Muzułmanom we Francji przeszkadza wszystko dowód.

Moderatorzy: kansyheniek, Bobo, booris, Junior Admin, Moderatorzy

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

co mówi szariat w tej kwestii ? czy wiesz czy wiesz że w państwach w których mieszkają muzułmanie biorą narkotyki produkują je a nawet pija alkohol ? to świadczy o tym ze szraiat tak nakazuje ???? lub Islam ?
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

jeśli reporter a kraju takiego jak np Arabia saudyjska przyjedzie do polski i wejdzie do jednego domu zobaczy maż pijany dzieci głodne wejdzie do drugiego zobaczy maż, leje żonę wyjdzie na ulice zobaczy lezącego pijaka potem to opisze w Saudyjskiej gazecie to znaczy ze Chrystus i chrześcijaństwo tak naucza? taka jest twoja logika? pytałem cię o wykładnie
szariatu w tej kwestii ?

skype tomasz.dudek701
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

hudhud70 pisze:co mówi szariat w tej kwestii ?
Chętnie sie dowiem, bowiem w państwach, gdzie wprowadzono takie prawo, właśnie na szariat powoływali się ustawodawcy.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

otóż musi się taki delikwent sporo natrudzić ale od czasów rzymskich chyba wam to zostało......
hudhud

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

a do liso ......gdzie Muhammad karał tych którzy nie chcieli przejść na Islam ??? po zdobyciu Mekki stracone zostały tylko dwie osoby za szczególnie okrutne zbrodnie wojenne między innymi za jedzenie zabitych,,,, a Muhammad nikogo nie zmuszali do przyjęcia Islamu największy kraj muzułmański Malezja żadni muzułmanie go nie najechali Malezyjczycy co dziwne Turcy którzy byli najeźdźcami przyjęli Islam a chyba najeźdźców okupantów raczej nikt nie mógł zmusić do czegoś czego nie chcieli wiec nie pisz bredni.....

a pamiętasz jak zabieraliście aborygenom dzieci i wychowywaliście na Chrześcijan ? a Inków pamiętasz ? a indian ?.......
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

hudhud70 pisze:otóż musi się taki delikwent sporo natrudzić ale od czasów rzymskich chyba wam to zostało......
O czym jest mowa w szariacie na temat odejścia z islamu?
Konkretnie poproszę.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

niektóre sprawy dotyczą wyłącznie muzułmanów ty nim nie jesteś wiec to co ci napisałem musi ci wystarczyć ........
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

hudhud70 pisze:niektóre sprawy dotyczą wyłącznie muzułmanów ty nim nie jesteś wiec to co ci napisałem musi ci wystarczyć
Uciekasz z tematu, hudhudzie, co dla mnie jest wystarczającym swiadectwem, że prawo szariatu nie jest tak miłosierne wobec tych, co odeszli z islamu, jak to usiłujesz tutaj nam przedstawić.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

możesz sobie myśleć co chcesz,,, a bardzo miłosierne nie jest to prawda ,bo to prawo a nie bezprawie..... chciałem tobie jednak przypomnieć ze na straży tego prawa stoi państwo a nie jakieś samosądy jak się uważa w większości,,,,, nawet w takim kraju jak Anglia to prawo ma zwolenników nie tylko wśród muzułmanów...... jak widać i na naszym podwórku prawo oparte na nucę " Jezusa" nie zdaje egzaminu ponieważ to utopia bardziej społecznie niebezpieczna od utopi komunistycznej..... świadczy o tym to że piersi chrześcijanie wynajmowali innowierców żeby ich bronili chcąc być posłuszni słowom " Jezusa" ale z biegiem czasu wyzbyli się skrupułów.....
Ostatnio zmieniony 30 lip 2009, 14:41 przez hudhud70, łącznie zmieniany 2 razy.
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Cóż, Twoja ucieczka + doniesienia o karaniu śmiercią na podstawie prawa szariatu za porzucenie islamu lub nawracanie na chrześcijaństwo wystarczajaco dobitnie świadczą o tym, że moja wypowiedź z 2009-07-28, 11:10, jest zgodna z prawdą.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

Awatar użytkownika
Badacz Biblii
Posty: 210
Rejestracja: 19 kwie 2009, 22:10
Lokalizacja: Żuławy
Kontakt:

Post autor: Badacz Biblii »

"Przypadkowo" w swej bibliotece mam książke "Prawo karne Islamu" i nie wygląda to zbyt słodko. :]

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

owszem i cudzołóstwo karane jest śmiercią ale czy znasz warunki jakie muszą być spełnione aby taki wyrok mógł by być wydany ??? też wam tu nie odpisze bo to nie sa rzeczy dla was .......... kiedy media relacjonują jakąś sprawę skazania za cudzołóstwo czy słyszeliście aby przejmowały sie losem mężczyzn ? bo przecież do cudzołóstwa trzeba dwojga ? ja nigdy nie słyszałem ..... żeby broniły jakiegoś mężczyznę skazanego za cudzołóstwo dlaczego? to było by niezgodne z tym stereotypem ze Islam zniewala morduje i męczy kobiety....
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Nie piszemy o cudzołóstwie, ale o karaniu śmiercią za przejście z islamu na chrześcijaństwo i za głoszenie chrzescijaństwa.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

hudhud70
Posty: 155
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:03

Post autor: hudhud70 »

Yarpen Zirgin pisze:Cóż, Twoja ucieczka + doniesienia o karaniu śmiercią na podstawie prawa szariatu za porzucenie islamu lub nawracanie na chrześcijaństwo wystarczajaco dobitnie świadczą o tym, że moja wypowiedź z 2009-07-28, 11:10, jest zgodna z prawdą.

wiele relacji i doniesienia medialne o lądowaniu na naszej planecie istot pozaziemskich a nawet porwania przez te istoty dobitnie potwierdzaj że one rzeczywiście istnieją
hudhud

Awatar użytkownika
Yarpen Zirgin
Posty: 15699
Rejestracja: 22 maja 2006, 10:16
Kontakt:

Post autor: Yarpen Zirgin »

Argumentum ad absurdum, którego piękny przykład powyżej zaprezentowałeś, jest błędem logicznym i nie dowodzi niczego.

Pomijam już kwestię tego, że o wyrokach śmierci za przejście na chrześcijańsstwo jest co jakiś czas głośno, więc nie zdołasz zaprzeczyć istnieniu tej praktyki w krajach istlamskich.
Udowadnia się winę, a nie niewinność.

Aha... Nie licz na moją odpowiedź na złośliwości, szyderstwa i próby zmiany tematu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Islam”