do Boga i nie wierzy w synów boga matkę boga dziadka boga czy inne truchła i spróchniałe deski w których pokładacie nadzieje...

bo wie że wszystko zawdzięcza tylko Bogu a nie świętemu Antoniemu Krzysztofowi czy jakiejś innej zjawie która dawno w grobie zgniła ... Amin
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Nie rzucaj się, nie wyskakuj z personalnymi zagrywkami czy mitami na temat KK, tylko odpowiedz na zadane pytanie:

Czy można w państwach muzułmańskich stracić życie za przejście z islamu na chrześcijaństwo?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

Yarpen Zirgin, wystarczy wpisać w wikepedi i tam to samo przeczytasz więc nie sa to żadne mity chyba że o ewangelii mówisz..... tak to prawda została zmieniona
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Hudhud, uprzejmie ponawiam prośbę o udzielenie odpowiedzi na pytanie:

Czy można w państwach muzułmańskich stracić życie za przejście z islamu na chrześcijaństwo?
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

realista
Posty: 576
Rejestracja: 14 maja 2009, 11:51
Kontakt:

Post autor: realista »

Niestety, ale największym błędem europejczyków jest tolerowanie Islamu. Cywilizacja zachodnia strzela sobie w stopę pozwalając swobodnie biedocie islamskiej masowo napływać do europy. Jeżeli w tej materii nic się nie zmieni to czeka nas podobny upadek do śmierci cesarstwa rzymskiego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”